profichip.cz
Poslední návštěva: 23 črc 2018 02:41 Právě je 23 črc 2018 02:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

[ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: reprobedny
PříspěvekNapsal: 14 bře 2018 14:41 

Dobrý den
prosím o radu ohledně reproduktorů na motorce (vím že jsem na stránkách Autohifi, no nicméně si myslím že systém audia u auta nebo mota by měl fungovat na stejném principu...)
nastíním Vám můj problém:
při zapnutí klíče spínačky do polohy 1 (používám pro poslech rádia) dojde k pískání v reproduktorech. hlavně je to slyšet při zvoleném audiu AUX, tj. pro poslech MP3, pokud to vyhulím naplno, aniž bych pustil hudbu ( tedy "naprázdno" ) je pískání velmi slyšitelné ze všech, ale hlavně ze zadních repráků. plus tam slyším jakoby slabé práskání. opět hlavně ze zadních repro. při puštěné hudbě ať už z rádia nebo z MP3 na max hlasitost, v reprákách "škvrčí", jako by byly "přebuzené".
jedná se o originální rádio i repro Yamaha na Yamaha Royal Star Venture.

v těchto věcech se nevyznám, pokud by se našel někdo kdo by poradil slovem, příp. osobní návštěvou prosím o radu co s tím. v současné době mám motorku v garáži odstrojenou, neb jsem se pokoušel problém najít a odstranit. ale bohužel se nezdařilo. jsem z ostravska a případného poradce přivezu i odvezu.

děkuji s pozdravem a přáním mnoha šťastných kilometrů v autech i motorkách.
Pitris.

[ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina