resenipokut.cz ?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

Souhlasím s Keinem 8)

Jinak co se týče té dálniční známky, tak nevím. Já jezdím po dálnici tak 5krát do roka, vetšinou je tam plno omezení a cesta nestojí za nic. Tak nevím, příjde mi zbytečné za toplatit 1500kč (do budoucna ještě víc), když ta cesta je v takovém stavu v jakém je.

To jak službu někteří pochopí, to už je na nich. Jak jsem psal, tak normální člověk s normálním rozumem službu využije i bez toho, aby delal na cestě kraviny.

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

SubTera píše:Sam mam DASku, ale tu mam pro neuvedomele chyby nebo, jak ty rikas, malichernosti. Napr. jsem pro bazar prevazel auto z Nemecka, jenze byl problem s prevozkama - udajne uz jednou pouzity. Zadrzela me Nemecka policie, dala mi flastr 2500EUR a mel jsem dve stani u soudu (samozrejme v D) - tam mi slo o nejakych 70 dni vezeni. Nakonec jsem celkove zaplatil 100E poplatek za ukonceni rizeni a vysel jsem jako cistej clovek, diky DASu - mimochodem, pokutu 1400E dostalo i cesky auto, ktery me doprovoazelo jakozto "ten, kdo o tom vedel" a nechalo si ho stahnout uz z uzemi CR. Jelikoz nemel zpusob, jak se branit, zaplatil a hotovo.
Ale vyuzivat ten produkt na vsechno, "co se nesmi" - tzn. ze ted tu budou 18ti lety parchanti jezdit na R1kach proto, ze jim to kamarad Jajin dovoli, jezdit bez dalnicich znamek a jeste misto provokativne nalepit jinou, delat uvedomele prasarny jen proto, ze je z toho nekdo vyseka, mi prijde takovy jako kdyz mas vlivnyho fotra, budes si delat co chces a fotr te z toho vzdycky vyseka. Znam takovy lidi, stal se z nich odpad, protoze si myslej, ze ted muzou vsechno.
Jaký je rozdíl mezi člověkem, který má DASku a používá ji pro "neuvědomělé chyby" a jaký je rozdíl mezi člověkem co má resenipokut.cz a také ji používá pro neuvědomělé chyby? A nebo naopak jaký je rozdíl mezi člověkem, který řeší všechny své přestupky přes DAS a mezi člověkem, který řeší všechny své přestupky přes resenipokut.cz?
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DAWBLACK
Příspěvky: 329
Registrován: 06 kvě 2007 23:12

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od DAWBLACK »

hmmm pěkny teda :savle:

klasickej českej národ, jak že jezdím po dálnici jenom občas, tak nebudu kupovat známku.... jasný, budem to tak dělat všichni :D:D:D a nebudou penize žádný.. logický....

další věc, že parkoviště stojí na auto prachy....no tak kur*va nejezdim autem, když nemám na parkoviště.... tak jezdi MHD....

to je fakt konec toto, hej lidi vzpamatujte se, nejezděte jak hovada a bude nám všem líp....

kdy konečně skončí tohle, začněte u sebe a nebudete nadávat na ostatní.... napište mi co chcete ale tohle je prostě vizitka jak prase...
Suzuki Swift Gti

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

Kein píše:Kdyby se policie a magistrát chovaly fér a morálně, tak jak mají, tak by nic takového jako resenipokut.cz ani nevzniklo, jelikož by nebylo zkrátka potřeba.
Ne, zas a znova jak pro idioty - chovej se jako bílej a nebudeš mít problém se zákonem. Je to jen a jen chyba lidí, ne státu.
DAWBLACK píše:hej lidi vzpamatujte se, nejezděte jak hovada a bude nám všem líp....

