Prosba o radu

Tuningová scéna v Hradci a okolí
Odpovědět
DaNNy
Příspěvky: 352
Registrován: 31 pro 2004 15:51

Prosba o radu

Příspěvek od DaNNy »

Zdravím všechny hradečáky, prosím vás, sháním tady nějaký rozumný servis na geometrii a výměnu oleje. Nechci jezdit k Olfinovi a podobně, spíš něco menšího a levnějšího. Nebo nejaká dílnička v okolí HK... Můžete mi někoho doporučit??
Pak sháním ještě v HK nějakého zkušenného soustružníka nebo někoho, kdo má magnetickou brusku-potřebuju něco nutně upravit a vůbec se s někym pověřenym o tom pobavit...
Kdyžtak písněte. Díky
kontakt na mě-607 527 608

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvek od Tajwan »

DaNNy píše:Zdravím všechny hradečáky, prosím vás, sháním tady nějaký rozumný servis na geometrii a výměnu oleje. Nechci jezdit k Olfinovi a podobně, spíš něco menšího a levnějšího. Nebo nejaká dílnička v okolí HK... Můžete mi někoho doporučit??
Pak sháním ještě v HK nějakého zkušenného soustružníka nebo někoho, kdo má magnetickou brusku-potřebuju něco nutně upravit a vůbec se s někym pověřenym o tom pobavit...
Kdyžtak písněte. Díky
kontakt na mě-607 527 608
ahoj tedka sem byl na geometrii v Sověticich za 300kc (u Sadove) a vymenu oleje urcite zvladnou taky:-) :?:

Mikau.
Příspěvky: 62
Registrován: 12 říj 2008 18:22
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikau. »

proč to nedát učňům ke koruně já sem sice autoklempíř ale když si dovezeš auto knám tak určitě ti to tam udělaj za pakatel :lol: a bát se nemusíš :lol:
Obrázek
Obrázek

DaNNy
Příspěvky: 352
Registrován: 31 pro 2004 15:51

Příspěvek od DaNNy »

diky, ale uz to neni aktualni

Uživatelský avatar
TOMIK__007
Příspěvky: 407
Registrován: 13 zář 2005 13:22
Bydliště: Hr. Kr. - ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosba o radu

Příspěvek od TOMIK__007 »

Taky doporučuji Sovětice u Sadové, taky se mě tam staraj o servis mejch aut.

Odpovědět

Zpět na „Hradec Králové“