resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

Já myslim, že vypravěčovi to došlo a šel to sepsat 8) On určitě přijde zase s něčím novým :lol:

// ale OT slušný, takovejch věcí se tu lidi dozvěděj, na rozdíl od těch druhejch :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Q-Ball
Příspěvky: 71
Registrován: 12 srp 2008 12:00
Bydliště: Hradec Králové

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Q-Ball »

Q-Ball píše:Momentalne to ted poprvé testuju.
Včera mi prisla domu vyzva se složenkou, ze auto jehož jsem provozovatelem stalo v zakazu na trave. Ještě včera vecer jsem to dle instrukci naskenoval a poslal. Zatím cekam na tu plnou moc(mají na to 3dny myslim), tak uvidíme..uz jsem v zivote proyeball vic penez, ale z principu doufam, ze to dopadne tak jak slibujou..zatím mi neprislo ani potvrzeni o precteni ani zadna odpověď, takze bud si davaj na cas a nebo jsem proste jen naletel no :? :lol:
Tak po 48mi hodinach od odeslani podkladu jsem jim preposlal znovu stejnej e-mail s prilohou...ted uz je to neco malo pres 3dny od odeslani prvniho e-mailu, zatim nemam ani potvrzeni o precteni toho prvniho ani nic jinyho...takze za me zatim jednani zadne-tudiz nespokojenost...no a uvidime jak moc to maji na haku nebo v cem je finta :mrgreen: mozna toho maji hodne, ale pro lepsi pocit bych rad mel alespon odpoved od robota, ze prijali moje podklady a at cekam blablabla :roll: no uvidime
Because all the bitches like it...

Golf mk2 GTI edition one
Golf mk6 GTI

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Zatím jsem dycky dostal odpověď na cokoliv, ale běžně jim to několik dní trvá 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

už se pobili?

OT: Mě se strašně líbí, jak všichni chtějí světlé zítřky na foru a přitom se tady dějou takové věci. Navíc Trhy je mod nebo něco na ten způsob ne? Fakt jde přikladem :D Já o ničem nevím, ale hádate se tu jak malé holky kvůli kravinám. Každý ať si jezdí jak chce, je to jeho věc, dokud nikoho nesejme. Půjčovat si, cizí kapitál, je logícké, je levnější než vlastní (trocha ekonomie :D ). Tak už toho nechte holky . . .

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od FOG »

Trhyy to mění na hovno ty vokna, upadlo to ještě cestou domů a přitom to stálo raketu, asi potřeboval na splátku providentu... ta dovolená prej byla all-inclusive... :roll: :lol:
štyrykrátštyry tédéí

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

:D Mládí vpřed + autorita 4ever :D

http://www.loupak.cz/video/ze-sveta/185 ... det-zaznam" onclick="window.open(this.href);return false;

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

:D Mládí vpřed + autorita 4ever :D

http://www.loupak.cz/video/ze-sveta/185 ... det-zaznam" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Co se Ti na tom nezdá? Přistoupil na řešení v blokovém řízení, tzn přestupek uznal a pak už nemusí policie nic dokazovat.
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

a ten idiot to ještě pověsí na net :roll:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od matt »

Tak dnes už mi došla trpělivost :D .. Chci se zeptat.. Když si zítra zakoupím "pojištění" od řešení pokut a dnes jsem jeden přestupek poslal do správního řízení budou ho chtít řešit ? Nebo nejprve musím zaplatit a až po zaplacení posílat přestupky ?
Další věc jestli by byl někdo tak ochotný a ve zkratce popsal co po mě všechno chtěj aby mohli přestupek začít řešit ?
Díky moc :wink:
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Globus píše:Co se Ti na tom nezdá? Přistoupil na řešení v blokovém řízení, tzn přestupek uznal a pak už nemusí policie nic dokazovat.
Nikdy jsem tady ty vlákna nečetl, abych si ušetřil zdraví, ale tohle už je fakt moc i na mě :-D

Hlavně se těm policajtům divím. Dopustil jste se toho a toho nebo jste důvodně podezřelý ze spáchání přestupku toho a toho. Souhlasíte nesouhlasíte a je to.
Pokuta nebo oznámení a hotovo. Co to má za smysl se s někým vybavovat? spek :lol: A s tím točením na mobil si myslím že taky může přestřelit ;-) Tuším že tam byly nějaké zákony č. 101/2000Sb,. a taky z.č. 33/2002Sb, o zveřejňování a ochraně osobních údajů ale nejsem si teď úplně jistý. Pakliže někdo natáčí fízla, být fízl, automaticky vytáhnu mobil a využívám stejných práv a natáčím toho druhého :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Matt: obhájí ti přestupek aji zpětně, ale za poplatek myslím 5k. Jinak chtějí akorát tvojí plnou moc a papíry co ti k tomu přijdou
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

F.l.a.n.e.l.: nejsi nahodou taky fizl? ja jen ze jako fizl bys moh vedet, ze fizly pri praci si ze zakona muze natacet kdkyoliv, stejne jako treba uredniky na urade atd. To totiz zakon narozdil od soukrome osoby nezakazuje. Neco jineho by bylo kdyby nebyl ve sluzbe a nevykonaval zadnou cinnost s ni spojenou, ale jak vykonava nejaky uredni postup nebo cokoliv, tak musi pocitat s tim, ze si ho kdkoliv muze tocit a to zcela legalne. Tady an to se zadna ochrana osobnich udaju nevztahuje.
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 05 úno 2014 10:48, celkem upraveno 4 x.
už nemám hnujdaj...

