Speedpro - Fake nebo Originál?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od gizmi »

Růžena: až na to, že na AHC se snažíš prudit ty a moc ti to nejde :lol: Nikdo nic nepřekrucuje, názor si na tebe udělal již asi každý, soudruhu 8)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od kony5 »

Ja v koutku duse doufal ze to co kupuju je original..protoze pokud je tam napsano akce!vyprodej!volant sparco ...Tak nevidim duvod proc by to nemelo byt originalni sparco..... Je to asi tak jako kdyby si prisel do hospody a ja ti do piva nalil kyselinu sirovodikovou.... A pak bych vdove rekl.... Je to debil mel to poznat to pivo preci stalo 21korun..... Dneska sem vyrobil nabu a neni to uplne spatny..... Na takove lazo plazo lepsi nez ten obr co tam byl.... Ale kdybych se za to chystal tahat nevezmu ho.....

Uživatelský avatar
P.E.T.R
Příspěvky: 192
Registrován: 13 kvě 2012 14:01
Bydliště: Klatovy

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od P.E.T.R »

Speedpro je hrozný obchod, občas tam něco musím koupit a to není objednávka, aby nebyl problém. Pokaždé něco chybí a čekám na to hroznou dobu. Poslední objednávku jsem poslal 24.5.2015, už mi ji poslali 2x po částech a stále nemám vše, co jsem objednal. Komunikace absolutně nulová, psal jsem, kdy mi to konečně dopošlou a nemají ani snahu odepsat.
Stejně tak nechápu, proč se nedá na prodejně platit kartou a dokonce při objednání online nejde ani platit převodem. Ale po zkušenostech s dodáním bych to snad ani předem neplatil.

Nakupuji všude možně Ebay, eshopy v Anglii, v ČR, ale nikde neni tolik problémů, jako se Speedprem.


Prodej padělků je kapitola sama pro sebe, k tomu se snad ani nebudu vyjadřovat. Přeprodávat kopie z Ebay umí každej. :roll:
Aktuálně: :D
2000 Citroen Saxo VTS 1.6 16V 150hp 791kg
2001 Peugeot 607 3.0 V6 152kW
2000 Citroen Saxo VTS 1.6 16V
1999 Citroen Saxo VTS 1.6 16V
2003 Mercedes-Benz Vito II 2.2CDI 110kW
???? Škoda 120S
podval

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Kane13 »

Nechci zakládat nový téma, tak to hodím sem.

Pánové znalci, co si myslíte o tomhle? Je to něco jako ty bláta od Speedpro?

http://www.highperformanceparts.cz/spor ... erny.55014" onclick="window.open(this.href);return false;

Obrázek
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od kony5 »

Je to uplne to same....on ten volant je smejd..ale pokud se po nem nebudes viset tak ho za jizdy jen tak neutrhnes... Popravde si rikam ze si volant svarim sam... A necham si ho potahnout ....nebo neco kolem te 5tky to uz vydrzi ale tyhle nahrady uz ne....koupil sem ten fejk ze speedpro.. Myslel sem ze je to zlevnene origo sparco....rays matice ze speedpro taky fejky.... Uz od speedpra neberu nic.... Nabu sem si vyrobil radsi sam nez zas kupovat nejakou mr*ku z ciny

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od j3ykobim »

za podobnou cenu se dá sehnat už lepší http://auto.bazos.cz/inzerat/52007912/V ... -350mm.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Beaver »

Pokud ho ovšem ten maník z Aukra nekoupil na Speedpro :lol: Pro jednoho člověka teď vezu Nardi. Bohužel už i Japonsko je fejkovýma Nardi tak zamořené, že jistotu má člověk asi jen když to bere nové od výrobce :kladivo:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od kony5 »

To omp je taky fejk rekl bych...

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od j3ykobim »

aha, už mě ty fejky rozčilujou..., jak to má člověk poznat :cry:
Trabant, VW Golf, MX 5

Uživatelský avatar
goreff
Příspěvky: 273
Registrován: 30 srp 2007 20:26
Bydliště: zwischen Ol und Pv

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od goreff »

kony5: ten OMP volant nemusí být fejk, má jen staré logo, které firma už nepoužívá

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Beaver »

To je třeba průser u těch Nardi v Japonsku. Nové jsou jasné fejky když jsou levné, ale u použitých můžeš často jen hádat. Dokud to nemáš v ruce a nebo detailní fotky, tak to je půl napůl co ti vlastně dojde. Ten fejk vypadá skoro stejně a teprve jakmile bys zkusil materiál tak poznáš, že to je šmejd. Bohužel to samé platí tady o těch OMP a Sparco s tím rozdílem, že tady ti ty fejky drze prodávají rovnou v shopech :savle:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od hattori_hanzo »

Já teda do volantů nedělám, jen do včel, ale co mě u toho z Bazoše jak dával j3ykobim zarazilo na první pohled je ta žlutá páska nahoře. Zatímco ten co jsem našel jako originál to má hezký srovnaný se semišem, tady to vypadá jako by tam někdo na to natáhl gumovej pásek. Plus to kolečko kolem klaksonu někdo v předchozí diskuzi psal že bejvá plastový, kdežto u originálu tam vůbec není a díry jsou rovnou do kovu.
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Kane13 »

Tak a teď babo raď. Je pravda, že v autě jezdím minimálně, na závody ho (zatím) taky nepoužívám. Na druhou stranu bych nerad měl nerad místo volantu gumovou hračku. To OMPčko mě taky zaujalo, ale mám stejný pochyby jako většina.

Otázka zní co s tím.. měl jsem představu, že seženu volant kolem 2000,-. Klidně jetej. Někdo nějakej nápad? Ocením každou radu
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od kony5 »

To plastove kolecko je na nic..na tom mojem "sparcu" je taky a kdybych protahl srouby i tim plasten tak ten volant tezko dotahnu...proste ten plast je uplne na nic.... Ten Omp je fejk... Omp sem mel origo v rukach a takhle nevypadal.... Je fakt ze omp za 5tku ma opravdu perfektni provedeni...nez sem mel v rukach ten fejkysparco rikal sem si ze je to jedno...dneska uz bych do niceho pod 5 nesel... Ten muj sparco pak povesim do obyvaku na zed a poridim neco poradneho...jestli muzu radit tak zainvestuj a mas volant na cely zivot....

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Souhlas s Konym, dokud jsem nedostal do ruky něco pořádného, tak jsem si taky říkal, že je to jedno. Ale ten rozdíl je obrovský.
Kane šetří na skořepiny, tak nemůže utrácet za volant :D :?:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Tuner#2 »

Ouuuu jéééé tolik "odborníků" zde bylo a zas tolik hovadin zde čtu...

1. To co dal Kane13 je prostě klasická čínská výroba. Stejný volant prodával Kamil ze speedpra je přes zimu za tuším 790,- Sám jsem si jeden koupil na test (vědomě jsem do toho šel vzhledem k ceně a kvůli rychlosti vyměření držáku sedaček a pozice za volantem), zjistil jsem že je měkčí než můj původní plochej a že poslouží jako dekorace v garáži za ty prachy co sem ho měl.

2. Příspěvek o kvalitnějším od j3ykobim je MEGA LOL :lol: Tohle nemá s OMP nic společného... OMP vypadá takto jak mám na fotce. Nikdy nemělo šrouby skrz plastovou podložku, ale vždy zapuštěné imbusy, logo je taky deformované oproti staršímu origu a kvalita provedení je viditelná už z fotky jak šitím, tak pruhem...

Fascinujou mě lidi co ve speedpru nekupujou jen kvůli své blbosti :lol: Jinak to opravdu nejde napsat...

P.S. Můj volant, boty, sedačky, pásy jsou ze speedpra a kupodivu je to vše origo i s hologramem.

Obrázek

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Progresss »

A já mám ze speedpra jejich "obrandovanej" za 700,- necelý rok jezdím s ním občas pro rohlíky, 2x v Brně na okruhu a 3x na menších závodech. Nemám problém 8) Drží se hezky, pomohl mi s pozicí za volantem a celkově jsem uplně vpohodě. Jo kdybych ho vědomě chtěl ohnout, ohnu ho, já s ním ale točím a jsem spokojenej 8)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Kurňa ten Kamil musí mít hubu jak vysavač, když ho tady furt tak urputně bráníš :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Tuner#2 »

Progresss: Však jo, on není tak špatný vzhledem k ceně (o to víc mě překvapuje, že by za něj někdo dal o litr na HPP více - opět jsme u toho, že kupec pokud něco chce, musí i věci něco zjistit), ale měkčí stavbu prostě má + i kvalita šití a povrchu semiše je na hony vzdálena od OMP. :wink:

LiberaleMiguel2: Mám doma tříletého kluka a ženu pokud pochybuješ o mé orientaci, zatímco já teda silně pochybuju o tvé inteligenci - ale to ostatně tady celá řada lidí... :lol:

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od twingo.driver »

Bych měl u jetýho volantu z ýbeje strach, že mi vlezou breberky za nehty. :(
SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Tom_ »

Jaky pasy doporucujete? S tim, ze bych rad nejaky origo, ale zase nepotrebuji pasy za 7t/ks...Mate zkusenost nekdo s RRS?Vim, ze maji homologaci FIA, tak jestli je to pravda nebo nejaky fake :D

mam zajem o tyhle
http://ipracingshop.com/rrs-evo-6-ti-bodove-pasy-11.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
popriklade jina barva :D
http://ipracingshop.com/rrs-evo-6-ti-bodove-pasy.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.racestore.eu/p/rrs-evo-6-213 ... dardni-71/" onclick="window.open(this.href);return false;


Takze mi jde hlavne o to, aby byly kvalitni. O znacku mi nejde, spis jakoze o fakt, ze ty pasy jsou homologovany dle pravdy/testu a jsou kvalitni a je vcelku jedno, kde jsou vyrobeny...Vim, ze delaji i ostatni vybaveni posadky od kukel,helm, kombinez atd...
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Libor12 »

já bych kvůli pásům oslovil raději Gizmiho tady z fora.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od gizmi »

