Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Tuningová scéna v Ostravě a okolí
Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

svanco1915 píše:nevím jestli sadě ramen říkaš půl podvozku.Jako znalec a technik za kterého tu jsi bys měl vědet z čeho všeho je podvozek složen a tudiž mi to co píšeš připada jako dalši bluf....ale normálka

jinak že ty ses zmohl na takové auto které tyto ramena má že víš , že se to měni každy rok.Asi jsem trefil na držaka a lidi co znám s tímto system na autě tak nikdo z nich to co rok neděla , ale ty máš zřejmě dva kusy doma a znáš to s praxe otázka jak stím ale jezdíš .... hold nen to z východu no

počítam se za tebou stavit at mi vybereš nějakého 10-15 starého japonce bude to bez investic a motor s takovým výkonem bude jak by vyjel z fabriky .Jsem rád že jsem tě poznal a snad budeš ochoten pomoct.Nerad investuju do auta a tak pujdu do japonce kde se leta letouci nic nepokazi a vše je moc moc levné.....tak kdy mužu ? pa

P.S. asi spěchaš na slevy když potřebuješ 300 koni , v městském v provozu těch 300 koni opravdu vyžijaš jako každy autobus
Tu to nejak ožiloooo :lol: :lol: :lol:
White Corolla E10 1,6 Si

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

Každý si hájí to svoje. Taky říkám že moje Corsa je druhé nejepší auto a nějaké 200SX je naprostá sračka. Tohle auto stojí prostě za hovno a vždycky stát bude. 300 koní nikde nevyužiješ. Jo Subaru to je jiná. jsem fanda, takže pro mě je the best off prostě Subko. :lol:

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

Ozzy_Vita píše:Každý si hájí to svoje. Taky říkám že moje Corsa je druhé nejepší auto a nějaké 200SX je naprostá sračka. Tohle auto stojí prostě za hovno a vždycky stát bude. 300 koní nikde nevyužiješ. Jo Subaru to je jiná. jsem fanda, takže pro mě je the best off prostě Subko. :lol:
to je blbost , nerad posloucham blbosti nic vic
proto je tolik značek aut at si každy vybere tu svou
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

Srovnavat auta,ktere jsou svym umyslem uplne jinak zamerena je naprosty nesmysl...corsa....ikdyz uznavam,Vitova jede hodne hezky,je nakupni taska do mesta,subaru,zaklad pro rally atd a nissmo?Drift?Sprinty???Tezko rict,proste sportak na cestu...Copak to jde cpat do jedne tridy? :D :D
White Corolla E10 1,6 Si

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

Sakra dělal jsem si srandu vy pobudi :wink: :D Je to tak jak říkáte. taky nechápu zatvrzelé vyznavače jedné značky nebo státu či kontinentu, kde se vyrábí to či ono auto.. Ale je fakt, že Subaru je dle mého názoru jedna ze značek, která se nikdy nemusela a nemusí stydět za to, co z linek jejího závody sjelo. neznám člověky, který by jí vyloženě hanil. Každopádně jsou tady lidí, kteří budou vždy do morku kostí obhajovat, jen to, co jim kdy stálo v garáži a utvrzovat normální řidiče klasických aut v tom, že pokud nemáš pod kapotou minimálně tech 200 koní, jsi naprosto jasný nadbytek v provozu. Každopádně, žil jsem doteď s autem malým, né moc výkoným a dokonale si dovedu představit svůj život nadále s autem tohoto směru. Ramena nebo cokoliv jiného se může posrat v jakémkoliv autě a je jedno jestli je to japonec nebo evropa, amerika či korea. Ale lidem, kteří tenhle názor nesdílí to stejně nikdy nedojde..

