dementi na silnicích - D1 - ..2222

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Beaver »

Nápodobně.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od j3ykobim »

trochu M5tek http://www.youtube.com/watch?&v=PMHhE-WTPMU" onclick="window.open(this.href);return false;
Trabant, VW Golf, MX 5

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Tom_ »

Kein +1
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Globus »

http://www.novinky.cz/krimi/299304-muz- ... omile.html" onclick="window.open(this.href);return false;

No tak to byla skoro dokonalá dvojka :lol:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Kane13 »

Tak mám další zážitek. Opět se mi potvrdilo, že jezdit po českých dálnicích je zhruba stejně bezpečný jako chodit po Chánově s vlajkou Dělnické strany.

Jedu si takhle mezi Prostějovem a Olomoucí po celým týdnu domů, je krásně, sluníčko svítí, domů je to kousek... Za Prostějovem je hnusná cesta, ale po nějaké době se i vzdáleně podobá dálnici, takže se dá jez svižněji. Jel jsem asi 120 (na stovce, ale co už), když jsem dojel votuněný BMW E39. Jel v levým a cca 110kou předjížděl trojici aut. Auta jely s velkýma rozestupama, takže mohl kdykoli uhnout. Nepustil mě, ale říkal jsem si "Co už, nebudu prudit, dopředjíždí a pustí mě." To byla velká mýlka. Po předjetí dál zůstal v levým a jel pořád 110. "Asi se zapomněl," říkám si a bliknul jsem na něj. (Podotýkám, že jsem se na něj ani nelepil, ani hystericky neblikal, jen probliknul). Reakce byla okamžitá, a to zadupnutí na cca 30km/h. Vzhledem k tomu, že jsem měl mezitím na prdeli Transportera naloženýho Polákama, mi to neudělalo moc dobře na těle. Zatroubil jsem. Další probrždění. Další klakson, tentokrát od Poláka. Pak blbeček dojel další auto a zbrzdil na jeho rychlost. Další klakson, tentokrát já. Probrždění. Pak auto předjel a uhnul. Myslel jsem, že mu došlo, že ze sebe dělá kokota - další mýlka. Jen co jsem ho předjel, pustil se za mnou. Bylo mi jasný, že nahánět se s 2.8čkou bávem asi není úkol hodný Fabie (litoval jsem, že se to nestalo týden předtím, kdy jsem měl RSu) a po předjetí 2 aut uhnu. Blb mě dojel, stáhnul okýnko a začal něco gestikulovat. Vzhledem k tomu, že nerad vyhledávám konflikty jsem na něj kouknul (byl to hezký mladý člověk s tmavými brýlemi a čúzou vedle sebe) a tím to pro mě haslo. Mimoto se mezitím za něj zařadil starý známý Polák a začal troubit. Chlapec celou situaci vyřešil tím, že mi hodil jablkem po autě a odjel. To už se mnou celkem cloumal vztek. Jel jsem si dál svým tempem a u sjezdu na Olomouc jsem zjistil, že chlapec jede asi 70 a čeká co bude. K jeho velké radosti jsem sjížděl i já. Po cestě mi ještě dvakrát skočil po brzdě a tím celá story končí.

Ponaučení? Kupuju si kameru, fakt že jo. Protože tohle už nebyla prdel.

Respekt tomu, kdo to dočetl až sem. Zájemcům můžu poslat SPZku, ať ví, na koho si dávat pozor.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od FOG »

Levopruhaři a středopruhaři :savle:
štyrykrátštyry tédéí

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Lukinho »

Kane a nebo to resit timhle zpusobem :lol: :lol: :lol:

Obrázek

Uživatelský avatar
twingo.driver
Příspěvky: 401
Registrován: 14 kvě 2007 22:27
Bydliště: Plzeň

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od twingo.driver »

Tenhle gif tu byl zatim jen osumsetkrát a je to pořád vtipný...
SubTera píše:mile dite, to, jak se svou povesti nakladas ty, je tvoje vec 8)

Uživatelský avatar
Vavris.cz
Příspěvky: 446
Registrován: 23 zář 2009 18:59

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Vavris.cz »

ty vole, jenom to čtu a zvedá se mi tep! :mad: je to humus...
IF everything seems Under Ccontrol, you should Know, you're just not going fast EnoUgh.

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od TomasUL »

Káně13: Máš v autě nějakou zbraň?
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Kane13 »

V tomhle bohužel ne... ve svým mám kus zahradní hadice (zní to blbě, ale zpacifikovat kripla tím jde). Asi budu muset navštívit OBI a doplnit arzenál i u služebního. Blbý je, že nikdy nevíš, s čím se vytasí to hovado. Krom toho, jak jsem psal, nerad vyhledávám konflikty. Na druhou stranu, moje trpělivost už začíná dosahovat krajních mezí.
Docela rád bych taky znal totožnost toho pamrda, abych mu k tomu mohl něco říct (a to myslím doslova, ne se mu hned proběhnout po ksichtu)
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od TomasUL »