kdy konečně skončí tohle, začněte u sebe a nebudete nadávat na ostatní.... napište mi co chcete ale tohle je prostě vizitka jak prase...
Asi tak nějak.
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Kein: DASku mam 4 roky, vyuzil jsem ji jedenkrat pro vyse zmineny priklad, kdy jsem nemel sanci overit fakta a tedy jsem klasifikovany trestny cin nezpusobil umyslne.
Byla to vyjimecna situace a proto jsem ji takto resil. Jinak se citim za svoje jednani zodpovedny a zvladam ho resit sam, nemam potrebu organum dokazovat, ze ja muzu jezdit kilo pred zakladkou na masine, na kterou zdaleka nemam papiry a k tomu brutalne tocit motor, abych na sebe upozornil a nasla se svestka, ktera me zastavi a ja ji to natru, protoze mam pojistku pyco a ta tohle resi 8)
Rocne najedu cca 40-45tkm a jde to bez pokut, nevidim na tom nic slozityho, staci se nechovat jak debil, ona se ta tolerance pak prirozene zveda. Ale co ti budu povidat, ty mas jasno 8)

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

co je jezdit jako debil,
že jezdím po okreskách kde vidím 130?
že když vjíždím do obce jen vyřadím a počkám až rychlost klesne?
že když vidím u cesty děcka, že jedu ještě pomaleji, než je dovoleno?
když vidím u cesty překážku, za kterou by mohlo být děcko nebo nebezpečí, že jedu pomaleji?
že se nepoutám?
že občas zapomenu rozsvítit?
že parkuji na trávníku, když není jinde místo?
že mám naježděno 1,5 mega kilometrů bez nehody?
že nepřepisuji auta?
že neplatím ekovýpalné?
že mám jiná kola?
jiné brzdy?
jiný výkon motoru?
na řízení a ježdění používám mozek a pro ty nepatrné přestupky je lepší si to zřídit, zatím se obhajuji sám a zatím mi to vychází, už mě to akorát nebaví tam lítat, vždy se najde trouba který něčeho podobného zneužije, vždy se najdou profesionální řidiči, kteří si nemůžou skrz kravinu dovolit přijít o papíry, a že je policie svým nátlakem v přesile, tak prostě je a nic se na tom nezmění
po lidech požadují dodržování předpisů, denně vidím policajty bez připoutání, občas nesvítí, občas nějaký jede rychle, občas nějaký udělá otočku na světelné křižovatce
tvrdím jen dvě věci
až bude policie vzorem
a až budou platit zákony pro všechny stejným metrem
pak budu rád jezdit přesně podle předpisů, protože budu vědět, že na cestě bude bezpečno, dokud tu budou brázdit silnice kokoti, pro které není nic svaté, rád využiji jakékoliv možnosti, abych se vyhnul postihu
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

kentoya: amen 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Globus »

ehm... ne že bych se chtěl hádat, ale policie má určitý "vyjímky" co se týče pravidel ježdění ;)
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Vyjimky snad plati jenom kdyz jedou s majakam, ne ? Kdyz jedou normalne tak jsou ucastnici provozu jako kdokoliv jiny a plati pro ne stejne pravidla (snad se nepletu, protoze to by uz byl vrchol absurdistanu)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Jord »

no a když si tohle řiká každej druhej "až budou všichni jezdit slušně" tak nikdo nikdy jezdit slušně nebude :D
...

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

kentoya: ty jsi kapitola sama pro sebe, pro tebe vzor neexistuje :lol:

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Kein »

