Madish Nissan 350Z Wangan

Tuningové úpravy na PC.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Madish
Příspěvky: 33
Registrován: 09 led 2007 07:15
Kontaktovat uživatele:

Madish Nissan 350Z Wangan

Příspěvek od Madish »

Po dlouhé době jsem opět dokončil další kresbu :) Inspiroval mě model, který jsem skládal před rokem a půl. Základ byla inspiracebodykitu od Top Secret a kola Advan RS-D. Poté mě vždycky zajímalo, jak by vypadalo reinkarnovaný Devil Z - S30 z filmu Wangan Midnight v novější, modernější podobě Z33 :D Kreslil jsem to všehovšudy cca 10 hodin a snažil jsem se kresbu si užít a nezastavovat se, ani ji neodkládat. Použil jsem na to směs modrých pastelek Jolly (old skool :D) a Faber-castell Polychromos a Art grip. Nakonec jsem dodal trochu bílý akrylový barvy na štětci pro odlesky :D Musim uznat, že kombinace víc odstínů jedný barvy tomu dodáva dobrou hloubku :) Celkově jsem na tuto práci hrdý, neboť jsem chtěl vždycky vidět, jak by tohle Zetko vypadalo uhlazenější a s těmahle kolama :) Jsou tam sice chyby i proporcionální, ale musim uznat, že ta radost z dokončený práce u mě pořád převažuje :D Díky všem, kteří na mě nezapoměli a koukaj :D Budu se snažit víc kreslit, abych rozvíjel dál svoje obzory :)

Obrázek

Celý Work in Progress můžete najít na Kedlubně :)
http://kedlubna.com/?p=260" onclick="window.open(this.href);return false;
www.kedlubna.com

Zakázkové kreslení na A4
Kontakt do zpráv. Cena domluvou :)

Mr.Bean
Příspěvky: 515
Registrován: 05 črc 2005 14:17

Re: Madish Nissan 350Z Wangan

Příspěvek od Mr.Bean »

Dobrá práce. 8) Možná to zadní okno mi přijde moc plochý...
Do you love me?
. _____
/__|___\___
\(o)____(o)/

Kroci
Příspěvky: 3214
Registrován: 22 čer 2005 16:09
Bydliště: P-Town
Kontaktovat uživatele:

Re: Madish Nissan 350Z Wangan

Příspěvek od Kroci »

8) 8) moc hezky
Stilyng objemem nenahradýš

Kód: Vybrat vše

www.strasse.cz - oblečení s autotématikou

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning - VT“