POVko 2017 - jak to je?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od kubi »

Čau všem, chci se jen v rychlosti zeptat - pak možno ban delete kill :) Jak to teď je s povinností platit POVko u zazimovaného auta?

ČKP už nepremává, když tedy zruším pojistku, musím RZ dávat do registru? Kadett stojí v garáži, ze které aktuálně nevyjedu ani kdybych chtěl...

Bude takto minimálně do jara, tudíž pojistku jsem k výročí (konec ledna) zrušil. Od ČKP už nic prej nechodí. Údajně teď tohle řeší magistráty. Je to tak? Jaký tam je postih? Je mi jasný, že chytit mě někde na cestě tak je asi průser ale s autem se nejezdí a až bude, pojistku si zase sjednám... :idea:

Díky spek
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Mr. Grimes
Příspěvky: 119
Registrován: 14 črc 2012 17:22

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Mr. Grimes »

Mam ten samy pripad, doufam ze za to postih nehrozi.
RWD Suzuki Baleno hatch MSQ ecu
Vyroba Wideband Lambda 4.9 budiku, viz sekce prodej nebo PM

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

už za to nic nehrozí 8) když ČKP dostalo přes prsty, tak to nemá kdo kontrolovat :-) na Magistrátech se tím určitě nikdo zabývat nebude :lol: to buď klidný

Reálně je na Magistrátu zajímá jen to, jestli máš platnou STK když ti vydávají SPZky z depozitu, to je všechno 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Joyride
Příspěvky: 410
Registrován: 22 lis 2008 21:17
Bydliště: Praha

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Joyride »

Mám tu samou informaci, ale stále teda postrádám smysl toho, proč se při přepisu musí předkládat zelená karta. A někdy i povinně na nového majitele.

Tyhle dvě věci si navzájem odporujou.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Protože zrušili jedno, ale to druhé, navazující, je zrušit nenapadlo. Prostě bordel v legislativě. Divíš se tomu ?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Badd
Příspěvky: 181
Registrován: 05 lis 2007 17:57

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Badd »

Jsou lidé kteří to neřeší ani na voze kterým jezdí. Viz. Nehoda blba s BMW 5 na té dalnici jak umřelo to dítě.
To prostě nepochopím jak někdo bez povinného může vyjet.. :?

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

asi tak jako když je někdo ožralý, sfetovaný, atd. Debilitu nevyléčíš
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Chamelion »

Já se teda jenom přidávám a potvrzuju, že aktuálně existuje tahle díra, kdy teoreticky nemusíš mít povinko.

Řešil jsem to skrze to, že mi tu stojí vícero aut, se kterýma nejezdim a jen mi stojí u baráku. Možnost neplatit povinko
jsem prověřoval u svojí pojišťovačky, co mi povinka řeší a potvrdila, že to takto lze a není, kdo by to mohl nějak zpětně
reálně kontrolovat nebo vymáhat. Mám takhle tři auta a jsem v klidu.

Uživatelský avatar
TheTimo
Příspěvky: 489
Registrován: 15 kvě 2005 15:29
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od TheTimo »

Tak trošku osvětlím, pojišťovačka zřejmě moc není znalá zákona a žádná díra v zákoně opravdu není!

Garanční příspěvek do ČKP nebyl a není jedinou “hrozbou”, která vlastníkům nepojištěných vozidel hrozí. Nesjednané pojištění je jednoznačným porušením zákona. V současné době hrozí řidičům porušující zákon finanční pokuta ve výši 5 000 až 40 000 korun. Pokud je vozidlo nepojištěné déle než 14 dní, je vyřazeno z registru vozidlu, a tudíž již nesmí být nikdy provozováno na pozemních komunikacích. Ovšem tomu předchází správní řízení a je jen na úřadu, kdy vlastníka vozidla vyzve k řízení...

