Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Vyberte každý týden z 5 aut to nejlepší

Moderátor: Eiffel

Hlasuji pro:

Seat Toledo by Pipotuning
41
19%
Peugeot 205 by Hugo Boss
82
37%
Hyundai Scoupe by MichaelS
17
8%
Renault Clio II FireFox by Ryan69
47
21%
Ford Puma by Johnik
34
15%
 
Celkem hlasů: 221

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od BALI »

pro huga... ten pežot je prostě nádhernej 8)
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od milosh »

Pokud nekdo vymyslite jiny regulerni zpusob hlasovani rad jej sem zaclenim !!!

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Tak ja hlasoval pro toho turboveho hjundaje :D ,jelikoz se mi libi to,ze tam je aspon poradnej motor.Jinak Hugova 205 je pekna,ale tak je to v podstate serie.Ale ten hjundaj decentka s peknym motorkem 8)
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

Uživatelský avatar
felda
Příspěvky: 5862
Registrován: 25 kvě 2004 21:31
Bydliště: mám

Příspěvek od felda »

v jednoduchosti je krása....pežoty v oblibě moc nemám ale z té pětice je pro mě no.1 :wink:
DanGTi (12:10):
jsi muj nejlepsi kamarad
mam te moc rad Obrázek

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od milosh »

Ja nepovim pro koho hlasuji, ale reknu to jednoduse, internet explorer nepouzivam :D

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od ryan69 »

milosh píše:Ja nepovim pro koho hlasuji, ale reknu to jednoduse, internet explorer nepouzivam :D
:oops: :D
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

petr18.vt
Příspěvky: 1299
Registrován: 16 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od petr18.vt »

dal jsem vw koncerna.hádejte koho? :D

Uživatelský avatar
Pampeago
Příspěvky: 68
Registrován: 15 zář 2005 22:29
Bydliště: Nord Czech
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od Pampeago »

viva la france !!! hlasováno
Mini Cooper , www.forum-auto.com
Renault Laguna 2.0T , www.Laguna2.de

favoracer
Příspěvky: 62
Registrován: 27 říj 2007 14:39
Bydliště: Kosice, SR

Příspěvek od favoracer »

dlho som sa rozhodoval medzi francuzskom a spanielskom ale nakoniec to vyhral espanol..pezotik je sice krasny ale seat je krasne agresivny...presne moj style

Uživatelský avatar
Pepezx
Příspěvky: 1107
Registrován: 22 led 2006 20:13
Bydliště: Vidlákov za Prahou Hodnost: Pokustón
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od Pepezx »

milosh píše:Pokud nekdo vymyslite jiny regulerni zpusob hlasovani rad jej sem zaclenim !!!
asi formular s mistopriseznym prohlasenim ze nejsem nici kamarad :lol: :lol:
podpis odstraněn adminem. Ivan

Uživatelský avatar
jim.vw
Příspěvky: 1402
Registrován: 28 lis 2004 20:13
Bydliště: libervwec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jim.vw »

hodnotim nejlepší "stance" a to má Pipouš se seatem :D
.slow Obrázek
head&shoulders power...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

Sweden píše:bych s docela velikou určitostí řekl, že hlasy se posílají podle toho, kdo je čí kamarád a ne podle toho, jak to auto je udělaný a jak kvalitní práce je na něj udělaná :wink:
proč to hnedka kazíš? já myslim, že se tu najde dost rozumných lidí a nebude to vypadat jako v jinejch soutěžích po netu, že na sousedním fóru bude prosit, aby mu tady dali hlasy, ale třeba se mýlim... :roll:

LAMA: není ten člověk, doufám, první soupisce výše :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

wsnw
Příspěvky: 964
Registrován: 18 úno 2007 10:46
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wsnw »

Rudi píše:
Sweden píše:bych s docela velikou určitostí řekl, že hlasy se posílají podle toho, kdo je čí kamarád a ne podle toho, jak to auto je udělaný a jak kvalitní práce je na něj udělaná :wink:
proč to hnedka kazíš? já myslim, že se tu najde dost rozumných lidí a nebude to vypadat jako v jinejch soutěžích po netu, že na sousedním fóru bude prosit, aby mu tady dali hlasy, ale třeba se mýlim... :roll:

LAMA: není ten člověk, doufám, první soupisce výše :lol:
Sweden ma pravdu....když se i človek koukne proč to auto vede ,čim je ojedineli ??
Naposledy upravil(a) wsnw dne 06 lis 2007 00:56, celkem upraveno 1 x.

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

wsnw píše:
Rudi píše:
Sweden píše:bych s docela velikou určitostí řekl, že hlasy se posílají podle toho, kdo je čí kamarád a ne podle toho, jak to auto je udělaný a jak kvalitní práce je na něj udělaná :wink:
proč to hnedka kazíš? já myslim, že se tu najde dost rozumných lidí a nebude to vypadat jako v jinejch soutěžích po netu, že na sousedním fóru bude prosit, aby mu tady dali hlasy, ale třeba se mýlim... :roll:

LAMA: není ten člověk, doufám, první soupisce výše :lol:
Sweden ma pravdu....když se i človek koukne proč to auto vede ,čim je ojedineli ??
třeba u mě následovně
pipovo toledo mě nějak nebere
pežotek se mi moc líbí, hodně dělaj kola, možná bych tam nedával ani kapotu v rattu
scoupé se mi prostě nelíbí
Clio je pěkný a dost jsem váhal, jestli dát to nebo pežotka, možná právě zvolení prostředí a barev, rozhodlo pro pežotka
puma je sice pěkná, ale bejt tam hezčí holčina, třeba by to to rozhodlo, třeba jenom jinej úhel focení a tak.

