Práce v AAA Auto zkušenosti

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Mila76 »

Zdravim pánové po dlouhé době se na vás chci obrátit s dotazem na AAA Auto v Pardubicích. Ačkoliv se mi to příčí dělat zrovna tam chci se zeptat jestli tu někdo pracuje nebo pracoval v áčkách ? 8) Jedná se o pozice výkupčí nebo prodejce aut :D Zajimalo by mě jak to je s platem a s časem stráveným v práci, protože na internetu sem nic nenašel (radši :lol: ) Budu rád když mi k tomu něco povíte 8)
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od SPEEDY »

Ehm...byl jsem na výběrovým řízení :D Budou po Tobě chtít min. 3 víkendy v měsíci, abys byl v práci a jinak jsou tam 12h směny s tím, že domů odcházíš s posledním zákazníkem, takže pokud se tam nějakej blb zdrží ještě půl h. po zavíračce, tak ho nevyhodíš a čumíš tam s ním :D Základ je tam snad nějakých 12-14 tis + provize, takže lepší je snad v Tescu doplňovat jogurty a mít klid :lol: Hlavně jestli postoupíš do výběrovýho řízení, tak Tě čeká super zkaženej celej den formou naprosto idiotskýho výběru nejvhodnějšího kandidáta, kde si sáhneš až na dno své soudnosti, pokud o tu pozici budeš mít eminentní zájem :lol:

No, snad jsem Tě moc neodradil :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od maRkus »

co pul hodiny... v praze se bezne zustavalo i do jedny do rana :lol: AAA nikdy.... fuj, hnus, humus
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od starter »

navíc musíš mít nečistý svědomí, sedni si na hodinu do čekárny a uvidíš jak se ojebávaj lidi:) je mi z toho na :savle:

ale jak říkaj: kšeft je kšeft
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Starlet »

Dělal jsem chvíli v ESA, ne na place, ale v kanclu a upřímně, neměl jsem na to žaludek...
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od jajiN »

Já si právě myslím, že prodejci jsou v pohodě, pomůžuo, poradí a snaží se aspoň nějak vykompenzovat vady auta. Ale to co se stane potom, kdy vás předají v řetězci dále tak je konec. V těch kancelářích jsou fakt strašné svině :x

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Starlet »

jajiN píše:Já si právě myslím, že prodejci jsou v pohodě, pomůžuo, poradí a snaží se aspoň nějak vykompenzovat vady auta. Ale to co se stane potom, kdy vás předají v řetězci dále tak je konec. V těch kancelářích jsou fakt strašné svině :x
Každej, kdo si tam chce vydělat, musí být svině...A prodejci na place jsou největší svině, protože o autech ví nejvíc (včetně těch negativních věcí)
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Corsica
Příspěvky: 332
Registrován: 01 dub 2012 17:58

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Corsica »

Presne taaak.Prodejci sou prasata,prodavaji bourane,stocene auta a obiraji vas o penize.prijedete si koupit auto ve 20:45 tvari se kysele kdyz chcete slevu a jeste kyseleji kdyz ve 23:00 odjizdite se svym vozem.Hruza!
Dacia 1300 "75
Opel Corsa B fake GSI
Škoda Octavia 1.8 T 4X4
Škoda Octavia 2.0TDI RS

hodon
Příspěvky: 197
Registrován: 27 zář 2012 09:20
Bydliště: Jížní Morava

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od hodon »

Starlet píše:
jajiN píše:Já si právě myslím, že prodejci jsou v pohodě, pomůžuo, poradí a snaží se aspoň nějak vykompenzovat vady auta. Ale to co se stane potom, kdy vás předají v řetězci dále tak je konec. V těch kancelářích jsou fakt strašné svině :x
Každej, kdo si tam chce vydělat, musí být svině...A prodejci na place jsou největší svině, protože o autech ví nejvíc (včetně těch negativních věcí)
Klaplo by dát mu něco bokem? :D

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Starlet »

Corsica píše:Presne taaak.Prodejci sou prasata,prodavaji bourane,stocene auta a obiraji vas o penize.prijedete si koupit auto ve 20:45 tvari se kysele kdyz chcete slevu a jeste kyseleji kdyz ve 23:00 odjizdite se svym vozem.Hruza!
Chceš říct, že to v mnoha případech není pravda??
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od maRkus »

hodon píše:
Starlet píše:
jajiN píše:Já si právě myslím, že prodejci jsou v pohodě, pomůžuo, poradí a snaží se aspoň nějak vykompenzovat vady auta. Ale to co se stane potom, kdy vás předají v řetězci dále tak je konec. V těch kancelářích jsou fakt strašné svině :x
Každej, kdo si tam chce vydělat, musí být svině...A prodejci na place jsou největší svině, protože o autech ví nejvíc (včetně těch negativních věcí)
Klaplo by dát mu něco bokem? :D

zaplat si za dvojku mechanika co pujde s tebou a veme diagnostiku.... to bych videl jako uplnej zaklad... jenze lidi dou z globusu a hele podivame se, nerozumi tomu a pak koupi jebku, protoze AAA zije jen z neznalosti lidi a pravnich klicek.... proste mrdky... to samy je auto diskont
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Starlet »

