evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
don_padre
Příspěvky: 2
Registrován: 12 zář 2016 16:37

evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od don_padre »

Zdravím chtel bych se zeptat .. Mam Hondu Civic 6g, Výfuku chybí katalyzator, kola a podvozek nejsou zapsany v tp. Byl sem na evidencni kontrole a meli tam s tim problem, zapsali to do protokolu, diky cemuz nemuzu auto prepsat. Ma s timhle nekdo zkusenost? Typ kde by to mohlo projit-Brno a okolí ..?

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od starter »

toto je v režii prodejce, reklamuj to

jinak ti to bez nápravy neprojde nikde! je to v systému
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od pavelini »

Sokoliku co chces slyset, jak vyjebat s necim, co neni košér?
Reklamovat muzes cokoliv, ale to si cekanim muzes postavit pomalu cekarnu,vcetne okapu a krbu klidne.
Verze 2 je, ze najdes clovicka, ktery ti to na tom stk profrci, pac se musis vratit na opakovacku tam, kde jsi dostal pruvan a celkem pravdive a verze 3. Kralikarna.

Bezne zde jen ctu a pisumalo, jen Tvuj dotaz je celkem vtipnej, proto jsem na nej zareagoval.

Treba nekdo doda bod cislo 4
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od Goldies »

ok, verze 4 - uveď to do provozuschopného stavu a v klidu projdi STK :-)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od Ritchma »

Jak muze bejt nekdo porad tak hloupej, ze jde na evidencku s autem, ktery vi ze neni uplne ok a nemit to dopredu osefovany? Proste si od nekoho pujc original vyfuk, kola a podvozek, prohod to, udelej evidencku a zase to vsechno vrat do puvodniho stavu...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Cyryl
Příspěvky: 17
Registrován: 22 čer 2016 15:33

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od Cyryl »

Ritchma píše:Jak muze bejt nekdo porad tak hloupej, ze jde na evidencku s autem, ktery vi ze neni uplne ok a nemit to dopredu osefovany? Proste si od nekoho pujc original vyfuk, kola a podvozek, prohod to, udelej evidencku a zase to vsechno vrat do puvodniho stavu...
Přesně tak jinou možnost asi nemáš, taky jak jedu na STK hodím tam origo kola výfuk a pohoda je blbost to vůbec zkoušet když víš že tam něco chybí a nebo tam nemá být
Cecyla t23 105kw jediná ženská s kterou se dá vydržet :D

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od m.artty »

Je někde popis toho, co mají při evidenčce kontrolovat? Protože mě přijde nesmysl si při evidečce hrát na technickou a kontrolovat podvozek, výfuk, kola... ale jestli to tak mají předepsané, tak s tím těžko něco uděláme.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od maRkus »

EVIDENCKA slouzi pro porovnani udaju ve velkem technicaku a vozidla, zda odpovidaji... pokud je na aute podvozek auto je fyzicky nizsi nez udaje v technicaku, kola to same, ale vyfuk by nemel byt problem si tak pamatuji 8)
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od rejchy »

Výfuk by měl být v pohodě,pokud má nějakou homologaci a evidentně tam nechybí kat.Teď jsem přihlašoval lehce upravenou Octavii,mám tam podvozek,větší kola jiný světla a komplet laděný výfuk.Vše bylo v pohodě protože kola a podvozek byl zapsaný v TP (změnila se výška auta a rozchod kol).Světla,mračítka a výfuk neřešily.

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od rejchy »

m.artty píše:Je někde popis toho, co mají při evidenčce kontrolovat? Protože mě přijde nesmysl si při evidečce hrát na technickou a kontrolovat podvozek, výfuk, kola... ale jestli to tak mají předepsané, tak s tím těžko něco uděláme.
http://www.registr-vozidel.cz/evidencni-kontrola" onclick="window.open(this.href);return false;

Když jsem byl na evidenčce s vlekem,tak mě tepali za to,že pneumatiky nemají nikde evropskou homologaci a že na STK neprojdu,přitom ty pneu tam jsou od výrobce.Tak jsem zvědav,za měsíc mě ta STK čeká :D

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od Rudi »

Je to jako úřad od úřadu, někde zkontrolujou jenom čísla, jinde je zajímá i všechno okolo.
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Joyride
Příspěvky: 410
Registrován: 22 lis 2008 21:17
Bydliště: Praha

Re: evidenční kontrola, Honda civic, Brno, Prosim o radu

Příspěvek od Joyride »

Jak řiká Rudi, je to kus od kusu.

Někde jen nafotěj VIN a tim to končí, jinde mě třeba jeb*li za folie na oknech. S čimž jsem na evidenčce nesouhlasil.

Odpovědět

Zpět na „Pokec“