Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od MSG »

Zdar,

pri sjednavani nove pojistky (ručení mi zdražilo, tak jdu jinam) se ukazal problem:

v rámci kalkulace nového pov. ručení u dealera mi bylo k mému překvapení sděleno, že ČKP na mou osobu eviduje v jakési své evidenci (název přesně nevím) 2 poj. události. To se logicky promítá i do ceny.

U ničem takovém nevím, nespáchal jsem nikdy žádnou nehodu a ani se mnou, za celou dobu, co jsem pojištěn ( x let), žádná pojišťovna nikdy nekomunikovala, že vůči mě cokoliv někdo nárokoval.

Tak moc nevim, co si mam o tom myslet. Poptal jsem mailem CKP o vysvetleni, telefonicky mi tvrdili, ze za obsah teto databaze neruci, ze data tam davaji pojistovny, tak jsem zvedav.

Resil nekdo neco podobneho?
MSG

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od MartyCZe »

Jo řešil a nic jsem s tim doteď neudělal. Kokoti na ČKP mi taktéž přimázli jednu pojistnou událost, která se stala asi před xyz rokama, kterou si navic soused nenechal dle zakona ve lhutě proplatit (tenkrat jsme se moc neznali tak jsem to vzal ofiko a jemu nakonec stačila flaška a pětikilo za rozleštění). Idioti z čkp mi to tam pořád evidujou jako škodnou událost i když ke škodě ani plnění skrz likvidatora nikdy nedošlo. Z toho plyne, že na mě pojištovny koukají jako na někoho kdo má škodnou událost i když to tak v realu neni a s těma kretenama domluva neni. Byl svatej klid, když byly postaveny mimo kompetenci a celej ten bordel se akorat zase vraci.
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od MSG »

Ja jsem ted doma hlavne nasel vypis o bezeskodnem prubehu do r.2016, a nyni jsou tam dve poj.udalosti starsi - jedna z 2014 a jedna jeste starsi. Tj.zpetne doplnene. Tak jsem zvedav, s jakym vysvetlenim CKP prijde.
MSG

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od m.artty »

ČPK je banda zm*dů... ve všem mají bordel, dělají si co chtějí, nikdo na ně nemůže a sami tě bez důkazů obviní a ty máš dokazovat opak. Nejednou jsem dokazoval, že nepojištěné auto bylo opravdu pojištěné nebo bylo v depozitu nebo jsem už dávno nebyl jeho majitelem a bylo řádně přepsáno. Já pořád nevim, že zkouší takové věci. Asi si to pro jistotu taky nechám prověřit, nikdy jsem neměl pojistnou událost, tak uvidíme co mi povědí.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od Rudi »

Náhodou jsem dneska byl v pojišťovně a taky mi evidujou za poslední rok nějakou škodní událost 3.osobě, ale nic jsem neměl, tak mi to zkrouhli jenom na 108měsíců :roll:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od Breakthru »

m.artty píše:ČPK je banda zm*dů... ve všem mají bordel, dělají si co chtějí, nikdo na ně nemůže a sami tě bez důkazů obviní a ty máš dokazovat opak. Nejednou jsem dokazoval, že nepojištěné auto bylo opravdu pojištěné nebo bylo v depozitu nebo jsem už dávno nebyl jeho majitelem a bylo řádně přepsáno. Já pořád nevim, že zkouší takové věci. Asi si to pro jistotu taky nechám prověřit, nikdy jsem neměl pojistnou událost, tak uvidíme co mi povědí.
přesně, taky se mnou vyběhli, když mi poslali složenku za to, že bejvalej majitel to nějakou dobu neměl pojištěný...už ani nespočítám, kolikrát jsem takový kraviny řešil...nejhorší je to jednání, kdy se s člověkem nehodlaj vůbec bavit a jednaj s ním jak s hovnem na botě.Přišla ti složenka, tak plať, tvůj problém, my máme všechno v cajku...zmrdi
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od MSG »

Tak jsem byl na sve pojistovne, ty mne vyjeli vypis, ze tam zadna poj.udalost neni. Vypis je total chaos, nesedi data, chybi tam pulka pojistoven, kde jsem byl, ale poj.udalosti nula. Totez mi potvrdili z CKP. Dealer, ktery ma ale nejaky jiny interface do stejne dbase, vidi ale 2 poj.udalosti. Tak cekam, ze se to nejak srovna.

Jinak, jak asi vite, CKP ma uz zase moznost pokutovat nepojistene auto, pokud RZ nejsou v depozitu.
MSG

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od MartyCZe »

MSG píše:Tak jsem byl na sve pojistovne, ty mne vyjeli vypis, ze tam zadna poj.udalost neni. Vypis je total chaos, nesedi data, chybi tam pulka pojistoven, kde jsem byl, ale poj.udalosti nula. Totez mi potvrdili z CKP. Dealer, ktery ma ale nejaky jiny interface do stejne dbase, vidi ale 2 poj.udalosti. Tak cekam, ze se to nejak srovna.

Jinak, jak asi vite, CKP ma uz zase moznost pokutovat nepojistene auto, pokud RZ nejsou v depozitu.
Tohle je zpusobeny tim, že ty databaze nejsou ve skutečnosti sjednoceny. Když jsem dělal v Unoru pojištění na auto pro segru, pro kterou jsme to chtěli rozumně a napsali to na mě, tak mě to vyhodilo celkově strašně velký kokotiny s uznanyma měsícema, že i kámoš jako pojištovák čuměl a nechapal. U ČPP ČSOB a Slavie mi to vyhodilo, že mam 236 měsíců a 0 pojistnych události, u ostatních mi to vyhodilo měsíců 63 a 1 pojistnou událost... Co se týká složenek tak na to už jsem davno naočkavany, obratem jim to posilam zpátky s fotokopii kupní smlouvy a přiložkou o možnosti trestního oznámení, od ty doby je klid
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Joyride
Příspěvky: 410
Registrován: 22 lis 2008 21:17
Bydliště: Praha

Re: Problém s pojištěním - přimázli mi nehody

Příspěvek od Joyride »

Breakthru píše:
m.artty píše:ČPK je banda zm*dů... ve všem mají bordel, dělají si co chtějí, nikdo na ně nemůže a sami tě bez důkazů obviní a ty máš dokazovat opak. Nejednou jsem dokazoval, že nepojištěné auto bylo opravdu pojištěné nebo bylo v depozitu nebo jsem už dávno nebyl jeho majitelem a bylo řádně přepsáno. Já pořád nevim, že zkouší takové věci. Asi si to pro jistotu taky nechám prověřit, nikdy jsem neměl pojistnou událost, tak uvidíme co mi povědí.
přesně, taky se mnou vyběhli, když mi poslali složenku za to, že bejvalej majitel to nějakou dobu neměl pojištěný...už ani nespočítám, kolikrát jsem takový kraviny řešil...nejhorší je to jednání, kdy se s člověkem nehodlaj vůbec bavit a jednaj s ním jak s hovnem na botě.Přišla ti složenka, tak plať, tvůj problém, my máme všechno v cajku...zmrdi
Řešil jsem to samý v dobách největší slávy ČKP. Koupeno auto z insolvence (za 3 roky tudíž již neplaceno povinný), auto jsem pojistil, atd.

Za pár týdnu doporučenej dopis, že mám doplatit 32.000 Kč na povinnym za minulého majitele.

Maj ten jejich hlídací systém trochu špatně nastavenej...

Odpovědět

Zpět na „Pokec“