Zahradní hadice. To musí bolet přes hubu. To je jak bič. :D
Stačí jenom teleskop. Mám ho ve dveřích a není vidět.
Použil jsem ho jenom jednou pro výstrahu. 120kg a otevřenej teleskop - docela se lekl. :lol:
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Kane13 »

To je působivá kombinace 8)

Já bych právě rád těmhle krajním řešením předcházel. Říkám si, že když třeba podobnej ksindl uvidí, že mám kameru (byť netuším, jak moc jdou kamry vidět zvenku), chytne se za rypák a na podobný prasení se vykašle. To je ale asi moje zbožný přání.
Pak mě ještě napadla krajní varianta B (z říše fantasmagorie) - prostě to do něj narvat. Zrovna tenhle chlapec by asi nebyl rád kdyby jeho AC Schnitzer zadní nárazník poznal přední nárazník Simply Clever vozítka... ale to je opravdu mimo realitu
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od TomasUL »

Většinou kamerku dáš za zrcátko a není vidět. Já bych si jí teda ve zpětnym nevšiml.
Nejlepší je ten teleskop nebo kasr. Prostě něco malýho do ruky.
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Starlet »

Kane 13: obdivuju tě, to bych nevydržel... cca dva měsíce z5 jedu od Plzně k Barrandovu, levý pruh a pouštím před sebe dvě auta z pravého, ve kterém stojí bouračka a za ní asistenčka...V tu chvíli červená octa, skoro trefil tu asistenčku a narval to přede mě tak, že jsem ho málem zrušil. Zatroubil jsem, frajírek to zašlápnul, pak znova...Zařadil jsem se vedle něj, stáhnul okýnko a zeptal se, co dělá a jestli mu to přijde normální, odpověděl mi sprškou nadávek. Zajel jsem tedy za něj, s tím,že času mám dost a jednou zastavit musí, chtěl jsem si vážně jen promluvit, nic víc...Červená, zastavím, blikny a klepu mu na okýnko a ukazuju, ať ho stáhne...Frajer bledej a že ne, zamčenej a úplně mimo...Blikla zelená a jak jsem mu mával, tak mu upadlo zrcátko, bylo mi to líto... :lol:
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od wesly.TDI »

jediná zbraň na zmrdy je kamera 8)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od blázen »

kane13 neboj,i takové tupé hovado jednou narazí na někoho,kdo mu omlatí jeho hlavu o jeho kapotu. Tohle funguje dobře ..každý z takových jednou narazí..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od m.artty »

Jak to tak čtu, asi budu muset vrátit do auta sekerku... dříví v garáži už neštípu, tak ať holka nezahálí... Nechápu co mají tihle blbci za problém, tohle už nemůže způsobovat ani malý péro... Já jezdím jak socka, protože s mým dailyvozem to jinak ani nejde... ale prostě když vidím v zrátku rychlejší auto, tak mu uhnu a je to v klidu, ne?
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od wesly.TDI »

kurňa furt řešíte to násilí :lol: , já jsem na cestách skoro každý den 16hod a kdybych se měl nervovat nad kdejakým chujem, a lozit s auta a otřískávat jim hlavy o kapoty atd, tak v té práci nedělám nic jiného 8) , dřív než jsem měl kameru jsem je neřešil, uhnul stranou, popř. počkal až poodjede atd, teď mám tu AEE Magicam mám jí uprostřed palubky na vysokém stojanu takže jde vidět a už 2x mi na ni stačilo jen ukázat a demtni se sklidnili :wink: , výborný psychologický efekt, navíc nidko netuší, zda se neobjeví večer ve zprávách :D, vozit obušky apod. zbraně je o hubu, nikdy nevíš co má dement pod bundou či za pasem :alien:

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od m.artty »

Já se s nikým prát nehodlám, tyhle situace nevyhledávám... ale jak říkáš, nikdy nevíš... Kameru si chci taky pořídit, jen pořád nevim jakou.... :roll:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od wesly.TDI »

záleží zda ti stačí jen v autě nebo bys ji rád použil i ve volném čase, na kraviny atd :wink: , já se rozhodoval dlouho, pod 3.000 jí nemá cenu kupovat :wink: , hodně kvalitní stojí i kolem 6.000 a je to opravdu profi černá skřínka 8) , já chtěl něco co budu mít v autě i na motorsport a volný čas, chtěl jsem GoPro, ale to neumělo nahrávat ve smyčce a nemělo takovou výbavu jako ta AEE SD21, hlavně oceňuju ten G-senzor, takže se sama zapne po sebemenším pohubu, dokonce ikdyž do auta trochu bouchneš, což se někdy přidá na parkovišti jak nejsi v autě, je to o výběru, ale s koupí neváhej, nevíš kdy se to bude hodit a pak si budeč říkat proč ja chuj jí už nemám :wink:

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od m.artty »

