Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Příspěvek od NeviM »

sem si ho vcera nahrubo umyl
Obrázek
Obrázek
Obrázek

asi 254. vyrobenej
Obrázek

to byl jeste v nedeli po vyndani pohromade:

Obrázek
Obrázek

KKK K04
Obrázek

komplet fotky snad behem dneska uz i s novejma na biturbo.safrane.org :)
motor nahrubo umyt, tak dneska asi prekopnu kliku a pak budu pokracovat v cideni 8)
Naposledy upravil(a) NeviM dne 07 čer 2008 09:53, celkem upraveno 2 x.
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

Co s tím budeš provádět,kromě čištění?
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

hattori_hanzo píše:Co s tím budeš provádět,kromě čištění?
klika, saly - kvuli tomu sem ho puvodne vyndal... jenze se mi to nak zvrtlo a misto abych ho hodil vzhuru nohama, vymenil kliku a sup s nim zpatky, tak sem ho zacal rozebirat :oops: a prichazet na dalsi a dalsi veci co dam novy, opraveny atd a posbiram tim docela dost pochcipanejch koni asi.. napriklad mezi zadni svody a turbo nekdo zapomnel dat tesneni a turbo tam bylo povoleny volny a foukalo to kolem:) pak spousta novejch hadic, hadicek, guger, tesneni a tak dale... jo a setrvak s lamelou a pritlacakem... spojka skoro na nejtech uz, na setrvaku i pritlacaku les prasklinek, takze taky new... pak taky nejaky loziska, ulozeni kardanu a tak dale :) uvazoval sem i skopnout hlavy a vymenit aspon tesneni, kdyz uz to mam venku, ale je na tom asi dost veci nedavno delanejch, tak jeste uvidim.. treba vlozky valcu se mi zdaj zvenku jako ze musej bejt nedavno novy, pac si myslim ze by po asi 13 letech provozu vypadali trosku jinak nez vypadaj...
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

Pokud budeš kupovat origo věci od Renaulta, naházej sem pak ceny, porovnáme to s cenama co jsem kupoval origo v bmw, vsadil bych se že se mě to nevyšplhá na víc jak 70% ceny dílů od R. :D
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb mam ho venku..

Příspěvek od Jardafox »

heh no vidíš, já právě vyndal kabinovej filtr a umyl:D
v podstatě to stejný ne :lol: :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

Fugo píše:Pokud budeš kupovat origo věci od Renaulta, naházej sem pak ceny, porovnáme to s cenama co jsem kupoval origo v bmw, vsadil bych se že se mě to nevyšplhá na víc jak 70% ceny dílů od R. :D
A já se vsadím že zatímco stará vyhnilá sedmička se válí na každým druhým rohu cikánskýho sídliště,tak tohohle Renaulta potkáš třikrát ročně a jsi rád...Tomu taky odpovídají ceny! :wink: Najdi stejně vzácný auto od BMW a pak se může porovnávat ceník!
Panda píše:heh no vidíš, já právě vyndal kabinovej filtr a umyl:D
v podstatě to stejný ne :lol: :lol:
Kabinovej?Nejmenuje se u Pandy náhodou správně ptačobudkovej? :lol:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

o tomhle jsem nemluvil a ani na to nemyslel, jsem taky "odkojen" renaultem a dříve jem měl R25 V6 Turbo kde jsem také dělal motor (změna z 2.5T na 2.9T) a vím jaké byly ceny u R kupříkladu za šály a jaké potom byly na bmw, byl jsem překvapen že ač každý říká že bmw je drahé tak mě stál víc Renault. Takže nešlo o nic ve zlém což jistě Nevim ví. :D
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb mam ho venku..

