podvozek Favorit/Felicia

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od BALI »

neví někdo jestli existuje nějakej podvozek např. od jom,vmaxx a pod. (z těch levnějších) i pro mě? díky těm 15x7 šli do háje o trochu třív tlumiče a jeden už začal téct tak jsem myslel na nějakej takovejhle... na netu jsem nic nenašel a o HP vim,ale nechci jetý a nechce se mi dávat celá vejplata za nový :roll:

spokojil bych se s nějakym supersportem jak nabízí kolegáček,ale nikde nic takovýho :-(
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Prosim tě nevymejšlej kraviny a kup hpčka často se objevujou opravdu lehce jetý za pár korun nebo prostě se plácni přes kapsu a kup nový nebo rovnou pošli fáčko z útesu a kup už toho bawora 8)
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od BALI »

hp nechci kupovat z důvodu šetření na bawora... a tlumieč a pružiny potřba jsou vyměnit tak jako tak... a když vidim ceny těhle podvozků,tak mě to vyjde skoro stejně jako serie,tak co kdyby náhodou... a 13000 na HP opravdu teď dát nemůžu...hlavně když nic nejde tak jak má :roll:
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
Fiesta
Příspěvky: 2576
Registrován: 27 bře 2004 18:16
Bydliště: Olomouc-Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od Fiesta »

rada na zlato....

štři šetři šetři...kup HPčka new na SPEEDPRO.cz a budeš chrochtat ostošest.
VW PASSAT B5

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od BALI »

pochopte že já k životu HP nepotřebuju... já mam v plánu bmw a favo bude pak sloužit mamině na nákupy a aby mohla vozit babču a dědu po doktorech apod........


jinak mě napadlo...co použít tlumiče z Feldy 1,9D pružiny dozadu z kombíka Feldy a dopředu nějaký snížený?
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od Ritchma »

BALI píše:pochopte že já k životu HP nepotřebuju... já mam v plánu bmw a favo bude pak sloužit mamině na nákupy a aby mohla vozit babču a dědu po doktorech apod........


jinak mě napadlo...co použít tlumiče z Feldy 1,9D pružiny dozadu z kombíka Feldy a dopředu nějaký snížený?
jo nějak to splácej třeba z toho diesela když už nemůžeš ušetřit na hpčka, ale bejt tebou tak se na to vyseru a koupim sérii a seru na to když chceš bmw........ (už chceš nějak dlouho už by si to moh realizovat taky :lol: )
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od Beaver »

BALI píše:pochopte že já k životu HP nepotřebuju... já mam v plánu bmw a favo bude pak sloužit mamině na nákupy a aby mohla vozit babču a dědu po doktorech apod........


jinak mě napadlo...co použít tlumiče z Feldy 1,9D pružiny dozadu z kombíka Feldy a dopředu nějaký snížený?
Vzhledem k planovane budoucnosti auta bych se na to vyprdnul a koupil nejakou levnou serii.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
redmenn
Příspěvky: 906
Registrován: 22 srp 2005 19:23
Bydliště: Maastricht, Netherlands
Kontaktovat uživatele:

Re: podvozek Favorit/Felicia

Příspěvek od redmenn »

Beaver píše:
BALI píše:pochopte že já k životu HP nepotřebuju... já mam v plánu bmw a favo bude pak sloužit mamině na nákupy a aby mohla vozit babču a dědu po doktorech apod........


jinak mě napadlo...co použít tlumiče z Feldy 1,9D pružiny dozadu z kombíka Feldy a dopředu nějaký snížený?
Vzhledem k planovane budoucnosti auta bych se na to vyprdnul a koupil nejakou levnou serii.
souhlas. pokud by si chtěl nějaký seriový tlumiče,písni SZ dám ti na ně slevu.

Uživatelský avatar
Worm
Příspěvky: 200
Registrován: 03 čer 2006 12:00
Bydliště: Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Worm »

Já bych taky vzhledem k budoucnosti koupil serie a smyčec. :wink: Z vlastní zkušenosti ti možu říct, že ty tlumiče z diesela opravdu pro maminku nejsou. Už jsou vážně dost tvrdý. (pomalu po nich pokukuju)

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“