Depozit-veteran

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Depozit-veteran

Příspěvek od Květoslávek »

Ví někdo jak na auto který je v depozitu-ma ho tam moje obvodacka (nepropadlym) a chtěl bych ho dát na veterána já jako majitel? Je to golf 2 85 1.3 karbec. Nikdo nechce samozřejmě platit eko kokotinu.. díky za info.
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit-veteran

Příspěvek od m.artty »

Vyzvednout, testace na veterana (3500Kc), prepis bez eko. Delal jsem loni Kadetta. Autu zustanou normale bile znacky, ale ma veteranske vyhody.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: Depozit-veteran

Příspěvek od Květoslávek »

Oki.diky.
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Depozit-veteran

Příspěvek od m.artty »

Možná by to šlo otestovat i bez vyzvednutí. Ale to je spíše otázka na testačního komisaře.

U mě to probíhalo tak, že jsem vzal komisaře k pánovi na dvůr, tam si auto prohlédl a nafotil. Poté jsem si vyzvedl protokol o testaci historického vozidla pro odsvobození od ekopoplatku. S protokolem a doklady od auta jsem musel na registr historických vozidel, kam spadám já (v dokladech stále původní majitel). Až potom co na registru historických vozidel udělali zápis, tak jsem udělal pojistku na své jméno a šlo se s pánem k němu na přepis (klasicky musí být evidenčka a pojistka na nového majitele). Celkově tohle trvalo tak měsíc, najezdil jsem kvůli tomu dost km, ale vše to bylo tím, že jsem to dělal poprvé a že mi pán nechtěl dát auto bez toho aby bylo přepsané.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: Depozit-veteran

Příspěvek od Květoslávek »

Tady ten problém není,je to moje i známá.napred zkusím se poptat po veteranistech a pak budu řešit depozit.diky,klidně něco zase napiš..
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Depozit-veteran

Příspěvek od paca »

Brácha přepisoval Tatru 57 a vykašlal se na nějaké veteránské testace, sice by něco ušetřil, ale kvůli tomu běhání okolo radši zaplatil ekopoplatek

Odpovědět

Zpět na „Pokec“