Styling Vs Performance

Tuningová scéna v Ostravě a okolí
AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od AdieuD »

Midas_Tkoz píše:
AdieuD píše:A pozor... mit dost koni pod kapotou je pasivni bezpecnost chlapci.... ( a neotacejte to na fakt, kdy debilek se silnym autem nad nim ztrati kontrolu) Ono dupat na brzdu umi kazda hulibrcka....

(P.S. joo, kdyby titanic jel plnou parou do zatacky, tak by nenaboural :lol: )
hele....jestli myslíš to že....uhneš něčemu jako nic....ve velké rychlosti....tak je to aktivní bezpečnost....ne pasivní
a možná dělám blbost že ti to říkám protože budu teď vypadat jak chodicí kniha :lol:
Dobre... tak si si zahral na knihu (a ja jsem za vola :lol:) a ted cekam, ze napises nejake vyjadreni k tem konim po kapotou :lol: 8)
P.S. dobre, abych nebyla az za takovyho vola tak poradnej velkej motor (treba nejakej V8 :lol: ) je pasivni bezpecnost neee? Preci jenom 1.5m deformacnich zon je o necem jinym, nez 25cm cumaku u smarta :lol:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od AdieuD »

bleeee, jdu pryc... :lol: toto bude flame jak svin :lol:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Pipotuning píše:
Midas_Tkoz píše:
Pipotuning píše:Dost blbé argumenty! :roll: :twisted: :lol:
ASI TAK...... :roll: :twisted:
NĚKDO RÁD TUNING CUP.....
NĚKDO RÁD BRNO-OKRUH...
jááá nevím....to už je ale potom totální demence tady fakt :smich:
No přesně-ja vím ,že bych neuspěl na okruhu ale taky vím ,že on by neuspěl v TUNING CUPU! :twisted: :lol:
Jenze ty bys bobane neuspel ani proti seriovymu Toledu :wink: Na nejakej plastak cup ted nehledim.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

mno styl je styl,ale rychlost mno nevím na naše diravé silnice to není nic extra..je to pěkné mít to vylešťěné,pěkně poštelované,ale pak si to pěkně papá a znám hodně lidí co chcou výkon,ale..a to je celkem velké ale. Nakonec vidí kolik to papá,kolik to jede a pak zjistí,že to je naprd,protože to vůbec nevyužijou..tak jak jsme si teď uvědomil,že turbo strleta tu v čr není ani jedna..to je fakt,ale stačí mě to co mám teď..pohoda autíčko,co je bez problémů a dobře jede..ani nechci výkon,ale mít to pěkné..a pěknost je podle mě péče a péče je pro mě fakt,že při prodeji bude auto v 90% vpořádku a bez nějakých větších investic..zato,když se pošteluje motor a pak si ho koupí lovíček co s tím moc umt nebude,tak ho odpálí v 1. zatáčce..bude koukat,že mu tožere o 5l více a to předtím měl 1,8T a teď má upravenou 1,3..mno styl a power nejde dohromady..a když jo,tak je to běh na dlouhou trať a skoro nikomu se do toho nechce.. :( :lol:
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od Ozzy_Vita »

AdieuD píše:bleeee, jdu pryc... :lol: toto bude flame jak svin :lol:
Já chci C4 :cry: :cry: :cry:
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

Jak to tady tak pozoruji, tak přicházím k názoru, že nejideálnější je sériové auto. A proto, ještě že jsem zdravý a tomhle všem jen diskutuji. Až budu mít dost peněz, koupm C4 a budu v ní vozit rodinku a jebatl kot aji celé tohle divadlo kolem aut. Když mě předjede pěkné Toledo, řeknu " Hmm hezké auto " no a když mě předjede Blázen jako blázen řeknu " sakra tomu to ale jede " !!!
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od AdieuD »

Ozzy_Vita píše:
AdieuD píše:bleeee, jdu pryc... :lol: toto bude flame jak svin :lol:
Já chci C4 :cry: :cry: :cry:
vy to mate dobry, vy si to poridit muzete, ja bych mela doma peklo, ze chci "pruzinace" :lol: :lol:
C4 se ani tunit (pardoon stajlinkovat) nemusi, pekna fesna v zakladu kua 8)
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od Ozzy_Vita »

AdieuD píše:
Ozzy_Vita píše:
AdieuD píše:bleeee, jdu pryc... :lol: toto bude flame jak svin :lol:
Já chci C4 :cry: :cry: :cry:
vy to mate dobry, vy si to poridit muzete, ja bych mela doma peklo, ze chci "pruzinace" :lol: :lol:
C4 se ani tunit (pardoon stajlinkovat) nemusi, pekna fesna v zakladu kua 8)
Jste vysazení na měchy ? :D .. jojo 8)
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

rozumik
Příspěvky: 266
Registrován: 02 led 2006 19:32
Bydliště: Long Beach

Příspěvek od rozumik »

mechy sou fajn.. u zensky pod krkem :lol:

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

rozumik píše:mechy sou fajn.. u zensky pod krkem :lol:
Rozum řádí :lol: :lol:
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

Ozzy_Vita píše:Jak to tady tak pozoruji, tak přicházím k názoru, že nejideálnější je sériové auto. A proto, ještě že jsem zdravý a tomhle všem jen diskutuji. Až budu mít dost peněz, koupm C4 a budu v ní vozit rodinku a jebatl kot aji celé tohle divadlo kolem aut. Když mě předjede pěkné Toledo, řeknu " Hmm hezké auto " no a když mě předjede Blázen jako blázen řeknu " sakra tomu to ale jede " !!!
Spíše řekneš o rychlém autu..ty debile víš kolik máš na tacháči :lol: :lol:
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

rozumik píše:mechy sou fajn.. u zensky pod krkem :lol:
kéž by se dali tak přifukovat jak podvozek od citroena..nebo ubírat..některé je fakt extrém :lol: :lol: že?
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od AdieuD »

Mechy.. no pockejte, kazdymu, kdo rika, ze tam jsou mechy, tak prinesu jednu kouli na nejakej sraz :lol:
Spravne se tomu rika hydraulicky zasobnik, ale koule se mi libi vic (hezky sexisticke).. Ostatne, jsem zenska s 5ti koulema abyste vedeli :lol:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

pouč matematicky 2+4 je 6 ne? :lol:
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AdieuD »

JouiCZ píše:pouč matematicky 2+4 je 6 ne? :lol:
Ja: 0 (Kde ja bych vzala koule, bozinku :oops: :lol: )
citron: 5
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

he ok neporozumění..tak a teď blbá možná ne..otázka..jakto ,že citroen má 5 když má jen 4 kola :)
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AdieuD »

JouiCZ píše:he ok neporozumění..tak a teď blbá možná ne..otázka..jakto ,že citroen má 5 když má jen 4 kola :)
5. koule = akumulacni koule= zasobnik tlaku
Xantia activa jich ma 10 :-D

Kdepak nedorozumneni pane, to my rozumime, jen prechazime :lol:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

hehe chápu..jsem to chtěl taky jinam otočit..hmm a dala by se ta hidraulika použít do jiného auta?Třeba jako hidraulický podvozek,nebo to je úplně na jiným systému:)

For this time I go to bed..GN :oops:
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AdieuD »

JouiCZ píše:hehe chápu..jsem to chtěl taky jinam otočit..hmm a dala by se ta hidraulika použít do jiného auta?Třeba jako hidraulický podvozek,nebo to je úplně na jiným systému:)

For this time I go to bed..GN :oops:
az se trosicku privozeru, tak vam to vysvetlim, to ja rada mluvim o tom, jak to jezdi nahooooru a dolu a tak :lol:
gud najt
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

rozumik
Příspěvky: 266
Registrován: 02 led 2006 19:32
Bydliště: Long Beach

Příspěvek od rozumik »

AdieuD píše:az se trosicku privozeru, tak vam to vysvetlim, to ja rada mluvim o tom, jak to jezdi nahooooru a dolu a tak :lol:
gud najt
nemusis to prehanet, my vime jake jsi zvire :lol:

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 393
Registrován: 31 bře 2006 10:46
Bydliště: Prostějov/Petřvald u KA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

to OZZY: Ty chceš C4? Tak to jsi mě sklamal. Já myslel, že jsi na auta s koulemi (nemyslím ty od Citroenu). :shock: :shock:
Ex Daewoo Lanos 1,6 16v
StreetCarsCommunity
Ex Opel Astra H
Š Octavia IIF 1.8 TSI + HRAČKA...

