Předvolaní k PČR A JINÉ OTÁZKY - otázky a odpovědi

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od habitat3 »

hattori_hanzo píše:
habitat3 píše:...to jsem a neridil, to byl nejakej stopar...)
Běžně když vezmeš stopaře,tak ho necháš řídit? :lol:
On si nasedl a ja byl unavenej, jelikoz sem nechtel zpusobit dopravni nehodu, tak jsem se tazal stopare zdali ma ridicak a umi ridit. Rekl ano, tak jsem ho pozadal aby si sedl za volant a odridil to a pri tom sem si ja mohl odpocinout a nabrat nove sily. Po x km jsem stopare vysadil a radostne jmse rozloucili, on byl stasten ze se mohl svezt a ja ze jsem si mohl odpocinout a nezpusobit dopravdni nehodu. Na otazku jak se jmenoval, odpovim ze nevim, predstavil sem mi pouze jako Pepa...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Anděl »

habitat3 píše:
hattori_hanzo píše:
habitat3 píše:...to jsem a neridil, to byl nejakej stopar...)
Běžně když vezmeš stopaře,tak ho necháš řídit? :lol:
On si nasedl a ja byl unavenej, jelikoz sem nechtel zpusobit dopravni nehodu, tak jsem se tazal stopare zdali ma ridicak a umi ridit. Rekl ano, tak jsem ho pozadal aby si sedl za volant a odridil to a pri tom sem si ja mohl odpocinout a nabrat nove sily. Po x km jsem stopare vysadil a radostne jmse rozloucili, on byl stasten ze se mohl svezt a ja ze jsem si mohl odpocinout a nezpusobit dopravdni nehodu. Na otazku jak se jmenoval, odpovim ze nevim, predstavil sem mi pouze jako Pepa...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jenže tohle by byla zásadní chyba. :wink:

Provozovatel vozidla nesmí
a) přikázat ani dovolit, aby bylo v provozu na pozemních komunikacích užito vozidlo, které nesplňuje podmínky stanovené zvláštním právním předpisem,2) pokud nejde o přípojný podvozek (vozidlo) k záchrannému vozidlu Horské služby podle § 5 odst. 3,
b) svěřit řízení vozidla osobě, která nesplňuje podmínky § 3 odst. 2,
c) svěřit řízení motorového vozidla osobě, která nesplňuje podmínky podle § 3 odst. 3,
d) přikázat nebo svěřit samostatné řízení vozidla osobě, o které nezná údaje potřebné k určení její totožnosti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od biohazard »

nj to jsou ty budoucí benga :lol:

Uživatelský avatar
pajiki
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2008 10:08
Bydliště: Šiškof
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od pajiki »

Já jdu zítra sem..... :lol: :lol:
Přílohy
police.JPG
police.JPG (65.26 KiB) Zobrazeno 4298 x
GIV VRT ALH

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od biohazard »

tak tohle mě možná čeká taky.Dneska když jsem tam dopoledne jel,tak jsem si nějak vydedukoval,že ta 100ka (23-05h) platí celej den :lol:

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Ritchma »

pajiki - pak dej vědět jak si dopad, mě přišlo na chlup to samý akorát těch 97 mam po odchylce, jinak 101kmh
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
pajiki
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2008 10:08
Bydliště: Šiškof
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od pajiki »

uvidíme uvidíme........ studoval jsem studoval

http://barbucha.com/forum/viewtopic.php?pid=243" onclick="window.open(this.href);return false;

tak snad mi to bude k něčemu platný :D 8)
GIV VRT ALH

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od habitat3 »

Anděl píše:
On si nasedl a ja byl unavenej, jelikoz sem nechtel zpusobit dopravni nehodu, tak jsem se tazal stopare zdali ma ridicak a umi ridit. Rekl ano, tak jsem ho pozadal aby si sedl za volant a odridil to a pri tom sem si ja mohl odpocinout a nabrat nove sily. Po x km jsem stopare vysadil a radostne jmse rozloucili, on byl stasten ze se mohl svezt a ja ze jsem si mohl odpocinout a nezpusobit dopravdni nehodu. Na otazku jak se jmenoval, odpovim ze nevim, predstavil sem mi pouze jako Pepa...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jenže tohle by byla zásadní chyba. :wink:

