Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb renovuju si Safrana BiTurbo

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
buddha
Příspěvky: 98
Registrován: 18 čer 2006 20:08
Bydliště: Trollhattan
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb mam ho venku..

Příspěvek od buddha »

smekám,do toho bych se nepustil.
ten seznam je lol :)
9000 Aero....někdy fakt lítá :)

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb mam ho venku..

Příspěvek od Dejv »

áá pan blázen :lol: držím palce ať se ti to podaří složit bez problémů :wink: hlavně si dávej pozor na utahovací momenty na šálách a klice....moc krásně se to kroutí když se to přežene :smich: třeba kůli takový přetažený šále můžeš mít z ojnice pěknou vidličku na nedělní oběd :lol:
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

Uživatelský avatar
kujon
Příspěvky: 2409
Registrován: 24 črc 2004 23:34
Bydliště: Chotěboř, Brno.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb mam ho venku..

Příspěvek od kujon »

Ten traktůrek nemá chybu :smich:

Jinak práce skvělá, ale aby ti pár těch ozubenejch koleček po složení nezůstalo, tak jako vždycky mně :lol:
Pug 106 S16 - splašená francouzská krabička :afro:
A také něco většího německého.

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb mam ho venku..

Příspěvek od NeviM »

kujon píše:Ten traktůrek nemá chybu :smich:

Jinak práce skvělá, ale aby ti pár těch ozubenejch koleček po složení nezůstalo, tak jako vždycky mně :lol:
no kolecka mi snad zadny nezbydou, ale urcite mi zbyde par ruznejch dzracku na hadice a kabely a par ruznejch krytu... ale jako rikal sem si ze bych u toho nemel tolik hulit abych nedal vsechno do kupy a pri ceste s klikckem do auta si nevsim treba zapomenuty kliky na ponku nebo neco podobnyho :lol:

jinak ten trakturek se vsem moc libi, uz me zacli napadat nesmysle typu ze az dodelam biturbo a nebudu mit do ceho pichnout, tak si koupim nejakou tu kapotaz, vezmu jeden trilitrovej motor a par drobnosti, a takovej nejakej zavodni zahradni trakturek na poradnejch kolech si postavim 8)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Tak tu máme pár novinek,první je že sem už skoro tejden bez netu takže žádný nový fotky bo bych se mohl skacet až uvidím fakturu za tel:) sundal sem hlavy a zjistil že vložky maj prakticky nulový přesahy.. To rozhodlo o tom že motor bude rozebrán prakticky do sroubku.. A když ty budu mít holej blok i bez vložek tak nechám srovnat klikovy uložení a vrsky bloku na hlavy... Takže srovnat i hlavy s
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od NeviM »

..souvisí rozebrání hlav atd.. Takže dotaz: kde mi levně ale především kvalitně udělají s blokem co sem psal vejs plus ho zevnitř vyčistí? A udělají mi někde pistni kroužky a sály a opraví ojnici která je vydřená od kliky pac to pár posledních metrů jelo úplně bez sály? Dík za každou radu;)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

To ti udělaj tam někde v motorárně, v liberci bych věděl, tam ti to i vyperou, ojnici bych já vyměnil, šály a pístní kroužky chceš vyrábět? pokud ano tak si dej na netu vyhledat firmu Buzuluk je to někde u Prahy a vyrábějí pístní kroužky, šály nevím, ale osobně bych to koupil někde v druhovýrobě, otázkou je pokud potřebuješ výbrusový šály tak zda je někdo dělá.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od provocation »

Buzuluk u Prahy??? Je to od Prahy asi 50 km.... ;)
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od NeviM »

Mam tip na motorárnu v hradci, už asi tejden se snažím tam zajet a ale nějak to pořád nezvládám časově:( prej tam i odlejvaj písty tak třeba zvládaj i sály a kroužky:) ojnici sem chtěl vyměnit za tu z trilitra,ale jsou trošku jiný, i pistni cepy (vnitřní průměr u Biturbackyho je menší, vnější ještě nevím) se zeptám v renaultu kolik by chtěli za sály kroužky a ojnice a uvidímMam tip na motorárnu v hradci, už asi tejden se snažím tam zajet a ale nějak to pořád nezvládám časově:( prej tam i odlejvaj písty tak třeba zvládaj i sály a kroužky:) ojnici sem chtěl vyměnit za tu z trilitra,ale jsou trošku jiný, i pistni cepy (vnitřní průměr u Biturbackyho je menší, vnější ještě nevím) se zeptám v renaultu kolik by chtěli za sály kroužky a ojnice a uvidím
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fáboš »

provocation píše:Buzuluk u Prahy??? Je to od Prahy asi 50 km.... ;)
áá pan provo zná Buzuluk v KOmárově :lol: 8)

