Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od tholis »

jajiN píše:Já taky nenáviděl Tholise :lol: Zdál se jako nějaký namyšlenec :D Ale nějak to vyšumělo, teď ho respektuji 8)

A snad se i někdy potkáme na nějakém tom RS sraze 8) (jinak luxus GMC :mrgreen: s tím jezdit u nás by bylo dost "kůl" :D )
Muzu si za to sam, proste rad ke vsemu piosu nazor a s nekym diskutuji :roll: Proto jsem (vyjma tohoto topicu) prestal vsude vseobecne prispivat, pac na me pak lidi maji nazor ze jen cumim, pritom v realu se domnivam ze jsem clovek vesmes pratelsky a namyslenej snad nejsem (jako rad bych byl ale nemam na co :lol: ) ale i v realu vse rikam na plnou hubu, ale tam to lidi berou s vesim klidem nez na foru :kladivo:

co se tyka GMC tak si myslim ze by to bylo utrpeni. Na ty nase silnice je to velky. Sacoval bych to elikosti tan na dlouheho transita, mozna i vic a to je to v americe stredni truck 8)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od biohazard »

já bych něco napsal,ale snad radši ani ne :lol:

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Bohuš »

Klidně napiš dokud máš tu možnost 8)

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od biohazard »

ve zkratce ... přijde mi úsměvný,že ho odsud defakto vyštvali jedinci,kterýma on tak hrozně opovrhoval :D

když věděl co chodí do Pokecu za lidi,tak moh zůstat v Tuningu,Projektech apod kde měl co napsat a kde s nim lidi dá se říct drželi a ne cpát svoje arogantní výlevy sem.Nikdy jsem se nevšim (možná jsem se přehlíd),že by do něj někdo nějak razantně prudil v jiný sekci než Pokecu čemuž se neni ale co divit.Ruku na srdce ač jsem uznával jeho znalosti,tak víc arogantního jedince jsem nikdy neviděl ... výsledek je ten,že pan " Ikona " se nechá vytočit a vyštvat pozérama,kterýma tak strašně opovrhoval.Rozumnej člověk by uznal,že si za to co se stalo dost může sám a vy si tu z něj ještě sedáte na zadek a pomalu pořádáte smuteční obřad na jeho odchod.Se mi nabízí otázka kdo že to tu je trochu nevyrovnanej jestli barvičkáři apod nebo pan dokonalej :pifko:

samozřejmě druhá věc je otázka kolem moderátorů apod.Ten bordel tu fakt je :mrgreen:

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Sova »

hlavně aby to nešlo z extrému do extremu...
Jednou tu tato diskuse je, tak proč psát, že ...bude smazáno..., ...měli bysme se konečně přenést...atpod.
Cléon & Fonte

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Bohuš »

Nevím já jsem prostě proto aby už se to vyřešilo a aby se tu zase mohli řešt auta ale je to jenom můj nàzor to s tím zamykáním je už asi přehnané uznávám.

Uživatelský avatar
AR166
Příspěvky: 5538
Registrován: 01 bře 2009 19:36
Bydliště: Sokolov-Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od AR166 »

biohazard píše:ve zkratce ... přijde mi úsměvný,že ho odsud defakto vyštvali jedinci,kterýma on tak hrozně opovrhoval :D

když věděl co chodí do Pokecu za lidi,tak moh zůstat v Tuningu,Projektech apod kde měl co napsat a kde s nim lidi dá se říct drželi a ne cpát svoje arogantní výlevy sem.Nikdy jsem se nevšim (možná jsem se přehlíd),že by do něj někdo nějak razantně prudil v jiný sekci než Pokecu čemuž se neni ale co divit.Ruku na srdce ač jsem uznával jeho znalosti,tak víc arogantního jedince jsem nikdy neviděl ... výsledek je ten,že pan " Ikona " se nechá vytočit a vyštvat pozérama,kterýma tak strašně opovrhoval.Rozumnej člověk by uznal,že si za to co se stalo dost může sám a vy si tu z něj ještě sedáte na zadek a pomalu pořádáte smuteční obřad na jeho odchod.Se mi nabízí otázka kdo že to tu je trochu nevyrovnanej jestli barvičkáři apod nebo pan dokonalej :pifko:

samozřejmě druhá věc je otázka kolem moderátorů apod.Ten bordel tu fakt je :mrgreen:
.. s většinou Biových slov souhlasím.
www.ar166.galerie.cz..........................................................................................................................................Mattig SSF (Sokolov-Svatava-Felgen) :D

Kubajz

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Kubajz »

.. s většinou Biových slov souhlasím.
Taktéž

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Taboo »

Spokojenost se teda zda byt na obou stranach, coz bylo zamerem meho rozhodnuti a skutecne rad slysim 8) . Ja opravdu nevim, proc se to tady zacalo "resit" jako by dochazelo ke konci sveta :lol: .
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Libor12 »

Taboo máš ode mne mail a sz. ;) jinak já nemám co dodat,bylo tu řečeno vše. Moderátoři pokud budou dbát na dodržování pravidel,možná že za nějaký čas se to tu dá dopořádku. Tuning fórum by mělo být bez ohledu na značku či typ vozu.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od maRkus »

a jak to teda je, kdyz ctu ty posledni vety... protoze par (dva) omezeni jedinci se tu snazi nejak urcovat dle velikosti auto kdo muze a nemuze mit nazor... to by chtelo asi taky hlidat :hlazeni
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od JRD McLAREN »