Příspěvek od MarauderZ28 »

ten motor co má ta sedma je hodně exclusive a u BMW asi nebude dražšího motoru ...
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bóďa »

hattori_hanzo píše:A já se vsadím že zatímco stará vyhnilá sedmička se válí na každým druhým rohu cikánskýho sídliště,tak tohohle Renaulta potkáš třikrát ročně a jsi rád...Tomu taky odpovídají ceny! :wink: Najdi stejně vzácný auto od BMW a pak se může porovnávat ceník!
no nevim nevim, jestli se sedmicka predelana na biturbo vali na kazdym rohu cikanskyho sidliste... :lol:

jinak tady je opravdu vidět NeviMovo heslo, že kdo si hraje, nezlobí... (sorry za kvalitu, foceno mobilem) :lol:
Obrázek
Obrázek
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

ten sportovní volant se tam moc nehodí :D
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

hattori_hanzo píše:
Fugo píše:Pokud budeš kupovat origo věci od Renaulta, naházej sem pak ceny, porovnáme to s cenama co jsem kupoval origo v bmw, vsadil bych se že se mě to nevyšplhá na víc jak 70% ceny dílů od R. :D
A já se vsadím že zatímco stará vyhnilá sedmička se válí na každým druhým rohu cikánskýho sídliště,tak tohohle Renaulta potkáš třikrát ročně a jsi rád...Tomu taky odpovídají ceny! :wink: Najdi stejně vzácný auto od BMW a pak se může porovnávat ceník!
Panda píše:heh no vidíš, já právě vyndal kabinovej filtr a umyl:D
v podstatě to stejný ne :lol: :lol:
Kabinovej?Nejmenuje se u Pandy náhodou správně ptačobudkovej? :lol:
pche :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bóďa »

Fugo píše:ten sportovní volant se tam moc nehodí :D
to je fakt, ale prostornej interiee ne? :lol:
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Fugo píše:Pokud budeš kupovat origo věci od Renaulta, naházej sem pak ceny, porovnáme to s cenama co jsem kupoval origo v bmw, vsadil bych se že se mě to nevyšplhá na víc jak 70% ceny dílů od R. :D
no u renolta sem si objednal zatim akorat kolecko nahonu tachometru a termostat, to jeste financne utahnu :lol:
BTW: v tom renaultu asi jedou na drogach nebo co... sem se driv divil ze kazdej rika trochu jiny ceny za takovy veci jako ty tlumice, turba atd a ted nedavno sem zjistil ze voni si asi jen tak z nudy ty veci porad ruzne zlevnujou a zdrazujou... napriklad predni desticky na biturbo ted zdrazili z 6 na 26 tisic :smich: :smich2: husty kreteni co? :twisted:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

NeviM píše:
Fugo píše:Pokud budeš kupovat origo věci od Renaulta, naházej sem pak ceny, porovnáme to s cenama co jsem kupoval origo v bmw, vsadil bych se že se mě to nevyšplhá na víc jak 70% ceny dílů od R. :D
no u renolta sem si objednal zatim akorat kolecko nahonu tachometru a termostat, to jeste financne utahnu :lol:
BTW: v tom renaultu asi jedou na drogach nebo co... sem se driv divil ze kazdej rika trochu jiny ceny za takovy veci jako ty tlumice, turba atd a ted nedavno sem zjistil ze voni si asi jen tak z nudy ty veci porad ruzne zlevnujou a zdrazujou... napriklad predni desticky na biturbo ted zdrazili z 6 na 26 tisic :smich: :smich2: husty kreteni co? :twisted:
no jednou se zeptáš, zjistíš kolik stojej a odcházíš. Pak ti to nedá, jdeš s tam s penězma, že je chceš objednat a řeknou ti víc no...tak šetříš dál... :lol:

