resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Je rozdíl mezi vědomým porušením a buzerací. U mě tehdy jakýkoliv respekt k těm policajtům skončil u jejich věty "vy máte vrácený řidičák teprve tři měsíce, to by jste vůbec neměl řídit...", do té doby jsem byl slušný ;-)
Ale to už se tady řešilo několikrát...
gizmi: přečti si Lordíkův podpis :hlazeni
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

LiberaleMiguel2: tak jednej s dredatym veprikem, co ma cerstve zpet papiry a navic je to tluchuba. Ono to urcite nebylo zcela jak rikas, v tom jsi expert a to tu vime vsichni 8)

Tholis: jsem plne v klidu, me ten chudak bavi. Beztak s tim jak se chova a prezentuje si sam v tom zivote bude opakovane nabihat. Pruserar zustane vzdy pruserarem 8)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

gizmi: je mi tě líto, že jsi na tom tak bídně, že i pochopení Lordíkova podpisu je nad tvé možnosti... A taky proto, že máš tolik komplexů, že si je, jako jeden z posledních tady, snažíš léčit na mě :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od tholis »

LM: Ty ses fakt neskutecnej. To ze uz na tebe nikdo radsi nereaguje protoze ses nepoucitel ej prefi neznamena ze gizmi je jeden z poslednich koho tu seres.. Ver mi ze rozhodne neni...
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

To netvrdím. Ale on jako jeden z mála má potřebu mě pořád urážet atd. Dyť aji tebe už to přešlo...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

LiberaleMiguel2: nevim kdo je Lordik (neznam) a nevidim jediny duvod, proc bych mel poslouchat tupe rozkazy nejakyho hejhuláka 8) Takze jsem ho necetl a cist nehodlam :?: Koplex nemam jediny, to te mohu uklidnit (mam skvelou praci, skvelou zenu, svuj byt, konicka, zadne dluhy a decko na ceste. Muzes mi rict, co bych si mel vynahrazovat na chudakovi, jako jsi ty?) Normalne jsi se o me zase otrel, tak jsem reagoval. Opet jsi si zacal a ted ukazujes, ze je ti krivdeno? Oooooo ty chudacku malinkej, gizmíček ti ublizuje, Tholísek ti ublizuje, PCR ti ubližuje a ani na jedno ti resenipokut nepomaha :lol: :lol:

Tholis: ono uz mi ohledne nej psalo pomerne hodne lidi SZ. Dokonce jsem dostal po SZ jeho krasnou fotku, kde dosel kazdy argument. On vi, ze je ve spod spolecnosti, nemyslim ze je uplne blbej, ale pak nechapu, proc se navazi do lidi a pak jeste hraje chudacka. Neuveritelne :D Pripad na leceni..

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od tholis »

Nepreslo, jen uz se tu nebudu hadat kdyz si z toho nic nevezmes a takhle to ma asi vetsina lidi zde.. Je fakt ze obcas o necem neco vis a pomuzes, ale kapka v mori ....

Gizmi: nebudu ho resit..jen me zarazilo ze si mysli ze ho najednou vsichni zerem.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

No ale funguje to, je tu relativně klid... A nemyslím si to ;-)

gizmi: to s těmi SZ dokazuje, že něco tam prostě u tebe je :lol: a je dost rozdíl se otřít a nebo začít rozjíždět ty tvoje šílené teorie o mě :lol: zvlášť, když podle toho co jsi napsal, jsme na tom, až na prcka na cestě, stejně :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od tholis »

LM: nejste... :D vid gizmi? Ovladaci panel :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

Tholis: :lol: :lol: :lol: normalne se rezu smichy ... ovladaci panel ... co vic dodat :D

LiberaleMiguel2: to víš že jóóóóó...všechno bude :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

gizmi píše:LiberaleMiguel2: tak jednej s dredatym veprikem, co ma cerstve zpet papiry a navic je to tluchuba.
Vždycky když si o Gizmim pomyslím, že už hloupější být nemůže tak mě vždycky něčím překvapí. Asi nemá smysl ti vysvětlovat, že nemáš vůbec posuzovat lidi podle vzhledu a i s tou největší smažkou se musíš, jako policajt, bavit se vší slušnosti, tak jak káže zákon...že by zrovna v tomto bys zákon dodržovat nechtěl? Ale jak je to možné? Co tak najednou?
Naposledy upravil(a) Kein dne 29 bře 2014 13:14, celkem upraveno 1 x.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

