tuning scéna Mělník

A máte ho tady
Odpovědět
Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pustil »

http://throttle-team.wz.cz/index.php?ka ... lnik-bazen

Takovej malej report ze včera, i když myslim, že to ani není třeba moc popisovat, nejlepší bylo to zažít.
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

PetanNTC
Příspěvky: 4
Registrován: 09 bře 2008 14:16
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od PetanNTC »

No jen nechapu co a proc to chtej tahat,kdyz jsme byli na parkovisti.
Udelaj s nama asi to samy,jak kdyz byl sraz neonacistu v Praze a oni jim tvrdili ze se prijeli kouknout na pamatky Prahy :)

A taky kam by to dali?ze by nam chteli udelat tuning sraz na melnickym odstavnym parkovisti? :D
By si asi museli vyhazet ty hrobky co jim tam parkujou :)
Ve znaku mam lva,ale jezdim jak drak :)

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pustil »

JJ pro příště zkusím vymyslet radši jinou plochu, i když teda nevim kde.
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

PetanNTC
Příspěvky: 4
Registrován: 09 bře 2008 14:16
Bydliště: Neratovice

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od PetanNTC »

Nekde na foru jsem cetl ze snad nekdo uvazoval i o nejakym letisti,tak co to zkusit tam?
I znamej mi rikal ze na nejake jezdi,ale cislo na nej nemam a moc ho nepotkavam.
Myslim ale ze by tady nekdo mohl vedet vic.
Ve znaku mam lva,ale jezdim jak drak :)

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pustil »

PetanNTC píše:Nekde na foru jsem cetl ze snad nekdo uvazoval i o nejakym letisti,tak co to zkusit tam?
I znamej mi rikal ze na nejake jezdi,ale cislo na nej nemam a moc ho nepotkavam.
Myslim ale ze by tady nekdo mohl vedet vic.
To mně napadlo, je to u Střem, ale jde o to aby se nás sjelo dost a abysmeneplatili takovej ,,vstup". Jinak letiště má prý dva majiteli. Hondzik řikal, že jeden (místní) chce 2000 na tři hodiny a druhý majitel (z prahy) prý nechce skoro nic. Každopádně plocha je 520 metrů dlouhá a 15 metrů široká, takže by se dalo i sprintovat :wink:
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Johny_X »

Pustil píše:
Johny_X píše:tak co tunaci,kdo uz je doma :lol: ,ja sem teda jenom prosel ale sorry tak ctvrtina aut byla tragickejch :twisted: ,máte nekdo foto tech povedenejsich? :?:
Fota má Hondzik, a nejtragičtější byla ta bílá oktáfka s polepama a majákama-ten tuzing už mně fakt moc nebere :lol: Doufám, že do tý čtvrtiny nepočítáš moji Astru? :D
Takovej decent no , a to se mi libi.Lepsi nez okridleny oktavky s rolbou na snih ,a ze by ste kolem tech koleji jezdili 60 :D no nevim

EDIT:a ta mazda by se mela hodit do barvy a na letnaky protoze je to takle strasny
:?:
Naposledy upravil(a) Johny_X dne 09 bře 2008 18:22, celkem upraveno 1 x.
johnyperez#KEHOrennsport

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

Johny_X píše:
Pustil píše:
Johny_X píše:tak co tunaci,kdo uz je doma :lol: ,ja sem teda jenom prosel ale sorry tak ctvrtina aut byla tragickejch :twisted: ,máte nekdo foto tech povedenejsich? :?:
Fota má Hondzik, a nejtragičtější byla ta bílá oktáfka s polepama a majákama-ten tuzing už mně fakt moc nebere :lol: Doufám, že do tý čtvrtiny nepočítáš moji Astru? :D
Takovej decent no , a to se mi libi.Lepsi nez okridleny oktavky s rolbou na snih ,a ze by ste kolem tech koleji jezdili 60 :D no nevim
Já radší nejezdil, protože bych to na těch 60 kolem kolejí ani nestihl rozjet :D
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
Novys106
Příspěvky: 65
Registrován: 11 říj 2007 23:12
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Novys106 »

srázek celkem povedenej...ale byly tam lidi který sem moc nemusel. :alien:
Peugeot 106 sport 1.4. 55KW
VW Golf IV 1.6. 74KW
a brzy bude jiné

Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

Ja myslim ze v ramci moznosti to bylo dobry.. jen na priste musime dojednat to letiste jestli bude zajem..

