Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Simmy
Příspěvky: 597
Registrován: 29 črc 2009 20:28

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Simmy »

asi půjdu volit DSSS

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Tím ničemu nepomůžeš :?:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Simmy
Příspěvky: 597
Registrován: 29 črc 2009 20:28

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Simmy »

jak to myslíš?

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od milonovo »

Bez urážky,ale to je podobný jako volit Jirku,možná horší.Četl si jejich program?Kromě tohohle tematu,na kterým si dokážou ohřát polívčičku jsou horší jak komouši.(čož samozřejmě u strany s odkazem na NSDAP není nic divnýho)

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Eiffel »

Milonovo, oni doufaj v to, že si nikdo jejich program číst nebude, viz simmy
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Breakthru »

to je dokonalá mediální masáž.Lidí pláčou u televize, když Nova ve střepinách nebo ve zprávách pouští smutný záběry popálený Natálky a její rodiny, vše podbarvený srdceryvnou hudbou.Pak padaj orhomný trestny, furt se o tomhle mónstrprocesu píše, ale lidi jsou akorát nasraní.Což je asi to, čeho chcou dosáhnout.....
Holt kvůli pár kopancům a řeznem ranám se o tobě nikdo nedozví.To chce něco žhavýho, hořlavýho......viz. Hus, Palach a ta malá holka......
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od BALI »

to zní jako plán,upálit je všechny
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od JOE_Cik »

BALI píše:to zní jako plán,upálit je všechny
haleluja

OI!
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Simmy píše:jak to myslíš?
Nevšiml jsem si, že by měli jiný volební program než "zbavit nás cigánů" což samo o sobě zní jako docela sci-fi populismus... :lol: Ale kdyby je náhodou zvolili, tak chci vidět Vandase premiérem :smich:

Breakthru: jako vždy souhlas 8) Hlavně na Nově se v tomhle vyžívají - tragická hudba, z holky dělaj záměrně cvičenou opičku a ještě tě budou lákat na TN.cz aby sis tam přečetl víc :lol:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od maRkus »

A říkám dost.... začnu bejt rasista proti cikánům. tohle už je extrém. :kladivo:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kein »

Breakthru píše:to je dokonalá mediální masáž.Lidí pláčou u televize, když Nova ve střepinách nebo ve zprávách pouští smutný záběry popálený Natálky a její rodiny, vše podbarvený srdceryvnou hudbou.Pak padaj orhomný trestny, furt se o tomhle mónstrprocesu píše, ale lidi jsou akorát nasraní.Což je asi to, čeho chcou dosáhnout.....
Holt kvůli pár kopancům a řeznem ranám se o tobě nikdo nedozví.To chce něco žhavýho, hořlavýho......viz. Hus, Palach a ta malá holka......
Přesně tak to je. Ono nikdo se těch cikánů nezastáva proto, protože by si mysleli, že je jim opravdu ubližováno, ale z tý český nasransoti mají prostě vatu. Články o cikánech jsou holt populární, navíc když EU dává prachy na tyhle úřády, co nikdy nic nevyřešili a ani nevyřeší, majlant, tak proč to nevzít?

Také si založím organizaci, honosně ji nazvu ROI. Shrábnu dotace vod státu a EU, za třetinu toho postavím někdě nějakou romskou nástěnku, jejich "kultůry", bo pitcho aby se neřeklo a za zbytek si koupím vilku s bazénkem a ostnatým drátem aby mě tam ty kurvy nelezly a budu vysmátej. A čím víc je budete nenávidět, tím víc já peněz vod státu dostanu, páč "ten rasýzmus se musí pořešit, voe" :zadek:
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od maRkus »

Tak alespoň k něčemu to bylo.....HURÁ

http://www.novinky.cz/krimi/200844-nezl ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Po měsíci, jedna zprávička a konec, zatímco "kauzu" Vítkov tam dávaji online plus třikrát denně bonus zprávy a Kocáb už pravděpodobně formuje popravčí četu :(

Jen mi teda neleze do hlavy, jestliže většina národa cigány nemá ráda (v lepším případě jen to), jaktože se těm médiím stále chce takhle to tutlat, zkreslovat a naopak nafukovat případy z opačné strany barikády? Tomu moc nerozumím....
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Rudi »

maRkus píše:Tak alespoň k něčemu to bylo.....HURÁ

http://www.novinky.cz/krimi/200844-nezl ... omove.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak ono už se to snad ani nedalo přehlížet, vzhledem k tomu, že už to hromada lidí cpala i do diskuse 8) navíc jde vidět, že to lidi asi i dost zajímá, dle + a - u názorů a to nejenom na první stránce. A že se tam ta zpráva válí tak od cca čtyř teprve :D
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Kubajz