Za škody, které způsobí nepojištěné vozidlo, plně zodpovídá jeho vlastník, čili pokud vozidlo prodáte s plnou mocí a dotyčný jej nepřehlásí, vystavujete se VY riziku postihu. Ten je také povinen uhradit způsobenou škodu v plné výši. Poškozenému ji sice nejprve vyplatí Česká kancelář pojistitelů z Garančního fondu, která ji následně vymáhá po viníkovi.
Nejlevnější autopojištění, napište si o cenu!

ČSOB, AXA, ČPP, Kooperativa, Wustenrot, Slavia, Allianz, atd...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Tady nikdo netvrdil, že je díra v zákoně, ale že je díra v legislativě, protože reálně to prostě nikdo nekontroluje. To je pro nás to podstatné. A kdyby NÁHODOU někomu přišlo z úřadu oznámení o zahájení správního řízení, tak s tím určitě bude něco dělat, což ?
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
TheTimo
Příspěvky: 489
Registrován: 15 kvě 2005 15:29
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od TheTimo »

A pak bude úředníček neústupnej, noty fuč a pokutka v horní hranici :lol:

Může se stát, nemusí, kdo ví...
Nejlevnější autopojištění, napište si o cenu!

ČSOB, AXA, ČPP, Kooperativa, Wustenrot, Slavia, Allianz, atd...

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od pufko »

Rozhodne by som sa na to nespoliehal že je teraz niekde medzera. Ono sa to napraví a napraví tak aby to bolo možné spätne vymáhať, lebo ide o peniaze.
Tak ako tomu bolo u vás v minulosti že ČKP vymáhala neuhradené poistné z pred X rokov dozadu
Ako ponaučenie by vám to malo stačiť, ale niekto sa možno rád popáli aj druhý krát

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Hele jakmile začne správní řízení, tak auto pojistím "Dobrý den, tady máte zelenou kartu, děkuji, nashledanou" a můžou mi vlézt na záda, není co řešit, už je pojištěno. Pojištěné vozidlo snad vyřadit nesmí, ne ?
Nebo ho rychle pošlu na export :D v nejhorším případě....

Prostě narovinu, dokud nenarazím na případ, že by to reaálně nějaký úřadník řešil, tak mám v p*či na lehátku :-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od pavelini »

Ja to asi teda nechapu.
O co se tady jedna?
Zase klasicke vyjebavani s necim, kdy si clovek stejne jen nabehne?
Mam 100 aut, tak musim mit prece 100 pojistek, mam 50 aut odstavenych? Tak odlozim cisla na urad.
Mam 100 aut a nemam na pojistky? Odpoved je preci jasna.
Mame celkem 150 pojistnych smluv a vazne by me ani nenapadlo nejako spekulovat.
Mozna to spatne chapu a je moznost kterou jsem nenapsal, proto se rad necham poucit.
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Jenže pak je problém, že když chceš vyzvednout SPZ z depozitu, tak musíš mít platné STK a to jaksi bez SPZ neuděláš, což ? 8) nebo minimlně je to další komplikace s odatahem atd. Proto značky v depozitu nemám....
Naposledy upravil(a) LiberaleMiguel dne 29 led 2017 23:40, celkem upraveno 1 x.
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od pavelini »

Ja ti rozumim, jen sam to pises, to je snad absolutne jasne, ze musis mit stk ne?
Ty mas dvoulitr? Tedy platis povko stejne hodnoty, co te stoji plna nadrz ne? Tak porad nechapu, o cem je stale rec?. 8) V cem je dobre, neplatit povko?
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Platím POVko 4,5k ročnš, to je to nejlevnější co jsme přes známého sehnal, protože pro pojišťovny jsem furt rizikový řidič, protože jsem v roce 2010 měl nehodu(ano, opravdu). V mojí momentální situaci(byl jsem ve vazbě) prostě mamka neměla na to, aby tu pojistku platila a depozit je jenom na jeden rok, pak musíš značky vyzvednout nebo "oznámit účel a místo uložení vyřazeného vozidla" ale to už je vozidlo VYŘAZENÉ.

