Opel Kadett GSi 2,0 8V

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

DizzX píše:zkus pouzit nejakej program na praci s fotkama, ja pouzivam na zmensovani fotek na stranky Infranview a maximalni spokojenost
Mam Adobe photoshop CS3 sice v nem moc neumim, ale mohl bych to zkusim v nem?? Jinak tyhle jsem upravoval v Microsoft Ofice Picture Manager a vysledek :savle:
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od BIGPAPA »

benzínový motory od Opla byly a jou špička, nafta nic moc, ale poslední nafty jsou naprosto OK jediná černá skvrnka je X16XEL a její spotřeba oleje :(
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od m.artty »

Kdyby si náhodou chtěl do té Corsy 5q převodovku a máš tam převodovku F10. Tak mi napiš, jednu mám v garáži.

Jinak na úpravu fotek je ideální Zoner Media Exploler nebo Zoner Photo Studio.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

m.artty píše:Kdyby si náhodou chtěl do té Corsy 5q převodovku a máš tam převodovku F10. Tak mi napiš, jednu mám v garáži.

Jinak na úpravu fotek je ideální Zoner Media Exploler nebo Zoner Photo Studio.
Diky za nabidku ale corsycka dojezdi rok technicky a pujde pryc, mam ji ted jen abych mel cim jezdit do prace.
Na ty fotky zkusim neco z tech dvou sehnat, ale nejdriv musim sehnat poradny fotak i kdyz nevim zda to ma cenu kdyz auto jeste neni uplne hotove.
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od kubi »

Já to mám asi jako Martty, mám prostě nejraději originální tvary, takže nárazník GSi, nemračit, nevařit kliky, ale jak již padlo, vkus máme každý jinej. Na druhou stranu klobouk dolů, méně a méně lidí se dnes pouští do těchhle krásných ale starých kárek.
Taky se chystám na 1000 a 1 změnu na svém "zatím-1,3-káďovi" ale brzdí mě trošku penízky, nechci se pustit do něčeho, co bych pak nemoh dokončit, takže pěkně pomalililinku...

S korozí souhlas s velkotaťkou, rezne vše, já mám vyvařené lemy, udělá se podlaha a bude Kadett víceméně bez-rezz. :pifko:
Výhodou toho vozu je, že je velmi jednoduchý ale stále to není Fáčko, které opravdu na Kadetta co do výbavy, motorizace ani tvarů nemá.

Tak ať tě provází síla a ukaž se v Opel sekci 8)
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od Starlet »

Ty kola tomu nesluší, navíc to jak jsou vzadu utopený vypadá strašně, tam by sedělo něco s límcem a malym ET, 9X16 a ne tohle, když už tak alespoň podložky
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Urcite to tam hodim jen co nejak zmaknu ty fotky. Hodim tam nektere z tech poslednich co mam protoze cekat nez to bude hotovy to by jste se asi v Opel sekci dockali tak na jare.
Jinak dneska dorazily dlouho ocekavane podlozky pod zadni kola a dva stredici krouzky na predek, sice jsem na ne cekal 3 tydny, ale chlapek co mi je delal byl velice ochotny a udelal presne takove jake jsem si nadiktoval a vysledek vypada velice dobre, tak kdyby jste nekdo potreboval muzu vam na nej dat mail, cena je o neco nizsi nez v e-shopech kvalitu neporovnam, ale jsou vyrobeny z automatoveho duralu a pouzdra jsou z pevnostni oceli. Jako strojar si myslim ze jim neni co vytknout. S pozdravem Pepe
04122009163.jpg
04122009163.jpg (49.19 KiB) Zobrazeno 2047 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Starlet píše:Ty kola tomu nesluší, navíc to jak jsou vzadu utopený vypadá strašně, tam by sedělo něco s límcem a malym ET, 9X16 a ne tohle, když už tak alespoň podložky
Kdyz jsem psal tu zpravu s tema podlozkami, tak jsi to jsem akorat napsal. Koukam ze oba myslime na to samy :D . Jinak k tem kolum, me by se taky samozrejme libili nejaky limcaky, ale tyhle jsem mel od znamyho o 5tis levneji nez kdekoliv jinde a hlavne jsou novy, a kola to je vec ktera se da vymenit kdykoliv kdyz se ti prestane libit (a mas na to love samozrejme :wink: ). Ale je videt ze jsi dost vsimavy cekal jsem kdo se ozve sam jsem si rikal ze ty utopeny zadni kola na ty fotce hrozne sviti. Pak jsem hodim fotku az budou podlozky na aute.
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od Starlet »