..zase mi nieco unika a neni to plyn ....
:roll:

jako odstrasujuci priklad/pripad by som vam bol doporucil tuningforum.sk, ktore ale (nastastie) zaniklo..
FELICIA EVOLUTION, Interier Tuning a Exterier Tuning este chybal Foxterier Tuning, kedze "Vylepsenie Oktavie" a "Vylepsenie Felicie" existovalo
(pisal sa rok 2010)

takze tu mame "uz len" TuningKlub, ktoreho "uroven" si mate moznost aj nadalej pozriet... (a poucit sa)
kde sa da pocet prispievajucich uzivatelov, rozumejucich problematike spocitat na prstoch jednej ruky.
(pri poslednej debate a osobnom stretnuti s dvoma "clenmi" / kamaratmi z tohoto "klubu", sme sa zhodli, ze to volakedy bolo INE a O INOM)
ja osobne na toto forum/klub menam potrebu prispievat, ci akosi komukolvek bezdovodne "predavat" svoje (mizerne)vedomosti ci skusenosti,
pretoze tam nevidim nikoho, kto by ich vedel odcennit ci vyuzit. (ci nikoho, komu by som ich chcel predat - narozdiel od %SUBJ%, ktory tak cinil).
Taboove rozhonutie v tomto plne chapem.
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Fifi »

Rudi: Né, že by mi došly argunenty, ale myslím si, že tady je už vlastně hotovo a tak si myslím, že není na místě pokračovat v naši diskuzi... Tohle fórum budu i nadále sledovat více-méně pasivně jako doposud a tím to pro mě končí... :pifko:
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od blázen »

Za mne se vyjádřil Kentoya.. Pár krát mi tu někdo napsal, že lezu Tabooovi do prdele, ale já pořad zastávám to stanovisko, že s mistrem se jedná s úctou a respektem. A je úplně jedno, že mám FWD s 170hp.. Což je dle něj žďorb, jeho názor má prostě svou váhu a já ho respektuji.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od kentoya »

a já rozhodně s biem nesouhlasím, protože neumí číst, o stránku před má odpověd taboa, proč vlastně odešel, a zase odvádí motiv zpět na začátek, a že s biem souhlasí např kubajz, no tak to se vůbec neidivím :D
bio -2
kubajz -7

HOWGH, tím že taboo osvětlil svůj odchod, a dá se z jeho slov pochopit, není zde co řešit, stačí si to jednou přečíst, možná dvakrát, v některém případě ani 9x nepomůže :D
víc nemám co dodat, at se daří tunit
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
MarAt
Příspěvky: 682
Registrován: 10 říj 2004 11:10
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od MarAt »

Taboo, stejně si to vydržel dlouho, sem si kolikrát říkal, že máš pro to fórum asi nějakou úchylku :lol:
Třeba z mého pohledu je to strašně vyčerpávající sem něco psát, i když vím, že bych jedním odstavcem posunul ostatní třeba o velký kus dopředu. Začínal jsem tady a teď mohu neskromě říct, že stavíme motory a podvozky pro špičky českého motorsportu, do mistrovství Evropy, dokonce např. vyvíjíme poměrně unikátní motor pro Caterpillar pro civilní využití. A tak mám na fora jednak málo času a navíc mě unavuje ostatním neustále "nutit" ověřené skutečnosti, když je nechtějí pojmout a ještě bourat stěnu z ega a ješitnosti, která spoustu jedinců na foru z neznámého důvodu obklopuje. Říkal jsem si, čím si tu trpělivost kompenzuješ a je pravda, že si narozdíl ode mně, občas nějakou tu ránu rozdal, i já jsem to párkrát od tebe koupil za prdítko. Post s barem a restaurací byl asi nejvýstižnější. Toto forum nemá bohužel nástroj, kterým by ti zaručilo adekvátní "stůl" s lidmi, kteří mají o tvé know how seriozní zájem. Pokud již nejsi dál ochoten rozebírat svou životní lásku mezi létajícími slinami a skleničkami, asi budeš odsouzen tak jako já, chodit se na tu melu dívat jednou za čas "přes výlohu". Každopádně tak jak tak ti za sebe i ostatní děkuji, těch 2K+ postů byl heroický výkon, který toto fórum hodně posunul 8)
crx 4x4 boosted- 10.23s
8x národní rekord ve sprintu na 1/4míle
exige gt3,gsx,mr2,200sx aj.
www.marat.cz

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Beaver »

8)
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

JonnY
Příspěvky: 1424
Registrován: 19 led 2005 17:09

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od JonnY »

Taboo: tiez som sa divil co ta tu drzi.

vdaka za vsetko

bye :)

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze o tom co se tu stalo za posledních pár dní

Příspěvek od Rolljoin »

ac uznavam taboo za jeho znalosti tak musim rict ze to bio dost trefil. S tou aroganci bych to (z meho pohledu) az tak neprehanel ale s tim ze mel zustat v tuningu a ne se srat do pokecu kde ho jak sam napsal nikdo neoceni. Ja taky nelozim do srazu pac tam neni nic co by me tahlo. Kdyz taboo jdes prudit do fotek aut a ani neukazes auto tak se nemuzes divit ze budou prudit do tebe. A nevim o tom ze by te nekdo chodil urazet do tuningu.

jinak mozna ani sam nevis kolik lidi tve prispevky s obdivem cetlo jen na ne nereagovalo.
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Odpovědět

Zpět na „Pokec“