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kubajz »

Pokud jsou do případu zatahnuti cigani,automaticky - žádné soudy,žádne procesy,nic!zbytečné prachy a čas.Zlinčovat je svině

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kein »

kubi píše:Po měsíci, jedna zprávička a konec, zatímco "kauzu" Vítkov tam dávaji online plus třikrát denně bonus zprávy a Kocáb už pravděpodobně formuje popravčí četu :(

Jen mi teda neleze do hlavy, jestliže většina národa cigány nemá ráda (v lepším případě jen to), jaktože se těm médiím stále chce takhle to tutlat, zkreslovat a naopak nafukovat případy z opačné strany barikády? Tomu moc nerozumím....
jelikož stát z tohoto má peníze, už jsem to tu zmiňoval. na tyhlety problémy s minoritama dává EU nejednu zlatku.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Simmy
Příspěvky: 597
Registrován: 29 črc 2009 20:28

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Simmy »

Eiffel píše:Milonovo, oni doufaj v to, že si nikdo jejich program číst nebude, viz simmy
asi si z toho nepochopil nadsázku, to neva
kubi píše:Nevšiml jsem si, že by měli jiný volební program než "zbavit nás cigánů" což samo o sobě zní jako docela sci-fi populismus... :lol: Ale kdyby je náhodou zvolili, tak chci vidět Vandase premiérem
v tom případě hrajou všechny strany na sci-fi populismus ... nechci, ať to vypadá, že DSSS jakkoliv hájím, zatím v tom sám nemám ještě jasno, ale žádná strana nemůže splnit v plné míře to, co slibuje v té předvolební frašce .. nehledě na to, jestli volby vyhraje nebo prohraje ... z toho jak si to napsal, si další z těch, co se k tomu staví stylem "tihle nevyhrajou, pujdu volit silnou stranu, byť má nahovno program" ... pro mě je přijatelnější dát svůj hlas někomu, kdo sice nevyhraje volby, ale bude hájit moje názory a zájmy, byť jen několika křesly v parlamentu, a tím líp, že na úkor křesel velkých stran s přiblblýma xichtama alá Jirka ... ještě jednou zdůrazňuju, že tohle je obecný názor, nic ve prospěch konkrétně DSSS ;) abych zas nebyl lynčován

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Kein: tak bych to možná pochopil na jedničce, ale třeba Nova z toho dělá druhej Tak jde čas a ta nic společného se státem nemá (resp. by neměla mít :? )

Simmy: Jenže jsem nikdy neslyšel, jak konkrétně by chtěla DSSS bojovat proti zadlužování, jak se staví k všelijakým reformám etc. Já vlevo nevolím (to jen aby sis nedejbože nemyslel, že jsem Jirko-volič) jelikož je pro mě je nejdůležitější volební program a ne ksichty nebo názor na to co s cigány.... Dle mého má ODS (aj, prokec jsem se :-D ) ve svém programu nejvíc bodů, kterým já osobně věřím, a jakkoliv se ti subjektivně může zdát, že volby jsou o populismu, tak u pravicových stran typu TOP09 nebo ODS ho vidím vážně mnohem méně než třeba u Paroubka nebo u DSSS :mavani:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

rejty
Příspěvky: 778
Registrován: 06 led 2009 12:57
Bydliště: Ustí nad labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od rejty »

mno tento rok sem si dal zalezet....byl sme na vsech setkani politiky s obcany...cssd,ods,top09,veci verejne,SPO zemana,Dsss.. a nejlepsi mozne reseni dat nekomu svuj hlas pripada v uvahu jedine Zeman...tenhle clovek je opravdu jina kasta nez treba Paroubek, o kterem s klidem muzu rict ze je idiot...JOHN,,prosim nevolim,dsss mno nevim..tezi z toho ze lidi nesnasi mensiny a dari se jim to....csssd a komanci..ach jo zakazal bych to..ods...jim uz neverim...takze u mne vitezi zeman..snad jedinej kdo ma normalni nazor na porblemy s davkama a mensiny 8)


jinak cikany co zbili toho kluka bych zavrel...nezletileho bych dal do pastaku a po dovrseni 15 let odsoudil...
DOMANSKY....Peugeot pozitivní...asi sem už ze Lva na hlavu:D ale porád mne baví

sadové a zahradní upravy...automatické zavlazovaní:) jezirka...piste PM

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kein »

