Pozor na zdravotní pojišťovny!!!!!!!!

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Pozor na zdravotní pojišťovny!!!!!!!!

Příspěvek od wesly.TDI »

bando chci Vás varovat před těmito zmrdama :kladivo: , jsem klientem RBP celý život, z toho skoro už půli jako OSVČ, každoročně podávání přehledů, účtování doplatků či přeplatků, nyní žádám stát o dotaci na projekt a vyžádali si od 4 institucí potvrzení o bezdlužnosti, všichni mi poslali že je vše ok, jen zdravotní pojišťovna mi poslala, že dlužím penále za pozdní platbu z roku 2006 a to už 4970Kč!!!! Od té doby už proběhlo asi 7 daňových přiznání, pečlivě dělané daňovým poradcem, samozřejmě i návštěvy oné pojišťovny a vžd bylo vše ok a piča z PC nic nezjistila ani po mě nikdy nic nechtěla. Ona částka za to penále se pohybuje v rámci desetikorun!! Takže kurvičky pěkně mlčí, nic neřeknou a za nějakých 20 let se človk bude divit proč vlastně přišel o barák :alien: :alien: :alien: . neskutečné zmrdstvo tady v té republice. Proto kdo je osvč nebo zaměstnanec, oběhejte raději finančák, kde Vám dají i potvrzení od celníků, a socku a zdravku, zda je vše OK. Protože zmrdi jen špekuluji jak nás slušné ojebat, aby to mohli dát negrům!!!!!

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na zdravotní pojišťovny!!!!!!!!

Příspěvek od crocjirka »

v techle pripadech uz snad vysel nejaky judikat, ze pokut nekomu neco dluzis, musi dolozit, ze se te pokousel kontaktovat atd.. prave kvuli temhle zmrdovinam..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na zdravotní pojišťovny!!!!!!!!

Příspěvek od wesly.TDI »

musim pohledat snad to najdu :(, vymrdanci zkurveni

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na zdravotní pojišťovny!!!!!!!!

Příspěvek od wesly.TDI »

chápete to jejich vyhádření???????? Tak nakonec jsem prý platil menší platby nežby bylo zákonem stanoveno, takže je asi v pořádku že když člověk dává daňové přiznání a píča v pojišťovně to orazitkuje že je vše OK a pak tohle?? Velice divné.

Dobrý den,
jelikož jste plátce, u kterého nebyla evidována žádná pohledávka neměla pojišťovna důvod Vám vyměřovat penále. Žádost o potvrzení bezdlužnosti je ovšem důvodem k provedení kontroly, která se provádí v souladu se zákonem 592/1992 Sb. (§ 16) pět let zpětně. V tomto období bylo zjištěno penále za pozdní platby (platil jste nižší zálohu než byla stanovená zákonem). Penále se zastaví úhradou dlužné částky. S ohledem na skutečnost, že již nemáte povinnost hradit zálohy a pojistné za období, kdy jste podnikal (do 16.09.2012) máte uhrazeno, penále Vám již nenarůstá (penále z penále se nepočítá).

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Pozor na zdravotní pojišťovny!!!!!!!!

Příspěvek od AlesiBoss »

smazano - vsechny vas tu miluju ;) a az se jednou potkame tak dame radsi panaka...
už nemám hnujdaj...

Odpovědět

Zpět na „Pokec“