Korejci jedou

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

Jo takhle, takže já mám podle tebe údajně těžítko a dva vraky, zatímco třikrát nabouraný Hnůjdaj zprzněný amatérem s nulovýma znalostma je zázrak vědy a techniky :smich2: Je na čase si to přiznat, jedinej kdo tu má vrak seš ty sám. Vlastně mi ten tvůj chrchel připomíná mýho prvního Favorita - toho taky montovali vězni spek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jenže to, že mám nulové znaosti je jen tvé tvrzení, moje projekty v Projektech tady říkají něco jiného, ty hňupe :D

A že máš oba Lexusy v rozkladu je taky fakt, který sice můžeš popřít, ale lhal bys tím akorát sám sobě :D
Že ti Supra po skoro 10 letech nastartovala je vážně úžasný úspěch. Já byl dneska jen letos Coupečkem u moře a za poslední dva týdny s ním mám 2x +-800km štreky v jeden den :D takže tvé kecy o stavu mého auta jsou taky jen choré výplody tvojí podpantoflácké palice.
Jsi prostě hovno, které je všem ostatním k smíchu, a tohle je poslední fórum, kde ti ještě dovolují pindat :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od crocjirka »

no nevim, na internetu vidim pouze vysmech na jmeno Bryan Ciompa
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Brájene von Čompa.. Tak se vyser na Bobra... Já jsem měl 400HP od pořizovačky až po změření na brzdě za 3měsíce. Jak dlouho ten svůj paskvil stavíš ty? Tráva už se neprodává, tak to jde pomalu? :)
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tholis: Ale které je to tvoje auto od Fabie, kterou jsi poslal do zdi ? :D A jak dopadla Fábie ? Nedostal ses ani k čipu :D šašku....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

LiberaleMiguel píše:Jenže to, že mám nulové znaosti je jen tvé tvrzení, moje projekty v Projektech tady říkají něco jiného, ty hňupe :D
A to se právě pleteš, tam se to jen potvrzuje :lol:
LiberaleMiguel píše:A že máš oba Lexusy v rozkladu je taky fakt, který sice můžeš popřít, ale lhal bys tím akorát sám sobě :D
Jo, v životě jsi ani jedno z těch aut neviděl víc než na jedné fotce, ale naprosto přesně víš, že jsou v rozkladu. Ty jsi prostě komediant a každou větou to víc a víc potvrzuješ spek Mám akorát nahnilý IS, ale to taky nikdy nebylo kupovaný jako leštěnka, nýbrž jako daily, na kterým mě nebudou srát škrábance. Je to denně v provozu a na rozdíl od Hyundai se nerozložilo :lol:
LiberaleMiguel píše:Že ti Supra po skoro 10 letech nastartovala je vážně úžasný úspěch. Já byl dneska jen letos Coupečkem u moře a za poslední dva týdny s ním mám 2x +-800km štreky v jeden den :D takže tvé kecy o stavu mého auta jsou taky jen choré výplody tvojí podpantoflácké palice.
Jsi prostě hovno, které je všem ostatním k smíchu, a tohle je poslední fórum, kde ti ještě dovolují pindat :D
Další tvůj omyl. Největší hovno jsi tu ty. Přesně jak jsem předpovídal, tak šulínek se zeleným hlenem už nemá argument "Supra ti nejezdí", takže už mu nezbývá, než pořád dokola opakovat "Supra ti dlouho nejezdila" :lol: Ty vždycky překvapíš tím, že ze sebe dokážeš udělat ještě o něco většího čuráka, než si lidi mysleli, že seš, to je naprosto unikátní vlastnost - bohužel v životě je ti teda úplně na hovno. Nikdo tě nemá rád, děláš ze sebe debila, jelikož si nezašukáš, tak ostatní lidi s úspěšným manželstvím pro sichr označíš jako "podpantofláky" a tvůj jediný životní úspěch je, že tě pustili z basy a auto, který má menší hodnotu než moje kočky, tě dovezlo k moři a zpátky. Ty vole to bych si na tvým místě snad i napsal do životopisu :smich: Hele jako seš mi těžce u prdele, ale člověk se tady těma tvýma výplodama aspoň pobaví, tak s napětím budu očekávat, co za sranec na tohle zase odepíšeš :fuck:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