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

to je přesně ta věc co u renaulta nechápu, viz. vymezovací podložky přesahu vložek (to bys měl taky udělat, aby ti za čas nezačla týct voda do oleje) kdy jeden den stojej 70kč a druhej den 700kč a přitom je to prd a to doslova. Ještě se to tenkrát dalo zachránit tím že člověk zajel do německa kde ty ceny byly zajímavější.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Fugo píše:to je přesně ta věc co u renaulta nechápu, viz. vymezovací podložky přesahu vložek (to bys měl taky udělat, aby ti za čas nezačla týct voda do oleje) kdy jeden den stojej 70kč a druhej den 700kč a přitom je to prd a to doslova. Ještě se to tenkrát dalo zachránit tím že člověk zajel do německa kde ty ceny byly zajímavější.
cece mam podezreni, ze na tom motoru toho nekdo nedavno asi dost delal, vlozky mi prijdou jak novy (je videt na 2 dirama pro vodu do bloku)... na fotce to neni az tak videt, v realu to je proste krasny cisty jako novy... ale schvalne co mi na to reknete, jeste sem moc motoru nerozdelaval, rekl bych ze uz po nekolika letech provozu budou na tech vlozkach zvenku stejne jako na vsech ostatnich castech kudy proteka voda usazeny ruzny sajrajty, tak nevim...
Obrázek
jinak jako nejradsi bych to rovnou rozkopl cely a udelal komplet GO, ale na to bohuzel ted fakt nemam love, takze ho nejspis vyndam jeste jednou v lete, nebo podle potreby az zas neco odejde :lol: kazdopadne pridrit uz nic nehodlam, zaprvy vsechny uniky oleje odstranim, za druhy nebudu verit palubnimu ukazateli mnozstvi oleje a za treti uz vim ze probliknuti vsech kontrolek muz byt zpusobeno nejen malym mnozstvym brzdovky, ale taky malym mnozstvim oleje :lol:

btw: mam jednu salu nastrouhanou ve vane a do hlav se dostal pres sejtko jen takovej prasek z toho, zbavim se toho bezpecne nejakym proplachovym olejem? (samozrejme co pujde, odstranim mechanicky)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

je fakt že to vypadá čistě, vždy jsou ty vložky rezavý a s vodním kamenem, asi jsi jezdil s tím sráčem do pračky co je na vodní kámen. Kdybys sundával hlavy tak si zajisti vložky ať se nehnou, potom by ses už vyndání a přetěsnění nevyhnul.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

moje hovadko zacina bejt docela cisty 8)
Obrázek
Obrázek

Fugo: no asi je sundavat nebudu a kdybych sundaval, tak tohle vim, neboj (od tebe :lol: )... a jak se to vubec dela? to si jako koupim u rendla sadu ruzne silnejch tesneni a pak ty vlozky sundavam a nandavam a merim presahy (cim?) porad dokola a menim tesneni podle potreby?
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

kdepak to byses nedoplatil, vyndáš vložky, důkladně očitíš vložku a blok od starých těsnění, nasázíš tam vložky bez těsnění a změříš přesahy (nebo utopení) a dle tabulek si dohledáš pod každou vložku těsnění dané tlouštky (přesah je cca 0.20, koukni do manuálu) a koupíš ho.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Fugo píše:kdepak to byses nedoplatil, vyndáš vložky, důkladně očitíš vložku a blok od starých těsnění, nasázíš tam vložky bez těsnění a změříš přesahy (nebo utopení) a dle tabulek si dohledáš pod každou vložku těsnění dané tlouštky (přesah je cca 0.20, koukni do manuálu) a koupíš ho.
tak sem pred chvilkou zjistil, ze hlavy asi budu muset sundat, pac je chycena ojnice kvuli tomu ze pulka saly uz tam vubec nebyla a tu spodem nevymenim, takze uz z toho docela zacina bejt komplet generalka :evil: jak zajistit teda ty vlozky abych se tomu vyhnul? a kdyz vyndam pist za vlozky tak muzu to pak dat zpet i se starejme pistnima krouzkama? jo a co tesneni pod palici, mam to nejak resit? koupit Victor Reinz za 2tkc/hlava nebo nejaky kovovy (za???kc)?
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

zajistíš to jednodušše použiješ hlavový šrouby, přes blok a vložku dáš velkou podložku ale ne moc abys zas vyndal píst, a na vymezení mezery mezi hlavou šroubu a podložkou si nařežeš trubky o stejné délce jaká je výška hlavy plus výška těch držáku co drží koníky a je to.

