resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

napsal jsem :?:

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Zas a znova - ono se stačí chovat jako bílej a nepotřebuješ nějakou ojebávku za 2800,- ;)
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Globus,: právě se taky snažím pochopit, co je na tom tak exkluzivního. Takže vlastně zaplatím tři litry abych se mohl chovat jako prase? :-D
Nejezdím zrovna předpisově vždy a všude. Jsou chvíle kdy se kochám, jsou chvíle kdy spěchám. Avšak nikdy jsem neplatil za rok víc jak 1OOOkč pokutu.

Proto mě zajímalo vlastně to "tajemství" fungování.
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

FLanel : ono i zde na tf je doooost prasat co jezdi jak dementi a mysli si ze jim patri svet, ti to vyuziji urcite :) a myslim ze takovych lidi je vic .)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Jsou to vlastne takovy odpustky :lol:
Nechci to, pripadal bych si jak morgos.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Flanel a nebude to tim, ze vedle ridicaku vozis sluzebni prukaz ? :lol:

Taky si myslim, ze to neni nic jineho, nez povolenka jezdit jako prase....
Na druhou stranu je spousta lidi, co jezdi s upravenyma autama, jezdi slusne a sbiraji pokuty za kraviny typu zatemnene okna, jiny rozmer kola atd, jenom proto, ze se policajtum nelibi nebo ze zacali chodit s byvalkou jednoho dopravaka(pribeh ze zivota :D ) Jasne, dycky je moznost uvest auto do stavu, kdy si na nem policajti nebudou mit co najit, ale jsme prece na tuning foru....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

jandist
Příspěvky: 146
Registrován: 11 srp 2011 13:03
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jandist »

Docela bych taky uvítal nějaké info přes SZ :mavani: , docela začínám uvažovat, že se nechám pojistit :)
VW Passat 3B5 1.9 TDI 85 kW + Chip

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

Tak já neřikám, že je to pro lidi aby jezdili jak blázni. Ale třeba já jsem student - Ostrava centrum - a prostě bohužel tady není nikde kde zaparkovat. Všude omezení pouze pro držitele karet R, kterou nedostanu jelikož nejsem místní a stejně jsou většinou tyto místa přes den volné. Placené parkoviště v centru je 40kč/hod, což když jsem ve škole třeba od 7 rána do pul 6 večer se moc nevyplatí. A dostávat pokutu denodenně taky není nic extra. Další věcí jsou ty tonované skla - vím jaké je to jezdit bez nich a s nima - vcelku velký rozdíl pokud je venku teplo.

K policajtům se vždy chovám nejslušněji co to jde - nemám na ně tak špatný názor jako většina lidí. Ale prostě pokud jedu večer na konci města úplně sám a skoro před značkou konec města mi naměří 73km/h a s takovým přistupem jak se chovali. . . to fakt promin. Je to každého věc, jestli se rozhodne pro nás nebo ne. Já to beru jako vcelku velkou úlevu za né zase tak velký peníz.

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

LiberaleMiguel píše:Flanel a nebude to tim, ze vedle ridicaku vozis sluzebni prukaz ? :lol:

Taky si myslim, ze to neni nic jineho, nez povolenka jezdit jako prase....
Já se ale bavím o době od kdy mám řp, nicméně jestli si myslíš, že služební průkaz chrání před pokutama tak se vrať do základní školy,
a začni se znovu vzdělávat. Já ho sebou nevozím, ani ho neukazuju. Je to jen zdroj problémů, který funguje jak červená na býka.

PS: a zrovna to tvé auto je tak technicky nezpůsobilé, že ti klidně řeknu, že ikdyž budeš mít to pojištění, tak přiznejme, že pokud jajinova firma bude fungovat,
tak pokutu tedy zaplatit nikdy nezaplatíš, ale s chladnou hlavou ti můžu říct, že ti téměř každý zakáže další jízdu pro technicky nezpůsobilý automobil.
Ty to odstavíš někde. A můžeš si to jen odtáhnout. Vzhledem k tomu, že si to neodtáhneš, ale sedneš si do toho a budeš s tím chtít odjet, protože máš všechno na párku
a hjundaj všem ujede, tak je zákon schválnosti, že vedle v ulici bude čekat druhá hlídka, a ta už tě nebude řešit za technický stav, nýbrž budeš řešen za přečin nebo t/restný čin (či jak se tomu teď přesně nadává) maření výkonu úředního rozhodnutí a to už tě následně budou zadržovat podle §76/1 tr.ř. jako osobu podezřelou, a máš krásný den v cele s největší pravděpodobností se smradlavým feťáckým ciganem, který má minimálně žloutenku.

A jen podotknu, že si myslím, že když si člověk raději nechá dát třeba za dvě tři stovku pokutu pro technický stav (vždy je to o chování řidiče a policajta. já jsem třeba drzý debil a naposledy mi dávali i test na drogy. když jsem slušný, tak nikdy nebyl problém; a průkaz sebou nevozím, je na hovno v dnešní době,) tak je to menší zlo, než si dělat zlo s fízlem navzájem. Protože jakmile dělá problémy třeba ten řidič, tak ten policajt či strážník nebo kdo už tě zastaví ti ty problémy může začít dělat taky. Nicméně tě zdrží tak, že třeba něco zmeškáš, protože každý má své práva ale také povinnosti. Většina lidí hlavně čechobrazilci znají svá práva, avšak už neznají své povinnosti. A taková jedna ze základních je, že "jsi povinnen strpět služební úkon" .