A můj Hyundai se rozložil jak ? Vážně myslíš, že všichni tvojí známí neví o tom v jakém stavu máš auta ? :D Synku, nežiješ v bublině :D
A kde v projektech jsme dokázal, že tomu nerozumím ? Za poslední dva roky tam mám dva turbo projekty, které oba jezdí bez problémů a jeden i s výkonem, o kterém se tobě může jen zdát :D ty šašku, však ani pořádně nevíš co tam je :D

Krásně dokazuješ jak o mě víš hovno :D a Supra ti zatím dojela možna tak před garáž, takže furt hovno :D

A vážně machruješ tím, že si zašukáš s tou 150kg prasnicí, co máš doma ? :D Však na to bych nevlezl ani s třemi promilemi v žíle :D moje přítelkyně je proti tomu praseti, co ty máš doma, skoro třetinová a sexu mám tolik, že tobě se o tom ani nesnilo :D
Neumíš nic jiného, než plácat prázné fráze a zkoušet mě urážet, bo co se aut týče, tak máš hovno co předvést.
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

Jo aha, tvoje tříkilová nafukovací přítelkyně :smich2:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

LiberaleMiguel píše:Tholis: Ale které je to tvoje auto od Fabie, kterou jsi poslal do zdi ? :D A jak dopadla Fábie ? Nedostal ses ani k čipu :D šašku....
Koukam argumenty dosly... :potlesk:
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Hele do ted me to bavilo. Ale takhle urazet manzelku je dost silne kafe vypovidajici, jaky totalni ubozak bez kapky mozku a taktu Ciompa je. Nemas na Bobra v argumentaci ohledne aut tak se mu seres do rodiny? Silna kava. Ocividne te presne odhadl. Nikdo te nema rad i lide co jsou fanousky Hyundai te nesnasi a ty to nedavas... Rozbil jsem auto...ty to sve ne? Ja za tu dobu mam treti..ty furt to same a jen v horsim stavu. :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od biohazard »

Ahoj pedofile :lol:

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Korejci jedou

Příspěvek od biohazard »

Koukám a nechápu, proč někdo, kdo svýho korejce omotal o strom, pojistným podvodem poslal pod kamion a kdo ví, kam ještě, se tu do někoho naváží skrze nehody :lol:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Bobre vybrečet se ti u Vojty nepomůže, zná tě mnohem víc lidí, než si asi myslíš, takže se o tobě člověk doví i to co nechce od lidí, od kterých by to ani nečekal :D

Tholis: Jo, jenže ty jsi chtěl Fabii někam posunout a za několik let, co jsi jí měl, jsi jí posunul akorát do zdi ;-) a že se seru do Bobra v osobní rovině ? Ty jsi tak tupý, že si ani neumíš přečíst, co píše on ? :D Sám si naběhnul, a že se byl vybrečet u kamaráda akorát dokazuje, že jsem trefil do černého :D
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Zpět k tématu :-)

Obrázek

https://www.autorevue.cz/hyundai-grande ... xhZKUNy5PQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Sonata N bude představena na LA Auto show 2020, bude mít motor 2,5T-GDi s 8q DCT převodovkou, 304Hp a 420Nm

https://thekoreancarblog.com/2019/11/05 ... -autoshow/" onclick="window.open(this.href);return false;
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

A ještě něco :-)

http://www.autoforum.cz/predstaveni/ame ... -internetu" onclick="window.open(this.href);return false;
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Můžeš si kompenzovat své neúspěchy úspěchem své oblíbené značky (asi jako když si 13tka rve rodidla u Biebra) ale dement budeš furt. Sorry seš důležitej asi jako zahleněnej chrchel na náměstí. :D Normálně se stydím za to, že propaguješ korejce a díky tobě jsem na ně dlouho pohlížel s despektem (ještě kuli Vošickému). Děláš jim jen ostudu a jestli je máš rád tak se o nich raděj nevyjadřuj :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jaké moje neúspěchy máš na mysli ?
Ty tři hotové projekty ? A moje auto v kompletní úpravě ? :S

Chlapče, kdy ti konečně dojde, že takhle si svoje komplexy nevyléčíš....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
spoon
Příspěvky: 242
Registrován: 20 črc 2014 14:44

Re: Korejci jedou

Příspěvek od spoon »

tpč hoši vole furt si tu valíte tuhle frašku xD

Jozzo
Příspěvky: 19
Registrován: 21 pro 2011 02:38

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Jozzo »

LiberaleMiguel píše:Jaké moje neúspěchy máš na mysli ?
Ty tři hotové projekty ? A moje auto v kompletní úpravě ? :S

Chlapče, kdy ti konečně dojde, že takhle si svoje komplexy nevyléčíš....
Ty jsi ale ulhaný dement. Kde máš těch 500 koní se čtyřkolkou? :? :? :?

