Felicia by Lexi

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

Tak červená je zbavená interiéru a pásy už jsou ve stříbrné :)
a bílá dostala černou barvu na přední nárazník :)
Přílohy
12.jpg
205.jpg
17218562_1591012190928311_9053604313666132531_o.jpg

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od petrsk »

Zakladas Felicie vrakoviste? Z tech trech vraku se daj jen pouzit kola s ty bili na prevarky. :lol:
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od pufko »

Tam 200Kč, hentam 500Kč, tam zasa 150Kč...

Kolko tisíc Kč si takto po kvapkách spláchol už do záchoda? Tým že preflákaš takto prachy tak neostáva na lepšie a potom sám seba (ba aj druhých) presviedčaš ako ťa to strašne baví sa hrabať v hnilej Felde

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 263
Registrován: 26 úno 2012 01:19
Bydliště: v Haliči priamo v nexii na zadnych sedadlach
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od LordMMX »

čo ho nenecháte na pokoji? ja osobne považujem ocucaný favorit za ukrutný hnoj na to, v akej dobe bol vyrábaný, ale pokiaľ ho baví sa v tých autách hrabať a upravovať si ich podľa seba, tak mu držím palce. a čo sa financií týka, ja som do nexie nalial za 5 rokov skoro 6000€ a už je v autonebi. a ľutujem minutie tých peňazí? ani náhodou. veľa som sa naučil, teraz na to idem o hodne triezvejšie.

za mňa teda palec hore, a hlavne veľa chuti a zdaru! :)
Daewoo Leganza 2.0 16V CDX bordová - ABS/TCS,ABG,DigiAC,Wifi,GPS,Park.sensor
Daewoo ?
ex: Lanos, Corsa, Evanda
rip: 2xNexia, Espero, Marea, Vectra

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

petrsk píše:Zakladas Felicie vrakoviste? Z tech trech vraku se daj jen pouzit kola s ty bili na prevarky. :lol:
ne jen se na nich učím a chci něco vytvořit :) ..... jinak ty kola z bílé asi budu stejně prodávat na tu feldu nesedí (prej jsou z golfa MK1)

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

pufko píše:Tam 200Kč, hentam 500Kč, tam zasa 150Kč...

Kolko tisíc Kč si takto po kvapkách spláchol už do záchoda? Tým že preflákaš takto prachy tak neostáva na lepšie a potom sám seba (ba aj druhých) presviedčaš ako ťa to strašne baví sa hrabať v hnilej Felde
kámo mě ty tvoje šílený moudra jsou už úplně u prdele :lol: co tak pročítám různý témata tady, tak píšeš všem tak šíleně rady co si maj koupit a co mají podle tebe dělat atd. ..... navíc pokud dobře čtu tak je to TUNING FORUM, takže jestli ti vadí to že jsou tu tací kteří se chtějí odlišit od ostatních a udělat si něco svého, nebo věci co tady já vlastníma rukama dělám, tak sem nechoď, nikdo tě sem nenutil toto fórum chodit ;) ......
a když už píšeš ty ceny, tak jsou směšný, protože 2/3 věci mám skoro zadarmo :D

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

LordMMX píše:čo ho nenecháte na pokoji? ja osobne považujem ocucaný favorit za ukrutný hnoj na to, v akej dobe bol vyrábaný, ale pokiaľ ho baví sa v tých autách hrabať a upravovať si ich podľa seba, tak mu držím palce. a čo sa financií týka, ja som do nexie nalial za 5 rokov skoro 6000€ a už je v autonebi. a ľutujem minutie tých peňazí? ani náhodou. veľa som sa naučil, teraz na to idem o hodne triezvejšie.

za mňa teda palec hore, a hlavne veľa chuti a zdaru! :)
díky moc za podporu, aspoň o5 další člověk co mě tu hodnotí tak trošku pozitivně a nehledí na stáří a stav auta moc díky 8)

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

tak stříbrná ted chvíli bude čekat, mezitím jsem dal dohormady červenou felicii
Přílohy
11.jpg
10.jpg
7.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

tak stříbrná už je přezutá (potřeboval jsem s ní přejet do práce na diagnostiku ) a potom jak sem se vrátil tak jsem vyzkoušel zatmavená skla a za mě celkem pěkný, ale mám tam z5 původní
Přílohy
17991804_1633029693393227_1612016357309514104_n.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

tak celkem se to i přes víkend vyplatilo ;)
Přílohy
3.jpg
2.jpg
1.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

a tady už lakování ;)
Přílohy
6.jpg
5.jpg
4.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

autí v new barvě :)
Přílohy
10.jpg
9.jpg
8.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

střecha půjde do černé barvy i s mřížkou masky ;) , tak snad nezapomenu fotit a přidám další fotky :)
Přílohy
11.jpg

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od petrsk »

At žije Montana. :potlesk: :potlesk:
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Breakthru »

lakováno sprejem?
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od petrsk »

Proc by ne? Se to klukovi povedlo.Mam taky auto cakly sprejem :)
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Breakthru »

1. jen jsem se ptal, nic jsem nehodnotil, páč z fotek stejně kvalitu lakování nemůžeš hodnotit
2. sprejem se to nikdy nepovede, ikdyby si to stříkal v boxu.
3. pistol dneska koupíš v každým hobbymarketu za pár stovek.nemusí to být hned Sata, aby se s tím dalo pěkně lakovat...
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od petrsk »

Obrázek
taky sprejem.ver tomu
1.jen jsem odpovedel
2. ver,ze se da
3. pistole a kompresor a box =drahy.
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jestli jsi lopata, tak ti ani pistol nepomůže. Jestli máš šikovné ruce, tak i sprejem to uděláš pěkně 8)

Petrsk: Obrázek se nezobrazuje
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od petrsk »

LiberaleMiguel píše:Jestli jsi lopata, tak ti ani pistol nepomůže. Jestli máš šikovné ruce, tak i sprejem to uděláš pěkně 8)

Petrsk: Obrázek se nezobrazuje
https://lh3.googleusercontent.com/-hLw3 ... 60-h540-no" onclick="window.open(this.href);return false;

nevim,jestli to neni proti pravidlum...aspon odkaz
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od LiberaleMiguel »

bam.jpg
vidím furt jenom tohle :D možná je chyba u mě :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od m.artty »

Chyba je u tebe, ja foto vidim z obou zdroju.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 263
Registrován: 26 úno 2012 01:19
Bydliště: v Haliči priamo v nexii na zadnych sedadlach
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od LordMMX »

ja ten obrázok tiež nevidím.


btw kompresor ti stačí ja GUDE za 3000kč a pištol kúpiš za pár korún tiež.
Daewoo Leganza 2.0 16V CDX bordová - ABS/TCS,ABG,DigiAC,Wifi,GPS,Park.sensor
Daewoo ?
ex: Lanos, Corsa, Evanda
rip: 2xNexia, Espero, Marea, Vectra

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Breakthru »

auto se nemusí hned polejvat v boxu.Tam jde o teplotu a proudění vzduchu hlavně...
Pistol koupíš za pár stovek a pokud se nerozbije, je na furt....A pistolí spotřebuješ míň barvy než ve spreji.malej díl jde sprejem jakžtakž udělat, ale celý ato nebo větší díl sprejem vůbec.Pistol si nastavíš, tlak vzduchu, všechno a necháš si do ní namíchat přesně takovou barvu, jakou potřebuješ.Sprej je drahej, nekvalitní a na hovno....
Ale Vaškovi jsem do toho rejpat nechtěl, ať si hraje.....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

je pravda přiznám se, že ta červená Felicia je stříkaná montanou sprejem :) , než abych tam dělal na každým puchýřku čtvereček nebo kulatý cákanec, tak jsem zvolil rychlejší a za mě i levnější variantu a stříknul sprejema celý auto (11 sprejů ve 2 vrstvách), at to trošku vypadá, tu barvu jsem zkoušel poprvé a jako za mě super 8) ,ale potřeboval bych poradit ideálně kdyby nějaký lakýrník se ozval nebo člověk co už auto lakoval - u kompresoru a pistole na lakování, nevím jaký je vhodný stříkací tlak do pistole a jaký je minimální možný zásobník vzduchu abych nemusel čekat třeba 15 min než se mi celý napustí

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od m.artty »