Jinak je to obrovksá firma co vyrábí kroužky. Tušim že Klasik odtuď z fora, tam maká, nebo makal... ale už tady dlououho nebyl...
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od provocation »

my mame dalsi 3 km odtamtud chatu
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

nám nabízeli místo pouzder na pístní čepy jen celé ojnice i s pouzdrama :lol: výbrusové šály prej nevedou..já bych renaulta asi nechtěl.. bylo to na clio 16V...když sem to porovnal s 200sx,měl renault věci dražší..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Tommy1978
Moderátor
Příspěvky: 5635
Registrován: 25 pro 2005 21:41
Bydliště: Vidlákof - Věk: 33 - Body: 0
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy1978 »

Takže koukam že to asi nebude taková prdel jak sis na začátku myslel co? :lol: :lol:
Mi mame Ňů Býtla a taki noví Toledo f tuninku dost kua voe neasi :lol:

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Tommy1978 píše:Takže koukam že to asi nebude taková prdel jak sis na začátku myslel co? :lol: :lol:
no na začátku sem ešte nevěděl že z toho budu dělat nový auto :) zas na druhou stranu budu mít jedno z nejlepších Biturb na světě,za posledních 10 let sem nenarazil na žádný tak důkladně zrenovovany :)
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

blázen píše:nám nabízeli místo pouzder na pístní čepy jen celé ojnice i s pouzdrama :lol: výbrusové šály prej nevedou..já bych renaulta asi nechtěl.. bylo to na clio 16V...když sem to porovnal s 200sx,měl renault věci dražší..
ceny a dostupnost dílů na rencky byl myslím důvod proč se jakub vyprd na 25turbo a postavil si 750Biturbo:) ale já se toho nebojím :lol:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od milonovo »

Co se týče tlakování a rovnání hlav tak to dělaj v Libuši,zajistěj i blok,ale to někam vozej.Co se těch hlav týče,reference dobrý.Brusírnu máš nejblíž asi ve Žlebech u Smetany,ale asi to bude trvat,dneska jsem přivezl blok a kliku na Rovera a bylo to tam měsíc.Když pominu dobu než jsem sehnal tolerance broušení atd.Na druhou stranu by to mělo bejt dobrý a pokud potřebuješ jen kliku,snad i rychlý.Pokud máš někoho kdo umí francouzsky,zkusil bych prošmejdit net na domácí půdě.Já na Rovera sháněl věci v GB a bylo to asi jako u nás na fávo.

Kontakty Ti samo dám,když budeš mít zájem.

DOEMIXXX
Příspěvky: 3625
Registrován: 01 srp 2006 13:09
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DOEMIXXX »

hattori_hanzo píše:
Fugo píše:Pokud budeš kupovat origo věci od Renaulta, naházej sem pak ceny, porovnáme to s cenama co jsem kupoval origo v bmw, vsadil bych se že se mě to nevyšplhá na víc jak 70% ceny dílů od R. :D
A já se vsadím že zatímco stará vyhnilá sedmička se válí na každým druhým rohu cikánskýho sídliště,tak tohohle Renaulta potkáš třikrát ročně a jsi rád...Tomu taky odpovídají ceny! :wink: Najdi stejně vzácný auto od BMW a pak se může porovnávat ceník!
Panda píše:heh no vidíš, já právě vyndal kabinovej filtr a umyl:D
v podstatě to stejný ne :lol: :lol:
Kabinovej?Nejmenuje se u Pandy náhodou správně ptačobudkovej? :lol:
kdyz chces porovnavat, tak co treba BMW E32 Alpina? Kolik jich potkas za SVUJ ZIVOT, budes rad, kdyz uvidis JEDNU :lol:
http://www.facebook.com/djdoemixx

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

DOEMIXXX píše:kdyz chces porovnavat, tak co treba BMW E32 Alpina? Kolik jich potkas za SVUJ ZIVOT, budes rad, kdyz uvidis JEDNU :lol:
Zalez...Kdyby jsi byl alespoň silně podprůměrně inteligentní tak by jsi si přečetl že to porovnával Fugo a upřímně až nějakou Alpinu potkám tak mi to bude úplně šumák protože o tom ani nebudu vědět protože mě prostě N-E-Z-A-J-Í-M-A-J!Rozuměls?
✠Luftwaffle✠

DOEMIXXX
Příspěvky: 3625
Registrován: 01 srp 2006 13:09
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DOEMIXXX »

hattori_hanzo píše:
DOEMIXXX píše:kdyz chces porovnavat, tak co treba BMW E32 Alpina? Kolik jich potkas za SVUJ ZIVOT, budes rad, kdyz uvidis JEDNU :lol:
Zalez...Kdyby jsi byl alespoň silně podprůměrně inteligentní tak by jsi si přečetl že to porovnával Fugo a upřímně až nějakou Alpinu potkám tak mi to bude úplně šumák protože o tom ani nebudu vědět protože mě prostě N-E-Z-A-J-Í-M-A-J!Rozuměls?
tak proc sem neco pises, kdyz vzapeti si to opet vyvracis? Lool :nono:
http://www.facebook.com/djdoemixx

