Poslední návštěva: 18 lis 2017 16:50 Právě je 18 lis 2017 16:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

[ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Setkal se někdo - problém s ČEZem?
PříspěvekNapsal: 09 lis 2016 23:04 

Vážení, setkal se někdo z vás s podobnou absurditou od ČEZu?

Na začátku října jsem převedl na sebe u ČEZu smlouvu na elektriku/plyn u bytu. Údajně přecházeli na novej systém, takže vše trvalo hrozně dlouho. Smlouvu mám, rozpis plateb měl do měsíce přijít poštou.

Po 3 tejdnech nepřišlo nic. A přišla nesmyslná SMS, že mi bude odstřižena elektřina (proč????).

Takže v pátek vejlet do Karlína do ČEZu. Zde ujištěno, že se nic odstřihávat nebude, manažer ještě pro jistotu připsal, že prosí neodstřihávat - neni žádnej důvod. Rozpis prý dodají později, přecházej na ten novej systém.

No a v pondělí - CVAK. Odstřižená elektrika.

Včera hned ráno v Karlíně na ČEZu. Njedřív vůbec nemohli najít, že jsem tam v pátek byl. Následně si rozpomněli, že nás je víc. A že to je tim, že přecházej na novej systém. A že moje smlouva někde visí, z předchozího majitele je ukončena a systém tak vyhodnotil, že je v bytě neoprávněnej odběr, protože smlouva neni na nikoho napsaná.

Manažer uznal, že to je chyba ČEZu. A že zařídí, aby mi co nejrychleji vrátili elektroměr. A určitě bude hned volat, abych věděl, na čem jsem.

Nicméně HOVNO. Mam třetí den byt zcela bez proudu, bez elektroměru. A nikoho to nezajímá. Manažer ani nikdo nevolá. Na mobil nereaguje, infolinka ČEZu je furt obsazená. A sedět každej den 2 hodiny v ČEZu čas nemám...

Čim jim pohrozit, jak to z nich dostat? Nebo setkal se někdo s něčim obdobnym? Na netu se píše, že trestní oznámení, TV ani soud nemaj smysl, "protože ČEZ"...

PříspěvekNapsal: 10 lis 2016 09:10 

Jen mozna stupidni napad do placu (netusim jak to realne funguje, byl jsem vzdy u jedne spolecnosti), neexistuje nejakej jinej mistni poskytovatel eletriny, kterej by tam namontoval svuj elektromer? smlouvu na odber elektriny u cezu by melo jit zrusit... Nicmene jak rikam, vubec netusim zda je tohle mozne, jestli ty spolecnosti nejsou zavisly kompletne na vybaveni cezu, tedy i na elektromerech... spis jen napad jakym smerem se mrknout... Navic by me to zajimalo jestli je to mozny nebo ne, nikdy cek nevi jestli se to nebude hodit vedet...

PříspěvekNapsal: 10 lis 2016 09:12 

IMHO přesně takto - na ČEZ zajít s písemným odstoupením od smlouvy kvůli nedodržení podmínek (neopravěné odpojení elektřiny z jejich strany) a obratem hnedka sjednat novou smlouvu třeba u RWE.

"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

PříspěvekNapsal: 10 lis 2016 11:47 

zavolej na ně Černé ovce :D

PříspěvekNapsal: 10 lis 2016 12:15 

Jo, me hned napadlo PRE. Jenze pokud jsem to pochopil spravne, zaplatim si ze sveho pripojeni elektromeru a zaplombovani. A z CEZu vzivote nic nedostanu.

Cerny ovce je dobrej napad, ale to do ty doby pojdu :D

Jedna se mi o to nejak to uspisit, protoze ctvrtej den bez proudu neni nic moc...

PříspěvekNapsal: 10 lis 2016 14:32 

Perlička - ten elektroměr stejně montuje správce sítě, což bude nejspíš zase ČEZ :D

"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

PříspěvekNapsal: 10 lis 2016 21:58 

Vlastník/správce sítě je prý PRE, protože to je v Praze. O to prej je to delší.

Dnes mi manažer sám volal (hurá), ale pro změnu netušil, jestli mi ten elektroměr vzali nebo ne... Potřeboval se ujistit. OMG.

A během dne určitě zavolá. No nezavolal :hlazeni

PříspěvekNapsal: 11 lis 2016 15:34 

Takže to skončilo tak, jak píšete. Aneb spíš už jsem to nevydržel já.

Po několika rozhovorech mi bylo samotným ČEZem doporučeno, ať zběhnu jinam, že tohle by bylo fakt na dlouho...

Tudíž snad od středu budu zákazníkem PRE, ale vše si zaplatím (připojení)...

Ale aspoň budu moct vyhodit svíčky :roll:

PříspěvekNapsal: 14 lis 2016 10:01 

no tak to potěší, jde vidět jak si váží zákazníků

[ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina