NFS a další závodní hry

Jsme na foru o autech a tak by zde tato kategorie asi neměla chybět.

Moderátoři: Rudi, iwi, blah

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mastero
Příspěvky: 74
Registrován: 25 dub 2005 20:23
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastero »

Conscious píše:4. Need for speed Road challenge - nepřekonatelná a nepřekonaná hra v rámci série,3D kokpity,volitelně podsvícené budíky dle světel,skvěle zpracované tratě,šlo jako v jediném dílu totálně rozmlátit auto,tratě z trojky jako bonus
Road Challenge? Já mám "čtyřku" pojmenovanou High Stakes.

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

myslim si ze jako kazda hra si najde svy odpurce i priznivce,u mne jednoznacne vedou porsche unleashed
Obrázek

JonnY
Příspěvky: 1424
Registrován: 19 led 2005 17:09

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od JonnY »

BR4D3K píše:myslim si ze jako kazda hra si najde svy odpurce i priznivce,u mne jednoznacne vedou porsche unleashed
tam bola fajnova prva generacia turba.
nech si robil co chcel, mrska isla stale do pretacaveho smyku :)
ale ku koncu ma to nebavilo. nekde do niecoho tuknes, a hned desiatny tisic na opravu...

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

JonnY píše:
BR4D3K píše:myslim si ze jako kazda hra si najde svy odpurce i priznivce,u mne jednoznacne vedou porsche unleashed
tam bola fajnova prva generacia turba.
nech si robil co chcel, mrska isla stale do pretacaveho smyku :)
ale ku koncu ma to nebavilo. nekde do niecoho tuknes, a hned desiatny tisic na opravu...
tjn ale prachy se vydelavaly jednoduse takze mne to az tak nestvalo :)
Obrázek

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od qwer »

BR4D3K píše:myslim si ze jako kazda hra si najde svy odpurce i priznivce,u mne jednoznacne vedou porsche unleashed
u me taky.. 8)
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BR4D3K »

Obrázek

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Mastero píše:
Conscious píše:4. Need for speed Road challenge - nepřekonatelná a nepřekonaná hra v rámci série,3D kokpity,volitelně podsvícené budíky dle světel,skvěle zpracované tratě,šlo jako v jediném dílu totálně rozmlátit auto,tratě z trojky jako bonus
Road Challenge? Já mám "čtyřku" pojmenovanou High Stakes.
Jj,High stakes je US verze a mj. pirátská verze. Něco jako černá edice MW. V evropě se to jmenovalo Road challenge,měl jsem kdysi origoš. 8) :lol:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

JonnY píše:
Conscious píše:Dyť je to ARKÁDA doprdele,furt si to někdo plete se simulátorama.
huh coze?
doprdele praca, ze je to arkada berem, ze auta v most wanted boli v zakrutach rychlejsie nez Formula 1 berem. ale retardovane rozbiehanie s pretacanim vsetkych kolies neberem. nehovoriac o tom, ze ked tu sipku pustis, tak drbnuty engine rovno zabrzdi.
Conscious píše:1. Need for speed - šílená grafika,ovládání,prostě hrůza,přesto legenda
mozno by bolo fajn posudzovat grafiku nie podla terajsich meritok, ale podla doby ked hra vznikla. na svoju dobu to bola revolucna hra. a s vybornou grafikou. :roll:
1.beru argument,máš pravdu. 8)
2.Zde je to jasný,šlo o super hru která se ujala a vlastně započala celou tuhle sérii která by jinak samozřejmě nevznikla. Ale to bychom se mohli dostat i ke Stunts kteří jednoznačně předcházely Trackmanii která je dnes pojem¨. A kdo hraje TMN ESWC tak o pokurvený fyzice ví svoje. Vyletíš z tratě,kotrmelec srovnáš zabrzděním a jedeš vesele dál. A přesto to hrajou tisíce nebo miliony stejně postiženejch cvoků jako jsem já. :lol: :lol: :lol:
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

JonnY
Příspěvky: 1424
Registrován: 19 led 2005 17:09

Příspěvek od JonnY »

Conscious píše:2.Zde je to jasný,šlo o super hru která se ujala a vlastně započala celou tuhle sérii která by jinak samozřejmě nevznikla. Ale to bychom se mohli dostat i ke Stunts kteří jednoznačně předcházely Trackmanii která je dnes pojem¨. A kdo hraje TMN ESWC tak o pokurvený fyzice ví svoje. Vyletíš z tratě,kotrmelec srovnáš zabrzděním a jedeš vesele dál. A přesto to hrajou tisíce nebo miliony stejně postiženejch cvoků jako jsem já.
trackmania je ucelovo spravena tak, aby islo len o to, kto vie ako "jazdit".
ziadne (nj tak skoro ziadne) smyky, nic... len reflexy a spravna stopa : )
a ked som svojej doby (ked sa pohyboval v prvej 5-ke) spectatoval Lamera, tak som z tych reflexov fakt ze nechapal :o

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

tak sem to skusil a uz je to zase pryc....dost spatny,jediny na co je to dobry tak maximalne na tahani penez z lidi za hru kterou za tejden odlozim na polici a bude se na ni jen prasit
Obrázek

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

ja sem spis zvedavej na tohle http://td.nfscenter.net/
Obrázek

Smithy
Příspěvky: 1881
Registrován: 11 kvě 2005 21:26

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Smithy »

To ja taky....


