resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Obrázek
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od BIGPAPA »

z jeřábníka právníkem 8) kariera dost :lol:
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od wesly.TDI »

Migu ještě si tam neuvedl rodné číslo :wink: , mysli :roll:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Však právě, že tam není ;-) datum narození a bydliště mám v paži
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

s tim kolik lidi te nenavidi bych byl i s tou adresou mozna opatrny, ale to je ciste tvoje vec
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Svojí adresu jsem tu psal už aji sám, když mi jeden zdejší člen chtěl přijet rozbít hubu... Navíc trvalé bydliště nemusí být místo pobytu, že jo ;-) a to, že jsem z Havířova tady vědí snad všichni :D

Chtěl jsem prostě jenom ukázat, že to funguje, a i když to trvalo rok a nebylo to úplně jednoduché, tak to Resenipokut obhájilo 8) resp. v tomhle případě s nimi vyjebali na procesní chybě
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od crocjirka »

hmm zajimave :D ze bych si taky zalozil reseni pokut? :D :D uz jsem byl asi v 10 spravnich rizenich a predvolani ani nepocitam...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

o co se tam jednalo migu? Nechce se mi to googlit podle těch paragrafů...
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Tuningy - kola, bodykit, interiér. Teda aspoň myslím, že to bylo tohle :D bo oni z toho udělali dva přestupky, známku a tuningy, a už jsem se v tom dávno přestal orientovat :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Progresss »

Má tu ještě někdo kladnou, nebo i špatnou zkušenot s řešením pokut ? Chystám se příležitostně používat okruhový auto (samozřejmě na SPZ s platnou STK - ale nejsou tam sedačky, je tam rám atak) na ježdění pro rohlíky :lol: :lol: Tak nad tou službou přemýšlím 8)

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od hattori_hanzo »

Jednoznačně kladnou 8)
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

Sam to mam zaplacene, jeste jsem to nevyuzil (rok a pul se mi policajti vyhybaj :D ) , znam minimalne dva lidi, kterym uz X pokut bez problemu vyresili...
už nemám hnujdaj...

Garfield
Příspěvky: 11
Registrován: 01 bře 2005 18:49

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Garfield »

Nevíte někdo jakým způsobem zaniká jejich pojištění? Stačí dále neplatit nebo je třeba dát nějakou výpověď? Paní mě ujišťovala že nemusím, ale nerad bych měl časem na krku exekuci za nezaplacené pojištění :roll:

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SomČarovný »

Mělo by to být nezaplacením. A pokud Ti to paní tvrdila a máš to písemně (mail) tak v případně exekuci, by tohle obstálo jako důkazní materiál toho, co ti ona řekla/slíbila.
7GTD

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SomČarovný »

Pojďte rozjet flame :D

http://www.loupak.cz/video/ze-sveta/230 ... e-vs-ridic" onclick="window.open(this.href);return false;
7GTD

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od blázen »

Arogantní hovado ... podle mě,ta značka platí i pro něj. Ale můžu se mýlit.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

konečně někdo, kdo se fízlů nebojí a vysvětlil jim to po lopatě 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kony5 »

policajty mám maximálně nerad , tenhle chlápek je mi maximálně nesympatický ale udělal dobře...

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

No, nejdřív jsem si říkal, že je to nevychované pako, ale když měšťák zvedl mobil, a dal mu pokutu za to, že vyplivnul žvýkačku, tak mi jich nabylo ani trochu líto, oni takhle buzerujou pořád, tak ať si to taky zažijou. Udělal jen to na co má právo, stejně jako oni.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od blázen »

platit pokutu za žvýkačku je po úrověn. Ale otázka, myslíš,že by ji zaplatil,kdyby jim neřekl,že jim přijdou ožralí a zhulení? mi nepřišli ani ožralí a ani zhulení. Chovali se k němu korektně a slušně. Řekli mu co porušil. Což porušil. Kdyby přišli nějaké sebevědomé hovada, které by ho chtěli dusit a topit, tak by on postupoval dobře..ale v tomhle případě? Proč? A proč se po té divil ,že stejně zaplatil. Musel to čekat.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Dacan »

probudím mrtvý thread :lol:
http://agresori-blog.com/pojisteni-na-p ... si-podvod/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Legrace je, že to tady někteří obhajují stále na život a na smrt, a přitom v reálném životě akorát tito zákazníci platí dvojnásobek, jelikož kromě pokut ještě platí právníky daných najatých institucí :lol: :lol: :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