PepeGSi píše:
Starlet píše:Ty kola tomu nesluší, navíc to jak jsou vzadu utopený vypadá strašně, tam by sedělo něco s límcem a malym ET, 9X16 a ne tohle, když už tak alespoň podložky
Kdyz jsem psal tu zpravu s tema podlozkami, tak jsi to jsem akorat napsal. Koukam ze oba myslime na to samy :D . Jinak k tem kolum, me by se taky samozrejme libili nejaky limcaky, ale tyhle jsem mel od znamyho o 5tis levneji nez kdekoliv jinde a hlavne jsou novy, a kola to je vec ktera se da vymenit kdykoliv kdyz se ti prestane libit (a mas na to love samozrejme :wink: ). Ale je videt ze jsi dost vsimavy cekal jsem kdo se ozve sam jsem si rikal ze ty utopeny zadni kola na ty fotce hrozne sviti. Pak jsem hodim fotku az budou podlozky na aute.
No ty kola mě fackovali hned :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
pdk88
Příspěvky: 143
Registrován: 25 bře 2007 14:01
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od pdk88 »

kolikpak bys chtěl za tu corsu? spek
C20XE.

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

pdk88 píše:kolikpak bys chtěl za tu corsu? spek
Ta bude k mani az tak za rok az ji bude koncit technicka, jsou uz ddost chyceny zadni lemy a celkove to neni zadnej zarkak je to opravdu jen aby me to dovezlo. Nevim jestli jsem to psal ale je to A corsa z 87 a pokud by jsi jsi ji za rok chtel :D necham ti ji za prepis :shock: coz je tusim vic nez co me stala kupoval jsem ji za 6000,-, tak myslim ze ji asi radsi nechame eko likvidaci co? spek
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
pdk88
Příspěvky: 143
Registrován: 25 bře 2007 14:01
Bydliště: Čáslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od pdk88 »

není to fauvé, takže pokavaď není předek vzadu a celá naruby tak je jí škoda zlikvidovat :lol: :lol:
škoda myslel jsem že ti stk končí už tenhle rok, ale když si za rok vzpomenu tak bych ji i vzal.. :wink: :D
C20XE.

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

pdk88 píše:není to fauvé, takže pokavaď není předek vzadu a celá naruby tak je jí škoda zlikvidovat :lol: :lol:
škoda myslel jsem že ti stk končí už tenhle rok, ale když si za rok vzpomenu tak bych ji i vzal.. :wink: :D
STK konci pristi rok v cervenci, ale mozna pujde hned na jare jak bude hotovy kadett, zlikovat je ji skoda, protoze ten motor je fakt drzak a na to ze je to auto po dvou zenskych, kdy udrzbu predstavovalo otreni prachu a projeti myckou, je na aute vse naprosto funkcni. Uvidim co se s Corsickou udela az na to prijde, ale mit 2 auta a platit 2 pojistky dalo by se rict zbytecne se mi nechce a po tom co zavedli dan za prepis pochybuju ze by si ji nekdo vzal. S pozdravem Pepe
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od FubuTomas »

Peknej kadet,nahod vice foto jak jsi ho delal 8) ja osobne bych zvolil nejaky kola s limcem 8) a ty cerveny tahokovy bych striknul asi do cerna... A na kadourovi se mi nejvic libej GSI narazniky... ale jinak to mas pekne udelany 8) jen tak dal
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