Provozovatel vozidla nesmí
a) přikázat ani dovolit, aby bylo v provozu na pozemních komunikacích užito vozidlo, které nesplňuje podmínky stanovené zvláštním právním předpisem,2) pokud nejde o přípojný podvozek (vozidlo) k záchrannému vozidlu Horské služby podle § 5 odst. 3,
b) svěřit řízení vozidla osobě, která nesplňuje podmínky § 3 odst. 2,
c) svěřit řízení motorového vozidla osobě, která nesplňuje podmínky podle § 3 odst. 3,
d) přikázat nebo svěřit samostatné řízení vozidla osobě, o které nezná údaje potřebné k určení její totožnosti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

hmm...hmm, tak si vymyslim nejaky udejaje a nazdar bazar,... :lol: :pifko: A nebo nepamatuju si, ztratil se pamet.. je mi zle.. dejte mi sklenici vody.. :lol: :lol: :lol:

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Anděl »

habitat3 píše:
Anděl píše:
On si nasedl a ja byl unavenej, jelikoz sem nechtel zpusobit dopravni nehodu, tak jsem se tazal stopare zdali ma ridicak a umi ridit. Rekl ano, tak jsem ho pozadal aby si sedl za volant a odridil to a pri tom sem si ja mohl odpocinout a nabrat nove sily. Po x km jsem stopare vysadil a radostne jmse rozloucili, on byl stasten ze se mohl svezt a ja ze jsem si mohl odpocinout a nezpusobit dopravdni nehodu. Na otazku jak se jmenoval, odpovim ze nevim, predstavil sem mi pouze jako Pepa...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jenže tohle by byla zásadní chyba. :wink:

Provozovatel vozidla nesmí
a) přikázat ani dovolit, aby bylo v provozu na pozemních komunikacích užito vozidlo, které nesplňuje podmínky stanovené zvláštním právním předpisem,2) pokud nejde o přípojný podvozek (vozidlo) k záchrannému vozidlu Horské služby podle § 5 odst. 3,
b) svěřit řízení vozidla osobě, která nesplňuje podmínky § 3 odst. 2,
c) svěřit řízení motorového vozidla osobě, která nesplňuje podmínky podle § 3 odst. 3,
d) přikázat nebo svěřit samostatné řízení vozidla osobě, o které nezná údaje potřebné k určení její totožnosti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hmm...hmm, tak si vymyslim nejaky udejaje a nazdar bazar,... :lol: :pifko: A nebo nepamatuju si, ztratil se pamet.. je mi zle.. dejte mi sklenici vody.. :lol: :lol: :lol:[/quote]

Ty to ale pořád nechápeš. Pokuď tvé údaje nepovedou ke zjištění totožnosti, tak si zákonou povinnost nesplnil a tedy porušil zákon. :wink: :lol:
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od habitat3 »

Ja to chapu naprosto presne.. jen jsem si delal homur.. 8)

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Anděl »

habitat3 píše:Ja to chapu naprosto presne.. jen jsem si delal homur.. 8)
A tak to jo. 8) :D
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Uživatelský avatar
Boháček
Příspěvky: 406
Registrován: 24 kvě 2005 00:00

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Boháček »

že vás to baví někam chodit, zvlášť k zedníkům, přečti si, že se máš dostavit podat vysvětlení....

a stopař, no ten Pepa mi ukázal občanský průkaz na jméno Jana Krásná, trvalé bydliště Novotného 12, Velké přílepy, RČ 7852120708, ale protože nejsem oprávněn k oveření totožnosti, tak jsem mu to věřil :lol:
vzdělání není zárukou inteligence

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od habitat3 »

Boháček píše:že vás to baví někam chodit, zvlášť k zedníkům, přečti si, že se máš dostavit podat vysvětlení....

a stopař, no ten Pepa mi ukázal občanský průkaz na jméno Jana Krásná, trvalé bydliště Novotného 12, Velké přílepy, RČ 7852120708, ale protože nejsem oprávněn k oveření totožnosti, tak jsem mu to věřil :lol:
tohle me taky napdlo..

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Bordel »

Ritchma píše:pajiki - pak dej vědět jak si dopad, mě přišlo na chlup to samý akorát těch 97 mam po odchylce, jinak 101kmh
Me obdoba prisla asi 18x, ani jednou nebyl ridic poznat, bud kvuli clone (policistka nechapala, proc ji ten ridic, ma i v noci nebo v tunelu :smich:) a nebo ty fotky byly nepouzitelny - rozmazany 8)
Mlada tam sla taky, me jendou dala jako osobu blizkou a kdyz videla sebe, tak se zacla strasne rechtat a policista jen: "Je mi to jasny, takze osoba blizka...." :D
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Rudi »

Anděl píše:
habitat3 píše:
hmm...hmm, tak si vymyslim nejaky udejaje a nazdar bazar,... :lol: :pifko: A nebo nepamatuju si, ztratil se pamet.. je mi zle.. dejte mi sklenici vody.. :lol: :lol: :lol:
Ty to ale pořád nechápeš. Pokuď tvé údaje nepovedou ke zjištění totožnosti, tak si zákonou povinnost nesplnil a tedy porušil zákon. :wink: :lol:
ujdunk lee
hotamakachi @(#-
)#_1$!# T#kOiK
JAPAN

toto měla strážmistře v občance, snad sem se nespletl :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
pajiki
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2008 10:08
Bydliště: Šiškof
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od pajiki »

Ritchma píše:pajiki - pak dej vědět jak si dopad, mě přišlo na chlup to samý akorát těch 97 mam po odchylce, jinak 101kmh

sedl jsem si k okénku a s pozdravem mu podal občanku a to lejstro.......vzal si to a začal něco psát do počítače

vytisknul papír a podal mi ho....bylo to poučení s tím potřebným paragrafem (ods.4 § 11 zákona 553/1991 sb.), které jsem podepsal a vrátil mu ho....

on zas něco hledal....
pak na mě otočil monitor na kterém byla fotka auta z toho poměrového radaru co je před sjezdem na Spořilovskou..... auto černý jak bota zleva doprava a zepředu dozadu, dovnitř nebylo vidět vůbec.... pousmál se a říká: tak co? říkám: pěkná fotka....

otočil monitor zpět.....něco napsal a říká: vaše vyjádření k přestupku?
já na něj: chtěl bych využít práva odepřít výpoveď dle odst. 4 § 11 zákona 553.

on to zapsal já podepsal, on mi vrátil občanku....pořáli jsme si pěkného dne

konec příběhu :mavani:
GIV VRT ALH

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Ritchma »

před sjezdem na spořilov? Čili ten ještě před OMV? Tak pevně doufám že to budu mít podobný. Díky za info 8)
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Bordel »

pajiki píše:
Ritchma píše:pajiki - pak dej vědět jak si dopad, mě přišlo na chlup to samý akorát těch 97 mam po odchylce, jinak 101kmh

sedl jsem si k okénku a s pozdravem mu podal občanku a to lejstro.......vzal si to a začal něco psát do počítače

vytisknul papír a podal mi ho....bylo to poučení s tím potřebným paragrafem (ods.4 § 11 zákona 553/1991 sb.), které jsem podepsal a vrátil mu ho....

on zas něco hledal....
pak na mě otočil monitor na kterém byla fotka auta z toho poměrového radaru co je před sjezdem na Spořilovskou..... auto černý jak bota zleva doprava a zepředu dozadu, dovnitř nebylo vidět vůbec.... pousmál se a říká: tak co? říkám: pěkná fotka....

otočil monitor zpět.....něco napsal a říká: vaše vyjádření k přestupku?
já na něj: chtěl bych využít práva odepřít výpoveď dle odst. 4 § 11 zákona 553
.

on to zapsal já podepsal, on mi vrátil občanku....pořáli jsme si pěkného dne

konec příběhu :mavani:
Vyjadreni preci je, ze ridice nelze identifikovat, alespon tohle bab napsala u mych prestupku, kde byl ridis za clonitkem, a ty cerne fotky mi ani neukazovala.... :roll:
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
pajiki
Příspěvky: 405
Registrován: 07 led 2008 10:08
Bydliště: Šiškof
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od pajiki »

asi podle toho k jakému člověku si sedneš, toho co jsem měl si asi představoval že mu řeknu !ano, jsem to já! :?
GIV VRT ALH

Uživatelský avatar
Tommy1978
Moderátor
Příspěvky: 5635
Registrován: 25 pro 2005 21:41
Bydliště: Vidlákof - Věk: 33 - Body: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Tommy1978 »

pajiki píše:asi podle toho k jakému člověku si sedneš, toho co jsem měl si asi představoval že mu řeknu !ano, jsem to já! :?
Hele z jakýho radaru to přesně bylo? :?
Mi mame Ňů Býtla a taki noví Toledo f tuninku dost kua voe neasi :lol:

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Ritchma »

To jsem se chtěl taky zeptat, protože jelikož jsem vlastně projel čtyři kamery, tak počítám, že těch fotek budou mít docela dost :(
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Trhyy »

V pátek večer sme jeli na mord a v jedný vesnici za slanym sem si nevšim že je to vesnice ( dlouhá rovinka, nikde cedule a asi 3 baráky ) a jel sem furt cca kilo, kilo deset, najednou za mnou fízlové, tak zastavim, vylezli docela drsně, že prej tady neni žádná závodní dráha ve vesnici, tak sem se slušně omluvil že to jako vesnice nevypadá aže toje teda moje kravina, no najednou zmírnil, obešel auto ( neměl sem vepředu značku ) to se jako ptal proč jí nemam, tak sem řek že mi do ní tedka nacouvala pani a že nemam v autě vercajk, no a zapoměl sem si doma zelenou kartu, tak se teda jako ptal jak to uděláme, řikám že nevim a von no tak to napíšeme zže nemáte zelenou kartu, 25minut něco v autě vypisovali a dali mi podepsat nějakej papír že sem si zapoměl kartu a bla bla bla a že si mě předvolaj na magistrát do Kladna, co mi hrozí ? Je možný že se takovou kravinou ani nebudou zabejvat a vyhoděj to ?
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

za to že nemáš zelenou kartu u sebe můžeš dostat 3OOO na místě. bud rád za předvolání kde ti dají tak 5OO - 1OOO ;-) Dále samozřejmě žijeme v banánové republice čili záleží kolik známých máš a na jakých místech sedí ;-)
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Eiffel »

hlavně si tu zelenou kartu vezmi s sebou :D
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od crazyape »

Vcera sem dostal pokutu za parkovani.... 500 zmrdi ale to je jedno. Dostal sem slozenku na ktere neni datum splatnosti.. do kdy to zaplatit? :lol:

Uživatelský avatar
habitat3
Moderátor
Příspěvky: 3804
Registrován: 06 srp 2005 22:24
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od habitat3 »

az prijde za par let upominka na 10 tisic... :lol: :lol: :lol:

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Rudi »

crazyape píše:Vcera sem dostal pokutu za parkovani.... 500 zmrdi ale to je jedno. Dostal sem slozenku na ktere neni datum splatnosti.. do kdy to zaplatit? :lol:
voni se vozvou :lol:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Anděl
Moderátor
Příspěvky: 2559
Registrován: 11 kvě 2005 22:27
Bydliště: Český Krumlov

Re: Předvolaní k PČR - otázky a odpovědi

Příspěvek od Anděl »

L.A.M.A. píše:Me namerili asi 22.3.2009 na 50tce 93 km/h realne sem jel cca 70 km / h 4tka cca 2t otacek. Jezdim tam tak kazdy den, je to 4 proudovka a jediny co se tam vyskytuje jsou prostitutky... takze rychle pryc.

O par set metru dal me zastavila hlidka, s tim ze sem jel 93 a ze to bude o ridicak v rizeni. Tak sem nesouhlasil, neobjektivnost mereni, spatne povetrnostni podminky. (velmi silny vitr) a merili ste trojnozky. Kontaktoval sem pravnika a ted cekame co nam reknou na prestupkovce. Urednik tvrdi, ze proste odevzdam ridicak, pravnik a ja ze ridicak nedame. Mam 3 svedky co jeli semnou, ze sem tak rychle nejel. Da se jeste na neco vymluvit? nebo to proste budu muset hrat tak aby do roka nerozhodly...
První věc, kterou jsi udělal správně je, že máš právníka. 8) Tak proč sem píšeš. Jeho přece platíš a já nic nedostanu. :cry: :lol:
Jak poznali 3 svědci, že jsi nejel těch 93km/h. Májí na to nějaký certifikovaný přístroj pro měření rychlosti. :?
Mitsubishi Eclipse GSX 4x4 turbo r.v 1992 - Prodám
Eagle Talon FWD turbo - Prodám
Škoda Felicia Pick-UP r.v. 2001 50kw
Honda VF 750C Magna 65kw

Odpovědět

Zpět na „Pokec“