Máš pravdu no, mě by stačila do auta.... ale chci něco co tam cvaknu a bude tam, sama se po startu zapne a tak... abych se nemusel starat o žádné nabijení, zapínání atd.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
fokr_jr
Příspěvky: 299
Registrován: 29 bře 2007 20:08
Bydliště: Přísečná
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od fokr_jr »

marty to umi snad vsechny, nejlevneji na aukru kolem 600 (kupoval sem na vanoce dve). paradoxne 32G SDkarta te bude stat to samy. ale ta kvalita neni nic moc, tuhle sem z ni chtel pouzit zaber a nebyla citelna SPZ a to sem frajera nabral cumakem (cpal se mi tam z odpocovaciho pruhu, posleze zastavky a nepochopil ze neuhnu, zrovna sem nemel naladu). bylo teda tma, takze svetla to dost ozarily. nastesti sem nemel s autem nic a on uznal chybu, ale kdyby ujel, tam sem mel krasnej zaber cerveny octavky s necitelnou RZ...
Suzuki Swift GTR - AWD ITB, T25 @ 9psi spousta srandy
Lupo 3L

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Bobek »

Kane chtěl bych mít tvoje nervy 8)

Škoda, že už si neměl RSko, třeba by borec nechápal.. :lol:
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Uživatelský avatar
Starlet
Příspěvky: 2217
Registrován: 01 led 2007 16:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Starlet »

Taky mě mrzí, že jsem neměl kameru, ta octa z mého "příběhu" byla služební a video by se šéfovi toho pablba určitě líbilo 8)
Fiat UNO Logo 1.3 D R.I.P
Toyota Starlet 1.3 16V R.I.P
Opel Zafira A 2.0 16v DTi
www.blackhawks.cz
www.fitnessworld.cz
výživa QNT, Peak Sport Nutriton a doplňky Mad Max za super ceny
500PS 4x4 na všechny korejské vozy za hubičku

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Kane13 »

Bobek píše:Kane chtěl bych mít tvoje nervy 8)

Škoda, že už si neměl RSko, třeba by borec nechápal.. :lol:
Kdybych ho měl, tak celej příběh končí tím, že mi borec nasraně uhnul, no... :-) Každopádně zítra zase vyrážím na cesty, jsem moc zvědavej co/ kdo mě zase potká...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Globus
Příspěvky: 1561
Registrován: 07 srp 2005 10:45
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Globus »

Starlet píše:...Blikla zelená a jak jsem mu mával, tak mu upadlo zrcátko, bylo mi to líto... :lol:
Dobrý, to si budu muset zapamatovat :lol:
To je asi něco podobnýho jak vždycky řikaj kluci od PČR: pachateli se udělalo nevolno a pádem na zem si způsobil zranění :lol:
BMW - uměle zvýšený ego, přírodně snížená inteligence

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Rudi »

wesly.TDI píše:záleží zda ti stačí jen v autě nebo bys ji rád použil i ve volném čase, na kraviny atd :wink: , já se rozhodoval dlouho, pod 3.000 jí nemá cenu kupovat :wink: , hodně kvalitní stojí i kolem 6.000 a je to opravdu profi černá skřínka 8) , já chtěl něco co budu mít v autě i na motorsport a volný čas, chtěl jsem GoPro, ale to neumělo nahrávat ve smyčce a nemělo takovou výbavu jako ta AEE SD21, hlavně oceňuju ten G-senzor, takže se sama zapne po sebemenším pohubu, dokonce ikdyž do auta trochu bouchneš, což se někdy přidá na parkovišti jak nejsi v autě, je to o výběru, ale s koupí neváhej, nevíš kdy se to bude hodit a pak si budeč říkat proč ja chuj jí už nemám :wink:
blbost, už kolem 1500 se dá dneska sehnat slušná, čím dražší né vždy lepší. Jen na ní musej bejt hald dobrý podmínky...
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od wesly.TDI »

tak určitě :wink: , záleží jak chceš aby vypadala, pokud ti stačí ty černé humusné hebla co ti zaberou půl skla a ovládají se jak ruský tank tak proč ne :D , na firmě máme těch kamer asi 8, dá se říct že od služební fábie kde je mrdka za 1000kč až po šéfovou sedmu kde má kameru za hodně peněz, je integrovaná v zrcátku ovládá se přímo v menu navigace a obraz je takový že by se nemusela stydět ani kamera od spielberga :lol: , ve zbytku aut jsou kamerky bez displaye u zrcátka, takové slzy s diodama, profi montáž takže žádné kabely od nabíjení a vše je automatika, jakmile se něco stane zmáčneš tlačítko a fičíš dál, ty vyšly na cca 6.000 bez montáže a obraz luxusní, to co prodává alza apod, ty hebla za 3.000kč, mají dobrý obraz, ale jsou to fakt hebla co zavází a třebou se na okně a nabíjecí kabel ti plandá po palubovce atd atd

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: dementi na silnicích - D1 - ..2222

Příspěvek od Rudi »

Ano na Alze apod. českej eshopech se prodávaj mrdky za 3litry, hald musej mít eshopy profit, nicméně stačí objednat přímo z Číny a seš vysmátej.
GS3000 za 70doláčů, obraz super za tu cenu, velikostně se dá schovat pod zrcátko, kabely dostatečně dlouhý, aby se vešli pod tapec a nikde ti neplandali :wink: všechno automatika, tak jako u všech kamer do auta, záleží jenom jaký máš nabíjení z autozásuvky 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Odpovědět

Zpět na „Pokec“