Takže realita je taková, že jestli chceš dlouhodobě mít auto v depozitu, tak musíš jednou za rok vytáhnout značky z depozitu a zase je tam vložit a vždy mít u toho platnou STK a pojistku(aspoň na ten jeden den), což je u spousty aut, které se staví dlouhé roky, prostě neproveditelné.

V mém případě to bylo o tom, že hrozilo riziko, že tam skysnu trochu dýl než jeden rok a depozit bych nemohl obnovit kvůli ukončené platnosti STK a pojistku paltit prostě nebylo z čeho
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Rudi »

Pavelini má recht. Buď mám nebo nemám. A ono, jestli máš na autě propadlou STK nebo nemáš zaplacený POVko, tak je to stejnej průser. Depozit nově nevim, jak úplně přesně funguje, ale určitě půjde dál prodlužovat bez STK jako kdysi....Jak člověka donutěj do roka zpojízdnit auto s platnou STK, jinak výmaz dokladů? To by se taky dobře dělali likvidace...
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
TheTimo
Příspěvky: 489
Registrován: 15 kvě 2005 15:29
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od TheTimo »

ad depozit: Podle nového zákona můžeš mít vůz v depozitu jak dlouho chceš, jen musíš každý rok na úřadě nahlásit kde se vůz nachází, popř. dodat aktuální fotodokumentaci a depozit prodloužit. Pokud depozit neprodloužíš, resp. po uplynutí 12ti měsíční lhůty neoznámíš kde se vůz nachází a k jakému účelu (třeba GO), tak hrozí pokuta ve správním řízení až 50.000Kč... Pochybuju, že se někdo bude zabývat tím, kde auto opravdu je nebo jestli je Tvoje prohlášení pravdivé, prostě se dostavíš, splnil si povinnost, nashle...

ad POV: naprostý souhlas s pavelinim a Rudim, LiberaleMiguelovi jde prostě o to, že když s autem nejezdí, tak nebude "vyhazovat prachy z okna", ale taky nedá značky do depa, čímž už jedná protizákonně a odpovědnost si nese sám na svých bedrech...
Nejlevnější autopojištění, napište si o cenu!

ČSOB, AXA, ČPP, Kooperativa, Wustenrot, Slavia, Allianz, atd...

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od m.artty »

Máme několik aut a motorek dlouhodobě v depozitu a prostě se to jednou za rok prodlouží a žádný stres. Auta co jsou venku, ikdyž třeba moc nejezdí mají zaplacenou pojistku a taky žádný stres. Zase to není taková raketa, abych si s tím dělal vrásky a pak s tím měl nějaké tahanice, starosti, vysvětlování.... a stejně když bude někdo (úředník) chtít, tak tě hned sestřelí a auto ti zruší. Ikdyž jejich znalost zákonů není vždy 100%, tak toho budou vědět asi malinko více než tuningforum - a hlavně vědí jaké tam mohou být souvislosti a nemají jen jeden vytržený odstavec.

Nevim noc, pojistka na dvoulitra bude určitě do 5000 Kč, což je 13 korun na den... a to jsou zhruba 3 cigára nebo půl piva. Má to smysl takhle "šetřit"?
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
TheTimo
Příspěvky: 489
Registrován: 15 kvě 2005 15:29
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od TheTimo »

jj, s m.arttym řešíme každoročně např. depozit Kadetta a v poho, prodlužování taky není problém, mám známého co má VW Golf Cabrio MK1 a loni ani nevyjel, prodloužil depo a hotovo. STK je jedna věc, ale když máš veterána nebo auto na dlouhodobou opravu tak odtahovka na technickou taková raketa není si myslím...
Nejlevnější autopojištění, napište si o cenu!

ČSOB, AXA, ČPP, Kooperativa, Wustenrot, Slavia, Allianz, atd...

Uživatelský avatar
JUICE
Příspěvky: 245
Registrován: 30 dub 2008 22:22

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od JUICE »

To jako vazne hned vyradi auto bez pojistky po 14 dnech z registru aniz by na to nekdo upozornil? Jde nejak poznat vyrazene auto (napr. pri koupi)?