Libor12: děkuji za důvěru :pifko: Poslal jsem mu SZ 8)
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Rotah
Příspěvky: 160
Registrován: 16 dub 2008 18:22

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Rotah »

Pavelini/Tuner: jeden z Vás dvou (nevím, jestli to bylo přímo v tomhle topicu, nechce se mně to dohledávat) tady kdysi psal, že není absolutně žádnej problém vzít telefon, zavolat Kamilovi a zeptat se ho na kvalitu výrobků, případně čehokoliv jinýho.
Na speedpro vidím uvedený 2 telefony, za poslední rok proběhly 3 objednávky, nejkratší dodací lhůta byla asi 6 týdnu (chápu, že překupování z Ebayu a následný prodávání na svým webu bude mít delší dodací lhůtu, ale 6 týdnu je celkem extrém)
a během těchto 3 objednávek proběhlo minimálně 20 pokusů se Speedpro spojit telefonicky, volal jsem ve všechny možný dny, hodiny, na obě uvedený čísla a ikdybych to nechal zvonit týden v kuse, nikdo to NIKDY nezvedl.
O emailu ani nemluvím, to je ještě větší ztráta času než zkoušet se dovolat.

Můj dotaz zní, na jakej telefon se má volat?
Ibiza mk3 TDI - ?ps/?Nm
BMW 330D - 150kw/410Nm

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Beaver »

Asi na ten, co tam uvedený nemají :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Tuner#2
Příspěvky: 1280
Registrován: 02 pro 2005 19:09
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Tuner#2 »

Libor12: Tom chce 3" závodní pásy a to gizmy pokud vím nedělá.

Rotah: Ten první 602... je Kamilovo a nemám problém se mu kdykoliv dovolat. BTW je úsměvné, že si někdo myslím jak jsem o překup z ebay. OMP vozí napřímo, ostatní značky z největší velkoskladu v Evropě a čínu si taky vozí a nechávají vyrábět napřímo. Nicméně mě fascinuje, že někoho překvapí 6 týdnů dodání??? To je snad normal, aby měli ceny jaké mají, musí to vozit ve velkém a kolikrát se stane, že máte zkompletovanou zakázku a někdo objedná... Tím je bohužel až v další várce a i když je budeš dělat po 2 - 3 týdnech, tak najednou z toho máš týdnů 6... Dneska jsou lidi jak praštěný, zrovna teď jsem řešil krov, zda ho umíme dodat v příštím týdnu? Pily na podzim, kdy každý zakrývá stavbu mají termíny 3-4 týdny, vazníkáři i 2 měsíce a pak volá někdo co si myslí, že krov objedná až vyleje věnec. Holt ne vše jde kliknutím na netu a v lidech se vytrácí rozum a soudnost... :( To jen takové obecné zamyšlení...

Rotah
Příspěvky: 160
Registrován: 16 dub 2008 18:22

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Rotah »

Tak asi Kamil zvedá telefon jenom svým známým, jeho číslo jsem zkoušel víckrát. Nikdy nezvedl telefon, nikdy neodpověděl na email.
Zas se hned nerozčiluj, nebo ti praskne cévka.. Já jsem nepsal nic o OMP a ani neříkám, že tam neprodáváji aji originál věci. Všichni už víme, že máš origo OMP všechno ze Speedpro, neboj. :wink:

A ano, dodací doba 6 týdnů i dýl u věcí, který mají podle webu skladem je extrém. Rychlejší dodání je z Anglie, Číny i USA. A upřímně, ani bych s tím neměl takovej problém, kdyby ten obchod
jakkoliv komunikoval. Je úplně normální, že se stane, že něco zrovna není na skladě a je nutný to doobjednat, ale ne u každé objednávky. A taky si myslím, že je v tomhle případě úplně normální
dát zákazníkovi vědět a zeptat se, jestli je to v pořádku, a nebo jestli třeba tu objednávku nechce rovnou zrušit.
Ibiza mk3 TDI - ?ps/?Nm
BMW 330D - 150kw/410Nm

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od gizmi »

Souhlasí, 6tibody jsem přivezl jen 2ks za cca 15 let kolem pásů, takže v tomto případě nemohu sloužit.
K ostatnímu se nevyjadřuji, neb jsem napsal již hodně a názor nikdy nezměním... 8)

Ke lhůtě: 6 týdnů je v dnešní době opravdu docela hodně, ale když to člověku napíšou, tak se s tím nechá asi žít. Hlavně když objednám v zimě, kdy se moc nejezdí..
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Beaver »

Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Speedpro - Fake nebo Originál?

Příspěvek od Goldies »

Jako tohle http://obchody.heureka.cz/speedpro-cz/recenze/" onclick="window.open(this.href);return false; taky slusny...

Kde je Tuner aby ho do krve hajil? :-D
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Odpovědět

Zpět na „Pokec“