SubTera píše:Kein: DASku mam 4 roky, vyuzil jsem ji jedenkrat pro vyse zmineny priklad, kdy jsem nemel sanci overit fakta a tedy jsem klasifikovany trestny cin nezpusobil umyslne.
Byla to vyjimecna situace a proto jsem ji takto resil. Jinak se citim za svoje jednani zodpovedny a zvladam ho resit sam, nemam potrebu organum dokazovat, ze ja muzu jezdit kilo pred zakladkou na masine, na kterou zdaleka nemam papiry a k tomu brutalne tocit motor, abych na sebe upozornil a nasla se svestka, ktera me zastavi a ja ji to natru, protoze mam pojistku pyco a ta tohle resi 8)
Rocne najedu cca 40-45tkm a jde to bez pokut, nevidim na tom nic slozityho, staci se nechovat jak debil, ona se ta tolerance pak prirozene zveda. Ale co ti budu povidat, ty mas jasno 8)
Obhajuješ sebe, já mluvím o DAS vs. Resenipokut.cz - podle tebe DAS je OK, Resenipokut.cz nikoli. Další věc ty mluvíš o tom, že Ty zvládáš řešit své jednání sám a neuvědomuješ si fakt, že jsou mezi náma lidé, kteří se sami bránit neumí nebo nechtějí.
Globus píše:Ne, zas a znova jak pro idioty - chovej se jako bílej a nebudeš mít problém se zákonem. Je to jen a jen chyba lidí, ne státu.
Dovol mi položit ti pár otázek:

1. Chová se policista "jako bílej" když někomu dá pokutu za 60km/h mezi dvěma poli, ALE už za značkou označující obec? Chová se Městská policie jako "bílá" když její představitelé veřejně přiznávají, že z pokut mají zisk, kterým dotahují městskou kasu?

2. Jaký je rozdíl mezi policajtem, který vyžaduje doslovné plnění zákonů a mezi občanem, který vyžaduje totéž?
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Kein: zkus to cist v klidu, zkusit tomu porozumet a pak odpovidej. Ano, nektere konkretni pripady obhajeni mi prijdou dost pres caru (to je to, o co mi jde, pokud jsi to stale nepochopil), forma jako takova je v poradku (podobny princip DASu), pokud jsem nic neudelal resp. citim se opravnene poskozen, je rozumne a casto jedinne bvychodisko produkt vyuzit, nezvladam-li se branit sam (vubec jsem nepsal nic o tom, ze se lidi maj branit sami, to by trochu odporovalo tomu, ze jsem sam vyuzil DAS, nemyslis?).
Takze jeste jednou (snad uz to nebude vic treba), vadi mi obhajoba hrubeho chovani, absence dalnicni znamky v pripadech, kdy na to nekdo vylozene sere a jeste si nadrazene vylepi znamku svou, neopravnene rizeni napr. kamionu, kdyz mam sotva Becko, vyrazne poruseni rychlosti - napr. 150 na 90ce. V globalu jsou to opustky, co bude dal, odpustky za vrazdu, odpustky za cokoliv? Vsechno bude stacit resit dvojkou a mit to na haku?

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

Globus píše:ehm... ne že bych se chtěl hádat, ale policie má určitý "vyjímky" co se týče pravidel ježdění ;)
když má zapnutý modrý světla, tak ano, jinak jsou to normální účastníci silničního provozu
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Lamik
Příspěvky: 114
Registrován: 14 kvě 2013 23:03

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Lamik »

To s tou dalnickou je fakt moc... Kluci kurna proberte se.... zachvily se najde firma http://www.neplatimesocku.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a neplatimezdravku.cz ktera zabrani platit soc. a zdravotni pojisteni. A pak si nestezujte ze to tady jde hrozne do pice....

Chapu, ze kdyz nekoho zmeri 58km / h mezi polem a polem 500 metru od nejblizsiho baraku, ze to nasere. Taky se mi to stalo ale abych umyslne prekracoval zakony i ty se kteryma dost casto souhlasim. Jako je ze ozralej za volant nepatri proste mame tady 0 promile. Stejne tak stopky, limity rychlosti v obcich. To jako budete jezdit seru na to prednost z prava je pro srace ja mam pojisteni? nebo svetla nepotrebuju, dvere nepotrebuju, stk nepotrebuju mam pojisteni? Ty vole Anarchy in CZ... To by me z republiky vyhnalo snad jeste rychleji nez KSCSSD!

ad. Policie: PCR se neridi dopravnima predpisama ale ma svoje interni. Treba jako, ze PCR nemusi byt pripoutanej atd. :)
Jsem to já jak zamlada :) Vaše L.A.M.A.