FubuTomas píše:Peknej kadet,nahod vice foto jak jsi ho delal 8) ja osobne bych zvolil nejaky kola s limcem 8) a ty cerveny tahokovy bych striknul asi do cerna... A na kadourovi se mi nejvic libej GSI narazniky... ale jinak to mas pekne udelany 8) jen tak dal
No s kolama souhlasim, ale o tech uz jsem se zminoval a ten tahokov jsem prave chtel do kontrastu, jinak fotky nejakych zacatku nemam nektery uz jsem ztratil diky padu harddisku a hlavne nebylo moc co fotit vymena tlumicu, barveni naprav apod. mi neprisli nejak moc zajimavy abych je fotil. Hodim jsem ten zbytek co mam je to tak v pulce praci kdy to zacalo vypadat opet jako auto(hruby kitovani, vsazeni nadechu a naposled jsem delal muziku a elektro v aute).
Foto levý bok.jpg
Foto levý bok.jpg (188.23 KiB) Zobrazeno 1977 x
Foto pravý bok.jpg
Foto pravý bok.jpg (173.2 KiB) Zobrazeno 1977 x
Haupna- výřez pro nadech.jpg
Haupna- výřez pro nadech.jpg (232.45 KiB) Zobrazeno 1977 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Vsazený nádech shora.jpg
Vsazený nádech shora.jpg (148.05 KiB) Zobrazeno 1975 x
Vsazený nádech zespod.jpg
Vsazený nádech zespod.jpg (223.26 KiB) Zobrazeno 1975 x
Nadech kit 1.jpg
Nadech kit 1.jpg (154.21 KiB) Zobrazeno 1975 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Nadech kit 2.jpg
Nadech kit 2.jpg (152.84 KiB) Zobrazeno 1975 x
Nadech kit3.jpg
Nadech kit3.jpg (143.46 KiB) Zobrazeno 1975 x
Plnič zepředu.JPG
Plnič zepředu.JPG (175.61 KiB) Zobrazeno 1975 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Foto plnič levý bok.JPG
Foto plnič levý bok.JPG (75.47 KiB) Zobrazeno 1975 x
Plnič pravý přední lem.JPG
Plnič pravý přední lem.JPG (74.15 KiB) Zobrazeno 1975 x
Plnič zadní levý lem.JPG
Plnič zadní levý lem.JPG (74.93 KiB) Zobrazeno 1975 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Plnič pravý zadní lem.JPG
Plnič pravý zadní lem.JPG (75.17 KiB) Zobrazeno 1974 x
Plnič 5. dveře.JPG
Plnič 5. dveře.JPG (159.03 KiB) Zobrazeno 1974 x
Plnič dveře.JPG
Plnič dveře.JPG (150.81 KiB) Zobrazeno 1974 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

V lakovně bok levý.jpg
V lakovně bok levý.jpg (50.92 KiB) Zobrazeno 1974 x
Elektrika moje nocni mura, nepreju nikomu aby tohle nekdy musel delat! Behem 14 dnů jsem natahal novy svazek kabelu tlusty jak palec u nohy,vse funguje, ale jestli neco prestane tak uz se v tom asi nevyznam ani ja!
Elektrika moje nocni mura, nepreju nikomu aby tohle nekdy musel delat! Behem 14 dnů jsem natahal novy svazek kabelu tlusty jak palec u nohy,vse funguje, ale jestli neco prestane tak uz se v tom asi nevyznam ani ja!
Elektika pro centrál a odskoky.jpg (205.14 KiB) Zobrazeno 1974 x
Elektrika středový panel.jpg
Elektrika středový panel.jpg (92.49 KiB) Zobrazeno 1974 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Zástavba kufru.jpg
Zástavba kufru.jpg (115.28 KiB) Zobrazeno 1972 x
Zastavba kufru je udelana tak aby byla zachovana moznost vyjmuti a ulozeni rezervy.
Zastavba kufru je udelana tak aby byla zachovana moznost vyjmuti a ulozeni rezervy.
Zástavba kufru 2.jpg (127.33 KiB) Zobrazeno 1972 x
Přílohy
veskere desky prijdou jeste potahnou cervenou latkou, ktera je pouzita i v intereru.
veskere desky prijdou jeste potahnou cervenou latkou, ktera je pouzita i v intereru.
Zástavba kufru osazená.jpg (95.34 KiB) Zobrazeno 1972 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Interier bude v kombinaci cerne a cervene, za pouziti potahovych latek.
Interier bude v kombinaci cerne a cervene, za pouziti potahovych latek.
Foto interier.jpg (163.11 KiB) Zobrazeno 1971 x
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od Kein »

Myslím, že kdyby si tam dal aspoň normální přední nárazník, tak by to autu hodně prospělo...
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od FubuTomas »

A to by me prave zajimalo treba... ty lakovany napravy :D :rock:
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