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od Idaho »

nevím nevím, ale poslední dobou jsme se přistihl, že čím silnější auto mám tím ohleduplněji a kupodivu pomaleji jedu..
neříkám že na pekném useku dálnice mu nedám napapat ale furt je to lepší než většina favoritů a podobných autíček ospoilerovaných a předjíždejících mne za každou cenu když jedu 100-110 po státovce, a po dalších 200m zuřivě brzdích a nutících mne razatně flekovat, porotže blbou 90stupnovou zatáčku s polomerem jako kráva musí projíždět style - najedu k protejšimu pangejtu, stáhnu rychlost na 50 a "říznu jí" .. já bych tam bez brždení v klidu 90-100 tak jak sjem jel předtím, ale prýáve kvuli takovejmhle pičovinám vídám tolik nehod že jemi z toho špatně. V mém okolí je spousta rychlých aut a dost lidí s nima jezdí skara rychle ale když se pak koukám jak jedu 110 a proti mne začne naposlední chvíli předjíždet felda protože já přece musím jet 90 a on si myslí že to stihne :((

Chápu že nekdo má jiné priority ( vzhled ) ale i ten vzhled by neměl být na ukor učelu ( viz extrémní snížení o kterém mluví Bobr a další - pro mne - píčoviny ).
K čemu je auto se kterým proste nemohu vyjet na 50% českých silnic kvuli jeho výšce? Se silným autem mohu jet pomalu když chci, ale se sníženou hruzou prote nemohu jet kamkoliv ( jak už jsem říkal kamkoliv je v našem případe téměř 50% silnic ) - znám to z vlastní zkušenosti kdy jsem na takřka nové dálnici Plzen - Rozvadov prorazil olejovou vanu u Bawka :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Pipotuning
Moderátor
Příspěvky: 4495
Registrován: 13 lis 2005 13:04
Bydliště: Ostrava-Hlučín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipotuning »

Beaver píše:
Pipotuning píše:
Midas_Tkoz píše: ASI TAK...... :roll: :twisted:
NĚKDO RÁD TUNING CUP.....
NĚKDO RÁD BRNO-OKRUH...
jááá nevím....to už je ale potom totální demence tady fakt :smich:
No přesně-ja vím ,že bych neuspěl na okruhu ale taky vím ,že on by neuspěl v TUNING CUPU! :twisted: :lol:
Jenze ty bys bobane neuspel ani proti seriovymu Toledu :wink: Na nejakej plastak cup ted nehledim.
Heh ,ted jsi mě dostal :lol: no tak myslím ,že seriové toledo bych uplně v klidu dal a to hlavně v zatačkách by viděl jen mou prdel :lol: na okruhu!Ale jinak mě nezajimá žaden okruh a ani sprint ja jsem právě na ten plasťak CUP jak ty tomu řikáš woe!
SEAT TOLEDO-1.6i-74kw+.....
www.pipotuning.estranky.cz
ex MethanCityClub-pohřben :-(
ex Xclusivecars-............ :-)

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

AdieuD píše:
JouiCZ píše:hehe chápu..jsem to chtěl taky jinam otočit..hmm a dala by se ta hidraulika použít do jiného auta?Třeba jako hidraulický podvozek,nebo to je úplně na jiným systému:)

For this time I go to bed..GN :oops:
az se trosicku privozeru, tak vam to vysvetlim, to ja rada mluvim o tom, jak to jezdi nahooooru a dolu a tak :lol:
gud najt
Ahá..nechceš ti pošlu basu piveček a můžeš poreferovat 8) :D :D
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