Tak ono v dobe kdy jsem to obhajoval (coz je uz v letech zpet) to opravdu fungovalo :) to ze sli do kopru je uz hold jinej pribeh... Ted uz bych jim to neplatil, i cenovky uz nejsou zajimavy
už nemám hnujdaj...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Rudi »

Mě spíš teďka baví ten jejich arménec majk, kterej házel borce a najednou jsou na něj taky exekuce(aspoň byla na jeho transparentní účet), asi to ta firma moc dobře neumí :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

AlesiBoss píše:Tak ono v dobe kdy jsem to obhajoval (coz je uz v letech zpet) to opravdu fungovalo :) to ze sli do kopru je uz hold jinej pribeh... Ted uz bych jim to neplatil, i cenovky uz nejsou zajimavy
možná tak dokázali protáhnout řešení nějaké botičky. chlast a podobné rychosti vždy skončili u krajského úřadu, který ztížnost na rozhodnutí magistrátu zamítnul. To tady nemluvím o tom, že lidé ani nevěděli, že mají zákazy, protože jim to ti superprávníci zapomněli sdělit atd. Nicméně jsem nenarážel na tebe ;-)

Momentálně je největší trend (pro SM kraj) používat praktikanty Olomoucké právnické fakulty pro tyto účely, kterým nakecali, že to mají jako praxi :-D spek :lol:
Málem jsem se pochcal smíchy, když jsem to slyšel. Je to jako z filmu. Jeden přestupek rychlosti přijde řešit pět mladých skoroprávníků, kteří naráží na úhel slunce vůči vozidlu, kdy odraz laseru z radaru je neprůkazný, kvůli svodidlům, které byly v blízkosti vozidla při měření a odrazili dráhu a rychlost laseru rychleji :smich:

AMEN. :D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Fantomaspol
Příspěvky: 14
Registrován: 09 bře 2017 11:54

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Fantomaspol »

Narazil jsem na podobné pojištění od nějakého frajírka na youtube. Chvilku mě to zaujalo tak jsem pátral a utvrdil jsem se v tom že všechno není tak růžové jak se říká. Těch pojišťoven je asi 8 a připada mi že za všema stojí ta sama společnost xD spek

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od crocjirka »

ono to tak doopravdy je.. ze vse je spojene s "majk je cur*k"
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Fantomaspol
Příspěvky: 14
Registrován: 09 bře 2017 11:54

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Fantomaspol »

Nechápu že ještě nesedí. On si ještě natočí na video jak páchá přestupek a pak to nějak vyhrajou na chybu úředníka? wtf :D

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od crocjirka »

ja to delam uz minimalne 5 let.. ale nenapadlo by se me tim verejne chlubit.. protoze nam co se umime branit dost zhorsuje situaci... co driv bylo uplne easy na vyhrani, tak ted je mnohem tezsi...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od AlesiBoss »

Fantomaspol píše:Nechápu že ještě nesedí. On si ještě natočí na video jak páchá přestupek a pak to nějak vyhrajou na chybu úředníka? wtf :D
nastesti zijeme ve state, kde ti vinu MUSÍ prokazat... A kdyz policiste a urad neni schopen vinu prokazat, tak to neni vina nekoho kdo se branil, ale vina toho, kdo prestupek radne nezadokumentoval a nasledne neobhajil... Branit se i kdyz jsem treba tricetkrat neco provedl je moje pravo a odsuzovat me za to, ze ho vyuziju je prinejmensim padle na hlavu... Nadavat bys nemel na majka, ale na totalni neschopnost mestke policie a potazmo pak i spravniho organu.

Majk krasne ukazuje, jak strasne neschopne urady a policii vlastne mame. Kdyz se da vyhrat temer cokoliv (a ono se fakt da), tak tu proste neco neni v proadku a zakony to nejsou a nepovazuju rozhodne ani za spatne ze se nekdo brani, i kdyz to treba opravdu udelal - tohle pravo amme v ustave, proc ho porad lide tak moc chteji potlacovat? Vetsina tech pripadu se uhrava na chyby, ktere nekdo udelal, reste proc je nekdo udelal a ne proc se nekdo branil proti pokute...
už nemám hnujdaj...

Odpovědět

Zpět na „Pokec“