V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Příspěvek od matt »

Firma co v praze prodává německé převozky jeden čas půjčovala maďarské převozky.. Jednu chvíli těch maďarských značek jezdilo po německu opravdu dost a teď už jsem je dlouho nepotkal ale za to vídám dost těch SK a CZ převozek.. Jednou jsem se na to ptal chlápka na pumpě co je měl na autě a říkal že ho x let zpět chytli a měl to za 30 euro, raději se na to vykašlal a potom co viděl kolik aut se na nich vozí tak začal znova jezdit ale sám nevěděl jestli to je legál :wink: .. Občas se povede i u nás potkat handlerské německé červené čísla... Taky nevím jestli to u nás jde nebo ne :D
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Příspěvek od pufko »

Po správnosti by prevozky mali byť vydané v tom štáte kde je vozidlo registrované. Viem že jednoho času polovali policajti tuším na vozidlá idúce z belgicka a na 100% z IT kde vybavenie prevoziek nebolo možné v ten den, preto sa používali cudzie. Tak sa rozdávali pokuty za "ne-platné" prevozky

Joyride
Příspěvky: 410
Registrován: 22 lis 2008 21:17
Bydliště: Praha

Re: V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Příspěvek od Joyride »

No ono celé to prodávání převozek "předem" nedává moc smysl.

Tehdy jsem si taky byl vyzvednout převozky tady v Praze, které jsem si objednal přes net. Asi vše v pořádku, jenže v papírech k převozkám byl jako "vývozce" napsanej majitel firmy (pan XY, bydliště někde u Liberce) a převozky měly na značce "GR", protože byly vydaný v Žitavě.

A pro auto jsme si jeli až na sever a místní hoši se stejně tvářili, že jestli nás někdo zastaví, může s tim bejt problém. Protože bych na nic měl bejt já a měly by bejt vydaný tam, kde se auto prodávalo...

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Příspěvek od bóďa »

LiberaleMiguel píše:Tak ono to auto nemá vůbec žádné doklady už :D

bóďa Dej pak vědět kolik jsi dostal 8)
no rozhodně míň, než ty :smich2:
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Příspěvek od Zemi »

Nejlepsi je platak snad ne. :-D Ty predem prodavany prevozky jsou sebevrazda. Dokud je nevyda nemecky urad jsou neplatné. Aspon tak to bylo pred rokem kdy jsem je použil v nouzi.
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: V ČR vyřazené vozidlo - registrace v cizině?

Příspěvek od matt »

Joyride
Jasný vím že ty převozky předem tam jsou takto vypsané.. Ale pro někoho na rychlo a nebo o víkendu to je třeba zajímavé..

Zemi
Plaťák je samozřejmě nejlepší volba, ale třeba se někdy podaří vzít auta dvě a nebo je to auto na plato moc téžké.. Z tohoto důvodu jsem se jen ptal jak to s těma našema značkama chodí..
Protože pro člověka co je má tak je docela rozdíl platit 0 nebo 100 euro (nebo kolik ty německý žluté stojí)
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Odpovědět

Zpět na „Pokec“