Hyundai Coupe

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Lukinho »

a tobe se z toho udela v trenkach stan vid?

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nechcte toho, když si tu ane(díky mu) dal takovou práci s úklidem :roll:

Na jedné straně to bylo lehce kitované, na druhé byl krásný rovný lak, tak se jenom rozbrousil a plnič není třeba. Ten sloupek není zrovna ideální plocha na broušení, tak proč si přidávat práci zbytečně...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od kony5 »

to už si mohl laknout i ten kousek sloupku ta pul hodka broušení a trochu laku by za to stálo... takhle je to pořád dokola... zbytečně si to děláš složité jak awd pohon tak vše ostatní.... já třeba na hyundai dal 4x4 pohon a bylo to o dost jednodušší než tvé řešení... prostě si vyber něco na stejné podvozkove platformě jako má coupe... kouknul bych třeba po outlanderu ten má 4x4 a motor 4G63-7bolt...já da na sonatu pohon z eclipse a bylo to více méně plug and play....

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od wesly.TDI »

migu rada: už se na to vyser a nedávej to tu :wink: , já už to udělal, děláš to pro sebe, tak se na to vyprdni, akorát ti to pak kazí radost :wink:

don
Příspěvky: 150
Registrován: 24 črc 2012 21:12

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od don »

Wesly.TDI: ne to ne at to nemaže, čím se v práci pak budeme bavit???
Kony5: koukni se na celej "projekt" , neřekl bych že to pochopí :lol: :lol:
Edit: zapomněl jsem dát projekt do uvozovek :lol: :lol:

Uživatelský avatar
vt.tuner
Příspěvky: 1470
Registrován: 05 lis 2006 13:02
Bydliště: Nürburgring

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od vt.tuner »

Mazat by jsi to nemusel.sice tve nazory nesdilim.ale projekt stale sleduji...
Yamaha FZ1 N
Kawasaki ZX10R

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

kony: plány na awd už jsou minulost ;-) a nebudu to tu znova řešit, všechno je tu napsané ;-)

A auto půjd ekomplet do jiné barvy, takže šetření laku je nesmysl....


/// na žádost majitele, téma promazáno ............... Tom_
Naposledy upravil(a) LiberaleMiguel2 dne 28 kvě 2014 13:52, celkem upraveno 1 x.
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Jestli chcete řešit cokoliv ohledně toho, kde jsem poslední rok byl, tak mi tím laskavě nezasírejte projekt. Díky
A ano, projekt samozřejmě bude pokračovat :rock:
(jiné reakce se v tomhle topicu ode mě nedočkáte) :mavani:


promazáno od OT----Tom_
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Angličák
Příspěvky: 832
Registrován: 02 pro 2005 18:27
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Angličák »

8) 8) 8) Včera jsem si říkal, budeš-li mít koule na to sem opět začít přispívat a ono že jo. Držím palce s autem a tak celkově se vším. V životě se leccos posere hned, tudíž soudit někoho je blbost.
www.vh-autoservis.cz
H S2000 AP1 / V 850 SW

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od crocjirka »

Ahoj, jak se máš něco?
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

don
Příspěvky: 150
Registrován: 24 črc 2012 21:12

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od don »

Bude pokračovat? Ja myslel, že už je projekt dávno dokončený, že ty jsi někde seděl??

:?: cukr né, to není cukr :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od gizmi »

Po 6 letech od založení se ptám - už to trhá asfalty jako 4x4 brutální výkonová bestie, nebo jsme stále ještě jen u plánů? 8)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od maRkus »

on ten projekt ani nezacal
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Rudi »

Ale zkoušel jinej projekt, aby rychle vydělal na tendle projekt, nicméně ho překvapila Policie, to nečekal :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel »

dlouho nic, tak aspoň něco :lol: brácha mi zlomil jeden zámek, tak bylo třeba vzít nové :-)
AeroCatch.jpg
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od petrsk »

LiberaleMiguel2 píše:Duralové matky kol. Jsou nádherně lehoučké :-)

Obrázek
jsou na pikacu. 2x je dotahnes a je vytahanej zavit.nakonec je vyhodis,protoze je vysroubujes a na steftu ti zustane 1 cm zavitu. vlastni skusenost. Jo a muzes to mazat cim chces,dojebani zavitu nezabranis. https://photos.google.com/search/_tra_/ ... PXTq4qfsqG" onclick="window.open(this.href);return false;
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Už jsem je sundával x-krát a pořád jsou naprosto v pořádku :-) stačí být důkladný, vždy to očistit a namazat a dělat to momenťákem 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od crocjirka »

gizmi píše:Po 6 letech od založení se ptám - už to trhá asfalty jako 4x4 brutální výkonová bestie, nebo jsme stále ještě jen u plánů? 8)
Ne, ale udelal lak na pojistovnu, dal cinsky kola a podovzek a prebrzdil cumak auta... :)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Speedline jsou činské kola ? Chudáci majitelé Lamborghini, že jezdí na čínách :lol:

Crocu drž hubu jak nic nevíš :hlazeni

O totéž ŽÁDÁM i ostatní. Vyjadřujte se k aktuálnímu progresu, k ničemu jinému. Stejně jen spamujete a ve finále se to smaže ;-)
Já vám nic říkat nebudu, takže ze mě nic tahat nezkoušejte. Ti co ví co a jak, tak to prostě ví, ti se k tomu vyjadřovat tady nebudou. Ti ostatní, co si jen myslí, že něco ví, jako jeden nejmenovaný hlodavec, neví vůbec nic....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Jord »

vyjdřuji se k aktuálnímu progresu:



..
8) :D
...