FubuTomas píše:A to by me prave zajimalo treba... ty lakovany napravy :D :rock:
No lakovani je asi silny slovo zadni jsem obrousil vycistil zrepasoval a nastrikal do obyc. cerny predni ramena to samy a trmeny casti kotouce,persony a mensi voloviny jsem delal steteckem, ale uz ted vim ze to byla chyba budu ty casti brz urcite jeste nez vyjedu jednou sundavat a povezu je na opiskovani a nechal je laknout praskovou barvou protoze takhle to vubec nedrzi (brzdovka je svi...). Proste jen aby to nebylo orezly a omlaceny nez jsem to tam vracel zpatky. Brzdovy casti a jeste par kovovych veci, ktery chci nechal opraskovat me cekaji hned po interieru tak je pak hned nafotim a hodim to sem.
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od FubuTomas »

Jak brzdovka je svina?? Tobe snad nekde chcije brzdovka? :shock: kdyz se neco takovyho dela,tak to chce opiskovat... a pak ti doporucuju ty brzdovy trmeny striknout zinkem na vejfuky a pak az barvou :-))) samotna barva na opiskovany veci vubec nechyta 8)
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

FubuTomas píše:Jak brzdovka je svina?? Tobe snad nekde chcije brzdovka? :shock: kdyz se neco takovyho dela,tak to chce opiskovat... a pak ti doporucuju ty brzdovy trmeny striknout zinkem na vejfuky a pak az barvou :-))) samotna barva na opiskovany veci vubec nechyta 8)
Ted uz nechcije, ale kdyz dal jsem to kupy poprvy pak jsem prisel na to ze musim vymenit ty dlouhe sestihrany asi na 19 klic ktere jsou vpredu na posilovaci brz-urcite vis co myslim 8) , ty ti reguluji brzdny ucinek pro zadni napravu aby nebrzdil vic (nebo stejne) jako predek, jelikoz jsem tam misto normal 8V napravy daval kotoucovou z 16V. No a kdyz jsem je sehnal z 16V a vymenil je za ty origo sestihrany co tam byli a doslo na odvzdusnovani, tak hadej co se asi mohlo stat :kladivo: . Presne nejlepsi vec na brzdach kterou kdo vymyslel a to odvzusnovak a nejlepsi je utrzeny. Takze jsem musel vyndavat znova trmen (odvrtat se nepovedlo) sehnat jiny no a pri tom jsem brzdovku rozcakal vsude kde se dalo, tak proto.
To opiskovani a praskovou barvu necham odbornikum delaji to tady kousek u nas, sice nevim jakou mam cekat raketu, kterou si za to reknou, ale zas tak hrozny to byt nemuze, nabarveny steteckem nebo strikli doma pistoli, to z moji zkusenosti stejne dlouho vzhled neudrzi, tak snad ta praskova bude za neco stat.
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od elviiis »

Mno nevim co s tema brzdama delate ale hamerite na ocistenych brzdicich drzi jak kokot i pri vysokejch teplotach ani kdyz je polijes brzdovkou tak to s tim nic neudela nesmite kupovat nejlevnejsi barvu co sezenete :lol: na roveru jsem mel nejakou barvu na stetec od motip a drzelo to taky dobre...

EDIT: ale pokud pouzivas starou ruskou cervenou brzdovku do vlaku apd. tak na tu ani praskovani nepomuze :lol:
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
FubuTomas
Příspěvky: 2092
Registrován: 09 led 2009 12:15
Bydliště: Jihlava - Staré hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od FubuTomas »

Jak rikam... nejlepsi je ten trmen pripravit por tu barvu tim zinkem... pak na to ta barva krasne chytne... a pekne kreje 8)
ex:Opel Calibra 2.0i 4x4
akt:BMW 525TDS E39

((( NÁHRADNÍ DÍLY OPEL CALIBRA )))

Uživatelský avatar
PepeGSi
Příspěvky: 90
Registrován: 24 lis 2009 23:32
Bydliště: Nýřany Plzeň-Sever

Re: Opel Kadett GSi 2,0 8V

Příspěvek od PepeGSi »

Tak zitra konecne dorazi cervena latka, v sobotu se pustim do potahovani zastavby kufru a plastu v zadni casti auta, v nedeli sem hodim fotky drzte palecky at se to povede.
Lepší ztratit v životě minutu, než v minutě život!

Odpovědět

Zpět na „Projekty“