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

Lamik zase na druhou stranu.... kdyz vsechny prachy o ktery te stat okrada se davaj na cikany a podobny picoviny, tak se to nikomu moc platit nechce. z toho co vydelas ty zustane cca 27% zbytek vsechno sezere stat. takze chapu ze lidi statu nechtej davat ani korunu navic kdyz nemusi.

ad dalnicka: koupi dalnicni znamky se ma zase jeden cikan na jeden mesic zase o trosku lip. az tu nebude centralni system tak myslim ze by i lidi zacali uvazovat jinac 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

maRkus: a tohle je podle tebe reseni? Pokud vim, tak penize z dalnicnich znamek jdou na dopravni infrastrukturu - ono se napriklad prodlouzeni mestskyho okruhu samo nepostavilo. Skutecne se nelze divit, ze to tu jde po hlave do prdele s timhle pristupem. Ale nezapomente si zanadavat na politiky, az zase vemou uplatek. Vy si uplatkem zase kupujete "neomezenej tarif na silnici". Sluzba jako sluzba, ne? Ja chapu, ze te to sere, ja si to bez cikanu taky umim predstavit, ale nebudu to resit tak, ze se jako cikan zacnu chovat.

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od jajiN »

Nechápu stále co některé tak rozčiluje, nebo mají potřebu se hádat a byt za ty "lepší". Ty mezery v tom zákonu asi nebudou jen tak, ale proto aby je využili Ti, kteří se o to zajímají a ty si zase platí páni "nedotknutelní". Takže nechápu, měli bychom být rádi, že někdo takovou službu poskytuje.

Je to už potom na každém individuálně, jak a na co službu využije, jestli bude úmyslně dělat bordel a jezdit bez známky, nebo se prostě bude chovat slušně, ale překročí rychlost mezi polem, zaparkuje na 5 minut někde a podobně.

Prioritně byl produkt určen pro řidiče, kteří se ztratili body - ti toho často najezdí hodně a prostě pokutám se neubrání. Pokuty je ani tak neštvou, jako právě zmíněný bodový systém.

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od SubTera »

Jo takhle, my mame klicky pro nedotknutelny uvitat, tak to uplne meni situaci.

Uživatelský avatar
T.i.m.u.r
Příspěvky: 350
Registrován: 08 bře 2010 17:43
Bydliště: Žatec / Ústí nad Labem / Praha / Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od T.i.m.u.r »

Souhlas se SubTerou a Lamou; takhle by se za chvíli člověk mohl vyhýbat jakékoli zodpovědnosti jen proto, že "to jde". Nemám problém jezdit 50-90-130 ; když nemám známku tak na dálnici prostě nevjíždím a když někde nesmím parkovat, tak zastavím jinde a těch pár stovek metrů prostě dojdu; nohy mám v pořádku,...

A taktéž se mi nelíbí, že by tu službu měl někdo využívat proto, aby pak jezdil po městě kilem, jen proto, že ho z toho tahle služba "vyseká"...
r.v.: 1974 - 55HP/80Nm

(Štukatérské, sochařské, restaurátorské práce - praxe více než 30let)
www.stukater.wz.cz

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od hattori_hanzo »

Se zneužíváním týhle služby aby někdo mohl beztrestně prasit zásadně nesouhlasím a proto se k tý diskuzi ani nebudu vyjadřovat. Řekněte mi ale, jakou ze všech směrů výhodnější možnost než tohle mám například já - bydlíme v městský části kde jsou modrý zóny. Kartičku za 700,-(první auto, druhý stojí 7000,-, třetí 14000,-!!!), která mi nezaručí vůbec nic než to, že budu-li mít zrovna štěstí a bude tam místo, tak můžu zaparkovat v ulici kde bydlím nedostanu, protože nemám na daný adrese trvalý bydliště. Nemám ho proto, že mi to majitel bytu nepovolí a ani si ho převádět nechci. Nevidím důvod a bylo by to pro mě nevýhodný v jinejch věcech. Zbejvá teda parkovat někde mimo, což znamená absolutně nulovou kontrolu nad autem, jakákoliv cesta k němu minimálně půl hodiny a všechny ostatní kratochvíle co to obnáší. Nebo, tak jako to řeším já, parkovat na zelenejch zónách, jednou tejdně si za 10,- Kč koupit lísteček aby nemohli auto odtáhnout a botičky řešit přes Řešení pokut. A pokud někdo namítne garáž, tak ta, kromě toho že v rozumný vzdálenosti vidím nějakou k pronájmu tak jednou za půl roku, vyjde ročně v lokalitě kde bydlím asi tak na desetinásobek toho, co Řešení pokut. A věřte mi, že bych i těch podělanejch sedum kil za tu kartičku dal, vyšlo by mě to levnějš, ale když nemám ani možnost si jí koupit, tak to potom

