Fabia Htp nenastartuje....

Moderátoři: Fazeey, tholis

Odpovědět
Fannny86
Příspěvky: 143
Registrován: 21 dub 2010 21:49

Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od Fannny86 »

Ted mi volal tchán že má problem se svojí Hatapkou.....říkal že domu z práce sotva doskákal a ted už ani nenastartuje. Byl se na to udajně podívat nějakej mechanik a že je prej problem s hlavou něco kvuli benzínu a že to bude stát okolo 25 000,- Je odemě 100km abych se na to zajel podívat a takhle mi to řekl do telefonu :) Tak se ptám jestli se tu někdo s něčim podobgným setkal? Nejdřív sem se ho ptal jestli se mu strácí třeba voda nebo jestli má olej ve vodě,ale nic s toho. Už před měsícem měl problem že mu to jelo jen ve vysokejch otáčkách,ale to se vyřešilo novou cívkou na prvním válci. Jinak Fabka má najeto kolem 120 000km. Díky za jakoukoliv radu 8)

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od Lordík »

podle mě je fábce klasicky kurwa zima... vše zamrzlo do ledů.... já dnes nastartoval přijedu na pumpu natankovat a už jsem neodjel odtlačím to vyndám baterku a místo destylovaný vody pod každým víčkem kusy ledu (je pravda že jsem stím 14 dní nejel) chtělo by to jí nechat rozmrznout a pak by se vidělo... a 25tisíc? to si chtěl sakra nahrabat... 8)
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od SPEEDY »

Těžko radit, když nevíme, co to dělá / nedělá ;) Popis sotva doskákal domů, se hrozně špatně diagnostikuje :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Fannny86
Příspěvky: 143
Registrován: 21 dub 2010 21:49

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od Fannny86 »

Lordík píše:podle mě je fábce klasicky kurwa zima... vše zamrzlo do ledů.... já dnes nastartoval přijedu na pumpu natankovat a už jsem neodjel odtlačím to vyndám baterku a místo destylovaný vody pod každým víčkem kusy ledu (je pravda že jsem stím 14 dní nejel) chtělo by to jí nechat rozmrznout a pak by se vidělo... a 25tisíc? to si chtěl sakra nahrabat... 8)

ja si to taky myslim že je jí prostě zima,ale tak tchánovi je 63 let a tyhle starý lidi tomu holt občas uvěřej!

Fannny86
Příspěvky: 143
Registrován: 21 dub 2010 21:49

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od Fannny86 »

SPEEDY píše:Těžko radit, když nevíme, co to dělá / nedělá ;) Popis sotva doskákal domů, se hrozně špatně diagnostikuje :D
Jj jak píšeš :D Musim mu zavolat at se uklidní,za tejden tam pojedu s diagnostikou a uvidíme :)

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od SPEEDY »

Klidně to zase může být cívka, ty 3válce sotva skáčou i když je venku teplo a vše ok, natož když pak odejde třeba ta cívka :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Simmy
Příspěvky: 597
Registrován: 29 črc 2009 20:28

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od Simmy »

a nebo klasika u HTP - podpálené ventily ... takhle jsem na dílnu taky viděl doskákat pár HTPček

Uživatelský avatar
LS1
Příspěvky: 400
Registrován: 17 úno 2005 12:44
Bydliště: buk
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od LS1 »

já mám taky tři válce v daihatsu, mám odpojenej sytič, startuju bez větších problémů i v tejhle zimě, ale nemám tucha co může být za problém v tvém případě, nejspíš opravdu jen zima.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Fabia Htp nenastartuje....

Příspěvek od Beaver »

Simmy píše:a nebo klasika u HTP - podpálené ventily ... takhle jsem na dílnu taky viděl doskákat pár HTPček
Taky bych to tak viděl.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Odpovědět

Zpět na „ŠKODA scene“