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Příspěvek od creams »

No co se týká toho výkonu a ježdění na nákup :D to nevím no - ne moc dobra představa :D ... když si vemu, že takové auto má průměrnou spotřebu 15L :-D tak to tě ten chleba už tak drahý vyjde na ranec ... neberu nikomu názor na to, že nejsou lépe zpracované, ale je to auto které se taky opotřebovává a má své mouchy. Neznám lidi co by nesypali u japoncu do motoru a ne jen do úprav, ale že tam něco odejde jako u každého jiného auta. A je taky blbost srovnávat podvozky např tvého bývaleho SX když jsi s nim najel 2tis km za půl roku :-D např s mým autem kde najedu 1500km měsíčně... bych chtěl vidět ty auta v normálním s těmi vašimi 300ps :-D
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Uživatelský avatar
Ričrd@johan
Příspěvky: 248
Registrován: 26 zář 2006 22:06
Bydliště: Shilersdorf:) u Ostravy

Příspěvek od Ričrd@johan »

Ozzy_Vita píše:Sakra dělal jsem si srandu vy pobudi :wink: :D Je to tak jak říkáte. taky nechápu zatvrzelé vyznavače jedné značky nebo státu či kontinentu, kde se vyrábí to či ono auto.. Ale je fakt, že Subaru je dle mého názoru jedna ze značek, která se nikdy nemusela a nemusí stydět za to, co z linek jejího závody sjelo. neznám člověky, který by jí vyloženě hanil. Každopádně jsou tady lidí, kteří budou vždy do morku kostí obhajovat, jen to, co jim kdy stálo v garáži a utvrzovat normální řidiče klasických aut v tom, že pokud nemáš pod kapotou minimálně tech 200 koní, jsi naprosto jasný nadbytek v provozu. Každopádně, žil jsem doteď s autem malým, né moc výkoným a dokonale si dovedu představit svůj život nadále s autem tohoto směru. Ramena nebo cokoliv jiného se může posrat v jakémkoliv autě a je jedno jestli je to japonec nebo evropa, amerika či korea. Ale lidem, kteří tenhle názor nesdílí to stejně nikdy nedojde..
:lol:
White Corolla E10 1,6 Si

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Příspěvek od Ozzy_Vita »

creams píše:No co se týká toho výkonu a ježdění na nákup :D to nevím no - ne moc dobra představa :D ... když si vemu, že takové auto má průměrnou spotřebu 15L :-D tak to tě ten chleba už tak drahý vyjde na ranec ... neberu nikomu názor na to, že nejsou lépe zpracované, ale je to auto které se taky opotřebovává a má své mouchy. Neznám lidi co by nesypali u japoncu do motoru a ne jen do úprav, ale že tam něco odejde jako u každého jiného auta. A je taky blbost srovnávat podvozky např tvého bývaleho SX když jsi s nim najel 2tis km za půl roku :-D např s mým autem kde najedu 1500km měsíčně... bych chtěl vidět ty auta v normálním s těmi vašimi 300ps :-D
Tak tak 8)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Příspěvek od blázen »

svanc je nějaký podrážděný.. :lol: a to jsem si jen dělal srandu.. ale nadruhou stranu až najezdí a vydrží ten hliníkáč tolik, co najezdí a vydrší subaru, paksmeknu ..... :wink: nevudím důvod vytahovat staré SX..a na otázku s tím nákupem odpovím ANO...využiješ to i pro jízdu na nákup a že to žere 15litrů mě je jedno a vždycky bylo a bude.. byt sem se udajně nikdy nezmohl na auto s hliníkem :lol: trochu si stím ta spotřeba protiřečí
:roll:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Příspěvek od creams »

blázen píše:svanc je nějaký podrážděný.. :lol: a to jsem si jen dělal srandu.. ale nadruhou stranu až najezdí a vydrží ten hliníkáč tolik, co najezdí a vydrší subaru, paksmeknu ..... :wink: nevudím důvod vytahovat staré SX..a na otázku s tím nákupem odpovím ANO...využiješ to i pro jízdu na nákup a že to žere 15litrů mě je jedno a vždycky bylo a bude.. byt sem se udajně nikdy nezmohl na auto s hliníkem :lol: trochu si stím ta spotřeba protiřečí
:roll:

Tak jsi psal, že je i na normální používání :D ale realita je trošku někde jinde a nesmyslná
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

podrážděny :lol:

byla tu nuda a učel to splnilo

hold kdo ma na opici ma i na banany :) :lol:

ukaž mi subaru které má naliaten co passat v TDI :D
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

svanco1915 píše:podrážděny :lol:

byla tu nuda a učel to splnilo

hold kdo ma na opici ma i na banany :) :lol:

ukaž mi subaru které má naliaten co passat v TDI :D
téměř každé,klidně se podívej i na staré vrány z 90let.. spolehlivost subaru autem jako je passat těžko nabouráš..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

takže když rok 90 tak v té době passat neměl zminovane hlinikové ramena :lol: a jezdi jich dost :lol:
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

takže :lol:

passat :

http://cars.cz/xchanger/uni/carDetail.j ... =undefined

subaru :

http://cars.cz/xchanger/uni/carDetail.j ... =undefined


subara vyjeli jen dvě vybral jsem nejvic km
je vidět jak tady mluviš jen realne věci :lol:
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Příspěvek od creams »

Není o čem mluvit :-D
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

nebudu se hádat,..jezdi si s hliníkem, já budu jezdit stejně rychle, stejně pohodlně,spolehlivěji.... bez něj.. :wink:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový tuningový klub NUCLEAR-RACING.CZ

Příspěvek od svanco1915 »

creams píše:Není o čem mluvit :-D
neřek bych , až tu přijde ten blázen bude o čem :lol:
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

ty ses hádal ?
se bavíme ne :)

už jsem našel využiti japonského vozu
Přílohy
gatebil_lor_02.jpg
gatebil_lor_02.jpg (84.69 KiB) Zobrazeno 1167 x
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

http://tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/ind ... lehlivosti
jednoduché.. vyber si jakýkoliv rok..a porovnej VW se subaru
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
felda
Příspěvky: 5862
Registrován: 25 kvě 2004 21:31
Bydliště: mám

Příspěvek od felda »

blázen píše:nebudu se hádat,..jezdi si s hliníkem, já budu jezdit stejně rychle, stejně pohodlně,spolehlivěji.... bez něj.. :wink:
není jezdit jako jezdit :wink: co se týče kvality podvozku si myslím že ta náprava je super 8) když máš na POŘÁDNÉ auto tak máš i na nápravu :D
svez se v oktavě a v pasatu a jestli nejsi blazen tak rozdíl musíš poznat :?:
DanGTi (12:10):
jsi muj nejlepsi kamarad
mam te moc rad Obrázek

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

blázen píše:http://tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/ind ... lehlivosti
jednoduché.. vyber si jakýkoliv rok..a porovnej VW se subaru
tohle neni objektivni , těd kvuli tebe sjiždím bazary a japonec ve stejnem roce jako VW má polovinu či čvtrtinu ujetých km , to se pak odvíji vše od všeho :wink:

asi se stím lide boji jezdit :lol:
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

co není objektivní? aha..takže v tom testu mají subaru najeto 20tis km a pasaty půl milionu..
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

felda píše:
blázen píše:nebudu se hádat,..jezdi si s hliníkem, já budu jezdit stejně rychle, stejně pohodlně,spolehlivěji.... bez něj.. :wink:
není jezdit jako jezdit :wink: co se týče kvality podvozku si myslím že ta náprava je super 8) když máš na POŘÁDNÉ auto tak máš i na nápravu :D
svez se v oktavě a v pasatu a jestli nejsi blazen tak rozdíl musíš poznat :?:
svezl jsem se hodně krát.. ale podvozek passatu není pro mě, je měkej, k podvozku octavie se netřeba vyjadřovat.. když sem kupoval galanta, tak jsem se byl podívat i na 2 octavie a doslova sem od nich utekl,byt byly v pořádku, je to hrozné auto
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Ozzy_Vita
Moderátor
Příspěvky: 2357
Registrován: 01 dub 2006 00:24
Bydliště: Los Bukeros
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ozzy_Vita »

blázen píše:
felda píše:
blázen píše:nebudu se hádat,..jezdi si s hliníkem, já budu jezdit stejně rychle, stejně pohodlně,spolehlivěji.... bez něj.. :wink:
není jezdit jako jezdit :wink: co se týče kvality podvozku si myslím že ta náprava je super 8) když máš na POŘÁDNÉ auto tak máš i na nápravu :D
svez se v oktavě a v pasatu a jestli nejsi blazen tak rozdíl musíš poznat :?:
svezl jsem se hodně krát.. ale podvozek passatu není pro mě, je měkej, k podvozku octavie se netřeba vyjadřovat.. když sem kupoval galanta, tak jsem se byl podívat i na 2 octavie a doslova sem od nich utekl,byt byly v pořádku, je to hrozné auto
No vidíš. A koukni kolika lidem se zdá být dost kvalitní :wink:

