Čištění

Máš nebo jsi měl problém s autem? Zde ti ho pomůžeme vyřešit :)

Moderátor: Idaho

Odpovědět
Kattlin
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2015 18:39

Čištění

Příspěvek od Kattlin »

Ahoj,
snad nekdo budete vedet. ☺ Cim se daji vyčistit ze spínací skříňky necistoty po výměně čelního skla? Nechala jsem si sklo vymenit minuly vikend, nekolikrat jsem v poradku jela, ale dnes jsem prisla k autu, dala zhaveni a pak uz klicek nesel otocit ani vyndat. Po hodinovem zapasu jsem ho dostala ven, ale od te doby jde ztuha otacet, proto si myslim, ze jsou tam necistoty po te vymene. Predem děkuji za info ☺

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Čištění

Příspěvek od Kane13 »

Nezlob se na mě, ale výměna čelního skla souvisí se spínací skříňkou asi tak, jako pneumatiky a rádio...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Kattlin
Příspěvky: 2
Registrován: 23 led 2015 18:39

Re: Čištění

Příspěvek od Kattlin »

Psala jsem, ze tam mohly napadat nečistoty (odrezana guma a lepidlo) během te výměny.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Čištění

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ne, nemohly
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Čištění

Příspěvek od Kane13 »

Kattlin píše:Psala jsem, ze tam mohly napadat nečistoty (odrezana guma a lepidlo) během te výměny.
Podobnou logikou by ti mohl třeba benzin natéct do nádobky do ostřikovačů... ne :nono:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Čištění

Příspěvek od Juraj »

Shoda náhod, bohužel spínačka odešla, to se stává... jaké máš auto? Třeba ti někdo pomůže že by měl doma jinou. jen výměna v domácích podmínkách je oříšek a proto bych to radši svěřil zručnému mechanikovi .
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Odpovědět

Zpět na „Poruchy, závady, rady, tipy“