Klíč renault clio

Máš nebo jsi měl problém s autem? Zde ti ho pomůžeme vyřešit :)

Moderátor: Idaho

Odpovědět
Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Klíč renault clio

Příspěvek od Rolljoin »

čaute, pořídil jsem nové prdítko renaul clio II ale mám k němu jen jeden klíč, nevíte jestli je nějak možné sehnat dokodovat další klíč? na VW to nebyl moc problém za pár korun ale s renckem nevím. Je nějaká rozumná varianta?
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ne, tuhle možnost má jenom VW. U jakékoliv jiné značky máš proste smůlu i kdyby ses rozkrájel...
To si snad kurva děláš prdel s takovým dotazem. Jde to úplně stejně jako u toho VW, aji postup bude stejný - kup klíč s čipem, nech ho vybrousit a nakódovat v autorizáku
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od JOE_Cik »

nemusis ani do autorizáku......staci jen trosku lepší klíčnictví .... :-D :-D :-D :-D
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Osobně bych volil ten autorizák kvůli bezpečnosti. Ale to už je každého věc 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od Rolljoin »

JOE_Cik píše:nemusis ani do autorizáku......staci jen trosku lepší klíčnictví .... :-D :-D :-D :-D
:D počkej tohle mě zajímá :D v lepším klíčnictví koupím klíč s čipem a dálkou?

Liberale a jak ty vlastně? 4x4 1000HP hotovo? Běž se někam zahrabat prosimtě
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Kdybys nebyl úplný cyp, tak si přečteš mojí poznámku pod čarou ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od SubTera »

Rolljoin: jezis, neni uz to trochu trapny? Vzdyt uz je to v kazdym tematu. Btw, odpoved jsi dostal, co takhle stahnout ocas, podekovat a naklusat veledulezite do autoklicu? 8)
Btw, pomuze i Google ;)

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od Rolljoin »

SubTera píše:Rolljoin: jezis, neni uz to trochu trapny? Vzdyt uz je to v kazdym tematu. Btw, odpoved jsi dostal, co takhle stahnout ocas, podekovat a naklusat veledulezite do autoklicu? 8)
Btw, pomuze i Google ;)
Lol ja semka přijdu zase po roce se na něco zeptat a dostane se mi dementní odpovědi... jako co jsem čekal na TF žejo ale i tak :D

Jde o to že klíček v renaultu i na tohoto střepa stojí prý 3 a půl tak jsem se jen chtěl zeptat zda je nějaké levnější řešení nebo zda se nabídne někdo kdo si poradí s nakodováním... to je celé. Kdybych měl v okolí nějaký kšeft který se jmenuje autoklíče tak mi věř že už v něm jsem a pak se takhle blbě neptám.

Odpovědi typu poradí ti google mi přijdou taky stupidní, v první řadě jsem snad asi jako každý co něco hledá,použil první google ale já se přišel zeptat sem, kde tomu třeba někdo rozumí. Přoč se tady teda vlastně zakládají témata když google všechno ví...

A vážně nevidím důvod za co bych měl děkovat. Nevím jestli teda mám položit vůbec poslední otázku ale je teda krom origo klíče jediná varianta koupit za dvojku na netu neorigo s čipem a pak do autorizáku nakodovat?
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Na ebay to najdeš za pár stovek 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od SubTera »

Rolljoin píše: Lol ja semka přijdu zase po roce se na něco zeptat a dostane se mi dementní odpovědi... jako co jsem čekal na TF žejo ale i tak :D
Ze to pises zrovna ty, kterej Miguelovi odpovedel ve stylu "uz mas 1000 koni"?
To vazne nemate nic jinyho, cim argumentovat?

Normalne, dvojku stoji klic (kdekoliv v internetovejch autoklicich), litr naparovani (opet vetsina tech firem zvlada). Ja to nechaval delat v Ricanech, ale to mas trochu z ruky. Volil bych taky eBay + nekde nechat sparovat.

Uživatelský avatar
8laz3r
Příspěvky: 129
Registrován: 26 srp 2011 10:55

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od 8laz3r »

SubTera píše:Rolljoin: jezis, neni uz to trochu trapny? Vzdyt uz je to v kazdym tematu.
Treba by tomu tak nebylo kdyby vsude neprisel s radoby chytrou odpovedi ;)

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od Rolljoin »

tak diky za rady všem :D vypadá to že to nakonec zvládnou i v našem místním klíčařství ale říkala že umí jen immo ale dálku neumí. Tak se ptám konkrétně jestli má někdo zkušenost s kodování dálky do klíče renault.
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Klíč renault clio

Příspěvek od pufko »

Na Renaulte sa dialkové koduje podržaním tlačítka na 10s s tým že ostane svietiť červená dioda a po dalšom zmačknutí tlačítka by malo byť DO spárované. Tento postup mi fungoval ale iba u klúča ktorý bol vypratý v práčke, ktorý sa sám rozhodil. U dalšieho klúča vydraženého cez Ebay to spárovať nešlo ale ani nemám overené či je funkčný
Ja som mal tento typ klúča
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Poruchy, závady, rady, tipy“