Obrázek
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od maRkus »

stat parazituje na obcanech, okate, hnusne a ve velkym... okrada je kde to de, prodela nesmysl, tunel jak hovado, zaplacne to dalsim poplatkem obcana. platis dane jen debil, dalnicky, spotrebni dan z benzinu/nafty a silnice sou horsi a horsi... bla bla bla....

pokud to takhle funguje a fungovat bude, tak ano, lidi se budou vyhybat odpovednosti a zkouset ojebat tento system jak to jen pujde. protoze tento system tak jak je jim je prikladem. co vam proboha na tom porad prijde divny ?
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

že jsem kapitola sama pro sebe?
tak podívejme se na to z druhé stránky, ty díry v zákonech jsou z nějakého důvodu, a to z toho, aby prachatí mamrdi, kteří mají na obhájce či právníka si mohli dělat co chtějí, a ti co nemají at platí, že se nehodlám smířit s tím, že jsou lidé kteří využívají díry v zákonech a já mám být poslušná ovce, pardon, budte si vy ostatní, tady kecáte jak se mají dodržovat zákony, pánové řekněte mi jak před každou jízdou kontrolujete, zda vám stěrače stírají a světla svítí, obzvlášt třeba vrzdové, určitě všichni vozíte cihlu v autě, a dáte ji na brzdový pedál, než vyjedete do globu na nákup, a před globem opět, předpisy porušuje snad každý, každý některý jiný, nelíbí se mi zneužívání dálničních známek, ale když to jde, já si ji kupovat budu, a když někdo nechce at nekupuje, když to zákon dovolí, každý má své důvody, proč využít, nebo si budte ovce, přesně takové občany tenhle stát potřebuje
a nechápete jednu věc, právě těmito anti akcemi, je šance, že jednou budou zákony přesné a přísné pro všechny, protože pokud by se všichni občané připojistili a všechno se řešilo dasakami a podobnými institucemi, stát nevydělá a zákony změní, pokud budou stále ovce, které budou platit pokuty, za svou blbost, tak ty díry v zákonech budou stále, pro bohaté a chytré, protože ovce budou ovcemi, jak na silnici, tak při volbě kalouska a jemu podobných zmetků
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Beaver »

kentoya píše: určitě všichni vozíte cihlu v autě
No vlastně... :lol: Ale jenom v RAV4 teda a na pedál jsem ji ještě nikdy nepokládal, je totiž manželky :mrgreen:
kentoya píše:je šance, že jednou budou zákony přesné a přísné pro všechny
No a nebo naopak... Vznikne krutý policejní stát, kde si bez dovolení ani neuprdneš.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Boháček
Příspěvky: 406
Registrován: 24 kvě 2005 00:00

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Boháček »

jajine, napiš - klidně do SZ - jak se teda řeší "novinka" v podobě automatického měření a parkování
neobhajuju to ani nezatracuju, couhlasím s názory, že dokud se budou ovce dojit za pí*oviny, tak tu tenhle produkt má místo
resp. když se dá jedním zákonem podkopat ( čti zpoplatnit ) základní právo dané ústavou, tak platí to stím pytlem
vzdělání není zárukou inteligence

