Kamera do auta

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

:D jasny kdyz chci natocit jak provetram svou rujnu a hodit to na youtube tak staci i kram za par penez ale dene najezdim 100 az 500 km a nedovedu si predstavit fungovat on off nevim jak sj 4000 ale contour neumi nahravat do smycky po zaplneni sd se musi v pc zaznam smazat :cry:

AlesPolnik
Příspěvky: 8
Registrován: 18 kvě 2016 11:44

Re: Kamera do auta

Příspěvek od AlesPolnik »

Beaver píše:Vytahování je jedna věc, ale vibrace toho držáku a rozmazaný obraz jako následek je potom věc druhá. A když chci kameru pro dokumentování případného lumpa, co pak ujede (a mě zajímá jeho značka), tak to je docela zásadní aspekt. Plus potom ta cena, kdy za prachy na jednu pofidérní TrueCam si můžu auto ověsit několika SJ4000 ze všech stran :mrgreen:
Hezký no, ale když máš SJCAMku a někdo tě narve zezadu a ujede tak nemáš nic... třeba A6 co mám já tak má i kameru vzadu a to se hodí. MImochodem to sekání je zapříčiněný fakt kartou.. stačí nějaká lepší třeba Class 10 a je všechno v pohodě.. a vibrace jsem vyřešil nalepením a kamera se už ani nehne :D člověk si musí akorát tak poradit :D

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

a je obrovska to dat na helmu a jet rychle tak ti utrhne hlavu :D (leda mit dve abys to vyvazil 8) ) a na aute jako aerodynamicky prvek :wink:

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

8)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Beaver »

Píšete to čím dál tím víc jako najatí reklamní agenti :lol: Jinak zadní kameru fakt nic jiného nemá... oh wait... http://www.ebay.com/itm/3-1080P-FHD-Dua ... SwNyFWcMls

A prosím o seznam lidí, kterým utrhlo GoPro hlavu, fakt mě to zajímá. A že jich na helmě používá dost.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

:D jo a najakou znacku contour true cam nebo na bidrin v tématu 4g63 :D koupis smejd a pak plácáš haluze vycteny z referenci nejakych sasku

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

Beaver píše:Píšete to čím dál tím víc jako najatí reklamní agenti :lol: Jinak zadní kameru fakt nic jiného nemá... oh wait... http://www.ebay.com/itm/3-1080P-FHD-Dua ... SwNyFWcMls

A prosím o seznam lidí, kterým utrhlo GoPro hlavu, fakt mě to zajímá. A že jich na helmě používá dost.
MICHAEL SCHUMACHER ale ne při jizde ale při padu :roll:

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Beaver »

Ti "šašci" jsou lidi, co si to koupili a hrubě je to neuspokojilo. Navíc muset dodělávat kameru aby fungovala jak má při pořizovací ceně několik tisíc mi nepřijde jako dobrý produkt...

S tím Schumacherem je to vtip, že? :lol: Kameru sice měl, ale hlavu si rozmlátil o skálu, kamera mu ji fakt neutrhnula. Ty seš komik...
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

komik ne reklamni agent true cam a contour :zadek:

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

:cry: sorac jsem asi dement ale http://sport.lidovky.cz/michael-schumac ... statni_lso" onclick="window.open(this.href);return false;

AlesPolnik
Příspěvky: 8
Registrován: 18 kvě 2016 11:44

Re: Kamera do auta

Příspěvek od AlesPolnik »

mě se líbí jak Beaver všechny tady akorát hejtuje :D to je dobrý.. :DD se celkem bavim :D

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Beaver »

tireguy píše::cry: sorac jsem asi dement ale http://sport.lidovky.cz/michael-schumac ... statni_lso" onclick="window.open(this.href);return false;
No, je to "údajně" a "zkoumá se". Navíc se vůbec nemluví o váze, ale o držáku. Tak či onak, když je ta kamera v autě, tak mi bude držák na helmu úplně ale úplně u prdele :D Kdyby měl na helmě Truecam, tak by se to nestalo, že? :smich:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