kubi píše:Kein: tak bych to možná pochopil na jedničce, ale třeba Nova z toho dělá druhej Tak jde čas a ta nic společného se státem nemá (resp. by neměla mít :? )
Nebuď naivní, není tomu tak dávno co Bobošíková nebo Železný byli u korýtka TV H@VN@, už tenkrát byli v politice, kdo myslíš, že tam sedí teď? Obě osoby postoupily do vysoké politky a nahradili je jiní. To, že jsou média ovlivňovány, v některých případech dokonce vedeny, straníkami pol. stran je stará známá věc, dokonce se tím ani netají, nemají jak.
kubi píše:Simmy: Jenže jsem nikdy neslyšel, jak konkrétně by chtěla DSSS bojovat proti zadlužování, jak se staví k všelijakým reformám etc. Já vlevo nevolím (to jen aby sis nedejbože nemyslel, že jsem Jirko-volič) jelikož je pro mě je nejdůležitější volební program a ne ksichty nebo názor na to co s cigány.... Dle mého má ODS (aj, prokec jsem se :-D ) ve svém programu nejvíc bodů, kterým já osobně věřím, a jakkoliv se ti subjektivně může zdát, že volby jsou o populismu, tak u pravicových stran typu TOP09 nebo ODS ho vidím vážně mnohem méně než třeba u Paroubka nebo u DSSS :mavani:
O tom, jak chce DSSS předejít zadlužování státu, mele Vandas pořád - centralizovaný systém, zrušení podpory bank, očesat imigrační úřady a tak dále, a tak dále - mají to v programu, a když neví jak dál, a že oni neví často, vymlouvá se že je potřeba nejprve udělat audit financí...což je na jedné straně pravda, ale nějaký více promyšlený plán bych si od těch "poctivých dělníků" rád poslechl.

S jejich programem asi s třemi-pěti věcmi souhlasím, ale za zbytek by se nemuseli stydět ani komunisti, nehledě na to, že sám Vandas, vykřikuje na kohokoliv kdo vůbec existoval před rokem 89 že je to komunistický papaláš a kdesi cosi, ten člověk je sám o sobě směšný. Kritizuje komunismus, ale sám má polovinu v programu shodnou s KSČM, kritizuje nefachčenka, sám je ale pro progresivní daň (čili mu vadí, že pracující musí doplácet na nepracující, ale že bohatí musí doplácet na chudé to mu už nevadí). DSSS je prostě populistická strana zmrdů, co lákají, tak jako jirkapyčoparoubků, čechy na cukřík. Jen Vandasův cukřík je zhotoven z cikánů a paroubkův zase z třináctých důchodů a poplatků u lékaře.

Já osobně třídím pol. strany do 3+1 skupin:

Nepřijatelné:
ODS, ČSSD, KSČM, SZ

Přijatelné:
VV, TOP09, Zemanovci (jediná levicová strana, která by mi nevadila ve vládě)

Vyhovující:
SSO - jenž budu volit

+Směšné:
DSSS, NP (Národní prosperita),ČPS (Pirátská strana) a perlička perliček, takový pomyslný klitoris té naší politiky - Ježíš je Pán (Ježíš je Pán. Nechme se vést Duchem Svatým a ať Ježíš je naším Pánem) apod...

Nutno dodat, že kdo v dnešní době volí dobrovolně parlamentní strany (viz. skupina Nepřijatelné) je ,dle mého názoru, "duchem mimo" a je smutné, že je takový ovčan, že nemá koule na to, změnit zaběhnuté koleje a přestat volit pořád dokola "menší zlo" to tu potom bude v tomto státě nasráno pořád...
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Kein: pokud je to jak říkáš, tak bych mu po tom, co by to na mě zkusil s příkazovou ekonomikou praštil dveřma před nosem :lol: není větší cesty do pekel.... stačí se porozhlídnout po světě, kde to kdy fungovalo a zapřemýšlet, jak tohle někdo může navrhnout jako správnou cestu kupředu.... Vzhledem k tomu, že se mi Vandas jeví jako že je totálně mimo, tak jsem ten jejich program ani moc nezkoumal...
Jinak s tvým modelem rozdělení stran až na dvě vyjímky souhlasím, ale ježíš je top :lol:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Breakthru »

myslím si, že to, koho teď zvolíme, tak to stejně nebude mít nikterak razantní dopad na cikány.S cikánama se nedokázalo udělat nic už staletí, co tu jsou, bohužel situace se zhoršuje.Já osobně největší vinu dávám mediím.Lidi jsou odkázáni na noviny, zprávy v tv, internet, takže si svoje názory staví z dostupných informací.Otázka je, proč se to děje tahle?Napadají mě dvě možnosti, někdo se úzkoprse snaží hájit cikány, až to bije do očí z čeho plynou ony dvě možnosti.Buďto jsou media a lidi v nich natolik blbí nebo donucení nečím či někým, že tahle překrucují pravdu anebo jde cíleně o to, aby se prohloubila nenávist v lidech(těch "normálních"), protože za posledních cca pět let nenávist vůči cigošům rapidně vzrostla.Vážně největší tresty jsou za prachy a rasově motivovaný činy resp. přestupky a ještě větší resp. úplný zbytečnosti.
Napadá mě jediný řešení.Vypustit ze všeho slovo rasismus.Tohle se použivá od konce druhý světový války.Rasismus chápu jako to, co se dělo se Židama nebo černochama v USA a evropskejch koloniích či v JAR, ale všechno to je uměle nastavený a vytvořený.Pokud budeme na jedný straně tvrdit, že sme si všichni rovni a na druhý straně budeme rozlišovat tresty na to, kdy jedna rasa či národ napadne někoho odlišnýho.Tím se popírá samotná podstata rovnosti mezi lidma.Já sice tvrdím, že každá rasa je zcela jiná, takže v podstatě nejsme rovni, ale jsme si rovni jako společnost a v právu.Netvrdím, že jedna rasa je nadřazená druhý, ale v demokratickým státě je dle mě úplně jedno, jestli si někdo myslí, že běloch je nadřazen nad černochem, asiatem, cikánem, pokud někoho neohrožuje, tak si může kdo chce říkat.Protože jinak zastavíme pokrok.Zastavíme tím veškerý bádání nad původem a vznikem ras a jejich odlišností atd., protože jakákoliv taková myšlenka nebo studie by byla rasistická..(schválně, kdo mi do ksichtu vmete Norimberský zákony o Nordický rase)

vykašleme se na to, že je rasismus, když nadá jeden druhýmu nebo mu dá do držky.Prostě berme to tak, že na jedný straně je člověk a na druhý taky.Toť vše....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Tos napsal moc hezky, ale obávám se, že v naší společnosti to hned tak nebude.... kor když máme za prdelí EU, která z toho dělá vědu, ačkoliv o tom hovno ví, páč těžko bude nějaký úředník z Bruselu dobře znalý naší situace.... z papírů a "objektivních" zpráv v TV si moc vyrovnaný obrázek neudělá :lol:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Simmy
Příspěvky: 597
Registrován: 29 črc 2009 20:28

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Simmy »

kubi píše:Simmy: Jenže jsem nikdy neslyšel, jak konkrétně by chtěla DSSS bojovat proti zadlužování, jak se staví k všelijakým reformám etc. Já vlevo nevolím (to jen aby sis nedejbože nemyslel, že jsem Jirko-volič) jelikož je pro mě je nejdůležitější volební program a ne ksichty nebo názor na to co s cigány.... Dle mého má ODS (aj, prokec jsem se :-D ) ve svém programu nejvíc bodů, kterým já osobně věřím, a jakkoliv se ti subjektivně může zdát, že volby jsou o populismu, tak u pravicových stran typu TOP09 nebo ODS ho vidím vážně mnohem méně než třeba u Paroubka nebo u DSSS :mavani:
Na jednu stranu říkáš, že nikde nevidíš, jak chcou s ekonomikou pohnout, ale o post dále hrdě napíšeš, že Vandas je ocas a tak si program ani nečetl, tak co si o tom myslet :? Dle tvých měřítek jsou o populismu ale téměř všechny volební programy, řekni, kolik bodů se dokáže splnit v případě výhry té či oné strany? Je jich naprosté minimum, většinou se totiž podaří dosáhnout jen určitého postupu v dané problematice a nějaké dílčí změny směrem k danému bodu. A to je to, o čem mluvím, stranu chci vybírat podle toho, s jakými body volebního programu za mě bude lobbovat, když ji zvolím. Protože spoléhat, že bude plnit jeden bod volebního programu za druhým,když je zvolíme, to je přinejmenším naivní.