Jen ty lišty, zámky, kliky apod. bych vyndal než to oblepovat páskou a pak tam stejně bude hnusná hrana a je to slabé místo, kde se to může začít loupat.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Breakthru »

na stříkání stačí 2 Bary.Kompresor stačí klidně menší.Neboj se, že bys bycl tak rychlej, aby kompresor nestíhal.Mám doma záložní se zásobníkem na 24 litrů a v poho to utáhne.Pistole stačí úplně nějakej obyčejnej polák, na to naučení to stačí.nastavíš si tam vzduch, barvu, rozptyl a to ti stačí, je to víc, než co dovede sprej....Jen je potřeba mezi pistolu a kompresor dát odkalovač, aby ti nešla voda a olej do pistole...

jen to chce nebejt prase a neomrdávat přípravu.Občas taky díly spíš demontovat, než je oblebovat, i naučit se oblepovat auto je kumšt a jsou na to určitý triky.Příprava je základ, vykytovat do roviny a použít správnej plnič a řádně všechno odmastit a dát si bacha na mastnotu a silikony...

je to náročnej proces a není to o tom koupit si pár lacinejch řeckejch šmirglů, co stojijou úplně za hovno a pár sprejů.Když máš vercajk, trpělivost a nejseš hovado, tak i v dílně se s málem dá udělat pěknej výsledek.rozhodně lepší než něco vytvářet sprejem...Ale zase jsou to věci, co se nezkazí....Pokud si opatříš věci a něco si vyzkoušíš, tak se s tím daj dělat fakt slušný věci a pokud se něco pokazí, dá se to i slušně opravit.Je spousta triků a zlepšováků, ale je to taky o tom dělat to pořádně...
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

m.artty píše:Jen ty lišty, zámky, kliky apod. bych vyndal než to oblepovat páskou a pak tam stejně bude hnusná hrana a je to slabé místo, kde se to může začít loupat.
u toho červeného auta to neřeším jde mi spíš víc o tu stříbrnou a bílou felicii ..... ted se budu chystat lakovat tu bílou, ale tam už půjde vše dolů co se bude moct sundat :)

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

Breakthru píše:na stříkání stačí 2 Bary.Kompresor stačí klidně menší.Neboj se, že bys bycl tak rychlej, aby kompresor nestíhal.Mám doma záložní se zásobníkem na 24 litrů a v poho to utáhne.Pistole stačí úplně nějakej obyčejnej polák, na to naučení to stačí.nastavíš si tam vzduch, barvu, rozptyl a to ti stačí, je to víc, než co dovede sprej....Jen je potřeba mezi pistolu a kompresor dát odkalovač, aby ti nešla voda a olej do pistole...

jen to chce nebejt prase a neomrdávat přípravu.Občas taky díly spíš demontovat, než je oblebovat, i naučit se oblepovat auto je kumšt a jsou na to určitý triky.Příprava je základ, vykytovat do roviny a použít správnej plnič a řádně všechno odmastit a dát si bacha na mastnotu a silikony...

je to náročnej proces a není to o tom koupit si pár lacinejch řeckejch šmirglů, co stojijou úplně za hovno a pár sprejů.Když máš vercajk, trpělivost a nejseš hovado, tak i v dílně se s málem dá udělat pěknej výsledek.rozhodně lepší než něco vytvářet sprejem...Ale zase jsou to věci, co se nezkazí....Pokud si opatříš věci a něco si vyzkoušíš, tak se s tím daj dělat fakt slušný věci a pokud se něco pokazí, dá se to i slušně opravit.Je spousta triků a zlepšováků, ale je to taky o tom dělat to pořádně...
souhlasím že jde vše když se chce a když je trpělivost .....
je pravda že tačervená felicie je spíš dělaná na rychlo, chci ji brzo prodat, takže jsem to u ní neřešil a udělal to tak jak to je, u té bílé a stříbrné si to bude jinak, hlavně zatím u té stříbrné, ale to pak časem budou fotky

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od paca »

Já mám doma 50l dvoupístkový kompresor domácí výroby a je to tak na hraně, ale na to moje stříkání motorek, nárazníků, kol...atd to stačí. Pokud je člověk šikovný, tak nalakuješ pěkně i doma v garáži, jen to chce vychytat prašnost atd.
Tady je fotka nádrže co jsem loni lakoval kamošovi:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Projekty“