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

Když někdo považuje za úspěšný projekt, že funkční Coupe V6 převezme, "oturbí" a vrátí s klepajícím motorem, tak to je pak těžký :smich2:
Jozzo píše:Ty jsi ale ulhaný dement. Kde máš těch 500 koní se čtyřkolkou? :? :? :?
Počkej, počkej, on to pak změnil a jeho auto mělo být V8 s RWD pohonem. Jo aha, to vlastně taky neudělal :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Kompletní úprava ty mě vždycky překvapíš jak seš tupější a tupější. Dřív mě lidi jako ty srali, teď mě jen bavíš :lol: Nic jsi nedokázal.. Krom toho, že seš trestanec, pedofil, divnočlověk, feťák a tupec :D Tolik negativních přívlastků nemá ani pražské víno :lol:
" www.autowerks.cz "

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: Korejci jedou

Příspěvek od feličita »

tholis píše:...
Tolik negativních přívlastků nemá ani pražské víno :lol:
zabil :-D

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

Korejci nejedou, korejci rovnou lítají :mrgreen:

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/ele ... enabijelo/

Obrázek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Beaver píše:Když někdo považuje za úspěšný projekt, že funkční Coupe V6 převezme, "oturbí" a vrátí s klepajícím motorem, tak to je pak těžký :smich2:

Zase si musíš vymýšlet lži ? Jaký klepající motor ? To V6 Turbo jezdí dva roky bez jediného problému ;-)

Tholis: No jasně, protože když mě chceš zkoušet něčím urazit, tak si musíš vymýšlet, nebo papouškovat nesmysly, které o mě šíří pitomce na netu :D že nic z toho není pravda je nepodstatné, protože nějak si to ten komplex prostě léčit musíš, že ? :-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

Na to že seš tupec a divnočlověk nemusím nic nikde papouškovat, to poznám odsud :D A teď vážně...nikdy tě nenapadlo proč tě tolik lidí nemůže ani cítit? ani maličká jiskřička sebeuvědomění? :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jakého sebeuvědomění ? Že mi nadávají lidé jako ty, kteří o mě vědí jen to, že mám korejské auto, a nechají se vyprovokovat ? Přitom drtivá většina z nich jsou úplné nuly ? :D
To víc vypovídá o vás, ne o mě ;-)
A že ty ses konečně zmohl na nějaký slušný výkon ? Sorry, ale já tady obdobný výkon postavil už před dvěma lety :D sice ne na svém, ale moje práce to je. Ty sis to nechal dělat u firem, takže k chlubení leda hovno....
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Korejci jedou

Příspěvek od tholis »

V porovnání s tebou jsem superstar :lol: Každopádně jedno ti musím přiznat. To co jsi vše dokázal já bych nedal: pedofil, trestanec, feťák, looser...pojistný podvodník... :D
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Korejci jedou

Příspěvek od Beaver »

LiberaleMiguel píše: Zase si musíš vymýšlet lži ? Jaký klepající motor ? To V6 Turbo jezdí dva roky bez jediného problému ;-)
Jo aha, takže když to má majitelka rok a půl rozebraný, protože je motor v hajzlu, tak to "jezdí bez jediného problému" :smich2:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Korejci jedou

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tholis: a jsme zase tam, kde před chvílí, nemáš co říct, tak musíš papouškovat vymýšlené nesmysly ? Ty jsi snad ještě tupější, než by si jeden mohl myslet :lol:

Beaver: Ty demente, Ginny nemá V6 Turbo :D to už má druhého majitele, ale jezdí furt bez problémů ;-) Ona má to, co jsem dělal jen s ostrými vačkami. A že někde tvrdí, že to má rok a půl rozebrané, tak si akorát sere do huby, protože když se podíváš na profil Ginny Gamcová, tak tam pravidelné hází fotky toho auta, jak tím jezdí všude možně ;-) Zkoušela ze mě vytřískat prachy i u soudu, že prý jsem jí to auto zničil, ale když měla dokázat, jak jsem vlastně to auto poškodil, tak ten soud vzdala a táhla do piči ;-) Teď akorát brečí u kamarádů, že dala 60k za právníka ;-)
Zase jsi jednou dokázal, jak jsi tupý až za roh :hlazeni

To je ale tak, když někdo udělá víc aut, než ty dokážeš spočítat, co ? :lol:
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“