S Keinovým příspěvkem v jistých bodech souhlasím ;)

Breakthru: nejde o to, aby po volbách někdo s cikánama ze dne na den zatočil ... jde o to, aby se tahle problematika zaprvé dostala víc do povědomí a hlavně! aby se z ní přestalo dělat tabu a taková ta obávaná záležitost ... v důsledku toho taky to, aby média byla v téhle problematice přinejmenším nestranná (ne jako teď) a méně (jak to říct) konzervativní? prostě aby se média nebály na tenhle problém ukazovat i z druhé strany, nejen ze strany malé Natálky

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Breakthru »

kubi:mno, tak EU je jeden velkej problém.Byrokratická mašinerie, která pracuje na vytváření tyranosaura rexe z komára.Spoustatěch problému odehrávajích se tady u nás, který dělali velký haló v zahraničí byla jen nafouknutá bublina.Viz ta Rowlongová, nebo jak se jmenuje, a postýlky v těch děckejch domovech enbo kde a spousta jinejch příkladů, který pobořujou lidi na západě.....

Simmy:Jo, máš recht.Jako já volit budu, ale upřímně řečeno, cikáni nejsou to, kvůli čemu se před volbama rozhoduju.Ale ono to, co uděláme teď, tak bude mít následky ještě za spoustu let dopředu.A stejně, je to jedno, protože málokterá, spíš žádná strana nebude moc pitvat v tomhle ožehavým tématu.Ani na to debilní DSSS bych moc nespolíhal...
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kein »

Tak ono samozřejmě nejde plnit volební program, když vás přehlasuje někdo, kdo nevyhrál ani volby. Viz ODS poslední čtyři roky - přišlo vám, že byla u vlády? Leda tak na papíře vše diktoval Paroubek se svým komandem.

Jsem bývalý ODSák, bohužel poslední roky mě ODS tak znechutila svou neschopnosí, a taky tím co levicového se jí podařilo prosadit, že je prostě nadále volit už nehodlám. Proto mě celkem zajíma, proč chceš kubi ODS nadále volit, jelikož se mi jeviš jako inteligentní člověk, jen nevím čím tě ODS pořád drží u sebe, nebudu ti to brát, jen mě zajímají tvé důvody, :?:
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kein »

Jinak koho to zajímá a má čas:

DSSS - Vandas
http://www.ct24.cz/vysilani/2010/05/19/ ... rk-ct24/1/" onclick="window.open(this.href);return false;
*Všimněte si jaká je moderátor píča a hned ze startu se do Vandase začíná opírat - jen připomínám, že ČT1 si platíme právě proto aby to byla nestranná televize...ničím jiným se veřejno právní TV od soukromých neliší... :roll:

ČPS - Bartoš
http://www.ct24.cz/vysilani/2010/05/18/ ... rk-ct24/1/" onclick="window.open(this.href);return false;

SSO - Mach
http://www.ct24.cz/vysilani/2010/05/20/ ... rk-ct24/1/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Simmy
Příspěvky: 597
Registrován: 29 črc 2009 20:28

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Simmy »

Breakthru: jasně, u mě cikání taky nebudou priorita č.1 ... s tím pitvání v tom ožehavym problému, to je otázka, nejde o to, aby se v tom někdo hluboce pitval, jen je třeba vytáhnout to více na světlo, aby se probudili lidi, které to ted sere a že jich není málo. Ale jak říkám, je to otázka, třeba by se podařilo, ale třeba ne.

Kein: ono uplynulé období bylo tak nějak celkově takové zajímavé. Jinak díky za tu zmínku o SSO, nevím jakto, ale nějak sem je přehlížel, přitom se zdá, že by to mohla být docela přijatelná volba.

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od kubi »

Kein: Ono mě lupe jestli ODS nebo TOPíky, programem si nejsou zas až tak daleko... program ODS jsem si četl a jedině u těchto dvou stran mě toho více zaujalo než odpudilo....

Simmy: Stačí se podívat jak se ten člověk chová, a je mi hned jasné, že hraje max. na city a populismus.... já si přečtu program u stran, u kterých mě to zajímá, což tyhle zoufalci vážně nejsou... nebo ti snad připadá, že ta zmíněná příkazová ekonomika je k něčemu dobrá ? :mavani:
Naproti tomu opatření, které ve volbách prosazují nebo už prosadili právě třeba TOP a ODS jsou (a to netvrdím jen já ale také ekonomové, kteří tomu budou rozumět víc) proveditelná a patrně asi i funkční.. viz poplatky, neplacené první dny nemocenské, atp.
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: Potáhnou Romové pryč z ČR? + Romština do škol? + Útok Romů!

Příspěvek od Kein »

U ODS nejde o ten program, ale o ty lidi, měli čas dvacet let, nedosáhli ničeho ba naopak. Je čas dát šanci jiným...ale je to tvůj názor, RESPECT that...
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec“