Sportovní sedačky

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Embe
Příspěvky: 14
Registrován: 16 říj 2014 20:13

Sportovní sedačky

Příspěvek od Embe »

Zdravím chtěl bych se zeptat, když koupím sportovní sedačky (bez homologace) dám do auta bude to prušvih? Myslím tím jestli po tom pase policie. Popř* zda-li se dají sedačky zapsat nebo něco takového. Předem díky za odpovědi rady, typy :)

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Progresss »

Jako s každou věcí bez homologace je to o štěstí... 100x ti to projde a jednou potkáš ko*ota a bude průser 8)

Já za rok co je mám jsem problém neměl při spoustě kontrol, dokonce mi bez problému prošla legální STK 8)

Uživatelský avatar
Embe
Příspěvky: 14
Registrován: 16 říj 2014 20:13

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Embe »

Tak to je paráda :) no co jsem viděl co projde technickou tak si myslím že někdy jsou sportovní sedačky jen maličkost :D.

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Progresss »

U nás jsou na STK dost šťoury a nepouštěj auta za úplný blbosti.. O to víc jsem koukal, že sedačky bez problému 8)

Uživatelský avatar
Embe
Příspěvky: 14
Registrován: 16 říj 2014 20:13

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Embe »

Ale když tak přemýšlím tak ty sportovní sedačky by se dají zapsat nebo ne ?

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Progresss »

To bys potřeboval od prodejce atest přímo pro tvoje auto, pak stejně jako kola by to šlo... Otázkou je který prodejce je schopnej todle dodat a u jaké cenové kategorie.. Předpokládám že recara za několik desítek tisíc půjdou 8)

Uživatelský avatar
Embe
Příspěvky: 14
Registrován: 16 říj 2014 20:13

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Embe »

No nebudu kupovat dražší sedačky než je celé auto takže takhle :D Takže na zapsaní kašlat a brát to jako buď a nebo.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Progresss píše:Jako s každou věcí bez homologace je to o štěstí... 100x ti to projde a jednou potkáš ko*ota a bude průser 8)
Z osobní zkušenosti můžu říct, že tohle dokonale sedí :D jezdím ve skořepinách už třetím rokem a problém byl jednou, ale to jsem narazil fakt na úplné dementy
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Embe
Příspěvky: 14
Registrován: 16 říj 2014 20:13

Re: Sportovní sedačky

Příspěvek od Embe »

Super díky moc, to mě dost potěšilo :)

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“