Kde sa daju kupit sedacky do auta, pre sofera atd?

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
cambawamba
Příspěvky: 4
Registrován: 21 kvě 2012 22:11

Kde sa daju kupit sedacky do auta, pre sofera atd?

Příspěvek od cambawamba »

zdravim vas,

po dlhsom premyslani som sa rozhodol, ze si do svojho auta kupim sedacky pre sofera a spolujazdca. Moje doterajsie su krasne a kozene, avsak predsa len, pri dlhsej jazde je to nic moc.

Uz goglim par dni, ale nemozem najst ziadny eshop alebo predajnu sedaciek. Nasiel som len predaj sedaciek Recaro, za ktore jednoducho nedam tolko penez a dalej mega sportove sedacky, tych je ako nasranych.

Neviete kde sa daju zakupit sedacky do auta - NOVE? Nie cisto sportove do formule :D ale normal do bezneho auta, mozu byt sportovejsie ale zas nie iba sportove.


Druha otazocka mam audi a3 8l, mam moznost kupit sedacky s alfa romeo brera, ktore su fakt pohodlne. daju sa namontovat aj do inych auta, napr do mojho audi a3? ako postupovat pri uprave? ma s tym niekdo skusenosti. Tato druha otazocka je len okrajove riesenie ak sa nepodari kupit nove, asi neake univerzalne. Ale tiez ako je to celkovo so sedackami napr mazda sedacky v audine, alebo v inom aute, da sa to vobec? a je to vobec mozne tak aby ma fizli za to netahali za usi?

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde sa daju kupit sedacky do auta, pre sofera atd?

Příspěvek od JRD McLAREN »

ajeje..

sedacky ti viem objednat fungl nove u nas v robote...
priamo na tvoje auto..

ale ver tomu, ze to racej vyplazis peniaze za to RECARO...

takze inzeraty, bazary, a rozne ine sledovacky.. cakacky.. skusacky..

EDITED:
..precalunit povodne ta nenapadlo ..??
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“