Kein: ty jsi tu schazel :lol: Prosim, je mozne nam rict, co jsi profesi? Je to pro nas s Tholisem dulezite 8)
Naposledy upravil(a) gizmi dne 29 bře 2014 10:14, celkem upraveno 1 x.
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od tholis »

Keine ty ses krasnej priklad ze kdyz date cloveku s inteligenci ale zvracenym charakterem pristup k volebnimu pravu a svobode slova tak se muze stat pruser. Defakto umis jen kritizovat, borit a vyvracet..nejveti pruser je ze mas i nejake to IQ takze se nad tebou neda mavnou rukou... Smutny... Jedine co me uklidnuje ze s tou svoji chytrosti brzy narazis na silneho debila co ti to vysvetli jink nez argumenty..

Diky takovym jako ty je Rusko na Krymu ten cernej idiot v USA prezidentem a ten ozralej demagog prezidentem v CR.
Naposledy upravil(a) tholis dne 29 bře 2014 10:15, celkem upraveno 1 x.
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

Tholis: heeeeej, ty mas uplne stejne nazory :D
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

gizmi píše:LiberaleMiguel2: tak jednej s dredatym veprikem, co ma cerstve zpet papiry a navic je to tluchuba.
Vidíš, a to je přesně ono. Vy policajti jste strašně povrchní. Buďto vidíte někoho takhle a řeknete si "Ha, tomu to dám smlsnout," nebo naopak vidíte někoho mladého v novém autě a řeknete si "Ku*va jedna, tomu to dám sežrat, má peněz dost nebo bohatou rodinu, tomu to vadit nebude." A myslím, že s tímhle se mnou bude souhlasit každý :?:

A co se týče tady tohodle tématu, většina z vás tady píše jak jste na úrovni a podobně, ale co takhle dodržovat pravidla fóra? Je tady X stránek o vašich zbraních, poměřování si pérek a podobných nesmyslech. osobně, když se mi nějaké téma nelíbí, nebo jeho obsah, tak to tam napíšu (ale většinou to jen přejdu a nechám být) a už víc nepřispívám, když chci tak sleduji vývoj. To že se tady s prominutím pořád jen serete a hájíte si svojí pravdu je celkem dost mimo téma.

Nejvíc mě pobavil váš poslední koment "Však víš Tholisi, hahaha, to jsme mu to nandali, ale pššt, neříkej o co jde," To je jak děcka na písečku fakt . . . zamyslete se a snažte se dodržovat aspoň nějaké pravidla, ať člověk který tady jde něco hledat, si může přečíst aspoň něco málo k věci :pifko:

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od gizmi »

Jajin: nejsem policista a ty to vis, takze to co jsi tu ted popsal delas sam 8) Co se tyce davne minulosti, nikdy v zivote jsem nikomu nekrivdil a jednal s kazdym fair (navic jsem nebyl nikdy dopravak - dalsi nesvar mistnich chytraku, kde kazdy polda je automaticky bran jako dopravak a tudiz hajzl). Ono je rozdil internet a realita. Co se tyce te citace, opet jsi porusil to co sam popisujes - vyrizl jsi kus z textu a sebral tomu smysl. Jen jsem rekl, ze to mohlo byt cele jinak a ze tomu ten jantar odpovida 8) Ale proc to psat, kdyz tu je vetsina masirovana medii ve stylu viz obrazek..

PS: u lidi jako jsem popsal miguela to beztak chodi uplne jinak. Pozada se o test na drogy a je vymalovano :D
Přílohy
1
1
Naposledy upravil(a) gizmi dne 29 bře 2014 10:28, celkem upraveno 1 x.
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od tholis »

Jajine verejne nazory na LM jsem tu uz mel tisickrat a byl tu za ne pranyrovan..ty si jeden z tech komu se to nelibilo..Takze uz nesmim mit nazor ani v soukromi?