Freeman_TKOZ
Příspěvky: 1678
Registrován: 29 bře 2006 10:16
Bydliště: Ostrava, Odry Auto: MAZDA 323f BA 1.9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Freeman_TKOZ »

Beaver píše:
Pipotuning píše:Beaver-kdy ty kura pochopiš ,že ne každeho zajimá mít pod kapotou 300kobyl :lol: ,někerým stačí mít hezke auto za kterým se každý otočí a popřipadě je oceněno na srazech lidmi a porotou za krasný vzhledový styling! :lol:
Tobě připadá auto připlacle na zemi jako TUZING ale mě určitě nee,taky nedovedu pochopit nač budeš mít dejme tomu 300koní ,když je nemužeš použivat v běžnem provozu ,pokud nejezdíš předpisově 50 a 90km/h a pokud nejezdíš a litáš 200na cestach kde je 90 tak je to tvá ........a dál už se nebudu raději vyjadřovat :lol: :D
Tak znova - nemam nic proti hezkemu vzhledu. Ale pokud mi omezi uzitne vlastnosti toho auta, pak je to pro me zpraseni auta i kdyby na tom byl flip flop lak za trista tisic. Tech 300 (400, 500,...) koni vyuzijes jako nic, coz ovsem majitel Toleda, kterymu diky snizeni sotva zatoci kola, asi nepochopi :lol: Na silnici se vyskytuje mnozstvi situaci, do kterych se dostanes cizim zavinenim a ve kterych slapat na brzdy znamena jistou pozvanku do nemocnice nebo na hrbitov. Jedinou zachranou je akcelerace, ktera te z pruseru dostane. Pokud pojedes v oplastovane hruze s vykonem 60 kW, pak ti bude uplne na hovno, ze za ten super bodykit byly ze srazu tri pohary, protoze se rozsmelcujes o odtlacnej ram nejakyho Iveca po te, co se ti nepodarilo dost rychle predjet a zaradit se.
A takovím situcím 600koní nepotřebuješ... to je spíše na zpusobování takových situací.... Předjíždění je spíše o tom jaký jsi řidič... Pokud nejsi debil tak předjíždíš na takových přehledných úsecích že se ti to nestane a ty koně nepotřebuješ... takových 80-150 koní je na běžný provoz a akceleraci ideální 8)

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od AdieuD »

Idaho píše:nevím nevím, ale poslední dobou jsme se přistihl, že čím silnější auto mám tím ohleduplněji a kupodivu pomaleji jedu..
neříkám že na pekném useku dálnice mu nedám napapat ale furt je to lepší než většina favoritů a podobných autíček ospoilerovaných a předjíždejících mne za každou cenu když jedu 100-110 po státovce, a po dalších 200m zuřivě brzdích a nutících mne razatně flekovat, porotže blbou 90stupnovou zatáčku s polomerem jako kráva musí projíždět style - najedu k protejšimu pangejtu, stáhnu rychlost na 50 a "říznu jí" .. já bych tam bez brždení v klidu 90-100 tak jak sjem jel předtím, ale prýáve kvuli takovejmhle pičovinám vídám tolik nehod že jemi z toho špatně. V mém okolí je spousta rychlých aut a dost lidí s nima jezdí skara rychle ale když se pak koukám jak jedu 110 a proti mne začne naposlední chvíli předjíždet felda protože já přece musím jet 90 a on si myslí že to stihne :((

Chápu že nekdo má jiné priority ( vzhled ) ale i ten vzhled by neměl být na ukor učelu ( viz extrémní snížení o kterém mluví Bobr a další - pro mne - píčoviny ).
K čemu je auto se kterým proste nemohu vyjet na 50% českých silnic kvuli jeho výšce? Se silným autem mohu jet pomalu když chci, ale se sníženou hruzou prote nemohu jet kamkoliv ( jak už jsem říkal kamkoliv je v našem případe téměř 50% silnic ) - znám to z vlastní zkušenosti kdy jsem na takřka nové dálnici Plzen - Rozvadov prorazil olejovou vanu u Bawka :D
nekomu staci mit ty kone pod kapotou a nemusi je ukazovat a nekdo proste musi za kazdou cenu pri kazde moznosti ukazat, ze mu to jede a neni to tak liny jak se zda..