PetanNTC
Příspěvky: 4
Registrován: 09 bře 2008 14:16
Bydliště: Neratovice

Příspěvek od PetanNTC »

Kdyz by tam bylo 100 lidi,tak plati kazdej 20 za vstup,tak by to slo,ne?

Jen by to chtelo udelat nejakou prezencni listinu,kam by se kazdej zapsal aby bylo jasny ze jede.
At tam misto 50ti aut neprijede 20 a pak by se ty prachy museli dovybirat postupne.
Ve znaku mam lva,ale jezdim jak drak :)

hondzik323f
Příspěvky: 339
Registrován: 14 bře 2007 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hondzik323f »

Johny_X píše:EDIT:a ta mazda by se mela hodit do barvy a na letnaky protoze je to takle strasny
:?:
ta mazda má velice pěkné letňáky schované až nebudou hlásit sněžení a ráno nebudu muset škrábat auto. A lak bude až bude hotovej podvozek a motor, díly sou doma, jen neni čas to tam naházet. Jo a hlavně by se měla umejt :oops:

FOTKY: už má Pustil takže kamenujte jeho :lol: já se maximálně omlouvám za kvalitu, jelikož je to focený bez blesku na 6400 ISO tak to bude trošku šumět a pár jich bude neostrech ale ten můj foťák automaticky počítá že si k němu člověk koupí i externí blesk když chce fotit za blbýho světla.

Jinak srazík pěknej, nevim co měli benga boys proti tomu že sou na parkovišti zaparkovaný auta :lol: Účast good, škoda že nedorazil jirka se seatem ale jinak doufám že se z toho vyvine nějaká tradice pravildených srazů nebo tak něco...
323f GT 1,8 16V DOHC Rulezz 94Kw/128HP FWD
Obrázek

Lewis
Příspěvky: 151
Registrován: 29 bře 2006 22:42

Příspěvek od Lewis »

V 19:00 jsem byl někde u Regensburgu... nepomohla ani neomezená rychlost na Německý dálnici... Holt jsem ztrávil hodinu u Mezzolombarda kde šašili místní dopraváci a pak jsem trpěl hodinu na benzínce kde jsem čekal na jídlo... jinak bych to stíhal maximálně s půlhodinovým opožděním... takto o 2,5 hodiny později mi to přišlo k ničemu se jet koukat...

Takže příště... ;)
Obrázek

hondzik323f
Příspěvky: 339
Registrován: 14 bře 2007 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hondzik323f »

Lewis píše:V 19:00 jsem byl někde u Regensburgu... nepomohla ani neomezená rychlost na Německý dálnici... Holt jsem ztrávil hodinu u Mezzolombarda kde šašili místní dopraváci a pak jsem trpěl hodinu na benzínce kde jsem čekal na jídlo... jinak bych to stíhal maximálně s půlhodinovým opožděním... takto o 2,5 hodiny později mi to přišlo k ničemu se jet koukat...

Takže příště... ;)
čim ste jeli? Jinak ses měl ozvat, sme byli s Pustilem na benzínce asi do 23:00 :) Příště volej...

2PustiL: tak kde brzdíš ty fotky :)
323f GT 1,8 16V DOHC Rulezz 94Kw/128HP FWD
Obrázek

Lewis
Příspěvky: 151
Registrován: 29 bře 2006 22:42

Příspěvek od Lewis »

Ibiza byla doma... Ono 6cm nad zemí auto navíc bez kufru není zrovna idealem na zimní dovolenou.... letní je bezprblémů.... takže jsem měl pujčeného P307...
Obrázek

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

hondzik323f píše:
Lewis píše:V 19:00 jsem byl někde u Regensburgu... nepomohla ani neomezená rychlost na Německý dálnici... Holt jsem ztrávil hodinu u Mezzolombarda kde šašili místní dopraváci a pak jsem trpěl hodinu na benzínce kde jsem čekal na jídlo... jinak bych to stíhal maximálně s půlhodinovým opožděním... takto o 2,5 hodiny později mi to přišlo k ničemu se jet koukat...

Takže příště... ;)
čim ste jeli? Jinak ses měl ozvat, sme byli s Pustilem na benzínce asi do 23:00 :) Příště volej...