Coze az v unoru ????? Dyt to melo bejt do konce listopadu ? : (((((((
500 0,9T

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od milosh »

je to stejna picovina jako predchozi? underground atd...? zlatny NFS-Porsche :o)

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

milosh píše:je to stejna picovina jako predchozi? underground atd...? zlatny NFS-Porsche :o)
neda se nic nez souhlasit :wink:
Obrázek

PemaR
Příspěvky: 2044
Registrován: 22 říj 2006 19:13
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PemaR »

Tak mne to nejede :cry:

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od milosh »

no mozna ale lidi co sou zvykli z PSX jen drzet na gamepadu sipku dopredu a dojet tak do cile budou dost spokojeny...

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Conscious »

milosh píše:je to stejna picovina jako predchozi? underground atd...? zlatny NFS-Porsche :o)
Zatím to k píčovinám neřadím,ale upřímně je to z jednoho těsta a na enginu z MW takže myslím že to bude MW klon. Mno samozřejmě z dema moc nepoznám,zatím to tak ale vypadá. Ale líbí se mi to zatím nejvíc z celé série od dob Porsche. Rozhodně jsem na to zvědavej,nové principy hraní a pár dalších vomáček okolo by to mohly trochu pozvednout. Teda snad. Ať radši dělaj historii značek,to by mi udělali největší radost.
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

Conscious píše:
milosh píše:je to stejna picovina jako predchozi? underground atd...? zlatny NFS-Porsche :o)
Zatím to k píčovinám neřadím,ale upřímně je to z jednoho těsta a na enginu z MW takže myslím že to bude MW klon. Mno samozřejmě z dema moc nepoznám,zatím to tak ale vypadá. Ale líbí se mi to zatím nejvíc z celé série od dob Porsche. Rozhodně jsem na to zvědavej,nové principy hraní a pár dalších vomáček okolo by to mohly trochu pozvednout. Teda snad. Ať radši dělaj historii značek,to by mi udělali největší radost.
treba bmw unleashed??? :D

JonnY
Příspěvky: 1424
Registrován: 19 led 2005 17:09

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od JonnY »

na ten test drive som pozeral nejake videjko, a vyzeralo to dost dobre.

nebolo nad nfs jednotku :shock:
od vtedy sa myslim nezopakoval uzasny koncept, kde ides krajinkou z bodu A do bodu B. po pobrezi alebo horach. to som miloval.
v ostatnych NFS uz len trapne po okruhu, alebo po castiach okruhu.... :-/

porka bola celkom fajn, ale na jednotku sa nechytala :)

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Conscious »

BR4D3K píše:
Conscious píše:
milosh píše:je to stejna picovina jako predchozi? underground atd...? zlatny NFS-Porsche :o)
Zatím to k píčovinám neřadím,ale upřímně je to z jednoho těsta a na enginu z MW takže myslím že to bude MW klon. Mno samozřejmě z dema moc nepoznám,zatím to tak ale vypadá. Ale líbí se mi to zatím nejvíc z celé série od dob Porsche. Rozhodně jsem na to zvědavej,nové principy hraní a pár dalších vomáček okolo by to mohly trochu pozvednout. Teda snad. Ať radši dělaj historii značek,to by mi udělali největší radost.
treba bmw unleashed??? :D
8) :lol: Třeba... Ale vem si zpracovat to tak,že by hra byla na díly a klidně na jednom enginu a vycházela by jako datadisky třeba. 1941-1950,1951-1960 atd. a v tom ty největší perly a legendy ať už z evropy nebo USA. Prohánět Facel-Véga HK500 nebo třeba starou Impalu,Ferrari 250GTO nebo třeba z novějších Lambo Miuru,Espadu, BMW 3,0CSL,635 CSi, legendární Citroen DS19 či SM a tak... Jako spojit to s možností bazarů,servisů,udělat tam prezentace těch aut... Jako to bylo v Porscheti nebo třeba NFSII,IISE,III,IV... Pak už tohle vynechali a je to škoda. Nových aut je ve všech hrách hafo,ale legendy prohánělo jen málo her. A myslím že je to velká škoda. Když se objevilo Porsche tak jsem nadával protože to bylo jakési nadržování jedné značce,bohužel u toho už zůstalo. Každá značka dělala zajímavé vozy a dnes po nich už nikdo nevzdechne. Jako kdyby tohle přivedli na svět tak si to předplatím. :lol: 8) :)
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od BR4D3K »

Conscious píše:
BR4D3K píše:
Conscious píše: Zatím to k píčovinám neřadím,ale upřímně je to z jednoho těsta a na enginu z MW takže myslím že to bude MW klon. Mno samozřejmě z dema moc nepoznám,zatím to tak ale vypadá. Ale líbí se mi to zatím nejvíc z celé série od dob Porsche. Rozhodně jsem na to zvědavej,nové principy hraní a pár dalších vomáček okolo by to mohly trochu pozvednout. Teda snad. Ať radši dělaj historii značek,to by mi udělali největší radost.
treba bmw unleashed??? :D
8) :lol: Třeba... Ale vem si zpracovat to tak,že by hra byla na díly a klidně na jednom enginu a vycházela by jako datadisky třeba. 1941-1950,1951-1960 atd. a v tom ty největší perly a legendy ať už z evropy nebo USA. Prohánět Facel-Véga HK500 nebo třeba starou Impalu,Ferrari 250GTO nebo třeba z novějších Lambo Miuru,Espadu, BMW 3,0CSL,635 CSi, legendární Citroen DS19 či SM a tak... Jako spojit to s možností bazarů,servisů,udělat tam prezentace těch aut... Jako to bylo v Porscheti nebo třeba NFSII,IISE,III,IV... Pak už tohle vynechali a je to škoda. Nových aut je ve všech hrách hafo,ale legendy prohánělo jen málo her. A myslím že je to velká škoda. Když se objevilo Porsche tak jsem nadával protože to bylo jakési nadržování jedné značce,bohužel u toho už zůstalo. Každá značka dělala zajímavé vozy a dnes po nich už nikdo nevzdechne. Jako kdyby tohle přivedli na svět tak si to předplatím. :lol: 8) :)
rozhodne bych nebyl proti 8)

Smithy
Příspěvky: 1881
Registrován: 11 kvě 2005 21:26

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Smithy »

Tak co uz ste jezdili s Mazdou 3 ? :D
Přílohy
Mazda 3.JPG
Mazda 3.JPG (80.6 KiB) Zobrazeno 1816 x
500 0,9T

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BR4D3K »

:? :? nejakej patch???

Smithy
Příspěvky: 1881
Registrován: 11 kvě 2005 21:26

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Smithy »

Mam full verzi :D, kecam demo patcher.
Přílohy
ghj.JPG
ghj.JPG (78.04 KiB) Zobrazeno 1794 x
500 0,9T

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Heeej,líbí... 8) :lol: Link máš? Má to vliv i na další věci? Autoskulpt,barvy atp.?
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
Worm
Příspěvky: 200
Registrován: 03 čer 2006 12:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Worm »

Conscious píše: ... Není to simulátor,je to arkáda a s tím je nutno počítat. Pro nadšence simulací tu jsou Toca Race Driveři,Le Mans 24 hours,CRC,Colin McRae či série sportovních F1 či Nascar od EA sports. ...
:smich2: :smich2: :smich2: No tak nevím jestli ses nepřeklepl. Když simulace tak spíš Richard Burns Rally a hlavně GTR.

Tomáš Marný
Příspěvky: 59
Registrován: 14 bře 2005 09:08

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od Tomáš Marný »

Worm píše:
Conscious píše: ... Není to simulátor,je to arkáda a s tím je nutno počítat. Pro nadšence simulací tu jsou Toca Race Driveři,Le Mans 24 hours,CRC,Colin McRae či série sportovních F1 či Nascar od EA sports. ...
:smich2: :smich2: :smich2: No tak nevím jestli ses nepřeklepl. Když simulace tak spíš Richard Burns Rally a hlavně GTR.
Tak nějak...považovat Colina za simulaci mi přijde docela zcestný

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: NFS Carbon demo na světě

Příspěvek od provocation »

no tak sem to NFS taky stahnul a zklamani :(
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Příspěvek od Conscious »

Prosím admina nebo moda o smazání celýho topicu protože už mě nebaví obhajovat pět let starý píčoviny nad kterýma jsme tenkrát slintali a dnes se jim vyšklebujeme. A už vůbec nehodlám být terčem pro chytání za slovo. Ano,Colin byl nevhodně zvolený příklad,spoustu her jsem neuvedl a neuvedu záměrně právě kvůli debatám který by nastaly. Ale skládat účty teda nikomu nebudu. :x
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Odpovědět

Zpět na „Závodní hry“