Kresby automobilov...

Tuningové úpravy na PC.
Odpovědět
jakobz
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2012 23:44

Kresby automobilov...

Příspěvek od jakobz »

Zdravím všetkých,

chcel by som vám ponúknuť možnosť nakresliť vaše autá. Možnosť originálnym spôsobom zvečniť svoje auto, poprípade niekomu pripraviť originálny darček. Kresby robím vo formáte A2 (cca 59x42cm) – nerobí mi problém dohodnúť sa aj na inom formáte. Každá kresba je originál, nie kópia.

V ukážkach ponúkam pohľad na nejaké hotové kresby

V prípade že máte záujem napíšte mi na môj e-mail: jakobz@centrum.sk. Môžete mi zaslať fotku (bez problémov môže byť aj staršia naskenovaná fotka alebo obrázok) a kresbu vyhotovím podľa nej. Poprípade mi napíšte iba presný model auta a kresbu necháte na mňa.

Cena za jednu kresbu je 2000Kč (80EUR). Za túto sumu dostanete jednu kresbu formátu A2. Zasielam ich stočené v tvrdom tubuse. V cene je už započítané poštovné. Ak by ste kresbu chceli dostať už zarámovanú (ako je na obrázku BMW X5) v ráme so sklom pripočítajte k sume ešte 400Kč (15EUR) – farba rámu sa dá zmeniť.

Platba prebieha formou dobierky, takže nič neplatíte vopred, ale až keď dorazí zásielka k Vám domov. Dobu dodania si stanovujem na 2 týždne – ak by doba predĺžila budem Vás o tom informovať.

Ceny platia pre Českú aj Slovenskú republiku.

Celková cena 1 kresby formátu A2 (594x420mm) aj s poštovným: 2000Kč / 80EUR
Cena zarámovania = rám + sklo (farbu rámu si možno zvoliť): 400Kč / 15EUR

Kontakt: jakobz@centrum.sk

Platba formou dobierky (až keď si kresbu vyzdvihnete na pošte)


BMW M3
Obrázek


Už zarámovaná kresba BMW X5

Obrázek


Buick Park Avenue

Obrázek


BMW 6er

Obrázek


Audi A6

Obrázek


Nie len samé autá...

Obrázek



________________________
Informácie:

Cena: 80EUR / 2000Kč

Spôsob platby a predanie: dobierka

Kontakt: jakobz@centrum.sk

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning - VT“