Plánovač tras

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Plánovač tras

Příspěvek od m.artty »

Existuje někde na netu opravdový plánovač tras. Nejde i o to, aby mi řekl kudy mám jet z bodu A do bodu B. Potřebuju zadat cca 10 bodů, které musím spojit v okruh (což bych si přál, aby udělal ten "plánovač") s nějakýma rozumnýma cestama. Podle jejich polohy si dokážu představit jak to asi vyjde, ale rád bych viděl taky nějaké alternativy a potřeboval bych časový odhad. Nechci dělat každé 2 body zvlášť...
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Plánovač tras

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

http://www.mapy.cz" onclick="window.open(this.href);return false; -> Přidat Cíl (nebo jak to tam je). Můžeš takhle naplánovat aji trasu o dvaceti průjezdních bodech 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánovač tras

Příspěvek od BIGPAPA »

http://www.viamichelin.com/web/Routes" onclick="window.open(this.href);return false; 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánovač tras

Příspěvek od m.artty »

LiberaleMiguel2 píše:http://www.mapy.cz -> Přidat Cíl (nebo jak to tam je). Můžeš takhle naplánovat aji trasu o dvaceti průjezdních bodech 8)
To vím, ale chci něco kam napíšu... start Praha - potřebuju projet Olomouc, Plzeň, Ostrava, Karlovy Vary - cíl Praha. Jak si to uděláš je tvůj problém, plánovači :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Plánovač tras

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

No dyť...... Start a Cíl Praha a zbytek dej jako průjezdní body
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Plánovač tras

Příspěvek od SomČarovný »

jedině koncern :lol:

http://www.skoda-auto.cz/mini-apps/new-routeplanner" onclick="window.open(this.href);return false;
7GTD

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánovač tras

Příspěvek od m.artty »

LiberaleMiguel2 píše:No dyť...... Start a Cíl Praha a zbytek dej jako průjezdní body
A jak mám dát, aby je to uspořádalo vhodně? Potřebuju aby mi to udělalo pořadí za různých podmínek (nejrychlejší, nejkratší, ekonomické,...).
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Plánovač tras

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Jo takhle.... Ty chceš, aby to ty průjezdní body seřadilo podle toho jak bude nejlepší to zajet, jo ? Tak to už chceš moc :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Plánovač tras

Příspěvek od SomČarovný »

Ten routeplanner od škodovky to umí 8)
7GTD

Uživatelský avatar
petrsk
Příspěvky: 201
Registrován: 02 pro 2006 22:50
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Plánovač tras

Příspěvek od petrsk »

delal jsem jednoho casu rozvozy s maxickem dodavkou a navigace garmin to vedela udelat.napich jsem ji na pc zadal presne mista a ta je spojila v jeden okruh.a dala na vyber,jestli chces setrit naftou nebo casem.
Rover 825 SD .V kůži a dřevě. R.I.P
Autocrossovy Swišť 1.3 prodáno
Daewoo Nubira 2.0

Odpovědět

Zpět na „Pokec“