já se prostě rozhodoval sám za sebe a vycházel jsem jenom z toho, jak se mi fotka líbí :)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

wsnw
Příspěvky: 964
Registrován: 18 úno 2007 10:46
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wsnw »

Rudi píše:
wsnw píše:
Rudi píše: proč to hnedka kazíš? já myslim, že se tu najde dost rozumných lidí a nebude to vypadat jako v jinejch soutěžích po netu, že na sousedním fóru bude prosit, aby mu tady dali hlasy, ale třeba se mýlim... :roll:

LAMA: není ten člověk, doufám, první soupisce výše :lol:
Sweden ma pravdu....když se i človek koukne proč to auto vede ,čim je ojedineli ??
třeba u mě následovně
pipovo toledo mě nějak nebere
pežotek se mi moc líbí, hodně dělaj kola, možná bych tam nedával ani kapotu v rattu
scoupé se mi prostě nelíbí
Clio je pěkný a dost jsem váhal, jestli dát to nebo pežotka, možná právě zvolení prostředí a barev, rozhodlo pro pežotka
puma je sice pěkná, ale bejt tam hezčí holčina, třeba by to to rozhodlo, třeba jenom jinej úhel focení a tak.

já se prostě rozhodoval sám za sebe a vycházel jsem jenom z toho, jak se mi fotka líbí :)
jasne u tebe fer hlasovani 8) to beru

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chamelion »

205 ratten, jak jinak :lol:

SkejT
Příspěvky: 1823
Registrován: 11 bře 2005 06:36

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od SkejT »

ja jsem dal hlas Hugo Boss-ovi jen proto ze muj kamarad.
Jste jak maly decka

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

69 a firefox nejlepsi volba 8) :?:
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

Uživatelský avatar
Pinky
Příspěvky: 740
Registrován: 29 pro 2005 13:17
Bydliště: P-Z

Příspěvek od Pinky »

Ryan 8)

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Neznám nikoho z nich, takže můj hlas je nezaujatej. Já prostě žeru ty vhodně zvolený kola na 205ce a zbytek mi vůbec nic neříká, takže.................hugo.....
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jord »

jednoznacne hugo 8) :D
...

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto týdne - 5.-11.11.07 - hlasování

Příspěvek od kubi »

205ka, páč je mi nejbližšší její styl - je to jen pěkný auto s vhodnýma kolama v ostré verzi..... lamináty a uni tjůning end rejsink kits mi toho moc neříkají.... Ale stejně jsem zaujatý, ne že bych znal Huga, ale měli jsme 205 1,6i a byla to fakt rychlá sviňuška mrštná 8-)
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

prosim nezacinam zadny flame... jen chci rict, ze hugo ma nadhernou 205 fakt moc peknou a je to ejdna z nej 205 co jsem kdy videl.. vse chapu.. ale neni trochu malo dat pekny kola na to aby vyhral auto tydne... i kdyz na druhou stranu pokud dat pekny kola na auto ma za efekt to, ze auto vypada hodne pekne.... no ale stejne nemel by to dostat spis nekdo kdo odvedl nejakou vetsi praci na svym aute (tim nechci zase tvrdit ze hugo neodvedl zadnou pracu urcite ji bylo vic nez dost (snizeni,podlozky atd)
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

Koukám,že toto téma sa taky schyluje k neshodám. Je to těžký. Přijde mi, že tu stojí nerovnocení soupeři. Na Pežotkovi krom kol nic moc nevidím (NIKOHO SE NECHCI DOTKNOUT! ) kdežto třeba na Seatu je vidět kus práce co se týče nárazníku a celkového designu. A ty chromy jsou pecka 8) Je to asi 100 lidí 100 názorů. Takže to bude těžký, aby byli všichni spokojeni :wink:

MComb
Příspěvky: 2590
Registrován: 05 říj 2004 12:25

Příspěvek od MComb »

Jinak co si myslím, že musí uznat všichni je že nejvíc práce a úprav dal Seat :wink:

Uživatelský avatar
Bobik
Příspěvky: 720
Registrován: 10 kvě 2006 18:49
Bydliště: P, MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobik »

ale nehodnotí se kdo udělal nejvíc uprav, ale auto, které se líbí nejvíc

odhlasováno
PODPIS PODPIS PoDpIs

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

krulis píše:prosim nezacinam zadny flame... jen chci rict, ze hugo ma nadhernou 205 fakt moc peknou a je to ejdna z nej 205 co jsem kdy videl.. vse chapu.. ale neni trochu malo dat pekny kola na to aby vyhral auto tydne... i kdyz na druhou stranu pokud dat pekny kola na auto ma za efekt to, ze auto vypada hodne pekne.... no ale stejne nemel by to dostat spis nekdo kdo odvedl nejakou vetsi praci na svym aute (tim nechci zase tvrdit ze hugo neodvedl zadnou pracu urcite ji bylo vic nez dost (snizeni,podlozky atd)
Dyť je to jedno, ne? Mě se prostě víc líbí 205 na kolech než nějaký oplastovaný příšery a je mi úplně jedno jestli ty úpravy stály desetinásobek ceny úprav 205ky a třikrát víc času. Prostě je pro mě ta 205ka nej a počet úprav u mě nehraje roli.........
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
MichaelS
Příspěvky: 224
Registrován: 06 úno 2007 23:44
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Je to pravda hodnotí se jak auto vypadá a proto ani já neposílal co všechno je jinak a co všechno se dělalo na mém autě!! jestliže a podle mě je to taky tak 205 vypadá pěkně asi pak má vyhrát!
Mitsubishi Eclipse GSX AWD 1G
http://www.mitsubishiclub.cz/car_detail.php?id=2164" onclick="window.open(this.href);return false;

Zamčeno

Zpět na „Auto týdne“