Beaver píše:
tireguy píše::cry: sorac jsem asi dement ale http://sport.lidovky.cz/michael-schumac ... statni_lso" onclick="window.open(this.href);return false;
No, je to "údajně" a "zkoumá se". Navíc se vůbec nemluví o váze, ale o držáku. Tak či onak, když je ta kamera v autě, tak mi bude držák na helmu úplně ale úplně u prdele :D Kdyby měl na helmě Truecam, tak by se to nestalo, že? :smich:


kdo mluvil o truecam ?????? jeste jednou a cti poradne :nono: truecam je urcena vyhradne za sklo do vozu pokud vim nedela sportovni kamery ,momentalne jsem delal relkamu na contour :D nikde jsem nepsal ze jiny typ by mu nic neudelal jen jsem reagoval na tvuj hejt 8)

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

Beaver píše:Ti "šašci" jsou lidi, co si to koupili a hrubě je to neuspokojilo. Navíc muset dodělávat kameru aby fungovala jak má při pořizovací ceně několik tisíc mi nepřijde jako dobrý produkt...

S tím Schumacherem je to vtip, že? :lol: Kameru sice měl, ale hlavu si rozmlátil o skálu, kamera mu ji fakt neutrhnula. Ty seš komik...

co je mysleno dodelavat :?

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Gooder »

Tak Truecam je produkt firmy Magicam a i oni dělají sportovní kamery, to jen upřesnění, že Truecam nedělá sportovní kamery.

Ales: Pokud jsi si nevšiml, tak Beaver jen naráží na Truecam, proti zmiňovanému Contour nic neřekl.

tireguy: Tak jinak, dát na sklo držák, který na něj není určený, protože držák určený pro sklo není schopný kameru udržet.

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

Gooder píše:Tak Truecam je produkt firmy Magicam a i oni dělají sportovní kamery, to jen upřesnění, že Truecam nedělá sportovní kamery.

Ales: Pokud jsi si nevšiml, tak Beaver jen naráží na Truecam, proti zmiňovanému Contour nic neřekl.

tireguy: Tak jinak, dát na sklo držák, který na něj není určený, protože držák určený pro sklo není schopný kameru udržet.
nez zacnete hodnotit nejaky vyrobek tak si o nem neco prectite ne jen negativni reference prisavka je jednou z moznosti montaze soucsti prislusenstvi je i nalepovaci tercik na sklo takze o dodelavani nelze mluvit :lol: dekuji za upresneni magicam :)

AlesPolnik
Příspěvky: 8
Registrován: 18 kvě 2016 11:44

Re: Kamera do auta

Příspěvek od AlesPolnik »

Beaver píše:Ti "šašci" jsou lidi, co si to koupili a hrubě je to neuspokojilo. Navíc muset dodělávat kameru aby fungovala jak má při pořizovací ceně několik tisíc mi nepřijde jako dobrý produkt...

S tím Schumacherem je to vtip, že? :lol: Kameru sice měl, ale hlavu si rozmlátil o skálu, kamera mu ji fakt neutrhnula. Ty seš komik...
BTW: nevim co chceš dodělávat, stačí jen nalepit štítek na sklo, to tě nezabije :D holt je asi těžký si přiznat když je někdo nešikovnej 8)
Jinak ještě taková drobnost, Mileš který prosil o radu výslovně prosil ať nejde o akční kameru :) takže s SJCAM mu moc nepomůžete :D

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Gooder »

OK, beru zpět ten držák, nějak mi nedošlo o co jde. Ale nic to nemění na tom, že za ty peníze člověk čeká už něco kvalitního.

Aleš: Já v jednom příspěvku zmiňoval, že pokud chce jen někdo natáčení a ne různé vymoženosti, že ta SJ je dobrá. Já ji nedoporučuju tazateli, když nechce tenhle typ kamery.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Beaver »

No jasně, když si nechci nic lepit na sklo, tak jsem strašně nešikovnej :lol: Ty mě bavíš... Mileš nevím co chtěl, ale je to další profil, co nikde nebyl, nikde nepsal, náhodou se objevil a zase náhodou do příspěvku o kamerách a úplně náhodou chce kameru s parametrama takovýma, aby mu mohl hnedka druhý profil co nikde jinde nic nepsal doporučit Truecam :mrgreen: Být to ještě víc náhod pohromadě, tak už to je úplně jak UFO :lol: Ale užívejte si to kluci, pohoňte si navzájem jak je Truecam "super", já bych to nechtěl ani zadarmo, natož za ty prachy co se to prodává.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

uz dost te reklamy :D od vcerejska jsem vlastnikem nového kusu dostal jsem ho zadarmo od kamosa tak provedu test musim rict vypada dobře spek je cca 5 let stara tak uvidíme :D

PetrHorka
Příspěvky: 4
Registrován: 29 čer 2016 12:46

Re: Kamera do auta

Příspěvek od PetrHorka »

Sice je tohle téma už mrtvý jak tak koukám, ale chci se zeptat, pokud by se objevila nějaká dobrá duše, která by mi napsala na co mám hlavně koukat při výběru kamery. Celkem se v tom nevyznám, na netu jich je fakt plno a nechci koupit nějakej šmejd.

