Vosk na podvozek

Vše o mytí a leštění exteriéru, kol, interiéru - vůních do auta a autokosmetice.

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Odpovědět
Karamusa
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2011 17:30

Vosk na podvozek

Příspěvek od Karamusa »

Zdravím,nevíte někdo kde sehnat vosk na podvozek ? zatim kde jsem byl tak jsem narazil na ten černej Bitum ale ten neshanim,pouze vosk nevíte někdo kde to shanět?

Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 541
Registrován: 26 čer 2007 18:14
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno

Re: Vosk na podvozek

Příspěvek od beck »

http://www.motipdupli.cz/dep/137-ochranne-nastriky/" onclick="window.open(this.href);return false;

ja ot beru od kluka co ma normlane obchod barvy laky...staci se zepatt,da se to obejdnat ;-)
Müller Motorsport & Customs - Autoservis Prostějov
- servis, lakovna, karosárna, svařování plastů, geometrie, klimatizace , zajistení stk
- rámování, renovace veteranu, tuning a offroad upravy + shop, výroba z lamina a uhlíku

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Vosk na podvozek

Příspěvek od Sova »

K čemu je dobrej vosk na podvozek?Proti korozi či co?
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vosk na podvozek

Příspěvek od SPEEDY »

Vosk je na dutiny, na podvozek je právě ta černá, hnědá, šedá, bílá - přelakovatelná / nepřelakovatelná bitumenová sračka ;)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
beck
Příspěvky: 541
Registrován: 26 čer 2007 18:14
Bydliště: Hrochov/Prostějov/Brno

Re: Vosk na podvozek

Příspěvek od beck »

vezme se pistole s hadickou a rozprasovacem a vystrikaji se vsechny mista,kam by ses normalne pistoli nedostal ;-)
Müller Motorsport & Customs - Autoservis Prostějov
- servis, lakovna, karosárna, svařování plastů, geometrie, klimatizace , zajistení stk
- rámování, renovace veteranu, tuning a offroad upravy + shop, výroba z lamina a uhlíku

Karamusa
Příspěvky: 8
Registrován: 21 bře 2011 17:30

Re: Vosk na podvozek

Příspěvek od Karamusa »

Beck u dík todle jsme hledal,to same jsem našel taky na jednom eshopu ale po obědnání cca po 8dnech mi napsali že to budou mít až tak za 2 měsíce.Jinač na ten Bitum mám svůj názor a proto raději hledám vosk :)

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vosk na podvozek

Příspěvek od SPEEDY »

schválně by mě zajímalo, jakej máš názor na bitumenový srágory na podvozky :? :?
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Odpovědět

Zpět na „Detailing - mytí vozů“