to je o lidech, ne o autech..
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
JouiCZ
Příspěvky: 1171
Registrován: 28 lis 2006 05:40

Příspěvek od JouiCZ »

ha pamatuji jak mě chtěl v městě kde je 50km/h předjet favorit,uvnitř mu to svítilo jak v bordelu ..hehe snažil se mě vyprovokovat,ale řekl jsem si..favorit vs 16V nemá cenu,tak jsem ho nechal..bylpak celkem smutný :lol:
člen http://www.tth.gzk.cz
člen http://www.toyotaclub.cz
1,9dci 88kw MeganeII

Uživatelský avatar
Midas_Tkoz
Příspěvky: 369
Registrován: 20 říj 2006 10:07
Bydliště: Ostrava-Dubina
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od Midas_Tkoz »

AdieuD píše:
Idaho píše:nevím nevím, ale poslední dobou jsme se přistihl, že čím silnější auto mám tím ohleduplněji a kupodivu pomaleji jedu..
neříkám že na pekném useku dálnice mu nedám napapat ale furt je to lepší než většina favoritů a podobných autíček ospoilerovaných a předjíždejících mne za každou cenu když jedu 100-110 po státovce, a po dalších 200m zuřivě brzdích a nutících mne razatně flekovat, porotže blbou 90stupnovou zatáčku s polomerem jako kráva musí projíždět style - najedu k protejšimu pangejtu, stáhnu rychlost na 50 a "říznu jí" .. já bych tam bez brždení v klidu 90-100 tak jak sjem jel předtím, ale prýáve kvuli takovejmhle pičovinám vídám tolik nehod že jemi z toho špatně. V mém okolí je spousta rychlých aut a dost lidí s nima jezdí skara rychle ale když se pak koukám jak jedu 110 a proti mne začne naposlední chvíli předjíždet felda protože já přece musím jet 90 a on si myslí že to stihne :((

Chápu že nekdo má jiné priority ( vzhled ) ale i ten vzhled by neměl být na ukor učelu ( viz extrémní snížení o kterém mluví Bobr a další - pro mne - píčoviny ).
K čemu je auto se kterým proste nemohu vyjet na 50% českých silnic kvuli jeho výšce? Se silným autem mohu jet pomalu když chci, ale se sníženou hruzou prote nemohu jet kamkoliv ( jak už jsem říkal kamkoliv je v našem případe téměř 50% silnic ) - znám to z vlastní zkušenosti kdy jsem na takřka nové dálnici Plzen - Rozvadov prorazil olejovou vanu u Bawka :D
nekomu staci mit ty kone pod kapotou a nemusi je ukazovat a nekdo proste musi za kazdou cenu pri kazde moznosti ukazat, ze mu to jede a neni to tak liny jak se zda..

to je o lidech, ne o autech..
asi tak nějak!!!!!
asi se na to vyseru a koupím si motorku :lol: :lol:

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Styling Vs Performance

Příspěvek od AdieuD »

Midas_Tkoz píše:asi tak nějak!!!!!
asi se na to vyseru a koupím si motorku :lol: :lol:
Ja uvazuju o kolobezce :lol:
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

Freeman_TKOZ píše:
A takovím situcím 600koní nepotřebuješ... to je spíše na zpusobování takových situací.... Předjíždění je spíše o tom jaký jsi řidič... Pokud nejsi debil tak předjíždíš na takových přehledných úsecích že se ti to nestane a ty koně nepotřebuješ... takových 80-150 koní je na běžný provoz a akceleraci ideální 8)
Souhlasím
Škoda 105 -> Opel Manta B -> Opel Vita B Sport -> Honda Accord 2.0 16V Vtec

Odpovědět

Zpět na „Ostrava“