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od petrsk »

LiberaleMiguel píše:Už jsem je sundával x-krát a pořád jsou naprosto v pořádku :-) stačí být důkladný, vždy to očistit a namazat a dělat to momenťákem 8)
to kecas,protoze ty na fotce jsou novy,ani elox na nich nedrzi a šisujou. ja je po roce vyhazuju.
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od crocjirka »

petrsk píše: to kecas
na to uz tu jsou vsichni zvyklí.. to nikoho ani uz neudivuje.. :lol:
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ta fotka je z 05/2014 a furt je mám na autě, původní. Fakt nemám jediný důvod ti lhát. A ani potřebu tě přesvědčovat, že nelžu.
Auto už jsem x krát přezouval, kola nechávám i během sezóny preventivně převažovat, několikrát byly dole kvůli kontrole brzd atd.
VŽDYCKY, i když jedu do servisu, tak sebou beru měděnku a trvám na tom, že si to ošetřím před nasazením a dotáhnu si matky sám, ručně. Nikdy s tím mechoši neměli problém.
A končím s tímhle :D věř mi nebo ne, tvoje věc :-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Beaver »

Jord píše:vyjdřuji se k aktuálnímu progresu:



..
8) :D
Obrázek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Cajk Bobre pobavils :D já na to nespěchám :-) než to zbytečně uspěchat, tak si raději, klidně i pár let, počkám, aby to fakt byla taková pecka, že bude lidem padat čelist :-)

ale furt by to bylo dřív než tvoje :lol: :mavani:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Hondzik »

hele, mám ty matky na Alfě taky, s autem se zrovna nejedná v rukavičkách, měl jsem je dole Xkrát a v pohodě. Jen je často kontroluju , dotahuju momenťákem, mažu. Zkoušel jsem co vydrží, natočil jeden z těch 4 co zbyly ze sady na šteft ve svěráku a závit se trhnul cca na 140Nm. Dotažený je mám na 90Nm, šteft mi prochází skrz celej závit matky.
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Lordík »

LiberaleMiguel píše:počkám, aby to fakt byla taková pecka, že bude lidem padat čelist :-)
tak přesně kvůli tomu jsem tady já ne ty :zadek: :lol:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Beaver »

LiberaleMiguel píše:Cajk Bobre pobavils :D já na to nespěchám :-) než to zbytečně uspěchat, tak si raději, klidně i pár let, počkám, aby to fakt byla taková pecka, že bude lidem padat čelist :-)

ale furt by to bylo dřív než tvoje :lol: :mavani:
Ááá, panáček nám couvá... Ty ses s tím "projektem" zdržel minimálně rok ještě před tím, než tě zavřeli a stejně tak jsi měl plnou hubu keců o tom, jak to ZARUČENĚ bude za ten rok jezdit a že to bude dřív než moje. Mám pořád screenshoty s tím velkohubým tvrzením :lol: Já v dokončení mého několikrát doufal, ale okolnosti nebyly příznivě nakloněny. Naopak během téhle zimy se toho udělalo konečně docela dost a po menší pauze se zase bude pokračovat. Tak jsem aspoň přispěl svou troškou do mlýna a pár lidem trochu vypomohl rozchodit jejich X-set koňové motory. FWD->RWD projekt, co páchá kamarád, se za tu dobu taky už přiblížil zdárnému konci. Jelikož jde o stejný koncept, jako to tvoje, tak vím, že to ani trochu není prdel a v průběhu realizace se řešilo desítky různých menších i větších problémů. Od správné geometrie a uložení pohonu, přes úpravy kastle kvůli převodovce až po "prkotiny" jako je třeba nové brzdové vedení, nádrž a nebo elektrika (a že na tom je ještě ledacos k dokončení...). O to větší prdel ale bude sledovat, jak se v tom utopíš :mrgreen: Tímhle bych to tak nějak uzavřel, reagovat už na tebe z principu nebudu a jaro/léto uvidíš sám, jak to s tím mým autem bude.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Panáček nám necouvá, ty debile :lol: Jen si prostě počkám na odškodnění a nasypu pak do toho klidně i půl míče.
Už jsem ti jinde psal, že prachy, co jsem na to měl, tak padly loni za právníka ;-) jenže ty jsi prostě takový dement, že si to nejsi schopný zapamatovat :hlazeni

A klidně se s tebou vsadím, třeba o facku, že moje auto si odfoukne z BOV(samozřejmě regulérně za jízdy, žádné fejky) dřív než tvoje :-) jenže na to ty nemáš koule :lol:

A že někomu objednáš třeba tlumič HKS z Japonska, to bych rozhodně nepovažoval za "pomoc s rozchozením auta" :lol:

Kdybys raději, místo toho věčného pindání všude možně po internetu, zalezl někdy do garáže a dotáhnul tam pár šroubků(nebo aspoň zkontroloval stav ventilků), tak bys byl jednak aspoň k něčemu, a hlavně, bys už mohl dávno jezdit 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Hyundai Coupe

Příspěvek od Juraj »

Tady se furt řeší hovna koukam... Co kdyby jste konečně přestali tahat ptáky z kalhot a hádat se kdo ho má většího ??? když se chce, jde to i bez kecání ;-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Odpovědět

Zpět na „Projekty“