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

DOEMIXXX píše:tak proc sem neco pises, kdyz vzapeti si to opet vyvracis? Lool :nono:
Můžeš svoje tvrzení trochu specifikovat?Chápu že méně inteligentním lidem dělá vyjadřování potíže,vždyť na jednoduchý obrázky neandrtálců jezdí celý týmy vědců,ale slibuju že když to trochu rozvedeš pokusím se to pochopit... :wink:
✠Luftwaffle✠

scoupe
Příspěvky: 162
Registrován: 14 úno 2008 13:42
Bydliště: KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scoupe »

muzu se zeptat cim si cistil ten blok a ruzne dily z motoru ze se tak blistej?? ted dlam podobnou renovaci motoru a nejak moc to nechce dolu, diky

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

NeviM píše:ceny a dostupnost dílů na rencky byl myslím důvod proč se jakub vyprd na 25turbo a postavil si 750Biturbo:) ale já se toho nebojím :lol:
No o těch cenách to nebylo s nima jsem byl smířen a ani jsem nezkoumal co to stojí na jiný auta, já to auto měl rád a udělal jsem všechno co jsem dokázal při honu na koně, předělal jsem motor na 2.9Turbo s kompresním poměrem 9.2:1 a plnícím tlakem 1bar, ale prostě mě to nestačilo a tak jsem šel do silnějšího a to mě za čas zase nestačilo :) , jen ty ceny dílů mě strašně překvapily, spíš jseš čekal že to bude ještě dražší než R. Možná kdyby v tý době byla nabídka na Safrane za dobrej peníz v rozumným stavu tak bych měl stále R, ale v tý době byly ještě docela drahý a za 150 kupovat bouračku se mě nechtělo.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od NeviM »

Scoupe: no všechno nejdřív redidlem (už sem ho spotřebovál asi 20litrů) a pak vrtačkou s dratakem:) (u hliníkovějch věci opatrně měkkým dratakem aby se to netahalo) pak ještě něco chemii na hliník a pár věci jako třeba litinový svody mam opiskovanejch..
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od NeviM »

Fugo: si kup to stříbrný, už je za nádhernejch 9 petek, kastly a interiér má v pohodě a technicky věci si udeláš :) bawo máš teda nádherný, ale na šafrána Biturbo v tvejch rukách bych byl moc zvědavěj:) u tvoji 7 by mě teda akorát sral ten automat, ale ty už jsi starší pan tak ti to asi neva :|o|:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

s tím automatem musím uznat že je to fakt :wink: , renault mě stačí espace, zažívám s ním neskutečné věci které bych nechtěl řešit x2 :D
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

milonovo píše:Co se týče tlakování a rovnání hlav tak to dělaj v Libuši,zajistěj i blok,ale to někam vozej.Co se těch hlav týče,reference dobrý.Brusírnu máš nejblíž asi ve Žlebech u Smetany..
joj tak snad si dali na tvým motoru záležet, kámoš mě před smetanou právě varoval že motory od něj nic nevydrželi tak je začli vozit k nějakýmu dedovi někde u sázavy a ten je prej v poho, tak toho mam v záloze kdyby se mi nelíbil ten hradec..
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Krosmen
Příspěvky: 1811
Registrován: 07 srp 2004 16:23
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krosmen »

když sem si nechával dělat hlavu tak mi ji dělali někde v okolí řevnic ale kde tam přesně nevím bylo to přes motoráře kterej ji odstrojil nechal zavařit a zase nastrojil.....řikal že k nim dává hlavy už několik desítek let a ještě ani jednu reklamaci....nedávno sme nechávali vyvařit hlavu na libuši a jakxi se jim to nepocedlo-motor najel 200km,tim teplem se zkroutilo vodítko ventilu a ten běhal nakřivo až se utrhlo ventilový sedlo a rozemlelo se společně s pístem....byl to fiat ullyse-peugeot ropák motor....původně s prasklou hlavou

Uživatelský avatar
Bulda
V.I.P.
Příspěvky: 1640
Registrován: 01 dub 2005 20:48

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od Bulda »

moc pekny drzim palce

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od milonovo »

To je zajímavý.Já na tu Libuš slyšel jen dobrý ohlasy.Sám jsem tam měl teď toho Rovera a XM,XM jede pěkně,ale nemá toho ještě moc za sebou,kromě těch 240ti k km,co mělo na krku před tím. :D Ke Smetanovi vozí léta otec a i pár jeho známejch a není to snad tak zlý,ale je fakt že poslední dobou se GO už tak nedělaj.Já samo doufám že to bude dobrý.

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo si hraje, nezlobi! :) aneb spravuju si Safrana BiTur

Příspěvek od NeviM »

Máte někdo zkušenosti s těsněním Glaser pod hlavy? Já když sem si objednával reinze tak sem dával najevo že 2200 za kus je docela dost a že by se mi líbila nějaká nižší cena.. Když sem si pro těsnění šel tak mi pan z autokelly říká že se mu pro mě povedla cena 800 a ještě k tomu za obě načež jsem zjistil že ta cena je tak hezká pac jsem pánovi nedostatečné zdůraznil že chci pouze reinze..
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Odpovědět

Zpět na „Projekty“