Rada při koupi RAV4

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada při koupi RAV4

Příspěvek od pavelini »

Pufko ----aaaaaaamen. 8) 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Rada při koupi RAV4

Příspěvek od Beaver »

A když porovnáš kufr kombíka a dodávky, tak je kombi v piči :D To je prostě zase o tom, kolik toho chceš reálně vozit. Kočárek se nám vešel do RAV4.2 nastojato nesložený napříč za zadní sedačky do kufru (nejdřív jakási trojkombinace čtyřkolová a potom tříkolák BRITAX to byl). Jezdili jsme s ním i na nákupy a furt se tam dalo k tomu kočárku ještě něco naskládat. Pokud byl nákup velký, kočárek se holt složil. Teď už kočárek nepotřebujeme a problém s místem v kufru fakt neznám. Takže za mě co se týká SUV no problemo, minimálně pokud jde o RAV4.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Rada při koupi RAV4

Příspěvek od pufko »

Ja som vychádzal z tohoto:
dubi píše:Díky pánové. 8) Suv až tak nepotřebujem, tady šlo spíš o to, že máme nabídku na auto u kterýho znám komplet historii....
dubi píše:Ravka se mu líbí a jak už jsem psal, to auto známe a víme co s tim bylo atd.
To auto bude doma zas minimálně 5 let, tak právě chtěj spíš něco s vyšším posezem, do čeho nepolezou skoro na zem, jak u vectry :wink:
dubi píše:hledáme něco novějšího, co bude sloužit spíš na delší cesty a nahradí corsu a vectru.
Presne pre vyššie odcitované by som volil ten benzínový Outback s LPG bárs nepoznám historiu. Nie je to SUV, má to 4x4 (ak by bolo treba) aj vyšší posed, je to pohodlné, miesta pre posadku dosť aj vzadu, doslova dialničný koráb. Pre mna za mna aj tá RAV4 ked sa mu páči, ale do diesla obzvlášť D-CAT by som nešiel ani keby čo bolo . Ako si rozumie Toyota s LPG netuším

Ono je to najmenej si každé auto ísť niekde vyskúšať na vlastnom zadku. A presne tak aj treba urobiť práve preto lebo sa ide opláchnuť cca 200tkč. Vyberať auto iba podla "obrázkov" zrovna nemusí dopadnúť dobre, tam sa nedá zistiť že mi niečo vadí

Odpovědět

Zpět na „Pokec“