Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the time)

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Oprava bude probíhat tuším září říjen, dle toho, jak hodně budu v práci, v listopadu na Martina bych chtěl vyjet naposledy před zimou. A pak to přikrýt pod peřinu.
Vzdát to určitě nevzdám. 8) Jen dle reakcí jednoho inženýra to vypadá, že zřejmě bude lepší mít auto jen pro sebe,
a nedělit se s ostatníma o radost. Je to jen na škodu :-(
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od Tuner#2 »

JRD McLAREN: Flanel Tě to zcela jistě sám objasní, on je přece člověk co ví všechno :wink:

Flanel: Á zákaz psaní psát i sem, už jsi můj předchozí post nahlásil? Nebo snad mě "vytrestáš" tím, že smažeš kartu nejen na virtu, ale i tady :lol: Mě je to úplně pumpička...

BTW nějak netuším co s tím má společného liberal?

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od JRD McLAREN »

..pani jako s prepacenim .. chodte sa hadat na pieskovisko...
mne osobne je jedno ze ste si skocili do vlasov ..

1. Tunere#2, ja som sa pytal teba, nie Flanela...
tvoje vedemosti ohladne skodoviek su urcite dost rozsiahle, vacsie nez moje..

2. Flanel urcite nevie vsetko, ja tiez nie, a on sa castokrat pytal na niektore veci mna..
a nevidim najmensi dovod, preco by som mu ja osobne nemal v niecom poradit..

..skratka, kazdy mame ine nazory, postupy, myslenie, sposoby ..atd..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Fáboš
Moderátor
Příspěvky: 4047
Registrován: 07 kvě 2004 22:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od Fáboš »

Poprosil bych tunera o trochu respektu. Topic je o flanelove autě, respektuj prosím jeho slušnou prosbu o neucastneni teto diskuze. Diky
bez špéry jak kretén a v naftě.....3er

[url]http://www.getphoto.cz

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od Tuner#2 »

Á pan Flanel to zas naprášil moderátorům. :lol: To je snad jediné fórum, kde se do karty auta smí psát jen pochvalné reakce, na virtu toto netrpí a pokud je kritika slušná (což můj první post myslím zcela jistě byl, včetně poskytnutí mých znalostí) není důvod něco mazat... Zde je vyjádření toho co stavěl převodovku aby měl alespoň nějakou obranu, když sem nechodí a plive se tu na něj: http://skoda-virt.cz/cz/forum/vzkazy/17 ... #komentare" onclick="window.open(this.href);return false;

JRD McLAREN: Veřejně zde již dál své znalosti poskytovat nebudu, navíc to mám vlastně zakázané :lol: :)

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od m.artty »

:kladivo: zase nějaký záchvat návratu na pískoviště, ne?
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od Tom_ »

JRD McLAREN : Klidne se rozepis o tech tmelech,tesnicich hmotach co jsou urceny na co. Docela me to zajima. Taky nejsem zastancem lidi,typu "dame tam cerveny silikon" vsak on to utesni...Tudiz tahle debata by klidne mohla pokracovat ve samostatnym topicu :wink:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od JRD McLAREN »

tutok ..totok..
http://skoda-virt.cz/cz/forum/vzkazy/179840-to-vrba-1/" onclick="window.open(this.href);return false;
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 376
Registrován: 26 čer 2012 11:30

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od ernst »

k silikonům
třeba na hyundaích a kiích je z výroby na celém motoru měkký šedý silikon, jak na vaně, tak na částech bloku, krytu řetězového rozvodu i víku ventilů.. ten samý je i na převodovce, a tak nějak jsem ještě neviděl u auta v záruce (7let) že by někde něco teklo, prolínalo. to se stává spíš vyjímečně.

Červený silikon taky nemám rád, ani ne tak proto, že je napatlanej všude(to je záležitost toho, co to montoval) ale spíš proto, že nedrží a není moc odolný proti teplu v kombinaci s mastnotou nebo benzínem..
Mám vyzkoušené, že Šedý měkký silikon od Victora chytne i na nedokonale odmaštěném povrchu.
konkrétně u něj jsem měl problém se sundáním vany z motoru(pajero 2.5TD,praskla klika po pár stech km) nešla ani metr a půl dlouhou tyčkou, až tlustější špachtle a větší kladivo pomohlo.

K převodovce.
Nešla by nabastlit převodovka z alfy 33? mám takové tušení, že to byla právě ta převodovka, na které jde otočit difec.
Je podstatně masivnější než škodovácká, nicméně asi je taky vetší. nevím, jak moc náročné by bylo ji do škůdky dostat.
O tom by mohl vědět víc juraj.
Soob 900NG B204l 136kw (zatím)

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

co se týče převodovky, asi to bude znít hloupě, co napíšu, vzhledem k tomu, že moje auto vypadá jak vypadá, ale chtěl jsem, aby to vypadalo co nejvíc
jako origo při zachování co nejvíce originál věcí. Nevím jak lépe bych to popsal ikdyž si určo protiřečím :-D Jde to vyřešit rámem a dát třeba komplet motor s převodovkou,
tak jako to má třeba AK47, mě se líbí prostě to konstrukční řešení škodovky a ta nostalgie takhle natočeného motoru. Dnes už je pozdě na to něco předělávat.
Upravit převodovku, nebo ji vyměnit může nový majitel v budoucnu. Já už dožiju s tím, že mám nějaké převodovky nachystané :-D
Jedna převodovka mi vydržela pět let, jedna půl roku. To je skoro 2 roky a 3/4 na převodovku v průměru, což jde. :-D
Třeba jsem tam teď dal převodovku, kterou starý pán šetřil a vydrží to zase pět ;-)

Nechci podkopávat něčí práci, a ani to tak není myšleno. Určitě má tohle auto můj obdiv i majitel, který to dělal, protože práce je v tom utopené neskutečně,
ale chtěl jsem se vždy vyvarovat toho abych místo zadních sedaček měl to, co má tenhle rapid. http://auto.bazos.cz/inzerat/38518399/S ... -132KW.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Jinak škoda, že to není dodělané. Musí to jet brutálně 8)
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

dumplink
Příspěvky: 11
Registrován: 10 bře 2009 19:15

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od dumplink »

http://auto.bazos.sk/inzerat/42029073/P ... -C2OXE.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Co to je toto? To je jen tak nebo se stal nějaký zvrat? :roll:

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od MiraF »

Flanel:
....Ti jebe s tím prodejem?Zase to pak budeš kupovat zpět?

šindyk
Příspěvky: 47
Registrován: 24 zář 2012 13:32

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od šindyk »

Beztak je to fake :lol:

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Miro, je rozdíl povařený tuningový bastl. Je rozdíl Háčkovej rapid v originál vzhledu. :roll: A rapid zrovna není auto, se kterým bych si dával alpské průsmyky ;-)

Šindyk:
[img]http://ed_wp-content_v2.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2013/07/what-did-you-just-say.gif[/img]
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
waltr
Příspěvky: 75
Registrován: 28 kvě 2014 22:01

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od waltr »

http://img99.rajce.idnes.cz/d9903/11/11 ... .jpg?ver=2" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Rapid by FLANEL->Š13O->C2ONE->C2OXE (evolution all the t

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Nějaké foto jsem viděl. Video nemáš? co to bylo za závod? výsledky? nebude něco na jutube?
Doufám že to Jirkovi chvilku vydrží, jestli je auto konkurence schopné netuším, v závodech se nepohybuji.
rap 1.jpg
rap 2.jpg
rap 3.jpg
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Odpovědět

Zpět na „Projekty“