Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomio007
Příspěvky: 322
Registrován: 27 srp 2007 18:15
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od tomio007 »

Máte někdo zkušenosti s těmito koly? Minulý týden jsem je dával na srovnání a dovaření rantlů a kluk co to rovnal mi řekl, že ty kola jsou měkké jako čokoláda. Co jsem četl tak Rondell dělá kvalitní kola a né bahna jako RSW. Kola jsou velikosti 8,5"x18". Proto bych věděl Váš názor. Dík
Ford Probe GT 2.5 V6 24V

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od Chamelion »

Můj osobní názor je, že Rondell dřív dělal dobrý kola, ale dneska jedou spíš takový polorepliky...aspoň designově. Ale nehrotil bych to jen na základě breptu nějakýho týpka, že jsou to bláta 8)

Uživatelský avatar
tomio007
Příspěvky: 322
Registrován: 27 srp 2007 18:15
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od tomio007 »

Bral jsem je od týpka a ten mi říkal že na těch kolech jezdila jeho manželka,byly na tom gumy 225/40 a měla je od novoty, nějaké 4roky cca a na jednom kole bylo jedno viditelné ohnutí a ukousnutá guma a jinak klasika okousané vnější rantly. A kluk co mi to rovnal mi říkal že byly všechny kola ohnuté ( nevím jak moc, ale podle mého moc nebyly, protože neměly ani hodně závaží, většinou 6g na kole). Takže nevím jak moc brát jeho názor. Proto se ptám tedy. Víc hlav, víc ví.
Ford Probe GT 2.5 V6 24V

Ovarlord
Příspěvky: 272
Registrován: 06 led 2009 10:33
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od Ovarlord »

R.O.D kola dle mého celkem normální běžný kola měl jsem cca půl roku na E36 a to auto nešetřím je to prostě pro zábavu a hezký svezení a ty kola kupodivu bezproblému jenom běžný odřeninky od kamínků nebyli to teda 18ctky ale 17ctky s límcem ale za mě bych se toho nějak nebál
Animalize-Team
BMW E36
Kymco Maxxer

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od Chamelion »

tomio - pokud ti to tvrdil člověk, který ti ty kola i rovnal, tudíž na tom měl možnost něco vydělat, pak bych to vůbec nebral vážně. Vyměnil jsem už několik "rovnačů" a měl jsem taky jednoho, který mi pravidelně tvrdil, že je celá sada natolik rozkopaná, že nejde vyvážit a tudíž musel rovnat všechny kola...a to jsem si byl jistý, že bylo kopnutý jen jedno kolo.

osmnactka18
Příspěvky: 1
Registrován: 07 říj 2016 11:59

Re: Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od osmnactka18 »

Zdravím, v autech se až tak moc nevyznám, v těchto ohledech dám spíš na doporučení manžela, který je - díky bohu - automechanik. Ten mi doporučit pořídit Alu kola, a to od https://www.pneuok.cz/. S nějakým rozpouštěním, měknutím apod. jsem se nesetkala, disky jsou v pořádku a přežily i jízdu po takových těch polňačkách. Doporučuji :)

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Alu R.O.D. (Rondell 0027)

Příspěvek od AlesiBoss »

:D tak to urcite... vytahovat 3 roky stary temata kvuli reklame na nakej pochybnej shop tu koukam zacina byt beznym zvykem...
už nemám hnujdaj...

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“