Pokud nebudeš měnit kroužky na všech válcích a nezlomíš ty stávající tak proč ne.

Těsnění bych použil Reinze a vždy když jsem je kupoval byly max kolem 800kč/ks, kovový asi, já s tím nemám zkušenost, ale dle mého názotu bys musel srovnat hlavy (což bys měl stejně) a potom blok, ale nevím jak by to chodilo nebo spíš nechodilo s těma vložkama co budou mít přesahy, protože to kovový se tak nevymáčkne jak to origo, ale to jen můj názor.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Fugo píše:zajistíš to jednodušše použiješ hlavový šrouby, přes blok a vložku dáš velkou podložku ale ne moc abys zas vyndal píst, a na vymezení mezery mezi hlavou šroubu a podložkou si nařežeš trubky o stejné délce jaká je výška hlavy plus výška těch držáku co drží koníky a je to.

Pokud nebudeš měnit kroužky na všech válcích a nezlomíš ty stávající tak proč ne.

Těsnění bych použil Reinze a vždy když jsem je kupoval byly max kolem 800kč/ks, kovový asi, já s tím nemám zkušenost, ale dle mého názotu bys musel srovnat hlavy (což bys měl stejně) a potom blok, ale nevím jak by to chodilo nebo spíš nechodilo s těma vložkama co budou mít přesahy, protože to kovový se tak nevymáčkne jak to origo, ale to jen můj názor.
ok, dik... to tesneni sem teda jeste jinde nehledal, ale na autokelly ho maj asi 2200/kus, tak treba mi poradis nejkej levnejsi zdroj :)
jinak par dalsich dotazu:
muzou bejt pridreny i vacky, nebo do hlav se ty piliny ze saly pres filtr dostat nemohly? a co pistni cepy? a co driky ventilu? btw: dole to vypada dost blbe, skoro na vsech salach a ulozenich kliky a oj. cepech jsou rejhy jak prase :cry:
cim se merej ty presahy, neco mi rika ze se to bude jmenovat mikrometr, ale kde to vezmu a jak to vubec vypada? :oops:

btw: vcera sem si poprvy tak zhruba spocital kolik me bude stat nez jenom muzu dat motor zas do auta a uz ted je to docela randal, takze si jeste tak 14dni, tri tejdny nezajezdim :cry:
ale pak to bude stat za to, s ozivlejma nekolika desitkama konema ktery byli chciply kvuli ruznejm netesnostem hlavne u zadniho nepristupnyho turba a s vetsim plnicim tlakem (a kdyz uz ho mam venku tak me zacly uz napadat i dalsi veci, ale zatim radsi nic rikat nebudu :lol: )
jo a budu mit zanovni turba misto tech svejch obou popraskanejch hec :lol:

naky fotky:
vybrus kliky :lol:
Obrázek

ojnice jsou nejspis stejny jak na N/A, pisty ee
Obrázek

tohle zbylo ze saly na prvnim valci :oops:
Obrázek

skoro pripraveno na lak (nebo vylesteni?? :twisted: )
Obrázek

Obrázek

jedna z mnoha krabic s bordelem co sem sundal z motoru :idea:
Obrázek

chladic prevodovyho oleje - made in U.S.A. - sem docela cumel ze se do francouzkejch aut davaj pravy americky veci :lol:
Obrázek

zbytek spojky :roll:
Obrázek
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Příspěvek od Breakthru »

jedeš 8) 8)
vyleštit :D
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

NeviM píše:ok, dik... to tesneni sem teda jeste jinde nehledal, ale na autokelly ho maj asi 2200/kus, tak treba mi poradis nejkej levnejsi zdroj :)
jinak par dalsich dotazu:
muzou bejt pridreny i vacky, nebo do hlav se ty piliny ze saly pres filtr dostat nemohly? a co pistni cepy? a co driky ventilu? btw: dole to vypada dost blbe, skoro na vsech salach a ulozenich kliky a oj. cepech jsou rejhy jak prase :cry:
cim se merej ty presahy, neco mi rika ze se to bude jmenovat mikrometr, ale kde to vezmu a jak to vubec vypada? :oops:

