AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !!

Zde najdete servisy, bazary, vrakoviště, tuningové firmy a také sem můžete psát jejich hodnocení!

Moderátor: habitat3

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 9 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od crocjirka »

zajimave, bydlim o 50m vedle :D
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Aladin »

nemáte v plánu jet na OV?
potřebvoal bych z pojistky vyměnit zadní okno :o)
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Americkej
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2014 04:38

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Americkej »

No, střípek je poloviční podvodník. Ano, přijel a sklo vyměnil. Když jsem se ale ptal po těch slibovaných 1500 Kč, řekl mi, že peníze pošle až pojišťovna bude plnit. Už je to půl roku, peníze neposlal, na moje E-maily ani neodpovídá. Takže zmrd a lhář.

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Trhyy »

Dobrý den pane "Americkej", můžu prosím klidně do SZ poprosit vaše jméno, abych věděl o jaký případ se jedná ?
Nejsem si moc vědom že bych někomu neposlal nějaké peníze, ani že bych nereagoval na emaily, ale nejsme stroje, jsme lidi a tak je samozřejmě možné vše, rád se na váš případ podívám.... 8)
S jedním příspěvkem to zde vypadá spíš jako dělání "hezké" recenze od konkurence :wink:

Edit - Záhada vyřešená, na pána jsem skutečně zapoměl já, nicméně nebylo to půl roku, ale necelé 3 měsíce a nebylo to že bych nereagoval na emaily, ale pouze jsem přehlédl jeden email který pán psal. Dnes bonus zaplacen a věc je vyřešená. Nicméně i přesto že jsem na něco zapoměl, tak si nemyslim že je přirozená reakce hned tvrdit že jsem zmrd a lhář.....
Naposledy upravil(a) Trhyy dne 14 lis 2014 16:53, celkem upraveno 1 x.
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od crocjirka »

ja se nechci teda pridavat... ale kdyz tvoje firma delala kamosovo berlingo asi pred rokem a pul( cca) tak nove sklo nebylo radne prilepeno a 1500 kc prej taky nedostal s vyjadrenim ze prej nemel tak velkou pojistku aby to na to dosahlo...

zakaznik byl pavel rott- zlute messenger berlingo
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Trhyy »

crocjirka píše:ja se nechci teda pridavat... ale kdyz tvoje firma delala kamosovo berlingo asi pred rokem a pul( cca) tak nove sklo nebylo radne prilepeno a 1500 kc prej taky nedostal s vyjadrenim ze prej nemel tak velkou pojistku aby to na to dosahlo...

zakaznik byl pavel rott- zlute messenger berlingo
Jo to je pravda, pán měl připojištěné sklo u České Pojištovny do 6ti tísíc což není dostatečná výše. Celková cena je někde k 8mi tisícům za Berlingo vč. bausetu, ale pán o tom věděl dopředu že mu to pokryje pouze výměnu skla bez bonusu a souhlasil s tím, takže mi tento příspěvek přijde víceméně zcestný a hloupý. Pán mě o tom že by bylo okno špatně přilepeno neinformoval, tudíž se tim absolutně nebudu zabývat na základě toho že jsi to napsal ty.

Je přecee logický že když má někdo malou pojistku která mu nepokryje výměnu čelního skla že přece nemůže dostat navíc ještě bonus proboha..... :roll:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Americkej
Příspěvky: 2
Registrován: 14 lis 2014 04:38

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Americkej »

Trhyy píše:Dobrý den pane "Americkej", můžu prosím klidně do SZ poprosit vaše jméno, abych věděl o jaký případ se jedná ?
Nejsem si moc vědom že bych někomu neposlal nějaké peníze, ani že bych nereagoval na emaily, ale nejsme stroje, jsme lidi a tak je samozřejmě možné vše, rád se na váš případ podívám.... 8)
S jedním příspěvkem to zde vypadá spíš jako dělání "hezké" recenze od konkurence :wink:
Po vašem dnešním tel. hovoru a dohodě jsem očekával, že zde bude vaše veřejná omluva za: 1) nedodržení dohody a za 2) za "přehlédnutí" upomínajícího e-mailu. Na kterou já bych reagoval smířlivě.
Místo toho zde čtu vaší teorii, že jsem jakýsi konkurent snažící se vás pošpinit. Takže ANO, peníze jste mi dnes na účet poslal a NE, takhle skutečně omluva, kterou bych mohl akceptovat a vzít zpět svoje slova hněvu nevypadá. O těch pár stovek mi skutečně nejde, jen o prostou slušnost.

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od starter »

mě dělali sklo na Galyně a vše naprosto v pořádku 8)
odtah od 7kč/km 731810210

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Trhyy »

