Pneu Vredestein nebo Nankang?

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Odpovědět
zetes
Moderátor
Příspěvky: 177
Registrován: 25 úno 2009 14:24

Pneu Vredestein nebo Nankang?

Příspěvek od zetes »

zdravim, chci se zeptat jakou znacku pneu byste volili jestli:

Nankang NS-II- 3800kc +-
Obrázek

nebo

Vredestein Ultrac Sessanta - 5200kc +-
Obrázek

Diky:)

Uživatelský avatar
T.i.m.u.r
Příspěvky: 350
Registrován: 08 bře 2010 17:43
Bydliště: Žatec / Ústí nad Labem / Praha / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od T.i.m.u.r »

Na jaký to máš auto? Jakej rozměr? A hlavně; proč výběr jen z těhlech dvou? :?
r.v.: 1974 - 55HP/80Nm

(Štukatérské, sochařské, restaurátorské práce - praxe více než 30let)
www.stukater.wz.cz

qpc
Příspěvky: 1459
Registrován: 18 lis 2005 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od qpc »

z těchto dvou pocitově asi ty první.Ale taky nechápu,k čemu tě vede tento výběr.Osobně velmi dobré zkušenosti mam za good mony třeba i tyto: http://www.pneunet.cz/pneu-katalog/hank ... us-v12-evo" onclick="window.open(this.href);return false;
Vectra i500(bejvalka)
Astra OPC (206kw,390Nm)

Uživatelský avatar
menyjak
Příspěvky: 144
Registrován: 14 bře 2011 18:12
Bydliště: Český Krumlov

Re: Vyber pneu

Příspěvek od menyjak »

proč čínu? koukni na kumho ku31 nebo ku36.ty hankooky by taky nemuseli bejt špatný
Mitsubishi Colt 2.0 4G63
Mitsubishi Colt Gti -->>project 4G63T AWD
Mitsubishi Eclipse 1G LPG - daily car

jezdit s dieselem je jako být gay, je to čím dál běžnější ale nikdy to nebude dobré :P

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Vyber pneu

Příspěvek od jajiN »

Protože ten vzorek je vzhledové in a cool :lol: Ze zkušeností bych už šípový vzorek nechtěl. Většina hučí již od novoty a některé hned co se mírně ojedou. Ale chápu, tunink je tunink

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od kubi »

Já s Nakakangy nemám problém.... :?:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

zetes
Moderátor
Příspěvky: 177
Registrován: 25 úno 2009 14:24

Re: Vyber pneu

Příspěvek od zetes »

275/35/20 kvuli vzorku... a ve vysledku i cena... nepotrebuju michelinky nebo pirelky za 8-12tisic... na nankang jsem slysel chvalu stejne jako na vredestein...

mimochodem sipaky jsem mel na kazdym aute a nemuzu si to vynachvalit a osobne nechapu co vsichni maji proti huceni :? :?

Uživatelský avatar
endru.ondra
Příspěvky: 50
Registrován: 12 kvě 2012 15:52
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od endru.ondra »

Protože sou levný a nemá na pořádný gumy, když máš na kola co stojí x tisíc 20cky tak musíš mít i na gumy a né že to nepotřebuješ ale ta šlupička co tam budeš tahat aby to leželo víc u zemně a bylo to hezčí tě taky jednou může zachránit i život....
Audi S4 2.7 Bi Turbo lpg

zetes
Moderátor
Příspěvky: 177
Registrován: 25 úno 2009 14:24

Re: Vyber pneu

Příspěvek od zetes »

zase nejakej chytrej ....... co urcite vi vsechno

Uživatelský avatar
endru.ondra
Příspěvky: 50
Registrován: 12 kvě 2012 15:52
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od endru.ondra »

sorry ale na všech tuning autech co maj extra velký kola vydím nejlevnější gumy. Já mam 18cky a kupoval sem contintelky protože sem měl už na autě a dobrý a neřešil sem cenu protože mám auto a jezdím hodně pilu, chci bezpečí
Audi S4 2.7 Bi Turbo lpg

zetes
Moderátor
Příspěvky: 177
Registrován: 25 úno 2009 14:24

Re: Vyber pneu

Příspěvek od zetes »

jezdis pilu a proto mas LPG :) vubec nevis co to je za auto a najake ucely, takze asi takvou vahu ma tva odpoved :wink:

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od maRkus »

jezdim na nankangach tak ze sou vsechny 4 kola ve smyku, drtim je na okreskach a to mam nebezpecne natahnuty 165 na 7mi palci, a porad zadnej problem 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od Rudi »

jajiN píše:Protože ten vzorek je vzhledové in a cool :lol: Ze zkušeností bych už šípový vzorek nechtěl. Většina hučí již od novoty a některé hned co se mírně ojedou. Ale chápu, tunink je tunink
Heh, nankangy sem měl v 18kách a můžu potvrdit, že hučeli, což byl první důvod výměny, druhej mi přišlo, že neseděli hlavně za mokra. Hankooky sem měl teďka na dodávce od novot do slicku a nemůžu proti nim nic říct, krom toho, že během 40-50tis. zmizeli, ale tak to je daň i za těžký auto :D na suchu, za mokra, pořád super, jen teda kolem 3-4mm už to chtělo zvolnit za mokra :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od maRkus »

nankangy ma podle mne smysl kupovat na maly a lehky auta s vahou okolo tuny... jinac se bojim ze to nebudeto pravy orechovy
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Vyber pneu

Příspěvek od jajiN »

Rudi: Tak nějak. Kupoval jsem nankangy na prvni octu hlavne kvuli vzorku. Kdyz zacalo prset, tak to bylo nestesti, plavalo to a neskutecne klouzalo. Na suchu to bylo o neco lepsi ale prislo mi, ze jsou strasne tvrde a proste to hodne klouze. Co jsem o tom cetl tak se to muze ruznit v tom kdy jsou vyrobeny, takze co kus to jine jizdni vlasnosti :kladivo: spek

Uživatelský avatar
Corsica
Příspěvky: 332
Registrován: 01 dub 2012 17:58

Re: Vyber pneu

Příspěvek od Corsica »

maRkus píše:jezdim na nankangach tak ze sou vsechny 4 kola ve smyku, drtim je na okreskach a to mam nebezpecne natahnuty 165 na 7mi palci, a porad zadnej problem 8)
14" nebo 15" ?
Dacia 1300 "75
Opel Corsa B fake GSI
Škoda Octavia 1.8 T 4X4
Škoda Octavia 2.0TDI RS

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber pneu

Příspěvek od maRkus »

15 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“