sraz v Klatovech....26.-28.5.

Tuningová scéna v Plzni a okolí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

sraz v Klatovech....26.-28.5.

Příspěvek od Rendis »

Ahoj.Nejedete tam někdo v sobotu?
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
coupe328
Příspěvky: 210
Registrován: 06 dub 2005 18:53
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz v Klatovech....26.-28.5.

Příspěvek od coupe328 »

co se tam deje za akci?
seat ibiza 110ps ---> coupe328i 193ps --> subaru forester 2.5XT 230 ps

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz v Klatovech....26.-28.5.

Příspěvek od Rendis »

tuning sraz v Kolinci....www.rock.kolinec.net
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyCroft »

ji, kluci z www.3Dtuning.net tam myslim jedou
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Uživatelský avatar
Stanleysniper
Příspěvky: 149
Registrován: 11 led 2006 01:12
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Stanleysniper »

Já tam jedu,jako spolujezdec.Jinak Já,Pavlínka,Safira(naše nové štěňátko)a Tigrulka. :P :P
Rozhod jsem se skončit s Tuningem a začít dělat PERFORMANCE!!! Ale po zjištění,že toto slovo používají lidé,kteří ani neví co znamená,tak ještě nevím.

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyCroft »

uz je nekdo doma?jak bylo?some photo?
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Uživatelský avatar
Stanleysniper
Příspěvky: 149
Registrován: 11 led 2006 01:12
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Stanleysniper »

Bylo tam asi 70aut.Střídavě puchejř-déšť.Jinak mne na****y.Byly tam hlasovací lístky-2okýnka,pro tuzemské vozy a cizí.Tak jsme vyplnili jen pro ty cizí,samosebou Pavlínku.Bylo to tak 25-30hlasů,ale pohárek nedostala,že prej některé byly špatně vyplněné.Přitom 1.dostal asi 18hlasů,takže pohárek jistej.Na otázku kolik dostala 61 hlasů?:NEVÍM.Je to celé podvod.Některé auta odjeli a zůstali tam jen ty co dostali pohárek,to je divný nééé.
Taky vyhlašovali měření podvozku.Jenže Já roura nepochopil,co tím myslí.
šlo o to jak je vysoko nad zemí,vyhrál to někdo,kdo měl 8cm mezi zemí a spojlerem.No a Pavlínka má 7cm,sakra,sakra,ou Schit.
No a pak se našli zase nějací rádoby,závodníci,při odjezdu.Pršelo a tak jsme jeli opatrně,no a nás předjížděli,kde se dalo.Kdyby je rakovina honila po poli!!!!
Ocenění dostali samosebou:Frančesko a jeho Ochcávka-co je na tom za Tuning,dát káru do firmy,vysmahnout půl míče a vyhrávám?Vždyť takhle vyhrává,už min. 2roky.Tím se ho nechci nějak dotknout.Dále 206,nevím jméno.
Porotci stále nechápou,že někdo má káru na běžný provoz a nemůže si jí dovolit odstavit ani na hodinu.Pro mne není Tuning,že zajedu do firmy,dam many a mam hotovo za 2,3 měsíce.Pro mne je tuning,co si udělám doma na koleni.
Nevadí,že nejsou ocenění,stačí dobrej pocit,když se lidi otočí za károu,nebo ukazujou palec vzhůru,nedejbože ukazujou na nás prstem a kývají hlavou.
To je v kostce celé.
Rozhod jsem se skončit s Tuningem a začít dělat PERFORMANCE!!! Ale po zjištění,že toto slovo používají lidé,kteří ani neví co znamená,tak ještě nevím.

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz v Klatovech....26.-28.5.

Příspěvek od Rendis »

Naprosto souhlasím.
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyCroft »

StanleySnipes: to s tou Pavlinkou je fakt drsný, taky bych byla dost nasr...

co se týče Franty tak se ho musim zastat. a nebudeme brát ohled na to že je to můj kámoš.
Sám si přece neuděláš vzduchovej podvozek a sám si neuděláš lak ani airbrush, sám si nevytepeš na sedačky do kůže škorpiona. Znám Frantu a tudíž vím že sice jezdí často do axonu, ale na autě si opravdu maká!!!Audio dělali s Sasulou celý sami-řezali desky, měřili...byla jsem u toho. A to, že Franta prostě na to má, aby si tam nechal udělat úpravy od firmy, tak tim líp pro něj (a taky za jeho nápady dostane ocenění ve formě pohárů :))...to co se dá zvládnou doma to on udělá!!!

Neříkejte mi že byste si na auto nenechali udělat upravy jako Franta kdybyste na to měli....
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Uživatelský avatar
Stanleysniper
Příspěvky: 149
Registrován: 11 led 2006 01:12
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Stanleysniper »

No jo,ale chlubil se,že má kola,za 200.000,-Kámoš vzal před ním telefon,zavolal do rajchu a vyšli by max.60.000,-!!!!!Od tý doby se s ním nebaví.Mně osobně se Frančeskovo Ochcávka líbí.Vím o lidičkach,co si třebas sedačky dělali sami(nemuseli je kupovat za dardu),čalonění,polstrování,zásah do motoru,podvozku,atd.To je ten Tuning.
To není jenom Frančesko,ale dalších X lidí.
A,už se o tom nechci bavit.
Rozhod jsem se skončit s Tuningem a začít dělat PERFORMANCE!!! Ale po zjištění,že toto slovo používají lidé,kteří ani neví co znamená,tak ještě nevím.

Uživatelský avatar
LadyCroft
Příspěvky: 273
Registrován: 22 pro 2004 17:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LadyCroft »

jasný, v pohodě :)
každý máme svůj názor na věc 8)
HONDA CIVIC 4.GEN 1991 - PRODÁM PAPÍRY,JAKÉKOLIV ND ...
nová kára-peugeot 206 :)

Uživatelský avatar
Sensei Jirka
Příspěvky: 906
Registrován: 20 kvě 2006 13:19
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sensei Jirka »

Stanleysniper píše:No jo,ale chlubil se,že má kola,za 200.000,-Kámoš vzal před ním telefon,zavolal do rajchu a vyšli by max.60.000,-!!!!!Od tý doby se s ním nebaví.Mně osobně se Frančeskovo Ochcávka líbí.Vím o lidičkach,co si třebas sedačky dělali sami(nemuseli je kupovat za dardu),čalonění,polstrování,zásah do motoru,podvozku,atd.To je ten Tuning.
To není jenom Frančesko,ale dalších X lidí.
A,už se o tom nechci bavit.
No, pokud vim, tak za svý doby se tyhle Dynatechy prodávali kolem 35000Kč....za kus...takže pokud by byly použitý, tak za 60000 by se sehnat třeba mohli.... :lol: Ale jinak souhlasim s LadyCroft. Sice ho neznam osobně, ale pokud si na autě to co zvládne udělá a zbytek si koupí nebo nechá udělat, pak je to v pořádku......ne každej je úplně zručnej....navíc když na to má, tak proč ne.....Taky bych to tak dělal kdybych na to měl......I když na druhou stranu ta původní černá taky nebyla špatná. Vídal jsem jí často, protože často parkoval kousek od mýho domu. A když jsem jí viděl takhle předělanou, řikal jsem si: ježííííš co to s ní udělal??? Ale pak sem si na to i docela zvyknul... :lol:
330i E90 :kiss:

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“