Spousta lidí na to kouká stylem "hele, jak je krásně naleštěný, uvnitř čistý" kupujeme.
Ale že má každej díl jinej odstín, motor mrtvej, to už nevidí...
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od SPEEDY »

Corsica píše:Presne taaak.Prodejci sou prasata,prodavaji bourane,stocene auta a obiraji vas o penize.prijedete si koupit auto ve 20:45 tvari se kysele kdyz chcete slevu a jeste kyseleji kdyz ve 23:00 odjizdite se svym vozem.Hruza!
Vůbec jsme nepoznali, že děláš v áčkách :smich2:
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Starlet »

SPEEDY píše:
Corsica píše:Presne taaak.Prodejci sou prasata,prodavaji bourane,stocene auta a obiraji vas o penize.prijedete si koupit auto ve 20:45 tvari se kysele kdyz chcete slevu a jeste kyseleji kdyz ve 23:00 odjizdite se svym vozem.Hruza!
Vůbec jsme nepoznali, že děláš v áčkách :smich2:
Lepší než chcípnout hlady, i když... :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Corsica
Příspěvky: 332
Registrován: 01 dub 2012 17:58

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Corsica »

SPEEDY píše:
Corsica píše:Presne taaak.Prodejci sou prasata,prodavaji bourane,stocene auta a obiraji vas o penize.prijedete si koupit auto ve 20:45 tvari se kysele kdyz chcete slevu a jeste kyseleji kdyz ve 23:00 odjizdite se svym vozem.Hruza!
Vůbec jsme nepoznali, že děláš v áčkách :smich2:
strucny popis co tam obcas chodi za vysiraci.
Dacia 1300 "75
Opel Corsa B fake GSI
Škoda Octavia 1.8 T 4X4
Škoda Octavia 2.0TDI RS

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od SPEEDY »

Tak nezlob se na mě, ale já mám zkušenost takovou, že buď tam dělají vemena, co se mě snaží přesvědčit, že do diesela se leje benzín, nebo naprosto otravní panáci, který nejde setřepat z nohavice. Každopádně oba případy, mi vždycky vykouzlí úsměv na tváři :D Když jdu kupovat auto do AAA, tak raději zvednu telefon na kamaráda do výkupu a on mi tam nějakýho normální kolegu zavolá ;)

O vysíračích by se dalo mluvit v jakýmkoliv oboru ;)
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
phaeton_esc
Příspěvky: 1064
Registrován: 20 led 2009 00:06
Bydliště: Sudety

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od phaeton_esc »

Corsica píše:strucny popis co tam obcas chodi za vysiraci.
Fajn vědět, že personál považuje zákazníky, který ho v podstatě platěj, za vysírače 8)
Fiat Stilo MW 1.6 16v LPG & Mazda MX-5 NBfl 1.8

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od maRkus »

phaeton: nech se tam na jeden den zamestnat a pochopis proc tomu tak je.... 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vavris.cz
Příspěvky: 446
Registrován: 23 zář 2009 18:59

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Vavris.cz »

maRkus píše: ..to samy je auto diskont
auto diskont je takový sranda bazar - tam se prodává to, co se stydí prodávat i v AAA :D
IF everything seems Under Ccontrol, you should Know, you're just not going fast EnoUgh.

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od maRkus »

tak majitel aaa a autodiskont je ten samej clovek, respektive sročka... a presne jak to je.... jak je auto uz moc velky vrak i na aaa, postavi se na plac do diskontu :lol:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
phaeton_esc
Příspěvky: 1064
Registrován: 20 led 2009 00:06
Bydliště: Sudety

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od phaeton_esc »

maRkus píše:phaeton: nech se tam na jeden den zamestnat a pochopis proc tomu tak je.... 8)
stačí mi dělat v blázinci :lol:
Fiat Stilo MW 1.6 16v LPG & Mazda MX-5 NBfl 1.8