Uživatelský avatar
(CZ)free
Příspěvky: 90
Registrován: 12 bře 2006 23:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od (CZ)free »

Xiaomi dělá kameru, hlídá ti i jízdní pruhy :)
vw golf 2 1.8 gx, momentalně vic stojim než jezdim :D, akt. Corro vr6
Lepší mrtvej než druhej !

PetrHorka
Příspěvky: 4
Registrován: 29 čer 2016 12:46

Re: Kamera do auta

Příspěvek od PetrHorka »

To dělá víc firem, ale řikám si jak moc je to spolehlivý,přeci jen tam musí bejt nějaká odchylka, obhledně lomu laseru přes přední sklo, ale to jen tak hádám. Jestli s tim má někdo nějakou lepší zkušenost, bral bych reakci :P

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

PetrHorka píše:To dělá víc firem, ale řikám si jak moc je to spolehlivý,přeci jen tam musí bejt nějaká odchylka, obhledně lomu laseru přes přední sklo, ale to jen tak hádám. Jestli s tim má někdo nějakou lepší zkušenost, bral bych reakci :P
moje to ma taky ale vypnul jsem to asi dobry pro kamionaky ale ve meste to porad zvoni LDWS 8)

PetrHorka
Příspěvky: 4
Registrován: 29 čer 2016 12:46

Re: Kamera do auta

Příspěvek od PetrHorka »

na dálnici je to dobrý.. to souhlasim.. když člověk padá do umělýho spánku nebo tak.. tak to začne pípat.. ale v městě to musí pípat pořád.. a taky jak je to moc spolehlivý no :/

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Kamera do auta

Příspěvek od tireguy »

PetrHorka píše:na dálnici je to dobrý.. to souhlasim.. když člověk padá do umělýho spánku nebo tak.. tak to začne pípat.. ale v městě to musí pípat pořád.. a taky jak je to moc spolehlivý no :/
slape to dobře :) ještě to ma funkci popojizdeni v kolone pipe to když se moc přiblížíš :mrgreen:

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera do auta

Příspěvek od Goldies »

PetrHorka píše:na dálnici je to dobrý.. to souhlasim.. když člověk padá do umělýho spánku nebo tak.. tak to začne pípat.. ale v městě to musí pípat pořád.. a taky jak je to moc spolehlivý no :/
Tak jestli uz pada do umelyho spanku, tak uz je hadam pozde na cokoliv :-D
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

PetrHorka
Příspěvky: 4
Registrován: 29 čer 2016 12:46

Re: Kamera do auta

Příspěvek od PetrHorka »

Goldies píše:
PetrHorka píše:na dálnici je to dobrý.. to souhlasim.. když člověk padá do umělýho spánku nebo tak.. tak to začne pípat.. ale v městě to musí pípat pořád.. a taky jak je to moc spolehlivý no :/
Tak jestli uz pada do umelyho spanku, tak uz je hadam pozde na cokoliv :-D
Tak víš co :D záleží jak hodně to pípá :D jestli je to jak sirena tkk to vzbudí hned :D takový to když ti pomalu padá hlava na volant :D

Jinak dneska mi došla truecamka A7s.. tak jí zejtra vemu provětrat do městských ulic :D tak snad se nic nestane :D

martinfuks
Příspěvky: 5
Registrován: 15 dub 2015 10:52

Re: Kamera do auta

Příspěvek od martinfuks »

Ahoj, mám dotaz, jak je to teda s kamerama v ostatních zemích? Mám v plánu jet na dovču do chorvatska a všude se píšou rozdílný informace, tak se chci ujistit jak to teda ve výsledku je?

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Kamera do auta

Příspěvek od starter »

pokud jedeš přes A tak jí sundej, může jí držet třeba spolujezdec.... všude jinde to nevadí
odtah od 7kč/km 731810210

Odpovědět

Zpět na „Pokec“