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creams »

Ozzy_Vita píše:
blázen píše:
felda píše: není jezdit jako jezdit :wink: co se týče kvality podvozku si myslím že ta náprava je super 8) když máš na POŘÁDNÉ auto tak máš i na nápravu :D
svez se v oktavě a v pasatu a jestli nejsi blazen tak rozdíl musíš poznat :?:
svezl jsem se hodně krát.. ale podvozek passatu není pro mě, je měkej, k podvozku octavie se netřeba vyjadřovat.. když sem kupoval galanta, tak jsem se byl podívat i na 2 octavie a doslova sem od nich utekl,byt byly v pořádku, je to hrozné auto
No vidíš. A koukni kolika lidem se zdá být dost kvalitní :wink:
JJ asi tak octavka se mi nezdá tak hrozná tedy ...
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Midas
Příspěvky: 633
Registrován: 01 zář 2006 00:16
Bydliště: Ostrava-panelák :))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Midas »

Ozzy_Vita píše:
blázen píše:
felda píše: není jezdit jako jezdit :wink: co se týče kvality podvozku si myslím že ta náprava je super 8) když máš na POŘÁDNÉ auto tak máš i na nápravu :D
svez se v oktavě a v pasatu a jestli nejsi blazen tak rozdíl musíš poznat :?:
svezl jsem se hodně krát.. ale podvozek passatu není pro mě, je měkej, k podvozku octavie se netřeba vyjadřovat.. když sem kupoval galanta, tak jsem se byl podívat i na 2 octavie a doslova sem od nich utekl,byt byly v pořádku, je to hrozné auto
No vidíš. A koukni kolika lidem se zdá být dost kvalitní :wink:
ano aaano
mě se líbí
je to myslím o tom jak kdo auto využije...
a potom taky o tom jak se kdo o to auto stará
JBproductions

Uživatelský avatar
svanco1915
Příspěvky: 2851
Registrován: 12 pro 2005 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od svanco1915 »

Midas píše:
Ozzy_Vita píše:
blázen píše: svezl jsem se hodně krát.. ale podvozek passatu není pro mě, je měkej, k podvozku octavie se netřeba vyjadřovat.. když sem kupoval galanta, tak jsem se byl podívat i na 2 octavie a doslova sem od nich utekl,byt byly v pořádku, je to hrozné auto
No vidíš. A koukni kolika lidem se zdá být dost kvalitní :wink:
ano aaano
mě se líbí
je to myslím o tom jak kdo auto využije...
a potom taky o tom jak se kdo o to auto stará
ale nikdy to nebude japonec :lol:
FFF - Flip Flop Fabia
VW Highline 120 KW
VW Sportline 100 KW

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

creams píše:
Ozzy_Vita píše:
blázen píše: svezl jsem se hodně krát.. ale podvozek passatu není pro mě, je měkej, k podvozku octavie se netřeba vyjadřovat.. když sem kupoval galanta, tak jsem se byl podívat i na 2 octavie a doslova sem od nich utekl,byt byly v pořádku, je to hrozné auto
No vidíš. A koukni kolika lidem se zdá být dost kvalitní :wink:
JJ asi tak octavka se mi nezdá tak hrozná tedy ...
tě povozím v galantu a můžeš to posoudit sám :wink:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
creams
Příspěvky: 642
Registrován: 23 čer 2006 10:34
Bydliště: Něco mezi Ostravou a Opavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od creams »

blázen píše:
creams píše:
Ozzy_Vita píše: No vidíš. A koukni kolika lidem se zdá být dost kvalitní :wink:
JJ asi tak octavka se mi nezdá tak hrozná tedy ...
tě povozím v galantu a můžeš to posoudit sám :wink:
Já jsem koncernovej na mě by to nemělo účinek :D fakt .... bohužel nyní si ho ještě nemohu dovolit, ale časem :lol:
Pug 306 cleaning
HTTP://INFINITYCARS.CZ

http://opravy-autochladicu.cz/ a svařování hliníku
Profesionální péče o vozidla
www.detailing.cz
www.cleaned.cz

Odpovědět

Zpět na „Ostrava“