Ale jinak věřím, že to funguje, a pokud má někdo na průtahy čas atd, tak to určitě ušetří peníze, jen si nějak nedokážu představit, že bych si kupoval předem odpustek za 2800 na rok s tím, že můžu kohokoliv vybrzdit, jezdit ve městě místo 5O,6O třeba 15O atd.
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Flanel: ja to zazil jenom jednou s kamosem po ceste z festaku, kdy davali cajti vsem fouknout a kamos mel schvalne v penezence sluzebni prukaz tak, aby ho bylo pri otevreni videt a kdyz si toho policajt co ho zastavil vsimnul, tak mu rekl, ze "to je dobre, prece se nebude zdrzovat kolegu" tot moje zkusenost. Rozhodne jsem te nechtel nejak narknout, ze se za to schovavas, myslel jsem to jako vtip ;-)
Se svojim Hyundaiem bych urcite nikomu neujel, PCR Octu s 1,6 pod kapotou sice na semaforech dam(vyzkouseno :lol: a ano, fakt jeli naplno :D ) ale aji mesraci tady v Havru jezdi s 2,0TDi a s tim se honit ani nechcu ;-)
Zatim jedine co mi bylo pri zastaveni policajtama vycteno byl rozebrany volant, kdyz jsem tam mel origo bez stredu s chybejicim airbagem :-) (vevnitr byly take zelezne vystupky a to jim vadilo)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od BIGPAPA »

a nebude to spíš 1,8 TSI
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

Bigpapa: Pokud je to na tu 1.6, tak těch 1.8 TSi mají méně :wink:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

1,8TSi nebo 2,0TSi maji dopravaci jestli se nepletu. Ja mluvim o mestacich.... A normalni hlidky PCR maji 1,6 obycejnou
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Juraj »

musim říc že mě vojenský služební průkaz 3 roky fungoval uplně bezvadně :-) 8)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Tak samozrejmne ze jsou lidi kterym ten sluzebak "omylem" pri kontrole vypadne, ale to je ostatne jako ve vetsine veci kus od kusu....

A co se tyce aut tak alespon v Praze maj 1.8 TSi. Ty stary bily se zelenym pruhem jsou 1.6.
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od crocjirka »

PCR ma 1.6 a 1.8TSI... a poznas to podle vyfucku ;)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

Globus: I v Praze mají 1.6 ;)

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

LiberaleMiguel píše:1,8TSi nebo 2,0TSi maji dopravaci jestli se nepletu. Ja mluvim o mestacich.... A normalni hlidky PCR maji 1,6 obycejnou
a) celkem blbej vtip, taky tady neřeším vtipy typu, že jsi jezdil, když si měl zákaz atd ;-)
b) Dám ti radu. v OV se zbrojí ve velkém 1,8TSI. ;-)
c) nevyjádřil ses ke tvému tech.stavu vozidla ;-) to že jedné hlídce vadil volant neznamená, že druhé nebude vadit všechno co tam být nemá ;-)
viz. můj předchozí příspěvek o tom, že prostě koupení odpustků tě nezachrání od cesty pěšky domů pokud na to dojde díky tomu,
že si řidič a fízl budou dělat naschvály
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

a) tak sorry
b) mluvil jsem o Havirove. Navic celkove jezdim tak, ze me predjizdeji na Rudne aji Corsy 1,2 :D
c) Ja se k policajtum chovam slusne, tak snad nenarazim na takoveho co se hodne blbe vyspal...
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Já jen vycházím z informací co mám od kluků v uniformě - že ty "nový" auta jsou 1,8, ty starý byly 1,6 :wink:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

Globus: Myslíš těmi starými jedničkové Octavie? ;)

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Starý - bílý se zelenym pruhem. Ty nový stříbrnožlutomodrý by měli bejt ty 1,8. Takhle mě to bylo řečeno.
Samozřejmně se bavíme o autech OHS/PMJ.


EDIT: no jo, máš vlastně pravdu dřív měli OI a teď maj OII
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Lukinho »

A neni to jedno ? Stejne vetsina lidi nema koule na to, ani ujet ty 1.6. :lol: spek Nepocitam fetky apod....

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

Globus: Teď Tě moc nechápu :lol:

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Globus píše:Starý - bílý se zelenym pruhem. Ty nový stříbrnožlutomodrý by měli bejt ty 1,8. Takhle mě to bylo řečeno.
Samozřejmně se bavíme o autech OHS/PMJ.


EDIT: no jo, máš vlastně pravdu dřív měli OI a teď maj OII
Přesně tak, více méně ve větších městech to tak bude všude. 1,6 OOP, ŽETka; 1,8 OHS PMJ SPJ DI ATD
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Huh...co je OOP a ŽETka? :)
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

OOP je obvodní oddělení, ale žet taky netuším.

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Aha...tady se tomu řiká MO - místní oddělení :lol:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Žetka se říká železniční. takoví ti co ti dají za 5OO jak kuříš na peróně spek :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Gooder »

A to jsou i Ti, co číhají na hlaváku v Praze za budkou na ty, co přecházejí koleje? :D

Odpovědět

Zpět na „Pokec“