Nove repro do Skoda Octavia I , r.v. 2004

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Deef
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2012 21:40

Nove repro do Skoda Octavia I , r.v. 2004

Příspěvek od Deef »

Zdravim chcel by som si nechat poradit nejake reproduktory do Skody Octavie I, r.v.: 2004, koaxialne aj vyskove ( moc sa do toho nevyznam )
Zmestit sa chcem do 100eur
Su tam este od vyrobi stare , neda sa to pocuvat.
Napajane budu na radio
SENCOR SCD 5055MR
cize nemusia byt nejake ultra vykonne , jedna sa mi hlavne o to aby mi sedeli

Dakujem

edit: na predne aj zadne dvere , ak by bol problem zohnat do 100eur tak len na predne :wink:

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Nove repro do Skoda Octavia I , r.v. 2004

Příspěvek od SubTera »

S timhle radiem ani nema smysl jakykoliv lepsi repro kupovat 8)
jestli chces opravdu poznat rozdil, zacni zakladnim clankem retezce - radiem...

Deef
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2012 21:40

Re: Nove repro do Skoda Octavia I , r.v. 2004

Příspěvek od Deef »

Dajme tomu ze kupim aj radio, ktore parametre mam vyhladavat ?
Lebo ked mi tu hodite link tak sa mi nemusi pacit :D
Tak si vyhladam parametre a vzhlad bude uz na mne.
Vobec prve radio ktore som mal bolo Panasonic CQ-C1303NE , ale to bolo ine auto a bol som s nim spokojny
Teraz mam spominany Sencor.

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nove repro do Skoda Octavia I , r.v. 2004

Příspěvek od All »

On ten Sencor není žádná hitparáda ale základní problém je úplně jinde. Tím je v rámci zvuku naprosto diletantská konstrukce dveří a zavěšení reproduktorů. Jako první bych vyhodil reproduktory a ten slabomyslný plastový držák. Nahradil bych ho MDF vložkou (mám skladem) a pár korun bych dal do tlumení. Vzhledem k zamýšlené ceně nových reproduktorů bych to opravdu nepřeháněl. Jen bych ošetřil nejbližší okolí středobasu.
Výběr reproduktorů je široký. Určitě bych dopředu dal komponentní reproduktory i za tu cenu, že by mi nezbylo na zadní a byl bych nucen tam nechat ty původní. Já bych doporučil třeba Spectron SP-S26C (http://www.autoaudio.wsc.cz/Kompo/fr0.html" onclick="window.open(this.href);return false;), které ve své cenové kategorii určitě patří k tomu lepšímu. Pokud by byla investice o maličko větší tak bych k nim přidal ještě zadní koaxiální reproduktory ze stejné modelové řady. Jak jsem ale napsal, výběr je široký ale základem je aspoň minimální úprava dveří. No a rádio jde vyměnit kdykoliv až na to budou ojra, no ne?
Přílohy
Octavia_vlozka-front.jpg
Octavia_vlozka-front.jpg (49.22 KiB) Zobrazeno 2052 x

Deef
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2012 21:40

Re: Nove repro do Skoda Octavia I , r.v. 2004

Příspěvek od Deef »

No tak som sa rozhodol do toho ist, chcem si hudbu vychutnavat aj cestou z prace ked som rozbity a potrebujem trochu utechy :hlazeni
@All :ojra na Radio uz su, treba poradit jake. MDF vlozka + tlumeni ( basic ), Repro kludne spominane Spectron SP-S26C , ak mezicasom vysli nejake lepsi v tejto cenove hladine, rada bodne.
Potom este tie zadne koaxialne repro, nemam ani paru jake... vzdy ked nieco robim prvy krat tak som naprosta lama.
Dalsia vec, stoji tu "Střední Morava", nemas nejakeho kamose co by mi to zmontoval vsechno a neco by kaplo i za sprostredkovanie ? Nieco by sme vymysleli.
Zijem juzne od Passau, dosiel by som na vikend do Cech, cca okruh

Ak by si chcel niekto privyrobit urobte mi nejaku nabidku.

Diky snad sa niekto ozve :pifko:

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“