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

Beaver píše:
kentoya píše: určitě všichni vozíte cihlu v autě
No vlastně... :lol: Ale jenom v RAV4 teda a na pedál jsem ji ještě nikdy nepokládal, je totiž manželky :mrgreen:
kentoya píše:je šance, že jednou budou zákony přesné a přísné pro všechny
No a nebo naopak... Vznikne krutý policejní stát, kde si bez dovolení ani neuprdneš.
tu cihlu myslím proto, aby sis mohl zkontrolovat že ti svítí brzdová světla
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od Hondzik »

maRkus píše:Lamik zase na druhou stranu.... kdyz vsechny prachy o ktery te stat okrada se davaj na cikany a podobny picoviny, tak se to nikomu moc platit nechce. z toho co vydelas ty zustane cca 27% zbytek vsechno sezere stat. takze chapu ze lidi statu nechtej davat ani korunu navic kdyz nemusi.

ad dalnicka: koupi dalnicni znamky se ma zase jeden cikan na jeden mesic zase o trosku lip. az tu nebude centralni system tak myslim ze by i lidi zacali uvazovat jinac 8)

jenže z druhý strany- to že platíš státu daň má za násladek minimálně to že se do tý práce nebrodíš bažinou, v zimě v pět večer svítí lampy, někdo seká pangejty, někdo odváží odpadky... Ano, uznávám, tímhle systémem utíkaj mraky peněz, parazitujou na něm mraky lidí, ale zatím nikdo nic o moc lepšího nevymyslel. Plno lidí by chtělo sociální systém severských zemí a daně jak v UK, ale tak to nejde...

Prostě chci jezdit po dálnici, koupím si dálničku, když není značka, dává se přednost zprava, když si koupím auto, přihlásím si ho na sebe. Když chci jezdit 70 v obci, musím počítat s tím že ve schránce může být dopis. Příště bude http://www.nerestezbrojak.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a budem po sobě střílet? Jsou nastavený určitý pravidla ( netvrdím že všechny jsou mě po chuti a jsou dobře) a podle nich by se snad tak nějak mělo fungovat. Kdyby ne, tak si udělám x pojistek na X věcí, vezmu traktor na kterej nemám papíry, zaparkuju ho uprostřed náměstí, pochčiju kostel, vezmu motorovku, porazím strom a odvezu si ho domů na topení... Protože fuck off system?
Alfa Romeo 75 2,0TS
Alfa romeo 155 V6 by Engstler
Espasitel

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od j3ykobim »

k tomu DASu bych jen dodal, že v EU tě už bez DASu nebo podobného pojištění u plno firem v západní EU ani nezaměstnají, bez jájinova resenipokut si zajezdíš všude .)
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od kentoya »

Hondzik píše:
maRkus píše:Lamik zase na druhou stranu.... kdyz vsechny prachy o ktery te stat okrada se davaj na cikany a podobny picoviny, tak se to nikomu moc platit nechce. z toho co vydelas ty zustane cca 27% zbytek vsechno sezere stat. takze chapu ze lidi statu nechtej davat ani korunu navic kdyz nemusi.

ad dalnicka: koupi dalnicni znamky se ma zase jeden cikan na jeden mesic zase o trosku lip. az tu nebude centralni system tak myslim ze by i lidi zacali uvazovat jinac 8)

jenže z druhý strany- to že platíš státu daň má za násladek minimálně to že se do tý práce nebrodíš bažinou, v zimě v pět večer svítí lampy, někdo seká pangejty, někdo odváží odpadky... Ano, uznávám, tímhle systémem utíkaj mraky peněz, parazitujou na něm mraky lidí, ale zatím nikdo nic o moc lepšího nevymyslel. Plno lidí by chtělo sociální systém severských zemí a daně jak v UK, ale tak to nejde...