2PustiL: tak kde brzdíš ty fotky :)
Fotky brzdim na intru až budu doma tak budou, takže v pátek. Jestli chceš tak je sem hoď.
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

Novys106 píše:srázek celkem povedenej...ale byly tam lidi který sem moc nemusel. :alien:
Tak hlavně, že tam bylo hodně lidí, kteří ti nevadili ne?
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
SvobiTom
Příspěvky: 7
Registrován: 27 úno 2008 17:53

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od SvobiTom »

No a si myslim ze se to povedlo nad miru.....uz se tesim az se zase scuknem ale nedelal bych to driv jak za mesic...

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pustil »

SvobiTom píše:No a si myslim ze se to povedlo nad miru.....uz se tesim az se zase scuknem ale nedelal bych to driv jak za mesic...
Jj taky bych chvíli počkal, třeba tak do půlky Dubna
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

hondzik323f
Příspěvky: 339
Registrován: 14 bře 2007 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hondzik323f »

ty jo, to kdybch věděl tak je vezmu do práce, přeci jen v práci je fofr síť a doma jen 2 mega wifi takže holub na anténě a je to v řiti. No zkusim.
323f GT 1,8 16V DOHC Rulezz 94Kw/128HP FWD
Obrázek

Uživatelský avatar
Pesar
Příspěvky: 23
Registrován: 05 črc 2007 00:46
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pesar »

muj názor na sraz docela dobrý, a mile mě překvapilo hodně lidí na malý město
106 power kurňa

Uživatelský avatar
CRX_Zamek
Příspěvky: 120
Registrován: 26 lis 2007 14:15
Bydliště: Mladá Boleslav/Nosálov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CRX_Zamek »

Kurna že jsem tam nebyl.Ten srázek by jste mohli udělat od půlky dubna.To bych mohl stihnout dodělat to auto :) ,ale uvidíte.Takže srazu zdar
My nick zam3k_crx!

hondzik323f
Příspěvky: 339
Registrován: 14 bře 2007 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hondzik323f »

FOTAZZ: TADY
323f GT 1,8 16V DOHC Rulezz 94Kw/128HP FWD
Obrázek

Uživatelský avatar
CRX_Zamek
Příspěvky: 120
Registrován: 26 lis 2007 14:15
Bydliště: Mladá Boleslav/Nosálov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CRX_Zamek »

škoda že to bylo v noci :cry:
My nick zam3k_crx!

Uživatelský avatar
mildatuning
Příspěvky: 259
Registrován: 07 říj 2007 16:00
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mildatuning »

hondzik323f to jsou vsechny fotky.. nebo nejaky si mazal kvuli kvalite..?

hondzik323f
Příspěvky: 339
Registrován: 14 bře 2007 15:06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hondzik323f »

mildatuning píše:hondzik323f to jsou vsechny fotky.. nebo nejaky si mazal kvuli kvalite..?
Mazal jsem dost, ale takový ty opravdu rozmazaný nebo tak. Příště se polepšim a pujčim si k tom spešl blesk a budou fakt profi foto, slibuju,opravdu :)
323f GT 1,8 16V DOHC Rulezz 94Kw/128HP FWD
Obrázek

Uživatelský avatar
Novys106
Příspěvky: 65
Registrován: 11 říj 2007 23:12
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Novys106 »

ty jo dobrý fotky :D a nejlepší je jak jsou tam ty benga:) jinak musíme to udělat pŘes den někdy :D
Peugeot 106 sport 1.4. 55KW
VW Golf IV 1.6. 74KW
a brzy bude jiné

Uživatelský avatar
SvobiTom
Příspěvky: 7
Registrován: 27 úno 2008 17:53

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od SvobiTom »

Chtelo by to fakt pres den takle ty fotky nejsou moc dobry a hlavne pres den se ty auta budou lip blejskat.... se uvidi tak za ten mesic

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: tuning scéna Mělník

Příspěvek od Pustil »

Co zkusit domluvit to parkoviště přímo u kempu? Nevim třeba na 19. dubna? Bylo by tam víc místa nejezdili by tam auta a mohli bysme to hodit třeba už od 5ti nebo i dřív.
Teď se čekalo až skončí Novys v práci a byla i malinká naděje, že by mohl přijet Lewis proto ten začátek tak pozdě.
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
CRX_Zamek
Příspěvky: 120
Registrován: 26 lis 2007 14:15
Bydliště: Mladá Boleslav/Nosálov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CRX_Zamek »

19 8) ,proč né.Já sem pro :D
My nick zam3k_crx!

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

CRX_Zamek píše:19 8) ,proč né.Já sem pro :D
No taky abys do tý doby dal tu tvoji plechovku dohromady. :D
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Odpovědět

Zpět na „Mělník“