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od BIGPAPA »

chci tu vidět ty paragrafy 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

Dle stanoviska odboru bezpečnostní politiky Ministerstva vnitra č. 35 lze pořizovat zvukové či obrazové záznamy příslušníků policie ČR ve službě. Dle něj: „Při provádění služebních úkonů policisté nevystupují jako soukromé fyzické osoby, tudíž pořízení audio a videozáznamu nebo fotografie jejich jednání a chování nemůže být posuzováno jako zásah do jejich osobnostních práv, např. práva na soukromí. Pořizování obrazových či zvukových záznamů při provádění služebních záznamů občany na místě veřejnosti přístupném není zákonem zakázáno.“

I zde se vychází z obecné zásady, že každý občan může činit, co není zákonem zakázáno. V žádném právním předpise není zakázáno pořizování obrazových nebo zvukových záznamů policistů ve službě. Příslušník Policie ČR ve službě vykonává působnost orgánu veřejné správy, policisté tedy při provádění služebních zákroků nevystupují jako soukromé osoby. Z tohoto důvodu se na policisty ve službě nebude vztahovat ochrana osobnosti dle ustanovení § 12 občanského zákoníku.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

F.l.a.n.e.l. píše:
Globus píše:Co se Ti na tom nezdá? Přistoupil na řešení v blokovém řízení, tzn přestupek uznal a pak už nemusí policie nic dokazovat.
Nikdy jsem tady ty vlákna nečetl, abych si ušetřil zdraví, ale tohle už je fakt moc i na mě :-D

Hlavně se těm policajtům divím. Dopustil jste se toho a toho nebo jste důvodně podezřelý ze spáchání přestupku toho a toho. Souhlasíte nesouhlasíte a je to.
Pokuta nebo oznámení a hotovo. Co to má za smysl se s někým vybavovat? spek :lol: A s tím točením na mobil si myslím že taky může přestřelit ;-) Tuším že tam byly nějaké zákony č. 101/2000Sb,. a taky z.č. 33/2002Sb, o zveřejňování a ochraně osobních údajů ale nejsem si teď úplně jistý. Pakliže někdo natáčí fízla, být fízl, automaticky vytáhnu mobil a využívám stejných práv a natáčím toho druhého :lol:
Polda je veřejná osoba, natáčet si ho můžeš jak chceš. Naopak řidič veřejná osoba není a navíc je nahrávání bez jeho souhalsu výslovně zakázáno zákonem, na rozdíl od policajtů. Ve zbytku s tebou souhlasím, jenže fízlové neznají vyhlášku, jejíž dodržování tak vehementě hlídají a tak se do toho často sami zamotají. Vždyť tam jsou v drtivé většině případů kluci, co sotva vyšli střední školu a absolutně nemají vztah k tomu povolání a přehled už vůbec ne. Oni si pořád myslí, že zastupují STB. Nebo jste snad někdy slyšeli od policajta "Pane řidiči, podle toho a toho zákona jste podezřelý z toho a toho přestupku a podle toho a toho zákona sním můžete, nebo nemusíte souhlasit, podpisem protokolu o přestupku souhlasíte s přestupkem bla bla bla..." Ne...to je vždycky "Pane řidiči víte čeho jste se dopustil? To je pokuta za 2000 a body, tohle podepište..." a už se fízl veze, protože řidič se začne vyptávat, kde polda jisto jistě ztroskotá... Je tak těžké, si tu vyhlášku alespoň párkrát přečíst? Žádná právničina to není.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Takže když mě před pár dny měšťák při řešení přestupku(parkování) natáčel, tak porušil zákon ?
Na souhlas se mě neptal.
A co pak kamery co mají policajti v autech ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 12 črc 2014 10:43, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

Hm, že může policajt nahrávat během úkonu jsem nevěděl. To je dobré vědět. Tak tím pádem můžou flojdi nahrávat taky, tak na co si stěžujou? :D
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

platil jste si někdo službu Řešenípokut.cz s tím že už měl pokutu? kolik po vás chtěli příplatek, slyšel sem že je to dost individuální .......já mám asi nízké charizma :D

Co se týká vašeho staršího přestupku, i ten jsme schopni vám vyřešit garantovaně, za příplatek ve výši 15.000,- Kč k ceně tarifu řidič 2.799,- Kč.
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 12 črc 2014 10:38, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

o mě nejde :), kámoše chytil superb 177km/h na dálnici :) 3 body a 3tis tak to vzal do správního, jelikož sem Pražák tak u nás se to dá zařídit i jinak, ale přestupek se stal na moravě. :P
Trabant, VW Golf, MX 5

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

To se mi zdá celkem v pohodě trest ne? Já bych to asi zaplatil. Ve správním, pokud Tě nikdo dál nezastoupí, Ti můžou přímo nařídit zaplatit i tu nejvyšší částku. Ty pak musíš podat odvoalání a bránit se. Takže pokud nebyl pojištěný, tak udělal celkem blbost si myslím, dle mě.

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

Už má i lepší nabídku od řešení pokut, kterou asi využije + se na to dívá DASka, která ho minimálně zastoupí, kdyby se nedohodl s řešení pokut.
Trabant, VW Golf, MX 5

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od BIGPAPA »

:( to je mazec.... 177 a on se brání jak malej kluk :(
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od wesly.TDI »

nebudu se už tady vyjadřovat,raději :D

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Chamelion »

Já si zařizoval pojištění zpětně a po mě tehdy chtěli jen 3tis Kč navrch + to roční pojistné. Takže u mě dobrý ještě :D

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

taky už jsme se dostali na 7tis z 15tis, ale víc nechtěj slevit, asi máš charizma 8)
Trabant, VW Golf, MX 5

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od BIGPAPA »

takže ve výsledku je 7 tis míň jak 3 tisíce na místě :lol:
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

otázkou zda něco takovýho nespáchal podruhý za rok, pak je to čistírna :policie:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Odpovědět

Zpět na „Pokec“