Americkej píše:
Trhyy píše:Dobrý den pane "Americkej", můžu prosím klidně do SZ poprosit vaše jméno, abych věděl o jaký případ se jedná ?
Nejsem si moc vědom že bych někomu neposlal nějaké peníze, ani že bych nereagoval na emaily, ale nejsme stroje, jsme lidi a tak je samozřejmě možné vše, rád se na váš případ podívám.... 8)
S jedním příspěvkem to zde vypadá spíš jako dělání "hezké" recenze od konkurence :wink:
Po vašem dnešním tel. hovoru a dohodě jsem očekával, že zde bude vaše veřejná omluva za: 1) nedodržení dohody a za 2) za "přehlédnutí" upomínajícího e-mailu. Na kterou já bych reagoval smířlivě.
Místo toho zde čtu vaší teorii, že jsem jakýsi konkurent snažící se vás pošpinit. Takže ANO, peníze jste mi dnes na účet poslal a NE, takhle skutečně omluva, kterou bych mohl akceptovat a vzít zpět svoje slova hněvu nevypadá. O těch pár stovek mi skutečně nejde, jen o prostou slušnost.
Mozna jste si mohl vsimnout, ze 10 minut predtim nez jste citoval moji odpoved z rana kdy jsem nevedel o co se jedna, jsem prispevek aktualizoval a uznal chybu. Ja dohodu splnil tzn. napsal jak se veci maji a penize poslal, nic vic pro to udelat nemohu, po kolenou se plazit nebudu....
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
OndraS13
Příspěvky: 344
Registrován: 21 lis 2008 00:35
Bydliště: okres Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od OndraS13 »

Já taky spokojenost - před lety mě měnily sklo na Fabii I , skvěle jsme pokecali , bonus poslali a já spokojeně odjel :-)
240SX S13 "91 & Fazer FZS600 "01

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Trhyy »

Díky kluci za kladné reference 8)

Nebudu lhát že se mi občas nestane že na nějaký bonus pozapomenu, dotyčný se připomene a já věc vyřeším, nemělo by se to stávat to samozřejmě uznávám, ale jsem jen člověk a mam toho moc a občas na něco pozapomenu, což mě samozřejmě neomlouvá, ale psát hned že jsem zmrd, lhář a že nemam chuť a kázeň dostát svých závazků mi přijde moc. Ale je samozřejmě každého věc jak se prezentuje na internetu, málokdo napíše že byl spokojený se službou a napíše kladnou recenzi ( o to víc si jich vážím ), ale jakmile je neúmyslně něco malinko špatně, tak se lidi ozvou hned :D
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - 1500kč V HOTOVOSTI PRO VÁS !!

Příspěvek od Trhyy »

Jako každý rok, tak i letos rozdáváme dálniční známky zdarma 8)

Každý kdo si u nás nechá vyměnit čelní sklo z připojištění, nebo povinného ručení, dostane kromě nového okna od originálního výrobce, také roční dálniční známku 2015 8)

Těšíme se na vás !


Slivenecká 8 - Praha 5 Smíchov ----- info@autosklostripek.cz ----- 774573375

Obrázek
Naposledy upravil(a) Trhyy dne 05 led 2015 00:39, celkem upraveno 1 x.
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


ritorezky
Příspěvky: 125
Registrován: 09 led 2009 21:48

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od ritorezky »

Jsem z VRCHLABI, mam Hondu Civic 3dv. rok 2000-osekane čelni okno od kaminku,mam čelni sklo připojištene plneni mam 5tis kč. vyplati se my to vymenit? dekuju

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od SubTera »

Opet jsem se obratil na Toma a opet velka spokojenost 8)
a uz stihl i vymenit okno, na ktery nekdo o Silvestra hodil petardu :lol:

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od posero »

čau, mam dotaz na hondu civic rv 99 model MA, MB čelní sklo mam ho pojištěné, jsem z plzně do prahy se klidně dopravím jde mi o čas výměny a jak by to vyšlo :wink: sz
Honda Civic EG turbo
Civic aerodeck
Toyota Celica GT4

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od V-Y-V-I »

Taky přidám doporučení za rodinného příslušníka 8)
das Auto

Uživatelský avatar
Chaindler
Příspěvky: 895
Registrován: 22 úno 2006 09:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od Chaindler »

Sám jsem nebyl, poslal jsem manželku a musím říct, že si přístup velmi chválila, takže jsem dostal za úkol napsat do toho internetu nějaké ódy a že prej strašně doporučuje 8)

Za sebe musím říct, že se mi nelíbilo, že byly špatně nasazené stěrače, sice jsem to doma fixnul sám, tak pro příště na to nezapomínat 8)
Mitsubishi Eclipse 92 - 2.0 16V - Denso Iridium Power - už jen motor
Mitsubishi Eclipse 93 - bez motoru
Mitsubishi Eclipse 93 - 2.0 16V Turbo - jenom motor

Uvidíme co z toho poskládám :)

Joyride
Příspěvky: 410
Registrován: 22 lis 2008 21:17
Bydliště: Praha

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od Joyride »

Za mě - u pana Střípka děláno víc aut, bez problému. Sice u posledního byl zádrhel s penězma, ale nakonec s omluvou vyřešeno.

Takže vše v pořádku :wink: .

Wikky
Příspěvky: 1
Registrován: 29 dub 2016 15:04

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od Wikky »

Zajímalo by mě kdo od nich už dostal dálniční známku a poukaz 1500 na pohonné hmoty, které slibují ke každé výměně čelního skla. Jak jsem si zjistil tak nejsem zdaleka jediný komu nic nedali. Když se jim snazim dovolat tak se neobtěžuji ani zvednout telefon. Jsou to podvodníci!!

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od crocjirka »

Obrázek

:lol: :lol:
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od Gooder »

Já od této služby taky očekával lehce jiný výsledek, snažil jsem se to neúspěšně vyřešit, až jsem to nakonec vzdal.

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: AUTOSKLO STŘÍPEK PRAHA 5 - DÁLNIČNÍ ZNÁMKA 2015 ZDARMA !

Příspěvek od remix »

Fungujete ještě kluci ? spek
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Odpovědět

Zpět na „Autoservisy, autobazary, vrakoviště, tuningové firmy a jiné firmy“