Rekl byh ze si take ziju nad pomery a krom zavisivych nemakacenku vetsinou delniku co nic neumi jsem se s problemem nesetkal..(tim nemyslim LM, ale par lidi z baraku )S verejnou spravou jednam slusne a srespektem (taky bych jejich praci nedelal ani za dvakrat tolik) a doposud to tak bylo z obou stran. Hold reknu preji hezky vecer pokonverzuji pac to pro me neni cur*k v uniforme ale bud tata od rodiny nebo mladej kluk jako ja..
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Butcher »

Kein píše:Vždycky když si o Gizmim a Tholisovi pomyslím, že už hloupější být nemůže tak mě vždycky něčím překvapí
Och!Ano!Ackoliv "hloupost" neni to spravne slovo...
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 11 črc 2014 18:28, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od blázen »

tak se mi dneska povedlo narazit na policajty debily, tak asi potěším keina,že mu dám zapravdu,že opravdu existují. Nicméně jsem žádnou pokutu nedostal,nebot jsem měl vše v nejlepším pořádku a oni se ani nesnažili něco hledat. Ale místo,kde mne zastavili, na vrcholku kopce ,kde je to opravdu o hubu stát,pač auta letící do kopce vidí stojící auto na poslední chvíli a předjet jen tak je tam sebevražda.... to bylo i na mne moc. Ihned jsem se do nich pustil a po mém argumentu,že nechci skončit na hřbitově nebo v nemocnici mi zdělili,že řidiči kteří letí do toho kopce mají předvídat.. Po tomto argumentu z jejich strany jsem zakroutil hlavou a vzpoměl si na keina. Ano, debilové z řad PČR existují. A doufám,že si to tu přečtou a příště použijí hlavu dřív než plácačku. :savle:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 11 črc 2014 18:27, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

BLAZEN: ja to delam tak ze vyhodim blinkr do strany ale proste jedu dal az do prvniho "bezpecneho mista" kde v klidu zastavim
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 11 črc 2014 18:27, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od blázen »

jj taky mi vlez před auto. Nadruhou stranu,řídím asi 17let a je to první parta idiotů. Zatím zbytek v klidu a na úrovni.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

A abych podpořil názor, že to využívají zmrdi k vysekání z každé capiny, tak jsem dneska zaplatil pokutu za 200Kč za parkování :D škoda je s tím otravovat...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Boháček
Příspěvky: 406
Registrován: 24 kvě 2005 00:00

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Boháček »

wesly.TDI píše:Kdybys měl zbroják, věděl bys to :wink:
debata šla jiným směrem
tedy, ano, vím proč to tak je, ale nenacházím význam
stejně jako v celém threadu

jinak, já bych s takticalem klidně chodil neskrytě
vzdělání není zárukou inteligence

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Dacan »

dám to sem, jeden takový rychlo dotaz, snad někdo o půlnoci poradí.
V obci sem překročil rychlost a zapoměl že máme na hlavní stacionární radar (asi měsíc, nový).
Doneslo se ke mě že je to jen krabice tak sem do toho svítil baterkou a jediné co tam v celé bědně je je jeden malý pc větrák a dvě krabičky na zadní straně, každá o velikosti krabky cigár. Momentálně hledám fotku vnitřnosti takového stroje ale nemůžu ji najít.
Může mi někdo říct jestli je tam něco víc nebo v tak veliké bedně sou jen dvě malé krabičky?
Vypadá asi takhle jen je spodní půlka toho dolního rámečku zakrytá ještě folií.
Obrázek

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Je tam toho o hodně víc, vypadá to jako kamera a ta benda je z větší části plná 8)

Ony kvůli úspor často bývají prázdné, je těch beden po okolí třeba deset a přesouvá se mezi nimi jenom jeden radar.... Můžeš být v klidu
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano - vsechny vas tu miluju ;) a az se jednou potkame tak dame radsi panaka...
Naposledy upravil(a) AlesiBoss dne 11 črc 2014 18:02, celkem upraveno 1 x.
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od crocjirka »

hlavne to vlastni czech radar.. tzn kdyz ti z toho neco prijde, tak reknes, ze si teto spolecnosti nedovolil shromazdovat svoje osobni data a papa.....
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Odpovědět

Zpět na „Pokec“