Edit: Tak mi to nedalo a zavolal sem na urad kde pani jasne rekla ze je to hloupost a nic takoveho se nedeje.

Joyride
Příspěvky: 410
Registrován: 22 lis 2008 21:17
Bydliště: Praha

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Joyride »

TheTimo píše:Tak trošku osvětlím, pojišťovačka zřejmě moc není znalá zákona a žádná díra v zákoně opravdu není!

Garanční příspěvek do ČKP nebyl a není jedinou “hrozbou”, která vlastníkům nepojištěných vozidel hrozí. Nesjednané pojištění je jednoznačným porušením zákona. V současné době hrozí řidičům porušující zákon finanční pokuta ve výši 5 000 až 40 000 korun. Pokud je vozidlo nepojištěné déle než 14 dní, je vyřazeno z registru vozidlu, a tudíž již nesmí být nikdy provozováno na pozemních komunikacích. Ovšem tomu předchází správní řízení a je jen na úřadu, kdy vlastníka vozidla vyzve k řízení...

Za škody, které způsobí nepojištěné vozidlo, plně zodpovídá jeho vlastník, čili pokud vozidlo prodáte s plnou mocí a dotyčný jej nepřehlásí, vystavujete se VY riziku postihu. Ten je také povinen uhradit způsobenou škodu v plné výši. Poškozenému ji sice nejprve vyplatí Česká kancelář pojistitelů z Garančního fondu, která ji následně vymáhá po viníkovi.

Kde jsi prosím vzal tuhle informaci? Na Slovensku funguje různě odstupňovaná doba, kdy je auto bez STK. Pokud se nechá velmi dlouho (rok?), auto se vyřazuje.

Ale pokud by se auto vyřadilo po 14ti dnech bez povinného, byla by v ČR polovina aut bez papírů :D

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od pufko »

Aj na SK sa už upravili podmienky na depozit, tiež už nie je doba neurčitá. Pokial človek nemá STK tak má tuším 10dní na to aby tak urobil bez postihu, ak to prepískne tak mu hrozí pokuta 165€ za každú z kontrol = 165€ za STK + 165€ za EK = krásnych 330€ miesto necelých 60€ . Ak vie že to nestíha, musí to oznámiť a zdôvodniť prečo tak urobiť nemôže (nehoda, porucha)

Inak aj na SK čo sa týka poistenia ludia špekulujú, uzatvoria si PZP a po roku dajú v poistovni výpoved a uzatvoria si ho na niekoho staršieho aby mali nižšiu sadzbu. Pritom zákon jasne hovorí že PZP musí mať uzatvorené vlastník vozidla, v prípade že to je napr. leasingovka, tak ho musí mať uzatvorené držitel (týžden dozadu som bol prepisovať a pána čo si prepisoval auto z vlastnej firmy na seba poslali uzatvoriť nové PZP).
Ak to niekto poistí po roku na babku, ktorá nie je ani vlastníkom a ani držitelom vozidla, tak babka má poistené niečo čo vôbec nemá a skutočný vlastník vozidla nemá žiadnu poistku. Pre ušetrených 10-15€ sú to otvorené zadné vrátka pre poistovnu a vôbec by ma neprekvapilo keby to poistovna aj využila. Prečo platiť škodu za niekoho kto nemá poistenie, respektíve je poistka uzavretá na osobu ktorá auto vôbec nevlastní (podla správnosti by ani nemalo byť ani možné takú poistku uzatvoriť)

Uživatelský avatar
TheTimo
Příspěvky: 489
Registrován: 15 kvě 2005 15:29
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od TheTimo »

JUICE píše:To jako vazne hned vyradi auto bez pojistky po 14 dnech z registru aniz by na to nekdo upozornil? Jde nejak poznat vyrazene auto (napr. pri koupi)?

Edit: Tak mi to nedalo a zavolal sem na urad kde pani jasne rekla ze je to hloupost a nic takoveho se nedeje.
Blbě jsem to formuloval, nezruší to rovnou, ale můžou klidně hned po 14 dnech zahájit správní řízení, kde je pak možná pokuta, viz. výše... 8)
Nejlevnější autopojištění, napište si o cenu!

