GTA: San Andreas

Jsme na foru o autech a tak by zde tato kategorie asi neměla chybět.

Moderátoři: Rudi, iwi, blah

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Takeshi »


Uživatelský avatar
RifleMan
Příspěvky: 471
Registrován: 08 pro 2005 20:17
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA: San Andreas

Příspěvek od RifleMan »

Nevíte někdo proč se mi na pirátské lodi nepřičítají peníze když si založím vlastní server? Je na to nějaký mod nebo script?
Obrázek

Uživatelský avatar
newman13
Příspěvky: 389
Registrován: 22 úno 2006 18:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od newman13 »

Nevíte někdo jak do hry nahrát jiný auta? stáhnul jsem si ten GTA manager, ale ty auta co jsem stáhnul mají jiný koncovky tak mi nejdou přes to nahrát :(
http://www.corsaclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :obchod:

Uživatelský avatar
barry
Příspěvky: 7439
Registrován: 07 srp 2005 15:27
Bydliště: Karviná

Příspěvek od barry »

Po Vánocích jsem formátoval Hadr a přeinstaloval systém pak jsem si chtěl jako první hru dát San Andreas ale nemám ani nikdo se známých tak hraju aspoň Vice City ale chystám se nato...asi před 2 rokama jsem byl do SA zažraný jak cyp :wink:
VW Passat Variant Tdi
Suzuki Swišť GTi
Autoúvěry od 6%
Zprostředkování prodeje lehkých užitkových i nákladních aut IVECO a tereních Nissanů

Uživatelský avatar
RifleMan
Příspěvky: 471
Registrován: 08 pro 2005 20:17
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RifleMan »

newman13 píše:Nevíte někdo jak do hry nahrát jiný auta? stáhnul jsem si ten GTA manager, ale ty auta co jsem stáhnul mají jiný koncovky tak mi nejdou přes to nahrát :(
potrebujes IMGtool. S tím otevřeš soubor gta3.img a přepíšeš co potřebuješ. Ale dávej si na to pozor nahraješ tam špatně udělaný model a posereš si celou hru :(

Uživatelský avatar
newman13
Příspěvky: 389
Registrován: 22 úno 2006 18:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od newman13 »

RifleMan píše:
newman13 píše:Nevíte někdo jak do hry nahrát jiný auta? stáhnul jsem si ten GTA manager, ale ty auta co jsem stáhnul mají jiný koncovky tak mi nejdou přes to nahrát :(
potrebujes IMGtool. S tím otevřeš soubor gta3.img a přepíšeš co potřebuješ. Ale dávej si na to pozor nahraješ tam špatně udělaný model a posereš si celou hru :(
Ten program co jsem si nainstaloval po mě chce soubory s příponou *.ini mám pocit, a hru už mi to zničilo ale dala se tam udělat záloha, která to zachránila 8)
http://www.corsaclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :obchod:

Uživatelský avatar
newman13
Příspěvky: 389
Registrován: 22 úno 2006 18:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od newman13 »

RifleMan píše:
newman13 píše:Nevíte někdo jak do hry nahrát jiný auta? stáhnul jsem si ten GTA manager, ale ty auta co jsem stáhnul mají jiný koncovky tak mi nejdou přes to nahrát :(
potrebujes IMGtool. S tím otevřeš soubor gta3.img a přepíšeš co potřebuješ. Ale dávej si na to pozor nahraješ tam špatně udělaný model a posereš si celou hru :(
Ten program co jsem si nainstaloval po mě chce soubory s příponou *.ini mám pocit, a hru už mi to zničilo ale dala se tam udělat záloha, která to zachránila 8)
http://www.corsaclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; :obchod:

Uživatelský avatar
RifleMan
Příspěvky: 471
Registrován: 08 pro 2005 20:17
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: GTA: San Andreas

Příspěvek od RifleMan »

Na www.gtasa.cz nejdeš modely i návod tak se podívej tam. Ten program přepisuje *.txd a *.dff
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Závodní hry“