btw: vcera sem si poprvy tak zhruba spocital kolik me bude stat nez jenom muzu dat motor zas do auta a uz ted je to docela randal, takze si jeste tak 14dni, tri tejdny nezajezdim :cry:
ale pak to bude stat za to, s ozivlejma nekolika desitkama konema ktery byli chciply kvuli ruznejm netesnostem hlavne u zadniho nepristupnyho turba a s vetsim plnicim tlakem (a kdyz uz ho mam venku tak me zacly uz napadat i dalsi veci, ale zatim radsi nic rikat nebudu :lol: )
jo a budu mit zanovni turba misto tech svejch obou popraskanejch hec :lol:
těsnění jsem kupoval od Auto Bados - AD Partner, jen VIKTOR REINZ žádnou Ajusa

teoreticky by se to nahoru dostat nemělo (za filtr), to by musel být ten filtr tak ucpanej že by se otevřel obtok, konečně na vačce nebo v hlavách bys ten bordel viděl.

přesahy se měří buďto ručičkovým mikrometrem (hodinkami) nebo si člověk může pomoci tak že přes vložku dá kupř. RADEKO nebo něco co je 100% rovné a za pomoci spárových měrek se změří přesah mezi tím RADEKEM a blokem motoru, problém ale je že renault neuvádí jak velký přesah má být po montáži, provozu a rozebrání, udávají jen přesah u nové montáže.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

no pekny, tak na to prdim, vlozky jsou jak novy i z vnitrni strany, tak sem rad ze to delat nemusim :lol:
jinak mam uz par new dilu na predni napravu, tak uz se tesim na vikend kterej budu mit konecne celej volnej, tak dam asi dokupy motor a asi vytahnu jeste rizeni a dam ho dokupy 8)

par aktualnich fotek z telefonu:
Přílohy
Obraz052.jpg
Obraz052.jpg (165.41 KiB) Zobrazeno 5495 x
Obraz056.jpg
Obraz056.jpg (132.24 KiB) Zobrazeno 5493 x
Obraz049.jpg
Obraz049.jpg (139.41 KiB) Zobrazeno 5492 x
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

jejda, tak sem si chel na nadvakrat prelozenou A4 sepsat par veci co budu jeste potrebovat a takhle to dopadlo :shock:


Obrázek
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

sem tatovi trochu vytunil trekturek :lol:
Přílohy
Obraz018.jpg
Obraz018.jpg (253.79 KiB) Zobrazeno 5381 x
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

Co tam je vůbec za ty K04 ???
Myslím konkrétní označení toho dmychadla..

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

FCS píše:Co tam je vůbec za ty K04 ???
Myslím konkrétní označení toho dmychadla..
dostatecna odpoved doufam 8) procpak? mas nejaky k04 navic? by se mi hodili dve priruby :)

Obrázek
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

joj, tak trochu se mi ten puvodni zamer rychle vymenit kliku s salama zvrtla :lol:

hromadky vycistenejch/repasovanejch/novejch dilu se nastesti porad zvetsujou 8)
Obrázek
Obrázek


ale ty s dilama cerstve vyndanejma z auta bohuzel taky :lol:
Obrázek
vycistenej filtrbox,, filtr jeste ne, hadice na vymenu (kdybyste nekdo vedel o nejakem levnejsi reseni tech zakroucenejch dlouhejch tak dejte vedet, dik)

Obrázek

uz tam toho moc nezbylo :oops:

Obrázek
Obrázek

v tejdnu pokoupim veci na motor a o vikendu budu mit doufam na nej cas :P
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Odpovědět

Zpět na „Projekty“