Prostě chci jezdit po dálnici, koupím si dálničku, když není značka, dává se přednost zprava, když si koupím auto, přihlásím si ho na sebe. Když chci jezdit 70 v obci, musím počítat s tím že ve schránce může být dopis. Příště bude http://www.nerestezbrojak.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a budem po sobě střílet? Jsou nastavený určitý pravidla ( netvrdím že všechny jsou mě po chuti a jsou dobře) a podle nich by se snad tak nějak mělo fungovat. Kdyby ne, tak si udělám x pojistek na X věcí, vezmu traktor na kterej nemám papíry, zaparkuju ho uprostřed náměstí, pochčiju kostel, vezmu motorovku, porazím strom a odvezu si ho domů na topení... Protože fuck off system?
stále nechápeš, že ta pravidla platí jen pro některé, bud musí platit pro všechny, nebo pro nikoho, jak by se ti líbilo, kdyby soudruh janoušek nabídl polovině tohoto fora členství ve straně kterou založí a všichni budou mít privilegia jako on, a pak ještě vydá zákony, že ta druhá zdechne hlady, polovina platných zákonů v téhle zemi, je jen o tom jak lidi sedřít z kůže a vydindat z nich peníze, a druhá polovina je o tom, jak tyhle zákony obejít, třeba judr rytíř z olomouce má už dávno vypracovanou sbírku zákonů, která jsou jasná a platila by pro všechny, x krát se je snažil prosadit, obhajuje zdarma chudé proti exekucím, pomáhá kde může, ale ejho zákony nikdo neschválí, protože by lobisti přišli o zisky a to nejen exekutorské, či fotovoltaické
souhlasím, že nějaké zákony musí být, ale nelze nadřadit žádný zákon že nemusíš vypovídat proti osobě blízké, to je tvé ústavní právo, a o co se snaží lobisti poslední roky, no toto právo obejít, to ssamé máš ekovýpalné, jednou si koupíš šrot zvaný auto, a pak ani nemůžeš odnést molitan a plasty do spalovny a vrak nechat zvrakovat za peníze, přitom v čr už je linka, kde tvoje auto rozemelou na drt, roztřídí se kovy, a zbytek se prodává jako palivo, ale ne ty musíš zaplatit za přepis vraku 10 000, přestože tento vrak už je stokrát zaplacen z daně z benzínu, a daně z prodeje, a pak ho ani nemůžeš prodat, ale musíš zdarma zekolikvidovat a ekolikvidátoři, ještě dostávají dotace, prodají díly z tvého vozu, za železo, měd a hliník dostanou kačky, to samé baterky a katy a žijí si jako prasata v žitě, protože někdo vydal nesmyslný zákon

je to zbytečné vysvětlovat lidem jako ty, jsou tři typy lidí, jedni poslechnou a dělají vše podle zákonů - ovce
druzí se vzpírají a hledají ty díry a třeba si na tom i přivydělají -das, řešení pokut, obhájci vrahů apod
a poslední jsou ti kteří se snaží dostat ke tvorbě zákonů a změnit je aktivně, ale to prostě v tomhle bordelu je skoro nemožné

jsem zvědav až budou volby, kolik tutanů z tohohle fora, bude zase hrdě psát, volil jsem ods, top, čssd, jsou to zmrdi jeden vedle druhého, a ještě větší frajeři jsou ti, co ani nejdou k volbám a pak vykřikují jakej je tu bordel

takže namísto, aby jsi agitoval, že zákony se musí dodržovat, agituj pojdme do voleb a změňme zákony pomocí nových prozatím neparlamentních stran, a že ted tu je šance ke změně, poprvé od sametové revoluce, je jisté, jestli ke změně dojde, záleží na tom kolik lidí zůstane ovcemi, a nepůjde volit, nebo bude volit ty zmrdy co tam už sedí, tady máš jasný návod, co by jsi měl dělat, a ne slepě poslouchat zákony, které jsou o hovně

PS: pokud jsi pochopil co jsem psal, tak raději nebudeš ani odpovídat, pokud jsi ovce, už brzy uvidím tvůj příspěvek
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: resenipokut.cz ?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

kentoya: skoda hrachu na tudle zed....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“