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od maRkus »

v blazinci mas ale jistotu ze clovek je magor..... ale v ackach dorazi vydlaci s iq houpajiciho konika, a este sou chytry jak radio, protoze na nove povidali..... proste radsi delat v blazinci nez v aaa
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od kubi »

já myslím, že jakákoliv práce, při níž člověk přijde do styku s typickým českým človíčkem je rovna blázinci nebo AAA :lol:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od j3ykobim »

k tomu bych řekl asi to, že kámoš dělá v ESACH, auta ho nezajímali, ale potřeboval prachy. Tak šel dělat to co bylo, u auta poznal jen motor, dvere a kola. Ted tam dela cca 3rokem, uz pozná rozdíl mezi benzínem a naftou, coupe a combi. Ale proč to píšu, hned první měsíc prodal několik aut a to i nich nic nevěděl, jelikož umí celkem dobře kecat, tak tam vydržel 3 roky. V letě se dostane i na 30k čístýho což neni pro něj špatný. O autech za 3 roky neví ani 20% co zdejší. ALE UMI KECAT A OKECAVAT, k tomu znát auta nepotřebuje aby prodal nějakej krám.
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od JOE_Cik »

jj to je pravda... :-D kdyz clovek umi kecat tak rpoda i neco o cem vi hovno.....kdyz sem jeste delal v pežotu, meli sme tam prodejce kterej vedel ze auto ma kola a volant....kdyz sel na dilnu kde byla z boxera vyndana prevodovka a my sme se ho zeptali co to je, tak na odpovedel : "nooo mám dva tipy, buď turbo a nebo topení" ...............a pak si kupte pežota :-D
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
Corsica
Příspěvky: 332
Registrován: 01 dub 2012 17:58

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Corsica »

Pokud mas obchodni hubu,nepotrebujes moc o autech znat,s tim souhlasim. A pokud clovek nezkusi v AAA pracovat tak ani nema paru jake to je a jak to funguje. Jedna pani povidala,v televizi rikali...blablabla.
Dacia 1300 "75
Opel Corsa B fake GSI
Škoda Octavia 1.8 T 4X4
Škoda Octavia 2.0TDI RS

Uživatelský avatar
Tead
Příspěvky: 486
Registrován: 08 srp 2009 15:58
Bydliště: Plzeň

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od Tead »

Hlavně po mojí osobní zkušenosti u trochu jiného typu prodejce aut, bych řekl, že povahovým základem pro uspěšnou karieru v tak agresivním prostředí jako je prodej ojetejch aut je nedostatek jakékoliv sebereflexe 8) aneb člověk na to musí mít žaludek/povahu = kšeft je kšeft je základ..je jedno jestli AAA, BBB, ESA nebo bazar z horní dolní....
Micra K11 CG10DE
EX: Elantra XD G4ED-G
Pluriel TUJ3P

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od hattori_hanzo »

Omlouvám se za OT, ale je to ještě trochu k tomu co tu psal Joe ohledně těch kompetentních lidí kolem Peugeotů a navíc ty auta taky skončí v Áčkách. Když jsem viděl tenhle článek, tak mě napadlo, a neberte si to kluci zle, že "Peugeoty a Toyoty, přitahujou kokoty." :lol: Resp. na první první místo jde dát asi jakákoliv automobilka, ale ta druhá...ta tam tak nějak asi prostě musí bejt... :D

"Řidiči se udělalo nevolno, převážená auta skončila v kolejišti"
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od twingo.driver »

Můžeš dát na druhý místo ty Pežoty, to se taky rýmuje. :D
SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

Uživatelský avatar
deywis
Příspěvky: 608
Registrován: 15 zář 2008 17:09
Bydliště: Vyškov

Re: Práce v AAA Auto zkušenosti

Příspěvek od deywis »

tak abych taky svojí troškou přispěl do mlýna. osobně jsem včera v áčkách dal výpověď po necelých 3 měsících :lol:

jak bylo napsáno - musíš se obrnit trpělivostí, mít na to nervy a povahu. v 21:00 se zavírá a běžně se stává že v 20:55 přijede člověk na výkup a chce auto na protiúčet a hrozně se diví, že se na něj mračíme.

- to že jsou prodejci prasata a prodávají stočený auta - jo, prodávají, ale pak je už na každým jednotlivci jestli zákazníkům řekne jestli jsou km reálný, jestli to bylo bouraný atd - já jsem jim to narovinu říkal jestli je auto takový nebo makový, příčí se mi vychválit popelnici jak je to super auto

- dají se tam vydělat slušný prachy vykoupený obrovskou spoustou hodin, nervů a potu

ad phaeton: zákazník kterej mě platí (tzn koupí ode mě auto) je pro mě svatej, s ním klidně projedu X aut když koupí, ale lidi, kteří se tam přijdou před zavíračkou povozit, prohlídnout a já nevím co, nejsou zákazníci ale čumilové
OpenWine.cz - jedinečná vína z Chille, Argentiny a Uruguaye dodávaná přímo od výrobce. V případě většího odběru využijte množstevní slevy. Kontaktujte mne prostřednictvím soukromých zpráv.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“