ČSOB, AXA, ČPP, Kooperativa, Wustenrot, Slavia, Allianz, atd...

Uživatelský avatar
TheTimo
Příspěvky: 489
Registrován: 15 kvě 2005 15:29
Bydliště: Ostrov
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od TheTimo »

Joyride píše:
TheTimo píše:Tak trošku osvětlím, pojišťovačka zřejmě moc není znalá zákona a žádná díra v zákoně opravdu není!

Garanční příspěvek do ČKP nebyl a není jedinou “hrozbou”, která vlastníkům nepojištěných vozidel hrozí. Nesjednané pojištění je jednoznačným porušením zákona. V současné době hrozí řidičům porušující zákon finanční pokuta ve výši 5 000 až 40 000 korun. Pokud je vozidlo nepojištěné déle než 14 dní, je vyřazeno z registru vozidlu, a tudíž již nesmí být nikdy provozováno na pozemních komunikacích. Ovšem tomu předchází správní řízení a je jen na úřadu, kdy vlastníka vozidla vyzve k řízení...

Za škody, které způsobí nepojištěné vozidlo, plně zodpovídá jeho vlastník, čili pokud vozidlo prodáte s plnou mocí a dotyčný jej nepřehlásí, vystavujete se VY riziku postihu. Ten je také povinen uhradit způsobenou škodu v plné výši. Poškozenému ji sice nejprve vyplatí Česká kancelář pojistitelů z Garančního fondu, která ji následně vymáhá po viníkovi.

Kde jsi prosím vzal tuhle informaci? Na Slovensku funguje různě odstupňovaná doba, kdy je auto bez STK. Pokud se nechá velmi dlouho (rok?), auto se vyřazuje.

Ale pokud by se auto vyřadilo po 14ti dnech bez povinného, byla by v ČR polovina aut bez papírů :D
Viz. co jsem psal JUICEmu ;) zahájení správního řízení, pak event. zrušení papírů a pokutka ;)
Nejlevnější autopojištění, napište si o cenu!

ČSOB, AXA, ČPP, Kooperativa, Wustenrot, Slavia, Allianz, atd...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

m.artty píše:Nevim noc, pojistka na dvoulitra bude určitě do 5000 Kč, což je 13 korun na den... a to jsou zhruba 3 cigára nebo půl piva. Má to smysl takhle "šetřit"?
Přesnou cenu povka a důvody proč to mám jak to mám jsem napsal 8) jinak teda nekouřím ani nepiju, nikdo z mé rodiny ;-) ale když dáš 100+k za právníka, tak tě pak bolí každá koruna
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od kubi »

Mi se akorát nechtělo zase šmatlat na úřad se značkama, co stavíme barák, tak mám z úřadů kopřivku :D ale co už, asi si tam skočím... čili vyřešeno a může se zamknout než se tady propracujem zase ke sračkám :D
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od Rudi »

LiberaleMiguel píše:
m.artty píše:Nevim noc, pojistka na dvoulitra bude určitě do 5000 Kč, což je 13 korun na den... a to jsou zhruba 3 cigára nebo půl piva. Má to smysl takhle "šetřit"?
Přesnou cenu povka a důvody proč to mám jak to mám jsem napsal 8) jinak teda nekouřím ani nepiju, nikdo z mé rodiny ;-) ale když dáš 100+k za právníka, tak tě pak bolí každá koruna
nemáš 5000 na POVko, ale budeš nám tady valit příběhy, jak to bude mega stavba káry, seš horší jak ten moravák s historickým japoncem :lol: tímdle tempem na to koupíš do prosince vruty, abys tam přivrtal budík na tlak turba?
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: POVko 2017 - jak to je?

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Rudi: Kde na to vemu prachy se už řešilo v jiném tématu ;-) účastnil ses tam toho, mám pocit, taky ;-)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „Pokec“